Přihlásit se

Školení rozhodčích - všeobecná a skoková pravidla - on-line forma
Školení rozhodčích - všeobecná a skoková pravidla - on-line forma
Dvouleté doškolování rozhodčích (Refreshing)
02.06.2021 - 02.06.2021
B /

104 / 120
Vyhodnocený
Osoba Subjekt Účast
Iveta Adámková (G0460)TJ Moravan Brno (MG0010) Absolvoval
Danuše Balažová (F0596)Jezdecký klub Podhorní Újezd z.s. (MF0079) Absolvoval
Lenka Bejrová (B1727)JS AlTer Ego, z.s. (MA0268) Absolvoval
Iveta Beránková (C0382)Jezdecký klub Velmovice, z. s. (MC0302) Neabsolvoval
Václav Bohdaský (F0906)Jezdecký klub Rychnovek, z.s. (MR0069) Absolvoval
Alena Brixí (F1082)JK Sobotka z.s. (MF0072) Absolvoval
Ivo Brixí (F0354)JK Sobotka z.s. (MF0072) Absolvoval
Pavlína Bůžková (B0630)Horse-Support, z.s. (MB0379) Absolvoval
Pavla Chocholoušová (D0085)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005) Absolvoval
Ivana Dočkalová (G1826)JO Helios Mostkovice (ML0032) Neabsolvoval
Irena Dörrová (E1536)Jezdecká společnost Hipodrom Most (ME0152) Neabsolvoval
Jana Dušková (F2810)JK Dolní Přím z.s. (MF0168) Absolvoval
Radka Dvořáková (C0667)JK Bessy z.s. (MC0137) Neabsolvoval
Roman Falta (F0368)JPS Borovinka (MF0142) Absolvoval
Jaroslav Fendrych (F0270)Jezdecký klub Janov z.s. (MF0007) Absolvoval
Sylva Fendrychová (F1768)Jezdecký klub Janov z.s. (MF0007) Absolvoval
Jaroslav Grodl (C1077)JK Glod Čejov z. s. (MV0019) Absolvoval
Hana Abigail Gruberová (F3861)Jezdecký klub Kaverto (MG0306) Absolvoval
Jana Hanáková (D0585)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009) Absolvoval
Jaroslava Haškovcová (D1058)JS Chvojka-Stolany (MF0051) Absolvoval
Pavel Hirka (G0030)JK Zlín, spolek (ML0003) Absolvoval
Lucie Hlaváčková (E1216)JS Přeskaky (ME0195) Absolvoval
Gabriela Holubová (D0468)Sportovní stáj Svobodová, z.s. (ME0201) Absolvoval
Diana Houdová (F1570)APOLENKA z.s. (MF0183) Neabsolvoval
Veronika Hozáková (J0B1W)JK Počin V Ráji-spolek (MA0137) Absolvoval
Martina Hozáková Malinská (F2408)Sportovní stáj Friss Cross z.s. (MF0373) Absolvoval
Heřman Hrdlička (F0006)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015) Neabsolvoval
Ila Hrdličková (F0007)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015) Neabsolvoval
Darja Hrůzková (H0046)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041) Neabsolvoval
Jaroslav Hupka (F0243)Jezdecký klub HIPPOS Lozice z.s. (MF0049) Neabsolvoval
Antonín Husák (C0088)JK České Budějovice z.s. (MC0024) Absolvoval
Věra Jáchimová (D0266)TJ Jezdecká společnost Plzeň - Bory, z.s. (MD0016) Absolvoval
Svatava Jandoušová (G2427)Jezdecká společnost Hodonín (ML0079) Absolvoval
Tereza Ječná (A1441)JK Sobotka z.s. (MF0072) Absolvoval
Anna Ježková (E1143)Stáj Dorián Vrchovina z.s. (ME0259) Absolvoval
Svatava Juhászová (F1145)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012) Absolvoval
Jan Kadlec (F2979)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061) Absolvoval
Antonín Klauz (B0035)JK Poříčí (MB0066) Absolvoval
Michaela Kodadová (D0535)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043) Neabsolvoval
Helena Kollariková (D0866)Pegas Děpoltovice (MK0001) Absolvoval
Alena Kolovratníková (F1842)Selská jízda Nechanice (MF0002) Neabsolvoval
Lucie Korejsová (B3291)Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376) Absolvoval
Jiří Kornalík (B0194)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007) Neabsolvoval
Darie Kotyzová (F0328)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075) Absolvoval
Veronika Kozáková (H2067)Jezdecký klub Sviadnov, z.s. (MH0041) Neabsolvoval
Monika Kratochvílová (V0004)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113) Absolvoval
Květa Krupková (F1806)JS pod Kunětickou horou (MF0192) Absolvoval
Ilona Kružíková (G0072)JK Certa Brno (MG0133) Absolvoval
Radka Líkařová (C0331)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101) Neabsolvoval
Zdenka Lišková (E0297)JK Liberec (ME0013) Absolvoval
Erich Lust (C1025)JK Dolli Zálší z.s. (MC0101) Absolvoval
Michal Maksa (B1234)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282) Absolvoval
Tereza Mašková (E1243)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018) Absolvoval
Eva Mentlíková (D0169)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009) Neabsolvoval
Adéla Michalcová (H2574)JK CABALLO Křelov, z.s. (MH0229) Absolvoval
Renata Michálková (B0401)Statek Kováry, z.s. (MB0172) Absolvoval
Jana Milivojevičová (D0804)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005) Absolvoval
Zdeňka Motyginová (A0285)JK Všetice (MB0216) Absolvoval
Veronika Müllerová (F1855)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407) Absolvoval
Jaromíra Nachtigalová (D0381)Pegas Děpoltovice (MK0001) Absolvoval
Eva Nohelová (B2507)JK Pohoda Albrechtice, z.s. (MH0278) Neabsolvoval
Václav ml. Novotný (F0251)Jezdecký klub Podhorní Újezd z.s. (MF0079) Absolvoval
Petra Oršulová (E0664)JK R.I.Z. Chomutov (ME0068) Absolvoval
Irena Pavlíková (F3832)Selská jízda Nechanice (MF0002) Absolvoval
Zuzana Pavlíková (F2948)Selská jízda Nechanice (MF0002) Absolvoval
Alekos Pejos (F0281)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012) Neabsolvoval
Hana Pěnčíková (L0043)JK Sport Pravčice (ML0007) Absolvoval
Markéta Petřičková (C0214)Hiporehabilitace Krapet z.s. (MC0289) Absolvoval
Jana Podrápská (G1971)Stáj PIAFA z.s. (ML0139) Absolvoval
Jaromír Pour (F0401)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015) Absolvoval
Jitka Procházková (A1386)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170) Absolvoval
Zuzana Ptáčková (A0814)Stáj Leonard Praha,z.s. (MA0106) Absolvoval
Iva Schützová (G0412)TJ Pegas (MG0016) Absolvoval
Radmila Seidlová (A0365)Equi Academy, z.s. (MA0285) Absolvoval
Mína Sigmundová (B1131)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170) Absolvoval
Jan Šíma (D0129)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007) Neabsolvoval
Lucie Šímová (D0134)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007) Neabsolvoval
Marcela Šímová (D0128)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007) Neabsolvoval
Veronika Slámová (G1873)New Eques z. s. (MG0337) Neabsolvoval
Oldřich Sojka (F0392)Stáj Dvořák Barchov (MF0105) Absolvoval
František Soukal (C1059)JK Radimovice u Tábora (MC0103) Absolvoval
Naděžda Špačková (A0436)JS Pohoda, z.s. (MB0215) Neabsolvoval
Hana Špindlerová (A1127)JK Počin V Ráji-spolek (MA0137) Absolvoval
Hana Stehlíková (F1893)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075) Absolvoval
Naďa Štveráková (C0674)JK Caletto z.s. (MC0166) Absolvoval
Markéta Švábenská (J05ZS)JK Fany Hostěnice (MG0222) Absolvoval
Tereza Švestková (K0187)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048) Absolvoval
Alena Ticová (D1429)Sportovní klub Viktoria - Tic, o.s. (MK0079) Absolvoval
Vendula Titěrová (J0KIK)JK Počin V Ráji-spolek (MA0137) Absolvoval
Jana Tomišková (G0706)JK Fany Hostěnice (MG0222) Absolvoval
Pavel Vaněk (C1036)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123) Neabsolvoval
Jaroslava Vávrová (E0125)JK BON Equi Club Louny (ME0023) Absolvoval
Šárka Veselská (G2088)JK GRANFIO MORAVA.z.s (ML0030) Absolvoval
Pavla Vitáková (B2380)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) Absolvoval
Jana Vlastníková (C0342)JK JANYS Kejžlice z. s. (MV0161) Absolvoval
Klára Voctářová (B0732)JK dětí a ml. jezdců Brandýs n.L.-Stará Boleslav (MF0381) Neabsolvoval
Daniel Voksa (F0025)Horse-Support, z.s. (MB0379) Neabsolvoval
Marie Volšická (B2099)Sach s.r.o. (MB0324) Absolvoval
Vendulka Vovsíková (C0227)JK Caletto z.s. (MC0166) Absolvoval
Rudolf Vyhnálek (C0438)JK Sambugaro (MF0270) Absolvoval
Jakub Weingärtner (G2790)JK Fany Hostěnice (MG0222) Absolvoval
Stanislava Zemanová (G0191)JK HANÁ, z.s. (ML0012) Absolvoval
Magdaléna Zemková (F1181)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150) Absolvoval
Vladimír Zvěřina (F2720)Jezdecký spolek AMIT Pardubice (MF0310) Neabsolvoval
Školení rozhodčích - všeobecná a skoková pravidla - on-line forma
Povinné doškolování
Skoky
Dvouleté doškolování rozhodčích (Refreshing)
Školení rozhodčích - všeobecná a skoková pravidla - on-line forma
2. 6. – 2. 6.
B - Středočeská /
B - Středočeská

Pro větší detail klikněte!