Přihlásit se

Skoky
Svatomartinský pohár 2018
Oficiální závody (CSN) / 181027H1
27.10.2018 - 27.10.2018
H / Frenštát p/R
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0051 - TJ Slovan Frenštát p.R., z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0007
Olga Havrlantová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3537
Denisa Hanáková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1335
David Hrnčíř
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0749
Jana Holá
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
04_ Skoková soutěž st. Z na limit. čas - Cena Jezdeckých potřeb Pegas
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
27.10.2018 12:30

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.10.2018 07:58:44
#JezdecKůňSubjekt
1Liďáková Karolína (H3963)<44>STASIEK (KJ0JQP, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
2Škutová Adéla (H3869)<40>LEGARTO (KJ0O97, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
3Holá Karolina (H2925)<51>VIKTORIA Z (KJ0J0C, K)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
4Fajkusová Petra (H2329)<41>DIAMOND 95 (KJ0W1V, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
5Hilscherová Adéla (H4536)<38>SILVER 12 (KJ0JNB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
6Bittnerová Sabina (H2848)<32>SHADOW RIVER (KJ0TYS, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7Gajcová Adéla (J0NVT)<37>SURGEON (KJ0HG9, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
8Holešová Kateřina (H4155)<53>FLAMING HEART (KJ0OYN, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
9Dulavová Irena (H0731)<43>BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
10Chasáková Nikol (H4277)<47>MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
11Březinová Anežka (H3945)<71>AMAZING 1 (KJ0UBU, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12Fabiánová Zuzana (H4385)<33>ARDENA 1 (KJ0VC5, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
13Matúšová Klára (H3536)<36>CLER 1 (KJ0GXA, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
14Besedová Tereza (J0O38)<39>RANSI (KJ0JSG, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15Nevřelová Martina (H4399)<52>SEMPRE SALITO (KJ0FSS, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
16Zelinková Silvie (H3115)<35>BONY 11 (KJ0MKU, K)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
17Potyszová Daniela (H2879)<45>QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
18Sovjáková Kateřina (H1247)<49>BRISPORT (KJ0G1I, H)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
19Žačková Lenka (H4134)<48>KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
20Liďáková Karolína (H3963)<54>SUN SHAIN (KJ0EGY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ZL na čas - Cena Jezdeckých potřeb Equivet
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
27.10.2018 13:30

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.10.2018 07:58:44
#JezdecKůňSubjekt
1Mžiková Michaela (H3268)<57>QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2Chasáková Nikol (H4277)<59>ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
3Sovjáková Kateřina (H1247)<49>BRISPORT (KJ0G1I, H)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
4Matoušová Tereza (L0448)<64>QUASTINA (KJ0J5S, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5Marušíková Kateřina (H3939)<67>KASKÁDA-V (KJ0K59, K)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
6Žačková Lenka (H4134)<48>KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7Březinová Anežka (H3945)<71>AMAZING 1 (KJ0UBU, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
8Voráčková Adéla (H2941)<66>CONAGAN (KJ0J2E, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
9Venclíková Lucie (H4291)<63>PERRA (KJ0MXC, K)Samostatný dětský oddíl Brontosauři (MH0095)
10Samcová Eva (H3404)<68>FRIESINGER (KJ0MZ0, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
11Nevřelová Martina (H4399)<52>SEMPRE SALITO (KJ0FSS, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
12Křivka Vladimír (H0551)<62>OK BLANCHÉ (KJ0EH6, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
13Pobořilová Barbora (A2104)<60>CABALERO (KJ0EWC, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
14Říhová Anastázie (H2708)<61>AQUILA 3 (KJ0IJH, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
15Šalková Tina (H2910)<65>RAVELINO EN (KJ0I2J, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
16Matzkeová Jennifer (H3864)<69>ESPRIT LUCKY BOY (KJ0SNH, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
17Mičulková Irena (H4516)<55>ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
18Mžiková Michaela (H3268)<58>QUANDOR (KJ0LQO, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. L* - Cena Města Frenštátu p.R. a TJ Slovan Frenštát p.R.
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
27.10.2018 14:30

16