Log in

Spřežení
Memoriál Jiřího Škodného,závody spřežení Heřmanův Městec + OM VČO
Český pohár ČJF (CAN-CPCJF) / 210903F1
03.09.2021 - 05.09.2021
F / Heřmanův Městec
Approved results
Spřežení
01_ Kompletní soutěž dvojspřeží pony CAN2*P2
Pony CAN 2* (ST) Pairs pony (P2)

0
# Rider Horse Subject
Spřežení
02_ Kompletní soutěž jednospřeží CAN2* H1
Běžná CAN 2* (ST) Singles (H1)

17
# Rider Horse Subject
1 Sedlák František (J0Z32)PRETORIA MAESTRO (CZE) (KJ10H8, V)František Sedlák (MH0416)
2 Galatíková Jana (G3281)NORTH STAR I MT-2/NINA G (KJ0ZLY, K)Hřebčín Galatík (ML0174)
3 Jelínková Markéta (A1030)LORD 23 (KJ0DGD, V)JK stáj Accos (MB0596)
4 Koníř Jiří (F1038)SIGLAVI PAKRA PALATINA XI-18 (KJ0ZRO, V)Stáj Koníř Hrádek z.s. (MF0087)
5 Sedlinská Markéta (G0005)CONVERSANO XIII-14 (KJ0ITB, K)Ekofarma Jalový Dvůr (MG0097)
6 Bejr Daniel (F2492)SHELDON COOPER (KJ0MZI, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
7 Štamfest František (A0550)DEVON 4 (KJ0CBF, V)JK Taxis Záryby, z.s. (MB0415)
8 Nývlt Karel (F2853)URAN 40 (KJ0ZJA, V)JK Nývlt Team z. s. (MF0464)
9 Minarčík Jan (H0403)LORCI (KJ0HTK, V)JK Minarčík, z. s. (MH0319)
10 Moudrý Vladimír (G2712)ROMKE MAJESTY XI (KJ0XKT, H)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
11 Horáková Simona (G2619)SACRAMOSO ERCA XIV-12 (KJ0Y0S, V)Jezdecký klub Bargo, z.s. (MC0279)
12 Sluka Samuel (F4053)SACRAMOSO XATINA X-31 (KJ0ZAJ, V)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
13 Sluka Samuel (F4053)GENERALISSIMUS MONTILLA XLIX-6 (KJ0YGD, V)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
14 Starečková Veronika (J0FX6)GENERALE AMAPOLA VII - 12 (KJ0WON, V)
15 Chytílek Viktor (G2017)LANCET 1 (KJ0SCV, V)JK Paráda Skržice z.s. (ML0054)
16 Moudrý Emil (G1703)SOLO ESTANA XXIII-39 (KJ0IO3, V)
17 Ziegler Jiří (H2148)HAROLD 2 (KJ0XQ1, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
Spřežení
03_ Kompletní soutěž dvojspřeží CAN2* H2
Běžná CAN 2* (ST) Pairs (H2)

13
# Rider Horse Subject
1 Kafka Petr (J0UFN)AMADO XLIV (KJ0Z5I, V)
DANTE XXIV (KJ0Z3H, V)
Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
2 Manhart Zdeněk (B1390)FURIOSO V MT-2/CESMÍN (KJ0Z4I, V)
FURIOSO V MT-3/CVIETKO (KJ10DX, V)
JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
3 Jirásek Zdeněk (F0230)RONY 14 (KJ0ITR, K)
CLIP 1 (KJ0GJ1, V)
JK Robousy z.s. (MF0089)
4 Hlavenka Lubomír (G2608)PLUTO X - 23 SK PEDRÓ (KJ0M2D, V)
PLUTO X - 24 HOLDFÉNY (KJ0M2E, K)
5 Kohout Jaroslav (B2936)NIL 4 (KJ0K90, H)
POPEL 6 (KJ10HV, V)
JS Denisa Bratronice, z.s. (MB0056)
6 Domes Milan (G3864)MÁGUS (KJ0MO4, V)
FRAPPÁNS (KJ0Y33, V)
BÁRSONY (KJ0MO3, V)
JK M+M Pastviny (MG0293)
7 Jelínek Tomáš (C0500)PLUTO II REBECA - 16 (KJ0WAZ, V)
PLUTO VI CZ (KJ0WAY, H)
JVS Ing.Jan Tupý, z.s. (MB0274)
8 Chylíková Michaela (V0369)SACRAMOSO ENEIS XIV-7 (KJ1008, V)
RUDOLFO EREDITA V - 40 (KJ0YWR, H)
Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
9 Neumannová Kateřina (G1469)ESEA - 22 (KJ0JPP, K)
SACRAMOSO SAMBA VI - 29 (KJ0JKU, H)
Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
10 Moudrý Vladimír (G2712)SACRAMOSO SECADA XX (KJ0W99, H)
SACRAMOSO SELANDIA X - 44 (KJ108A, H)
ROMKE FAGIA X - 25 (KJ0W9Q, V)
Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
11 Nesvačil Jan (G2737)ZETA 1 (KJ0IST, K)
QUIN 2628 (KJ0YXT, V)
ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
12 Komárková Ivana (F1965)BIANCA 2 (KJ0YOQ, K)
PLUTO III BATOSTA - 2 (KJ0HNN, V)
JK Třebohostice (MB0537)
13 Komárek Milan (A1827)SZULTAN SIGLAVY CAPRIOLA XV-2 (KJ0X1E, V)
FAVORY FARAO (KJ0X1D, V)
JK stáj Accos (MB0596)
Spřežení
04_ Kompletní soutěž čtyřspřeží CAN2* H4
Běžná CAN 2* (ST) Four in hand (H4)

1
Spřežení
Běžná
Pony
CAN-CPCJF
Memoriál Jiřího Škodného,závody spřežení Heřmanův Městec + OM VČO
Výsledky
3. 9. – 5. 9.
F / Heřmanův Městec
NH Kladruby

Click for bigger detail!