Přihlásit se

Skoky
Paragan Jump Tour a hobby Děpoltovice
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200530K1
30.05.2020 - 30.05.2020
K / Děpoltovice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MK0001 - Pegas Děpoltovice
MA0301 - Belmo s.r.o.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0381
Jaromíra Nachtigalová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0055
Vít Čmolík
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1041
Jana Lahodná
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0375
Ludmila Štorkánová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0156
Jaroslav Rédl
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
04_ 4.Skoková soutěž PONY ZLP - cena Vetoflex
Pony ZLP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
30.05.2020 10:15

15
Skoky
05_ 5.Skoková soutěž PONY LP** - cena Höveler
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.05.2020 11:15

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2020 10:53:47
#JezdecKůňSubjekt
1Čurdová Nicol (J0YLE)<0IVW>SAM 19 (KJ0IVW, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
2Lahodná ml. Jana (J0KRD)<0TI3>AMÁLKA 16 (KJ0TI3, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
3Rajchmanová Andrea (J0WA6)<0X2V>LIN 47 (KJ0X2V, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
4Čurdová Nicol (J0YLE)<0XNX>PRINC 30 (KJ0XNX, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5Plátenková Pavlína (J0VO3)<0XJT>DOMASOV ROUZIE (KJ0XJT, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
6Dlesková Kateřina (K0350)<0YGB>MACCHIATO 1 (KJ0YGB, V)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
7Krupičková Aneta (J0Q3Q)<0HKX>MISCHEL (KJ0HKX, H)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
8Kašparová Tereza (J0RQI)<0YQN>IMAGINE BOY (KJ0YQN, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9Zeman ml. Jan (J0YA5)<0LDB>ANGELIS DESMOND (KJ0LDB, H)Stáj Zeman (MD0263)
10Šimková Viktorie (J10B0)<0UWE>VANESA 13 (KJ0UWE, K)Stáj Gallop Bohemia (ME0233)
11Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
12Jochmanová Anežka (J0WE2)<0BE3>MOLENHORN´S MELODY (KJ0BE3, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
13Dlesková Kateřina (K0350)<0HZI>SHARIZA (KJ0HZI, K)Jezdecká stáj Boučí (MK0033)
14Bezperátová Eliška (J0QH6)<0IHI>SHADOW 4 (KJ0IHI, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Šímová Rozálie (J0LO3)<0L2A>MAŠLIČKA (KJ0L2A, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
16Lahodná ml. Jana (J0KRD)<0I9A>HILDA 1 (KJ0I9A, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Kašparová Tereza (J0RQI)<0L5O>BIM 1 (KJ0L5O, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18Zeman ml. Jan (J0YA5)<0L5P>BAM 2 (KJ0L5P, V)Stáj Zeman (MD0263)
Skoky
06_ 6.Skoková soutěž PONY SP* - cena Happy Horses
Pony SP* 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
30.05.2020 12:30

13
Skoky
07_ 7.Skoková soutěž ZM (90cm) - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
30.05.2020 13:30

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.05.2020 20:55:05
#JezdecKůňSubjekt
1Prokůpková Dominika (E2082)<0H3A>ZIKON (KJ0H3A, V)JK Inka Miřetice (ME0066)
2Tichá Kristýna (K0242)<0E5P>ST.NORBERT (KJ0E5P, V)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
3Žižka Václav (C0190)<0YEJ>LYRA 19 (KJ0YEJ, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
4Čelovská Lada (D0597)<0MVV>MISS CHRISTO M (KJ0MVV, K)Jezdecká stáj Querida z.s. (MK0078)
5Klusáková Dana (D0064)<0VDX>DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
6Fraňková Sofie (A3050)<0Q52>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
7Vašková Klára (J0M3L)<0NLD>TREFFER (KJ0NLD, V)Stáj Mirda (MK0070)
8Faltusová Natálie (J0LCV)<0DQC>VIKTORIE 6 (KJ0DQC, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
9Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
10Norko Michal (J0K7S)<0S11>LIBI 2 (KJ0S11, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
11Michálková Tereza (K0299)<0YJC>LA HICKSTEAD (KJ0YJC, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12Kašparová Tereza (J0RQI)<0FQ8>RYZÁČEK 1 (KJ0FQ8, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
13Ujčíková Karen (J0QHC)<0I0G>ALYDAME (KJ0I0G, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14Bobková Pavla (J0UXT)<0XGT>ARIEL 5 (KJ0XGT, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Navrátilová Anežka (B3212)<0XL9>EBBY GEIL OF PARADISE (KJ0XL9, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
16Rokůsková Tereza (J0XX2)<0XSM>EAGLE SPIRIT (KJ0XSM, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
17Čurdová Nicol (J0YLE)<0FMN>RESKATOR (KJ0FMN, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
08_ 8.Skoková soutěž Z (100cm) - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
30.05.2020 14:30

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2020 14:22:40
#JezdecKůňSubjekt
1Tichá Kristýna (K0242)<0E5P>ST.NORBERT (KJ0E5P, V)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
2Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VL6>LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
3Hanousková Natálie (J0SN1)<0WQB>LA ČIKO (KJ0WQB, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Ujčíková Karen (J0QHC)<0I0G>ALYDAME (KJ0I0G, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5Prokůpková Dominika (E2082)<0H3A>ZIKON (KJ0H3A, V)JK Inka Miřetice (ME0066)
6Žižka Václav (C0190)<0YEJ>LYRA 19 (KJ0YEJ, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
7Štefánský David (K0316)<0LPF>KARA 3 (KJ0LPF, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
8Klusáková Dana (D0064)<0VDX>DENALI (KJ0VDX, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
9Fraňková Sofie (A3050)<0Q52>GLOBAL LOVEAFFAIR (KJ0Q52, V)PROMOTIME, s.r.o. (MA0306)
10Faltusová Natálie (J0LCV)<0DQC>VIKTORIE 6 (KJ0DQC, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
11Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
12Michálková Tereza (K0299)<0YJC>LA HICKSTEAD (KJ0YJC, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
13Kollariková Helena (D0866)<0WQA>LA PHILIP (KJ0WQA, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14Kašparová Tereza (J0RQI)<0FQ8>RYZÁČEK 1 (KJ0FQ8, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Bobková Pavla (J0UXT)<0XGT>ARIEL 5 (KJ0XGT, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16Rajchmanová Anna (J0WA5)<0CRD>GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
17Mička Miroslav (D0051)<0TWV>GALVANO (KJ0TWV, V)Stáj Mirda (MK0070)
18Navrátilová Anežka (B3212)<0XL9>EBBY GEIL OF PARADISE (KJ0XL9, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
19Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VMM>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
20Hanousková Natálie (J0SN1)<0YLY>IT'S ALL (KJ0YLY, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
21Ujčíková Karen (J0QHC)<0EWD>RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
22Rokůsková Tereza (J0XX2)<0XSM>EAGLE SPIRIT (KJ0XSM, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
23Čurdová Nicol (J0YLE)<0AVQ>RESKÁTOR 1 (KJ0AVQ, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
24Pilipová Samanta (K0109)<0X6V>DREAM CATCHER (KJ0X6V, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
Skoky
09_ 9.Skoková soutěž ZL (110cm) - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
30.05.2020 15:45

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.05.2020 18:26:38
#JezdecKůňSubjekt
1Modrová Michala (K0297)<0LKA>SAY ME (KJ0LKA, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
2Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VMM>LA DE JANERA (KJ0VMM, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
3Hanousková Natálie (J0SN1)<0YLY>IT'S ALL (KJ0YLY, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Šímová Lucie (D0134)<0SIW>NIRVÁNA Z HÁJŮ (KJ0SIW, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
5Štefánský David (K0316)<0LPF>KARA 3 (KJ0LPF, K)Sportovní stáj Koně Pernarec z.s. (MD0009)
6Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
7Kavka Tomáš (D0776)<0SSL>SYLVÁNO 1 (KJ0SSL, V)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
8Hlaváčková Klára (K0336)<0YL4>MACHARE BONO (KJ0YL4, K)Bohuslav Novohradský (MK0065)
9Pilipová Samanta (K0109)<0X6V>DREAM CATCHER (KJ0X6V, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
10Čurdová Kateřina (J0RHL)<0VL6>LA ETNA (KJ0VL6, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
11Hanousková Natálie (J0SN1)<0WQB>LA ČIKO (KJ0WQB, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
12Kubrychtová Sandra (K0089)<0UNV>BEKY DI CENTO (KJ0UNV, K)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
13Michálková Tereza (K0299)<0MPS>LA ELEGANC (KJ0MPS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
14Kollariková Helena (D0866)<0WQA>LA PHILIP (KJ0WQA, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
15Ujčíková Karen (J0QHC)<0EWD>RHAPSODY 1 (KJ0EWD, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
16Bobková Pavla (J0UXT)<0K69>LORD LADYN (KJ0K69, V)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Rubíčková Pavlína (D1759)<0XEG>ASCENT (KJ0XEG, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
18Hrnková Alžběta (J0NW2)<0V5Y>GENESIS 14 (KJ0V5Y, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
19Poláková Karolína (K0277)<0RX7>LUWINO SP (KJ0RX7, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
20Mička Miroslav (D0051)<0KX7>NAUTILUS (KJ0KX7, V)Stáj Mirda (MK0070)
21Šímová Natalie (K0341)<0KEV>ARISCO (KJ0KEV, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
22Čurdová Kateřina (J0RHL)<0T74>CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
23Hanousková Natálie (J0SN1)<0GFS>CASANDRA 2 (KJ0GFS, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
Skoky
10_ 10.Skoková soutěž L*/L** (115/120 cm handicap) - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.05.2020 17:00

14
Skoky
11_ 10.Skoková soutěž L*/L** (115/120 cm handicap) - cena Orling-L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
30.05.2020

9
Skoky
12_ 10.Skoková soutěž L*/L** (115/120 cm handicap) - cena Orling-L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
30.05.2020

5