Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200808H3
24.08.2020 - 24.08.2020
H / Třeština Háj
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0023 - HORSES HÁJ, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H4446
Veronika Michálková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3459
Leona Vrbíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3045
Radek Smyčka
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H1920
Ladislav Vachutka
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Pony ZP - Handicap - cena Pegas
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
24.08.2020 9:00

6
Skoky
02_ Pony ZLP - handicap - cena Vetoflex
Pony ZLP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
24.08.2020

7
Skoky
04_ Pony SP* - handicap - cena Man Mat
Pony SP* 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.08.2020

2
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
24.08.2020 10:30

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 24.08.2020 09:29:08
#JezdecKůňSubjekt
1Vachutková Lenka (H2481)<0V4R>ODYSSEY- H (KJ0V4R, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Ryčovský Ivan (H4195)<0HXD>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3Vachutka Ladislav (H2762)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Sojáková Michaela (H3177)<0V5I>QUINNY-H (KJ0V5I, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Martínková Marie (G1856)<0UGN>DANIELA 4 (KJ0UGN, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
7Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
8Spáčilová Martina (H3267)<0CVJ>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9Kyseláková Claudie (J0SJX)<0H33>CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Michálková Eliška (J0T0Q)<0DF6>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
12Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Karasová Eliška (J0XQ7)<0XAH>FURIOSO XXXVI-4/USPÁVANKA (KJ0XAH, K)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
14Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
15Žváčková Martina (H4473)<0J4G>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Starostová Zuzana (L0192)<0HOI>ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. Z - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
24.08.2020 11:30

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.08.2020 16:44:41
#JezdecKůňSubjekt
1Lecová Kristýna (H4064)<0X1P>NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
2Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
3Pavlíček Jan (H2371)<0YWK>LE BLEND (KJ0YWK, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
4Michálková Eliška (J0T0Q)<0DF6>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Topitsch Lukáš (H4474)<0SZY>NIRVANA 48 (KJ0SZY, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6Coufalíková Jana (G1351)<0KCS>LOVELY BEE (KJ0KCS, K)JK COUFALÍK z.s. (MH0413)
7Žváčková Martina (H4473)<0J4G>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8Adámková Petra (J0RYO)<0KER>SINDY 8 (KJ0KER, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
9Kačmařová Eva (J0Z5I)<0XAY>BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
10Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Řezníček Dominik (H4572)<0W8P>CATHERINE BOND (KJ0W8P, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
12Šebková Lucie (F1849)<0UXE>VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)
13Sojáková Michaela (H3177)<0V5I>QUINNY-H (KJ0V5I, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14Starostová Zuzana (L0192)<0HOI>ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
15Nešpor Zdeněk (F0271)<0VOJ>LAMBRASCO (KJ0VOJ, V)Jezdecký klub Janov z.s. (MF0007)
16Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Buláková Pavlína (H3605)<0I3A>RALLYE (KJ0I3A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
18Ambrožová Tereza (J0Q4U)<0JDS>HANY 4 (KJ0JDS, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
19Burešová Lydie (G2941)<0SV3>DJAGGA (KJ0SV3, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
20Martínková Marie (G1856)<0UGN>DANIELA 4 (KJ0UGN, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
21Karasová Eliška (J0XQ7)<0XAH>FURIOSO XXXVI-4/USPÁVANKA (KJ0XAH, K)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
22Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
23Kyseláková Claudie (J0SJX)<0H33>CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
24Tivodarová Nikola (F4127)<0XFZ>RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
25Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26Gajcová Adéla (J0NVT)<0J5J>BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
27Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
28Moravanská Ingrid (L0145)<0WEY>NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
29Vachutka Ladislav (H2762)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
30Lecová Kristýna (H4064)<0EM4>LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
31Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
32Pavlíček Jan (H2371)<0YJW>KASSIOPEA A1 (KJ0YJW, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
Skoky
07_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
24.08.2020 13:00

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 25.08.2020 08:03:35
#JezdecKůňSubjekt
1Buláková Pavlína (H3605)<0I3A>RALLYE (KJ0I3A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
2Pavlíček Filip (H4526)<0KU8>BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
3Pavlíček Jan (H2371)<0YJW>KASSIOPEA A1 (KJ0YJW, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
4Stančíková Kristýna (J0MGI)<0SI8>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
5Soukopová Nikol (G4018)<0L3R>BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
6Dostál Jiří (H0520)<0JA7>STAKETO-S (KJ0JA7, V)JS Silvio (ML0092)
7Adámková Petra (J0RYO)<0KER>SINDY 8 (KJ0KER, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
8Lecová Kristýna (H4064)<0EM4>LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
9Kočí Lenka (H3223)<0TH8>QUENTIN 12 (KJ0TH8, H)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
10Ambrožová Tereza (J0Q4U)<0JDS>HANY 4 (KJ0JDS, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
11Šebková Lucie (F1849)<0UXE>VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)
12Kotrášová Beata (H4540)<0V5B>CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Tivodarová Nikola (F4127)<0XFZ>RASCAL 68 (KJ0XFZ, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
14Gajcová Adéla (J0NVT)<0J5J>BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
15Nešpor Zdeněk (F0271)<0VOJ>LAMBRASCO (KJ0VOJ, V)Jezdecký klub Janov z.s. (MF0007)
16Dvořáková Stanislava (F1176)<0GVY>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
17Moravanská Ingrid (L0145)<0WEY>NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
18Soukalová Tereza (F4438)<0YCE>GYLICON D LESY SOUKAL (KJ0YCE, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
19Burešová Lydie (G2941)<0SV3>DJAGGA (KJ0SV3, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
20Buláková Pavlína (H3605)<0WQL>REVEREN ŠARGOUN (KJ0WQL, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
21Pavlíček Filip (H4526)<00ZH>ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
22Pavlíček Jan (H2371)<0YWK>LE BLEND (KJ0YWK, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
23Stančíková Kristýna (J0MGI)<0FRK>QUIRA-H (KJ0FRK, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
24Karasová Eliška (J0XQ7)<0XAH>FURIOSO XXXVI-4/USPÁVANKA (KJ0XAH, K)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
Skoky
08A Skoková soutěž st. L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
24.08.2020

18
Skoky
08B Skoková soutěž st. L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
24.08.2020

18
Skoky
08_ Skoková soutěž st. L*/L** - handicap - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
24.08.2020 14:00

16
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.08.2020 16:43:08
#JezdecKůňSubjekt
1Stančíková Kristýna (J0MGI)<0FRK>QUIRA-H (KJ0FRK, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
2Švihorová Nikol (H3214)<0L9C>PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
3Vachutka Ladislav (H2762)<0TB3>MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Soukalová Tereza (F4438)<0YCE>GYLICON D LESY SOUKAL (KJ0YCE, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
5Dvořáková Stanislava (F1176)<0GVY>MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
6Vachutková Lenka (H2481)<0V5G>VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7Kočí Lenka (H3223)<0TH8>QUENTIN 12 (KJ0TH8, H)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
8Hlaušek Rostislav (H0280)<0TEQ>QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
9Kotrášová Beata (H4540)<0V5B>CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Chasáková Nikol (H4277)<0MI0>VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
11Stančíková Kristýna (J0MGI)<0SI8>NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
12Švihorová Nikol (H3214)<0MWL>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
13Votavová Šárka (F2846)<0P5J>ZYLO (KJ0P5J, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
14Eim Petr (G0340)<0WAI>BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
15Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
16Vachutka Ladislav (H2762)<0V5H>VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
09A Skoková soutěž st. S*
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
24.08.2020

12
Skoky
09B Skoková soutěž st. S**
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
24.08.2020

12