Log in

Drezura
Kvalifikační kolo Českého drezurního poháru 2024 a ČP v drezuře pony + DAJBYCH Královická jezdecká liga 2024 - drezura - 1. kolo
Český pohár ČJF (CDN-CPCJF) / 240420B2
20.04.2024 - 21.04.2024
B / Královice u Slaného
Dokončený
Drezura
Organisers:
MB0438 - Jezdecký spolek - Královický dvůr
Officials:
Drezura
Referee
RZ
A0112
Karolína Žižková
CZE
Drezura
Referee
RZ
A0593
Lucie Marešová
CZE
Drezura
Referee
RZ
D0776
Tomáš Kavka
CZE
Drezura
Referee
RZ
A0365
Radmila Seidlová
CZE
Drezura
Referee
RZ
G2703
Hana Sirotková
CZE
Drezura
Referee
RZ
A1922
Aneta Havlíčková
CZE
Drezura
Referee
RZ
A0381
Kateřina Havlíčková
CZE
Drezura
Referee
RZ
D0055
Vít Čmolík
CZE
Drezura
Referee
HR
A1066
Renata Habásková
CZE
ATTENTION: All starting lists published in JIS are only "Preliminary starting lists" and the organizer has the right to adjust the riders' order as needed.
Official starting lists are closed according to PJS one hour before the start of the competition.
Drezura
01_ Soutěž č. 1 DU-A/2023 Kvalita- pro jezdce 8-16 let na pony, kval. soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024, DÚ-A/2023 KVALITA - FEI
Pony DÚ-A/2023 KVALITA - FEI
20.04.2024
Online results
12
Drezura
02_ Soutěž č. 2 DU-A/2022 – otevřená, DU-A/2022
Běžná DU-A/2022
20.04.2024 9 a.m.
Online results
16
Startlist last actualization: 20.04.2024 08:49:58
#ČasJezdecKůňSubjekt
109:00Kukaňová Anna (J0UL2)<5>DIAMOND'S REVITA (KJ12KG, K)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
209:07Bodnárová Eliška (A2004)<22>BENETTON DREAM PM (KJ14KH, V)Jezdecký klub Iluze (MA0090)
309:14Holá Simona (A1114)<23>FROUKJE FAN ZWANENBURG (KJ0UQP, K)JS Concordia (MA0025)
409:21Neumannová Adéla (A0707)<15>LOSTRIS 1 (KJ13KJ, K)Jezdecká stáj Neumann z.s. (MA0308)
509:28Petráchová Tereza (J0ZJR)<19>ETHIA (KJ14OO, K)JK Falea (MC0185)
609:35Kozlovská Natálie (J0TFK)<25>KANE G (KJ0YAJ, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
709:42Kyiashko Sofiia (J15GL)<27>KALSHUR (KJ13NP, V)Jezdecký klub Iluze (MA0090)
809:49Kocíková Anna (J0K4O)<28>NEAPOLITANO PALKÓ (KJ0T72, V)Stáj Forte, Svárov (MB0194)
910:06Grešíková Zuzana (J0SU0)<6>BLACK BEAUTI (KJ11ES, V)Stáj Židovice (ME0147)
1010:13Rybková Kateřina (E1995)<130>DENY 19 (KJ12KX, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
1110:20Kukaňová Anna (J0UL2)<20>SAROYAN 2 (KJ0YV8, V)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
1210:27Vnuková Leontýna (J1180)<9>JG PEREL (KJ0WSZ, K)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
1310:34Skryjová Natalie (J0Z5G)<129>CARINNA JJ (KJ0LLI, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
1410:41Vodičková Stella Johanka (J12M1)<13>DARK BRILIANT (KJ0IJO, V)EquiDressage CZ, s.r.o. (MA0311)
1510:48Holá Simona (A1114)<128>LUCKY 1389 (KJ13PF, K)JS Concordia (MA0025)
1610:55Neumannová Adéla (A0707)<127>NO - AR DOS PARDINHOS (KJ1379, V)Jezdecká stáj Neumann z.s. (MA0308)
Drezura
03_ Soutěž č. 3: DD/2023 Kvalita - pro jezdce 8-16 let na pony, kval. soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024, DD/2023 KVALITA - FEI - L
Pony DD/2023 KVALITA - FEI - L
20.04.2024
Online results
5
Drezura
06_ Soutěž č. 6: PD/2022 - pro jezdce 8-16 let na pony, kval. soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024, PD/2022 - FEI-L PONY
Pony PD/2022 - FEI-L PONY
20.04.2024 9 a.m.
Online results
5
Drezura
07_ Soutěž č. 7: JU/2022 - kvalifikační kolo ČDP 2024 – “Junioři”, JU/2022 - FEI-S
Běžná JU/2022 - FEI-S
20.04.2024
Online results
17
Startlist last actualization: 20.04.2024 10:11:20
#ČasJezdecKůňSubjekt
110:00Bláha Vladimír (E0601)<136>FANTASY (KJ11KE, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
210:07Pelnářová Michaela (J0XNG)<62>LIANA EQUITOP (KJ13LY, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
310:14Machalová Veronika (J0XQ2)<70>MOONLIGHT SHADOW (KJ10UD, V)Jezdecký klub Iluze (MA0090)
410:21Padyšáková Natalie (J0ZYF)<76>DION 3 (KJ0YD8, V)JK Helios, z.s. (MB0295)
510:28Řeháková Žaneta (J0TGF)<10>LIMETREE BRAVE PINKIE (CZE) (KJ0TB2, V)Jezdecká stáj Remedis, z.s. (MB0561)
610:35Štojdlová Zdeňka (J0XUP)<142>NATIVO D'TOROZO (KJ142R, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
710:42Fajfrlíková Vendula (J0XSC)<58>MARY LOU 1 (KJ0GVK, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
810:49Petráchová Tereza (J0ZJR)<65>MALŠE LUŽICKÁ (KJ0Z3G, K)JK Falea (MC0185)
911:06Malá Tereza (J12CK)<67>BABALU S (KJ132E, V)Jezdecký klub Iluze (MA0090)
1011:13Ticová Natálie (J0V9Q)<143>JAZZPOINT (KJ00SR, V)Sportovní klub Viktoria - Tic, o.s. (MD0281)
1111:20Maternová Kristýna (J0Q3B)<160>NAMORICO (KJ14VH, V)Jezdecká stáj Neumann z.s. (MA0308)
1211:27Brkalová Ema (J0NOC)<61>AMUR 2 (KJ0F3V, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
1311:34Javůrková Lucie (J0UZY)<57>SANDY 5 (KJ0K1P, K)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
1411:41Kadlecová Kamila (V0802)<59>FLIERE FLUITER (KJ10ZD, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
1511:48Blažková Alžběta (J0UOX)<60>FIDALGO 1 (KJ10ZC, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
1611:55Bláha Vladimír (E0601)<141>VIHAR (KJ0YIR, V)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
1712:02Charvátová Petra (B1562)<68>TINA DE LUXE (KJ10VZ, K)Petra Charvátová (MB0460)
Drezura
09_ Soutěž č. 9: - JJ/2022, JJ/2022 - FEI-S
Běžná JJ/2022 - FEI-S
20.04.2024
Online results
2
Drezura
10_ Soutěž č. 10: YU/2022 - kvalifikační kolo ČDP 2024 – „U25“, YU/2022 - FEI-ST
Běžná YU/2022 - FEI-ST
20.04.2024
Online results
4
Drezura
13_ Soutěž č. 13: Z4/2023 Kvalita - pro jezdce 8-16 let na pony,kval soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024, Z4/2023 KVALITA - ČJF
Pony Z4/2023 KVALITA - ČJF
21.04.2024
Online results
16
Startlist last actualization: 21.04.2024 07:27:51
#ČasJezdecKůňSubjekt
108:00Vnuková Leontýna (J1180)<8>MIKE 2 (KJ0T0A, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
208:08Řeháková Viktorie (J13KP)<10>LIMETREE BRAVE PINKIE (CZE) (KJ0TB2, V)Jezdecká stáj Remedis, z.s. (MB0561)
308:16Švarcová Sandra (J10LN)<12>SHIRLI (KJ0SWT, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
408:24Musilová Adéla (J0NY1)<151>LIPTON SAMBA (KJ0KB2, K)Zajíček na koni Terapie a Sport, z. s. (MA0337)
508:32Horáčková Eliška (J11O2)<1>CALAMITY SUNNY-FLOWER (CZE) (KJ1059, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
608:40Kuklíková Tereza (J116E)<100>ČIP 4 (KJ0U6E, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
708:48Májová Babeta (J0YI6)<102>CROSS KEEN (KJ0U1M, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
808:56Sixtová Anna (J0YCN)<103>RUSTY 16 (KJ0ZRU, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
909:14Kosová Kristýna (J164A)<105>IRIS 10 (KJ0TEM, K)Stáj Židovice (ME0147)
1009:22Vodičková Stella Johanka (J12M1)<13>DARK BRILIANT (KJ0IJO, V)EquiDressage CZ, s.r.o. (MA0311)
1109:30Macek Pavel (J12SR)<162>BONNY 714 (KJ11RP, V)Jezdecká společnost Javorník (ME0089)
1209:38Vnuková Leontýna (J1180)<9>JG PEREL (KJ0WSZ, K)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
1309:46Malecká Martina (J147H)<150>ELA MANA MOU (KJ0CU8, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
1409:54Perníček Jan (J116V)<4>DOURELLO (KJ0MTR, V)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
1510:02Sokolová Adéla (A3051)<14>MANHATTAN LOVE STORY (KJ0YOJ, V)EquiDressage CZ, s.r.o. (MA0311)
1610:10Nocarová Nela (J136Q)<3>STÁZKA 1 (KJ0E97, K)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
Drezura
15_ Soutěž č. 15: DU-A/2022 – otevřená, DU-A/2022
Běžná DU-A/2022
21.04.2024
Online results
18
Startlist last actualization: 21.04.2024 12:31:50
#ČasJezdecKůňSubjekt
112:45Wernerová Viktorie (J10S2)<11>ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
212:52Řeháková Viktorie (J13KP)<10>LIMETREE BRAVE PINKIE (CZE) (KJ0TB2, V)Jezdecká stáj Remedis, z.s. (MB0561)
312:59Neumannová Adéla (A0707)<15>LOSTRIS 1 (KJ13KJ, K)Jezdecká stáj Neumann z.s. (MA0308)
413:06Kozlovská Natálie (J0TFK)<25>KANE G (KJ0YAJ, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
513:13Vacková Leontýna (J0GMI)<108>VALMONT 12 (KJ0SO0, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
613:20Olehlová Karolína (H3634)<109>ARCIBALDO (KJ0PKW, V)JK Amír, z.s, (MH0385)
713:27Razáková Terezie (E1894)<113>DIAMOND'S DARK (KJ0ZXV, H)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
813:34Petráchová Tereza (J0ZJR)<19>ETHIA (KJ14OO, K)JK Falea (MC0185)
913:51Vacková Emma (J10Y6)<111>WALLDA (KJ12E8, V)Jezdecký klub Karlštejn, z.s. (MB0576)
1013:58Žižková Karolína (J0Z31)<114>COCO CHANEL 1 (KJ00VH, K)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
1114:05Marjanková Štěpánka (J0RJR)<112>GULLIVER 2 (KJ110V, V)Enjoy HORSE Podřipsko s.r.o. (ME0314)
1214:12Šrůmová Martina (J14NU)<116>CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, V)Stáj Židovice (ME0147)
1314:19Neumannová Adéla (A0707)<127>NO - AR DOS PARDINHOS (KJ1379, V)Jezdecká stáj Neumann z.s. (MA0308)
1414:26Kukaňová Anna (J0UL2)<107>ARVALON GOLDEN MEREDITH (GBR) (KJ0S40, H)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
1514:33Skryjová Natalie (J0Z5G)<129>CARINNA JJ (KJ0LLI, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
1614:40Holá Simona (A1114)<23>FROUKJE FAN ZWANENBURG (KJ0UQP, K)JS Concordia (MA0025)
1714:47Miltrová Karolina (J0J3L)<168>TYGR (KJ0DH2, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
1814:54Vacková Emma (J10Y6)<110>SANTO (KJ0J0S, V)Jezdecký klub Karlštejn, z.s. (MB0576)
Drezura
16_ Soutěž č. 16: Z5/2022 – otevřená - kval. soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024, Z5/2022 - ČJF
Běžná Z5/2022 - ČJF
21.04.2024
Online results
12
Drezura
17_ Soutěž č. 17: DD/2023 - pro jezdce 8-16 let na pony, kval. soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024, DD/2023 KVALITA - FEI - L
Pony DD/2023 KVALITA - FEI - L
21.04.2024
Online results
7
Drezura
18_ Soutěž č. 18 DD/2023 - DĚTI - kvalifikační kolo ČDP 2024 – děti, DD/2023 KVALITA - FEI - L
Běžná DD/2023 KVALITA - FEI - L
21.04.2024
Online results
5
Drezura
20_ Soutěž č. 20: DJ/2022 - otevřená - kval. soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024, DJ/2022
Běžná DJ/2022
21.04.2024
Online results
8