Pořadatelé:
MA0292 - TJ Equus Kinsky
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
HR
D0069
Gabriela Valeriánová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
Z2058
Marek Pawlowicz
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0111
Helena Žižková
CZE
Drezura
Rozhodčí
Z9A5H
Jerzy Lukomski
Drezura
Rozhodčí
RZ
Z9A5H
Jerzy Lukomski
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ Soutěž KMK v drezuře pro 4-leté hřebce a valachy - 1.kolo
Běžná
4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.09.2020 18:48:59
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 13:20 | Dohnalová Andrea (G1670) | <0Y1Q>SOUND OF SILENCE 1 (KJ0Y1Q, V) | Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377) |
2 | 13:29 | Kratinová Simona -Samanta (B3698) | <0YQ1>FREEDANCER (KJ0YQ1, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
3 | 13:38 | Šimáčková Karolína (K0008) | <0YGK>WELL DONE 6 (KJ0YGK, V) | JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003) |
4 | 13:47 | Bláha Vladimír (E0601) | <0YIR>VIHAR (KJ0YIR, V) | Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229) |
5 | 13:56 | Hábová Tereza (A1037) | <0YOT>BUTTERFLY 5 (KJ0YOT, V) | JK Záhořany (MB0344) |
6 | 14:05 | Dušková Veronika (B2842) | <0Y8R>HOTLINER K (KJ0Y8R, V) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
7 | 14:14 | Reinbergerova Anna (A0934) | <0YP3>QUAESTOR (KJ0YP3, V) | Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495) |
8 | 14:23 | Zamec Jan (B2740) | <0YQ2>QUANTASTIC (KJ0YQ2, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
9 | 14:32 | Dohnalová Andrea (G1670) | <0Y1P>JACKOBY (KJ0Y1P, V) | Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377) |
02_ Soutěž KMK v drezuře pro 4-leté klisny - 1.kolo
Běžná
4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 17:15:03
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 11:00 | Civišová Petra Miki (C0687) | <0YOM>FAIBLE (KJ0YOM, K) | JK Falea (MC0185) |
2 | 11:09 | Pavlisová Michaela (B0145) | <0YNQ>DIAMOND'S ROSE (KJ0YNQ, K) | Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075) |
3 | 11:18 | Šimáčková Karolína (K0008) | <0YGJ>WIA 1 (KJ0YGJ, K) | JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003) |
4 | 11:27 | Dziuba Dziyana (C1546) | <0Z3G>MALŠE LUŽICKÁ (KJ0Z3G, K) | JK Argos z.s. (MC0102) |
5 | 11:36 | Jančaříková Eva (H0875) | <0YZI>PARIS 15 (KJ0YZI, K) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
6 | 11:45 | Nevolová Dominika (L0222) | <0YND>AMIRA-S (KJ0YND, K) | Ranč u Tuffa z.s. (ML0080) |
7 | 11:54 | Janovská Aneta (E1853) | <0Y1S>REMEMBER ME INSPRAV (KJ0Y1S, K) | JS Velvary, z.s. (MB0159) |
8 | 12:03 | Charvátová Petra (B1562) | <0Y11>LAOMI W (KJ0Y11, K) | Petra Charvátová (MB0460) |
9 | 12:12 | Civišová Petra Miki (C0687) | <0Z36>AMORE MILLEFIORI (KJ0Z36, K) | JK Falea (MC0185) |
10 | 12:21 | Pavlisová Michaela (B0145) | <0YNV>DIAMOND'S BELLA (KJ0YNV, K) | Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075) |
03_ Soutěž KMK v drezuře pro 5-ti leté hřebce, valachy a klisny - 1.kolo
Běžná
5Ú/2017 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - úvodní
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 17:15:03
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 15:00 | Brettová Sabina (F4037) | <0YOS>SAIMON 6 (KJ0YOS, V) | JK Kamenický Dvůr (MA0252) |
2 | 15:09 | Škardová Magda (F1137) | <0WVM>FURST WILLIAM (KJ0WVM, H) | Zámecký statek Luka nad Jihlavou, z. s. (MV0108) |
3 | 15:18 | Müllerová Helena (F0926) | <0X2S>DREUX (KJ0X2S, V) | Jezdecký spolek Mnětice (MF0407) |
4 | 15:27 | Jančaříková Eva (H0875) | <0YZH>DARKNESS 2 (KJ0YZH, H) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
5 | 15:36 | Šimáčková Karolína (K0008) | <0WQK>VIVALDI 1 (KJ0WQK, V) | JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003) |
6 | 15:45 | Belaia Xenia (J0KCA) | <0WSX>TEMPELHÜTER (KJ0WSX, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
7 | 15:54 | Brettová Sabina (F4037) | <0YOR>FERREIRO (KJ0YOR, V) | JK Kamenický Dvůr (MA0252) |
8 | 16:03 | Bartoňová Štěpánka (A1981) | <0XG8>KYA DE JEU (KJ0XG8, K) | Filip Minařík (MA0271) |
9 | 16:12 | Dohodilová Klára (L0449) | <0X85>ANTOINETTE S (KJ0X85, K) | Ranč u Tuffa z.s. (ML0080) |
10 | 16:21 | Hochmanová Darina (B1535) | <0WWN>QUERA INSPRAV (KJ0WWN, K) | JS Velvary, z.s. (MB0159) |
06_ Soutěž KMK v drezuře pro 6-ti leté klisny
Běžná
6Ú/2017 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.09.2020 18:55:27
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 17:00 | Brettová Sabina (F4037) | <0XGF>FIRST LOVE 1 (KJ0XGF, K) | JK Kamenický Dvůr (MA0252) |
2 | 17:09 | Hábová Tereza (A1037) | <0VUW>SERENA 2 (KJ0VUW, K) | JK Záhořany (MB0344) |
3 | 17:18 | Dziuba Dziyana (C1546) | <0VHY>AVELANGE (KJ0VHY, K) | JK Argos z.s. (MC0102) |
4 | 17:27 | Müllerová Helena (F0926) | <0Y81>WATERLOO 2 (KJ0Y81, K) | Jezdecký spolek Mnětice (MF0407) |
5 | 17:36 | Jančaříková Eva (H0875) | <0VLY>JOLYN M (KJ0VLY, K) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
6 | 17:45 | Urbanová Petra (G2120) | <0WP5>SARITO (KJ0WP5, K) | JS HobbyLindt (MG0039) |
7 | 17:54 | Nováková Blanka (C1668) | <0XB8>DAY DREAM (KJ0XB8, V) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
8 | 18:03 | Brettová Sabina (F4037) | <0XGG>CHRISTINA (KJ0XGG, K) | JK Kamenický Dvůr (MA0252) |
08_ Soutěž KMK v drezuře pro 4-leté hřebce a valachy - 2.kolo
Běžná
4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 17:15:03
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 11:15 | Dohnalová Andrea (G1670) | <0Y1P>JACKOBY (KJ0Y1P, V) | Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377) |
2 | 11:23 | Zamec Jan (B2740) | <0YQ2>QUANTASTIC (KJ0YQ2, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
3 | 11:31 | Reinbergerova Anna (A0934) | <0YP3>QUAESTOR (KJ0YP3, V) | Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495) |
4 | 11:39 | Dušková Veronika (B2842) | <0Y8R>HOTLINER K (KJ0Y8R, V) | JK Marko, z.s. (MB0285) |
5 | 11:47 | Hábová Tereza (A1037) | <0YOT>BUTTERFLY 5 (KJ0YOT, V) | JK Záhořany (MB0344) |
6 | 11:55 | Bláha Vladimír (E0601) | <0YIR>VIHAR (KJ0YIR, V) | Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229) |
7 | 12:03 | Šimáčková Karolína (K0008) | <0YGK>WELL DONE 6 (KJ0YGK, V) | JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003) |
8 | 12:11 | Kratinová Simona -Samanta (B3698) | <0YQ1>FREEDANCER (KJ0YQ1, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
9 | 12:19 | Dohnalová Andrea (G1670) | <0Y1Q>SOUND OF SILENCE 1 (KJ0Y1Q, V) | Jezdecký klub Žižkovec o.s. (MF0377) |
09_ Soutěž KMK v drezuře pro 4-leté klisny - 2.kolo
Běžná
4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 17:15:03
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 09:15 | Pavlisová Michaela (B0145) | <0YNQ>DIAMOND'S ROSE (KJ0YNQ, K) | Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075) |
2 | 09:23 | Civišová Petra Miki (C0687) | <0Z36>AMORE MILLEFIORI (KJ0Z36, K) | JK Falea (MC0185) |
3 | 09:31 | Charvátová Petra (B1562) | <0Y11>LAOMI W (KJ0Y11, K) | Petra Charvátová (MB0460) |
4 | 09:39 | Janovská Aneta (E1853) | <0Y1S>REMEMBER ME INSPRAV (KJ0Y1S, K) | JS Velvary, z.s. (MB0159) |
5 | 09:47 | Nevolová Dominika (L0222) | <0YND>AMIRA-S (KJ0YND, K) | Ranč u Tuffa z.s. (ML0080) |
6 | 09:55 | Jančaříková Eva (H0875) | <0YZI>PARIS 15 (KJ0YZI, K) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
7 | 10:03 | Dziuba Dziyana (C1546) | <0Z3G>MALŠE LUŽICKÁ (KJ0Z3G, K) | JK Argos z.s. (MC0102) |
8 | 10:11 | Šimáčková Karolína (K0008) | <0YGJ>WIA 1 (KJ0YGJ, K) | JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003) |
9 | 10:19 | Pavlisová Michaela (B0145) | <0YNV>DIAMOND'S BELLA (KJ0YNV, K) | Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075) |
10 | 10:27 | Civišová Petra Miki (C0687) | <0YOM>FAIBLE (KJ0YOM, K) | JK Falea (MC0185) |
10_ Soutěž KMK v drezuře pro 5-ti leté hřebce, valachy a klisny - 2.kolo
Běžná
5F/2017 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - finále
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 17:15:03
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 13:15 | Hochmanová Darina (B1535) | <0WWN>QUERA INSPRAV (KJ0WWN, K) | JS Velvary, z.s. (MB0159) |
2 | 13:24 | Bartoňová Štěpánka (A1981) | <0XG8>KYA DE JEU (KJ0XG8, K) | Filip Minařík (MA0271) |
3 | 13:33 | Brettová Sabina (F4037) | <0YOR>FERREIRO (KJ0YOR, V) | JK Kamenický Dvůr (MA0252) |
4 | 13:42 | Belaia Xenia (J0KCA) | <0WSX>TEMPELHÜTER (KJ0WSX, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
5 | 13:51 | Šimáčková Karolína (K0008) | <0WQK>VIVALDI 1 (KJ0WQK, V) | JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003) |
6 | 14:00 | Jančaříková Eva (H0875) | <0YZH>DARKNESS 2 (KJ0YZH, H) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
7 | 14:09 | Müllerová Helena (F0926) | <0X2S>DREUX (KJ0X2S, V) | Jezdecký spolek Mnětice (MF0407) |
8 | 14:18 | Škardová Magda (F1137) | <0WVM>FURST WILLIAM (KJ0WVM, H) | Zámecký statek Luka nad Jihlavou, z. s. (MV0108) |
9 | 14:27 | Brettová Sabina (F4037) | <0YOS>SAIMON 6 (KJ0YOS, V) | JK Kamenický Dvůr (MA0252) |
11_ Soutěž KMK v drezuře pro 6-ti leté hřebce, valachy a klisny - 2.kolo
Běžná
6F/2017 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - finále
Poslední aktualizace startovní listiny: 20.09.2020 17:15:03
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 15:25 | Brettová Sabina (F4037) | <0XGG>CHRISTINA (KJ0XGG, K) | JK Kamenický Dvůr (MA0252) |
2 | 15:34 | Nováková Blanka (C1668) | <0XB8>DAY DREAM (KJ0XB8, V) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
3 | 15:43 | Urbanová Petra (G2120) | <0WP5>SARITO (KJ0WP5, K) | JS HobbyLindt (MG0039) |
4 | 15:52 | Tothová Sára (C1490) | <0VLY>JOLYN M (KJ0VLY, K) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
5 | 16:01 | Müllerová Helena (F0926) | <0Y81>WATERLOO 2 (KJ0Y81, K) | Jezdecký spolek Mnětice (MF0407) |
6 | 16:10 | Dziuba Dziyana (C1546) | <0VHY>AVELANGE (KJ0VHY, K) | JK Argos z.s. (MC0102) |
7 | 16:19 | Hábová Tereza (A1037) | <0VUW>SERENA 2 (KJ0VUW, K) | JK Záhořany (MB0344) |
8 | 16:28 | Brettová Sabina (F4037) | <0XGF>FIRST LOVE 1 (KJ0XGF, K) | JK Kamenický Dvůr (MA0252) |