Memoriál Heleny Krásové - O pohár města Liberce
Oficiální závody (CSN) / 190831E2
31.08.2019 - 31.08.2019
E / Liberec
Pořadatelé:
ME0013 - JK Liberec
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
E0204
Jana Bečvářová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0211
Miroslava Wiedenová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0297
Zdenka Lišková
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0372
Daniela Ledlová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
E0159
Petr Koželuh
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ Skoková soutěž ,,ZZ" na limitovaný čas
Běžná
ZZ (80)
298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
Poslední aktualizace startovní listiny: 31.08.2019 10:19:17
02_ Stupňovaná soutěž do 90 cm bez žolíka
Běžná
do 90 cm
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.09.2019 21:14:24
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Zelená Markéta (J0XDS) | <7>LERRY 1 (KJ0CIB, V) | JK Liberec (ME0013) |
2 | Koloušková Adéla (J0XDR) | <8>PRINCEZNA 18 (KJ0W0N, K) | JK Liberec (ME0013) |
3 | Sedláčková Jana (J0SD3) | <5>KARIN 690 (KJ0TA6, V) | Selská jízda Český Ráj Turnov z.s. (MF0070) |
4 | Sehnalová Radka (F0150) | <6>RUBY VALENTINE (KJ0KBG, K) | JK Mira z.s (MF0036) |
5 | Kendiková Jana (J0W0N) | <9>EVON (KJ09QO, V) | JK Liberec (ME0013) |
6 | Pajerová Martina (J0O6M) | <4>BARNY 1 (KJ0UK4, V) | ALBA Galant s.r.o. (MF0392) |
7 | Charvátová Nela (F2898) | <3>RALF 2 (KJ0WIL, V) | ALBA Galant s.r.o. (MF0392) |
8 | Červeňáková Aneta (B3708) | <10>MALORCA (KJ0WOK, K) | JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160) |
9 | Koblížková Klára (E1551) | <11>GIN 5 (KJ0DZ0, V) | Stáj Dorián Vrchovina z.s. (ME0259) |
10 | Dlouhá Veronika (E1985) | <12>SPREAD YOUR WINGS (KJ0OLC, K) | JK Nicol Frýdlant (ME0081) |
03_ Skoková soutěž ,,Z" s návazným rozeskakováním
Běžná
Z (100)
298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.09.2019 21:14:24
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Červeňáková Aneta (B3708) | <10>MALORCA (KJ0WOK, K) | JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160) |
2 | Zapletalová Michaela (J0UUK) | <13>LADY CONIE (KJ0JSL, K) | LUKE Václavice, spolek (ME0262) |
3 | Urbanová Marie Anna (B3531) | <17>UBERLINA (KJ0KPA, K) | JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074) |
4 | Zeman Vladimír (J0Y53) | <14>CIKÁN (KJ0LTA, V) | JK Liberec (ME0013) |
5 | Koloušková Adéla (J0XDR) | <8>PRINCEZNA 18 (KJ0W0N, K) | JK Liberec (ME0013) |
6 | Melounová Barbora (F4429) | <18>HELADA (KJ0DRJ, K) | Statek Udržal-Ing.J.Meloun (MF0043) |
7 | Dlouhá Veronika (E1985) | <12>SPREAD YOUR WINGS (KJ0OLC, K) | JK Nicol Frýdlant (ME0081) |
8 | Kepl Luboš (D0916) | <15>EL POTRO (KJ0WKN, V) | LUKE Václavice, spolek (ME0262) |
9 | Kendiková Jana (J0W0N) | <9>EVON (KJ09QO, V) | JK Liberec (ME0013) |
10 | Červeňáková Aneta (B3708) | <16>KEVIN THE KNIGHT(GER) (KJ0W1E, V) | JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160) |
04_ Stupňovaná obtížnost do 110 se žolíkem
Běžná
do 110 cm
269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.09.2019 21:14:24
05_ Skoková soutěž stupně ,,ZL" - Memoriál Heleny Krásové
Běžná
ZL (110)
238.2.2 - Klasické rozeskakování /
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.09.2019 21:14:24
06_ Mini-Maxi od 110 cm - O pohár města Liberce
Běžná
do 115 cm
298.2.3 - Mini Maxi /
Poslední aktualizace startovní listiny: 31.08.2019 20:11:13