Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200808H3
24.08.2020 - 24.08.2020
H / Třeština Háj
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0023 - HORSES HÁJ, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H4446
Veronika Michálková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3459
Leona Vrbíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3045
Radek Smyčka
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H1920
Ladislav Vachutka
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
02_ Pony ZLP - handicap - cena Vetoflex
Pony ZLP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
24.08.2020

7
Skoky
03_ Pony LP* - handicap - cena TOPVET
Pony LP* 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.08.2020

4
Skoky
04_ Pony SP* - handicap - cena Man Mat
Pony SP* 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.08.2020

2
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
24.08.2020 10:30

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.08.2020 09:29:08
#JezdecKůňSubjekt
1Vachutková Lenka (H2481)<0V4R>ODYSSEY- H (KJ0V4R, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Ryčovský Ivan (H4195)<0HXD>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3Vachutka Ladislav (H2762)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Sojáková Michaela (H3177)<0V5I>QUINNY-H (KJ0V5I, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Martínková Marie (G1856)<0UGN>DANIELA 4 (KJ0UGN, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
7Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
8Spáčilová Martina (H3267)<0CVJ>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9Kyseláková Claudie (J0SJX)<0H33>CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Michálková Eliška (J0T0Q)<0DF6>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
12Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Karasová Eliška (J0XQ7)<0XAH>FURIOSO XXXVI-4/USPÁVANKA (KJ0XAH, K)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
14Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
15Žváčková Martina (H4473)<0J4G>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Starostová Zuzana (L0192)<0HOI>ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. Z - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
24.08.2020 11:30

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2020 08:03:35
#JezdecKůňSubjekt
1Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
2Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
3Vachutka Ladislav (H2762)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Pavlíček Jan (H2371)<0YWK>LE BLEND (KJ0YWK, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
5Michálková Eliška (J0T0Q)<0DF6>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Adámková Petra (J0RYO)<0KER>SINDY 8 (KJ0KER, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
7Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
8Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9Řezníček Dominik (H4572)<0W8P>CATHERINE BOND (KJ0W8P, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
10Šebková Lucie (F1849)<0UXE>VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)
11Sojáková Michaela (H3177)<0V5I>QUINNY-H (KJ0V5I, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12Starostová Zuzana (L0192)<0HOI>ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
13Nešpor Zdeněk (F0271)<0VOJ>LAMBRASCO (KJ0VOJ, V)Jezdecký klub Janov z.s. (MF0007)
14Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Buláková Pavlína (H3605)<0I3A>RALLYE (KJ0I3A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
16Ambrožová Tereza (J0Q4U)<0JDS>HANY 4 (KJ0JDS, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
17Burešová Lydie (G2941)<0SV3>DJAGGA (KJ0SV3, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
18Martínková Marie (G1856)<0UGN>DANIELA 4 (KJ0UGN, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
19Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
20Kyseláková Claudie (J0SJX)<0H33>CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21Tivodarová Nikola (F4127)<0XFZ>RASCAL 68 (KJ0XFZ, H)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
22Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
23Gajcová Adéla (J0NVT)<0J5J>BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
24Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
25Moravanská Ingrid (L0145)<0WEY>NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
26Lecová Kristýna (H4064)<0EM4>LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
27Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
28Pavlíček Jan (H2371)<0YJW>CASIA ŠARGOUN (KJ0YJW, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
Skoky
07_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
24.08.2020 13:00

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.08.2020 16:43:49
#JezdecKůňSubjekt
1Buláková Pavlína (H3605)<0I3A>RALLYE (KJ0I3A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
2Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
3Pavlíček Jan (H2371)<0YWK>LE BLEND (KJ0YWK, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
4Stančíková Kristýna (J0MGI)<0SI8>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
5Topitsch Lukáš (H4474)<0SZY>NIRVANA 48 (KJ0SZY, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
7Dostál Jiří (H0520)<0JA7>STAKETO-S (KJ0JA7, V)JS Silvio (ML0092)
8Adámková Petra (J0RYO)<0KER>SINDY 8 (KJ0KER, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
9Lecová Kristýna (H4064)<0EM4>LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
10Kočí Lenka (H3223)<0TH8>QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
11Ambrožová Tereza (J0Q4U)<0JDS>HANY 4 (KJ0JDS, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
12Šebková Lucie (F1849)<0UXE>VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)
13Kotrášová Beata (H4540)<0V5B>CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Tivodarová Nikola (F4127)<0XFZ>RASCAL 68 (KJ0XFZ, H)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
15Gajcová Adéla (J0NVT)<0J5J>BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
16Nešpor Zdeněk (F0271)<0VOJ>LAMBRASCO (KJ0VOJ, V)Jezdecký klub Janov z.s. (MF0007)
17Dvořáková Stanislava (F1176)<0GVY>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
18Moravanská Ingrid (L0145)<0WEY>NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
19Soukalová Tereza (F4438)<0YCE>GYLICON D (KJ0YCE, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
20Burešová Lydie (G2941)<0SV3>DJAGGA (KJ0SV3, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
21Buláková Pavlína (H3605)<0WQL>REVEREN ŠARGOUN (KJ0WQL, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
22Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
23Pavlíček Jan (H2371)<0YJW>CASIA ŠARGOUN (KJ0YJW, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
24Stančíková Kristýna (J0MGI)<0FRK>QUIRA-H (KJ0FRK, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
Skoky
08A Skoková soutěž st. L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
24.08.2020

18
Skoky
08B Skoková soutěž st. L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
24.08.2020

18
Skoky
08_ Skoková soutěž st. L*/L** - handicap - cena Orling
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
24.08.2020 14:00

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2020 08:03:35
#JezdecKůňSubjekt
1Stančíková Kristýna (J0MGI)<0FRK>QUIRA-H (KJ0FRK, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
2Švihorová Nikol (H3214)<0L9C>PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
3Skřivan Jiří (F0031)<0TTZ>HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
4Vachutka Ladislav (H2762)<0TB3>MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Soukalová Tereza (F4438)<0YCE>GYLICON D (KJ0YCE, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
6Dvořáková Stanislava (F1176)<0GVY>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
7Kočí Lenka (H3223)<0TH8>QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
8Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
9Kotrášová Beata (H4540)<0V5B>CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Chasáková Nikol (H4277)<0MI0>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
11Stančíková Kristýna (J0MGI)<0SI8>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
12Švihorová Nikol (H3214)<0MWL>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
13Vachutková Lenka (H2481)<0V5G>VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Votavová Šárka (F2846)<0P5J>ZYLO (KJ0P5J, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
15Eim Petr (G0340)<0WAI>BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
16Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
17Vachutka Ladislav (H2762)<0V5H>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18Skřivan Jiří (F0031)<0SEV>HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
Skoky
09A Skoková soutěž st. S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
24.08.2020

12
Skoky
09B Skoková soutěž st. S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
24.08.2020

12
Skoky
09_ Skoková soutěž st. S*/S** - handicap - cena Paragan
Běžná Obtížnost neurčena 238.2.1 - Soutěž na čas / A
24.08.2020 15:00

12