Přihlásit se

Všestrannost
OM Humpolec ve všestrannosti+ hobby
Oficiální závody (CCN) / 180928V1
28.09.2018 - 29.09.2018
V / Humpolec-Dusilov
Výsledky
Všestrannost
01_ SOUTĚŽ VŠESTRANNOSTI STUPNĚ „L“. OTEVŘENÁ SOUTĚŽ, ZÁROVEŇ MO VYSOČINA / C – SEN. 2018.
Běžná L

20/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Saparová Inka (H3335)JESTER (KJ0NM4, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
2 Dufková Soňa (G1868)DUFFY (KJ0IV4, H)JS Němčičky (MG0017)
3 Balounová Michaela (V0479)EMPATIA (KJ03EJ, K)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
4 Kopecká Jana (B3598)FANY 9 (KJ0I19, K)JK Kamenický Dvůr (MA0252)
5 Šubrt Martin (A1626)LUCKY'S CHIKA (KJ0MD8, K)JK Kocanda,z.s (MA0035)
6 Hatla Jaroslav (F0488)DAF 1 (KJ0LKD, V)JC Rusek (MF0258)
7 Sukdolák Patrik (C1035)QAID (KJ0UCV, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
8 Moravová Pavlína (V0326)ETHER (KJ0P1M, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
9 Vaněk Pavel (C1036)RAMZES 1 (KJ0HGX, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
10 Sůrová Pavlína (F0565)BELWET (KJ0FHA, H)Stáj Vasury (MF0135)
11 Pokorná Miroslava (B1603)MARBLE M (KJ0K9M, V)JK Poříčí (MB0066)
12 Trunda Miroslav (F1891)STARLINGTON (KJ0RY8, V)Eventing Team (MA0227)
13 Svobodová Adéla (B1681)UNKAS BOY (KJ0TGD, V)Eventing Team (MA0227)
14 Maxera Jiří (G0161)GIANINA (KJ0MCA, K)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
15 Haderková Michaela (A1993)MR.MÍŠA-SL (KJ0ESZ, V)Jumping Team For Pleasure (MA0256)
16 Holec Jan (F0070)ERSTE 1 (KJ00R7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
17 Benediktová Kateřina (L0330)PŘEMEK (KJ0DDN, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
18 Richtrová Betty (D1965)MAMEHA (KJ0HY9, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
19 Mračková Marie (V0330)JASPER 6 (KJ0MTZ, V)JK Betty (MV0059)
20 Piechotová Marie (B1454)DESIDERATA (KJ0LPC, K)Jezdecká stáj Savara, z.s. (MB0313)
Všestrannost
02_ 4.2. SOUTĚŽ VŠESTRANNOSTI STUPNĚ „ZL“. OTEVŘENÁ SOUTĚŽ, ZÁROVEŇ MO VYSOČINA / C – J. ST. A Y. 2018.
Běžná ZL

31/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Tarabini Natalia (B3284)OLYMPIA 2 (KJ0CNW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
2 Podojil Libor (G3177)MEWERIK (KJ0HTS, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
3 Filipová Marie (C0624)KIARA 78 (KJ0SCI, K)JK Humpolec z. s. (MV0058)
4 Kuková Aneta (A2232)BONWAY (KJ0IZI, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
5 Petráčková Veronika (A2124)VIKTOR 11 (KJ0S1X, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
6 Húsková Lucie (G2928)SAINT MAURITIUS (KJ0LM2, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
7 Kurelová Denisa (A2283)SIR WILLIAM (KJ0L0J, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
8 Peprníčková Anna (L0038)BARWA (KJ0GI5, K)Jezdecký klub Krásno Chrámečné z.s. (ML0042)
9 Vrtek Stanislav (H0444)TEXAS ROCK (KJ0JE9, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
10 Skopalíková Jitka (L0204)MAT 1 (KJ0JAG, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
11 Večerková Klára (H3187)MALÝ MOŘSKÝ TYGR (KJ0P3U, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
12 Pecháčková Jana (F1592)NIDDAX (KJ0SPG, V)SC. SPERANZA - Pecháček (MF0342)
13 Pecháčková Jana (F1592)NIDDAXA (KJ0U53, K)SC. SPERANZA - Pecháček (MF0342)
14 Sukdolák Patrik (C1035)FIGARO 7 (KJ0T33, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
15 Mátlová Kamila (V0746)TERZIAN (KJ0UWC, V)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
16 Bendová Tereza (J0PBI)GALMA - 8 (KJ0S6T, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
17 Palánová Dominika (V0751)KORSE (KJ0P0G, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
18 Chválová Martina (F1940)NEGARO (KJ0I3C, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
19 Maksa Michal (B1234)MAX GROUP KLOWIE M (KJ0LRI, K)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
20 Strakošová Sára (F4259)KONIE 1 (KJ0IXJ, K)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
21 Vítková Eliška (B3052)QUELLO MALTA (KJ0M0F, V)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
22 Ciarkowska Eliška (A2234)QATRO SUZI (KJ0JNJ, K)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
23 Benediktová Kateřina (L0330)DANTES 6 (KJ0H5W, H)JK Sport Pravčice (ML0007)
24 Richtrová Betty (D1965)PINA COLADA 1 (KJ0FV9, K)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
25 Krejsa Petr (F1245)MODENA-K (KJ0VD5, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
26 Švec Matěj (V0743)OPEN TOUR (KJ0P5Q, V)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
27 Kadlecová Michaela (V0705)ZEO (KJ0HAI, V)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
28 Kadlecová Michaela (V0705)SERŽANT 2 (KJ0P5A, V)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
29 Vondráčková Zuzana (V0631)MOLENBURK (KJ0O87, V)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
30 Dobeš Tomáš (C0427)VERONA 4 (KJ0ITG, K)JK Argos z.s. (MC0102)
31 Vaněk Jaroslav (C0695)THESEUS (KJ0IKY, V)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
Všestrannost
03_ SOUTĚŽ VŠESTRANNOSTI STUPNĚ „Z“. OTEVŘENÁ SOUTĚŽ, ZÁROVEŇ MO VYSOČINA / C –J. ML. A D. 2018.
Běžná Z

35/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Tarabini Natalia (B3284)SAHGAR (KJ0H8B, V)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
2 Heřmanová Sára (V0639)ORIANA 2 (KJ0GZV, K)Stáj MED, z. s. (MV0029)
3 Bambuch Zdeněk (V0360)BAX 3 (KJ0SSC, V)Stáj MED, z. s. (MV0029)
4 Kramáriková Radka (G1524)TRADEMARK (IRE) (KJ0SOQ, V)JS Němčičky (MG0017)
5 Molík Petr (C0498)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
6 Skopalíková Jitka (L0204)QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
7 Krobotová Kateřina (H2900)KENJI-H (KJ0IMF, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
8 Krobotová Kateřina (H2900)DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
9 Švarcová Zuzana (H4563)SCYRIS MT-2/SATURN G (KJ0TGZ, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
10 Dolanová Anna (V0717)ROZUM (KJ0DSR, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
11 Petráčková Veronika (A2124)EL-CID (KJ0K1K, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
12 Podhorná Pavla (F3918)SOREPPO (KJ0OT7, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
13 Sluková Tereza (B3216)DYLANIA (KJ0UT7, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
14 Dudková Hana (H4328)SENDY 11 (KJ0T2U, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
15 Pavouková Pavla (V0491)NEŤ (KJ0P1I, K)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
16 Sukdolák Matěj (V0787)GOLDWIN (KJ094C, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
17 Zelenková Sofie (V0809)GEORGE Z (KJ0S6Q, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
18 Kajnarová Andrea (F1291)STORM OF GRACIE (KJ0OIE, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
19 Vaňková Barbora (V0627)LORETA 19 (KJ0S0O, K)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
20 Havlová Anna (V0788)DEXTER 5 (KJ0SK8, V)Jezdecký klub Vysoká, z. s. (MV0159)
21 Chválová Martina (F1940)LEO 650 (KJ0SE2, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
22 Polednová Marcela (B2513)LAURA 17 (KJ0HBF, K)Jezdecký klub Farma u lesa z.s. (MV0170)
23 Kacafírková Lucie (E0979)CONTINO 1 (KJ0LO8, V)Eventing Team (MA0227)
24 Růžičková Vanessa (B3504)MACHR (KJ0UJA, V)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
25 Růžičková Vanessa (B3504)FANNY 1 (KJ0BNN, K)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
26 Fojtíková Lucie (A2161)HEKTOR 4 (KJ0J9F, V)JK Iros Praha (MA0031)
27 Kučerová Aneta (F2974)FERDINAND 1 (KJ0DQR, V)JK při OPS Šťastný domov Líšnice (MF0357)
28 Vaněk Pavel (C1036)MIKY 5 (KJ0ER2, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
29 Grundová Nela (F3928)GÍNA 1 (KJ0FBP, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
30 Krejsa Petr (F1245)RESPEKT 3 (KJ0VD6, V)JK Farma pod Lípou (MF0143)
31 Černá Eliška (J0TIN)TRIGA 1 (KJ06BT, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
32 Blažková Markéta (V0791)DUHA 4 (KJ0S3E, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
33 Soukupová Tereza (V0741)FERGIE-S (KJ0KLN, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
34 Soukupová Tereza (V0741)FINLANDIA (KJ04T8, K)JK Glod Čejov z. s. (MV0019)
35 Kelíšková Veronika (D1686)ARAMIS II (KJ0FYQ, H)Luděk Matuška (MB0417)
Všestrannost
04_ HOBBY SOUTĚŽ VŠESTRANNOSTI STUPNĚ SOUTĚŽ „ZK
Hobby ZK

14/ 50
Všestrannost
Běžná
Hobby
CCN
OM Humpolec ve všestrannosti+ hobby
Výsledky
28. 9. – 29. 9.
V / Humpolec-Dusilov
JK ČZA při ŠS

Pro větší detail klikněte!