Přihlásit se

Skoky
Opřetické hobby klání
Hobby závody (CSN-H) / 171001B2
01.10.2017 - 01.10.2017
B / Opřetice
Dokončený
Skoky
03_ Stupňovaná obtížnost do 80 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby do 80 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

25
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kalinová Kristýna (A2298)BEST FRIEND (KJ0JVP, V)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
2 Bandasová Marie (B2950)PORTO 100 (KJ0UIK, V)JK Záhořany (MB0344)
3 Kroužková Lucie (C0953)AUDIT (KJ0U11, V)JK Statek Měšice (MC0251)
4 De Jagerová Alexandra (C1045)VOIGTSDORF CITYSLICKER (KJ0M0P, V)JK Slapy (MC0247)
5 De Jagerová Alexandra (C1045)CASSIO 17 (KJ0KLR, V)JK Slapy (MC0247)
6 Hrabalová Dagmar (F1358)BALLADA (KJ0S7T, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7 Hurt Hrubešová Barbora (B3005)CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
8 Hurt Hrubešová Barbora (B3005)AZTEKE (KJ0N7W, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
9 Housková Barbora (J0ME1)OLYMPIC DREAM (KJ0GMR, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
10 Půlpánová Adéla (B2630)CALIDO S (KJ0THJ, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
11 Kysílková Tereza (J0RJV)LEON DE BEYSSAC (KJ0FBY, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
12 Valentová Věra (C1627)NORMA 1 (KJ0B3L, K)Jezdecký klub Bargo, z.s. (MC0279)
13 Hrabáčová Tereza (C1586)FOLLOW ME 1 (KJ0S14, K)Equiteam Lomec (MC0276)
14 Kozojedová Petra (J0EUU)LADY 42 (KJ0S0K, K)Equiteam Lomec (MC0276)
15 Šmejkalová Zuzana (B3605)SOFIE TEMPAL ONE (KJ0JQA, K)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
16 Šmejkalová Zuzana (B3605)STING 2 (KJ0I31, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
17 Kohoutová Zuzana (J0W3P)ATHOS 18 (KJ0K4A, H)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
18 Mauersberger Sára (J0THY)CHICAGO 5 (KJ0S8N, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
19 Rejlková Christine (C1166)JISKRA 12 (KJ0B90, K)
20 Rejlková Christine (C1166)JESSY 12 (KJ0J46, K)
21 Dušátková Leona (J0GVF)GRANT 3 (KJ0B4U, V)
22 Tomešová Tereza (J0I5V)NIIRVANA (KJ061W, K)JK Statek Měšice (MC0251)
23 Šturcová Natálie (B3662)ISELDI (KJ0MQR, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
24 Vávrová Zdeňka (B2490)OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
25 Bauerová Anna (C1595)ACORDEON (KJ0CLN, V)Equiteam Lomec (MC0276)
Skoky
04_ Dvoufázové skákání 90/100 cm – bodovaná soutěž do Opřetického hobby klání 2017
Hobby do 90 cm 274.5.2 - Druhá fáze na čas / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kalinová Kristýna (A2298)BEST FRIEND (KJ0JVP, V)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
2 Grünthalová Nicola (B2769)CHARLIE Z (KJ0U78, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
3 Bandasová Marie (B2950)PORTO 100 (KJ0UIK, V)JK Záhořany (MB0344)
4 De Jagerová Alexandra (C1045)CASSIO 17 (KJ0KLR, V)JK Slapy (MC0247)
5 Hurt Hrubešová Barbora (B3005)ASISTENT (KJ0P15, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
6 Hurt Hrubešová Barbora (B3005)CHARHIZARD (KJ0S1S, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
7 Hurt Hrubešová Barbora (B3005)AZTEKE (KJ0N7W, V)Jezdecká stáj Hurt Hrubešová (MA0273)
8 Půlpánová Adéla (B2630)CALIDO S (KJ0THJ, H)Jezdecký klub Benátky u Sázavy, z.s. (MB0303)
9 Juklová Michaela (J0OPG)QUEENIE 1 (KJ0UDG, K)Jezdecká stáj Vlašim (MB0424)
10 Slavíková Barbora (B0979)DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11 Pecová Martina (V0815)KAŠTÁNEK 2 (KJ0MN4, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
12 Pecová Martina (V0815)BRISTON (KJ0DK1, V)JK IMPERIALIS AREA (MV0157)
13 Padevětová Barbora (B0231)JAZZ DANCER 1 (KJ0STC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
14 Bohunková Karolína (J0NBS)BELLA 4 (KJ0T3S, K)JK Neveklov, z.s. (MB0084)
15 Holajová Veronika (B3222)IMANI (KJ00TE, K)JK Team Noskov (MB0111)
16 Hrabáčová Tereza (C1586)FOLLOW ME 1 (KJ0S14, K)Equiteam Lomec (MC0276)
17 Šmejkalová Zuzana (B3605)STING 2 (KJ0I31, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
18 Kohoutová Zuzana (J0W3P)ATHOS 18 (KJ0K4A, H)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
19 Rejlková Christine (C1166)JESSY 12 (KJ0J46, K)
20 Dušátková Leona (J0GVF)GRANT 3 (KJ0B4U, V)
21 Tomešová Tereza (J0I5V)NIIRVANA (KJ061W, K)JK Statek Měšice (MC0251)
22 Šimoník Vladimír (B0227)PATRICIE 5 (KJ0K41, K)
23 Šturcová Natálie (B3662)ISELDI (KJ0MQR, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
24 Vávrová Zdeňka (B2490)OLYMPIC 1 (KJ0TQ3, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
25 Zúdorová Marika (B3444)ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
26 De Jagerová Alexandra (C1045)VOIGTSDORF CITYSLICKER (KJ0M0P, V)JK Slapy (MC0247)
27 Bauerová Anna (C1595)ACORDEON (KJ0CLN, V)Equiteam Lomec (MC0276)
28 Vondráčková Terezie (B3597)CHANEL 7 (KJ0L6P, K)
Skoky
Hobby
CSN-H
Opřetické hobby klání
Dokončený
1. 10. – 1. 10.
B / Opřetice
JK Opřetice

Pro větší detail klikněte!