Přihlásit se

Multi-disciplína
O pohár hejtmana Olomouckého kraje VIII.
Hobby závody (CHN-H) / 180721L1
21.07.2018 - 22.07.2018
L / Areál Horses Háj Úsov
Dokončený
Drezura
03_ CENA SPOLEČNOSTI RODINNÁ STÁJ MÍROV
Hobby DU-A/2018 - FEI-Z / 1 rozhodčí (Hobby)

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Drabálková Veronika (J0R2H)CORRIDOR-S (KJ0ESK, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
2 Nešporová Erika (F3004)VERBAN (KJ0TK5, V)Jezdecký klub Janov z.s. (MF0007)
3 Krobotová Kateřina (H2900)KENJI-H (KJ0IMF, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
4 Krobotová Kateřina (H2900)QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
5 Kubíková Karolína (J0NSN)ASCARTO (KJ0CH2, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
6 Končická Adéla (H4498)LUNETA 10 (KJ0GO8, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
7 Kseničová Eva (A2285)DENIRO (KJ0VBN, V)Jezdecký klub Hřebčín Albertovec, z.s. (MH0259)
8 Turčynová Radka (H0837)ARMANI Z KAČÁKOVY SAMOTY (KJ0U9T, V)Radka Turčynová (ML0126)
9 Sojáková Michaela (H3177)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Mlčúchová Kateřina (H4040)ONDRÁŠ G (KJ0J14, V)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
11 Nešporová Erika (F3004)BLACK BERRY BOY (KJ0K4B, V)Jezdecký klub Janov z.s. (MF0007)
12 Vávrová Jiřina (G1448)CAMERON 4 (KJ0L21, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
13 Postalková Romana (G1602)FATIMA 14 (KJ0FNH, K)TJ Pegas (MG0016)
14 Sedlářová Veronika (B3438)AMADEUS 7 (KJ0J7P, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15 Kalvodová Anna Marie (J0VA9)CATHENO (KJ0W5W, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
16 Stančíková Kristýna (J0MGI)VICHI'S COLT (KJ0UOI, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
17 Juříková Eliška (H4520)LIKORA (KJ0BT4, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
18 Chudíková Marie (G0865)CANADA 2 (KJ0JC1, K)JS HobbyLindt (MG0039)
19 Končická Adéla (H4498)CALIOPE Z (KJ0TH7, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
20 Fischerová Hana (H2348)JUR (KJ0HSW, V)
Skoky
06_ CENA SPOLEČNOSTI PROVAZOVÉ VYBAVENÍ ENERGIZE A DECATHLON
Hobby do 50 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Drabálková Karolína (J0V7O)SPECTACOLO (KJ0SHL, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
2 Lachnitová Lenka (H3666)APRÍL OBROCKÝ (KJ09OC, V)JEZDECKÝ KLUB NAWARO ZVOLE z.s. (MH0353)
3 Luczykova Beata (J0VBE)PIPINA (KJ0UMP, K)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
4 Marynčákova Eliška (J0W9L)PLAMKA (KJ0VKD, K)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
5 Havlíčková Karolína (J0TGY)TONY 2 (KJ0BDS, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
6 Hurtová Nicole (G2189)NEAPOLITANO XII- 33 (KJ0UT1, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
7 Fojtová Veronika (H2728)DENBEETH (KJ0VPY, K)JEZDECKÝ KLUB NAWARO ZVOLE z.s. (MH0353)
8 Rutová Patricie (J0XW3)APRILL BABE (KJ0W36, K)
9 Obrusníková Hana (J0XW7)VIKI 15 (KJ0SSR, V)Jezdecký klub Ladies (MH0307)
10 Gieslová Josefa (J0WCN)KARIS 1 (KJ0VFP, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
11 Vokounová Viktorie (J0VKJ)LUNETA 10 (KJ0GO8, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Gieslová Josefa (J0WCN)ROSIE (KJ0PR2, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
13 Mikulášiková Viktorie (J0XV4)COLUMBO S VON ANEHOF (KJ0W10, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
14 Grafova Daniela (J0XEN)KAMPAJERO (KJ0UOL, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
15 Krejčí Eliška (J0VSL)EDWARD (KJ0ELV, V)JK Bludoveček (MH0360)
16 Horníčková Klára (J0SUD)MAESMYNACH SARA (KJ0VWI, K)JK Bludoveček (MH0360)
17 Lupuliaková Tereza (J0LP0)ČIVA (KJ05QR, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
18 Michálková Eliška (J0T0Q)ANKARA 2 (KJ0CLT, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
19 Vokounová Viktorie (J0VKJ)EROS 1 (KJ0909, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
07_ CENA SPOLEČNOSTI JK NAWARO ZVOLE
Hobby do 70 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Saňáková Pavlína (H1799)TOZAN (KJ0VFM, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
2 Pozlerová Kristýna (J0OXO)JON (KJ0P09, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3 Grafova Daniela (J0XEN)KAMPAJERO (KJ0UOL, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
4 Varmužová Tereza (J0XDX)GUNIA (KJ0VIX, K)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
5 Havlíčková Karolína (J0TGY)TONY 2 (KJ0BDS, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
6 Hurtová Nicole (G2189)NEAPOLITANO XII- 33 (KJ0UT1, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
7 Lachnitová Lenka (H3666)APRÍL OBROCKÝ (KJ09OC, V)JEZDECKÝ KLUB NAWARO ZVOLE z.s. (MH0353)
8 Vachutková Lenka (H2481)ODYSSEY- H (KJ0V4R, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9 Rutová Patricie (J0XW3)APRILL BABE (KJ0W36, K)
10 Gieslová Josefa (J0WCN)KARIS 1 (KJ0VFP, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
11 Končická Adéla (H4498)LUNETA 10 (KJ0GO8, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
12 Končická Adéla (H4498)ROSIE (KJ0PR2, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
13 Ryčovský Ivan (H4195)NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Všetíčková Monika (J0VJ5)MERLIN-H (KJ0KSL, V)JK Bludoveček (MH0360)
15 Ryčovská Heda (J0LXR)ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16 Horníčková Klára (J0SUD)MAESMYNACH SARA (KJ0VWI, K)JK Bludoveček (MH0360)
17 Luczykova Beata (J0VBE)PIPINA (KJ0UMP, K)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
18 Roháčková Eliška (J0NSO)TŘEZALKA 1 (KJ08D5, K)Jezdecký klub Verona, zapsaný spolek (MH0380)
19 Sojáková Michaela (H3177)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20 Michálková Eliška (J0T0Q)ANKARA 2 (KJ0CLT, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21 Holátková Růžena (H1548)ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22 Tilcerová Karolína (J0MGM)MIA 5 (KJ0U4P, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
23 Navaříková Martina (H4499)FAIRY GHOST (KJ0ONJ, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
24 Medříková Pavlína (J0VGW)PARABELLA (KJ0TC6, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
25 Sedlářová Veronika (B3438)AMADEUS 7 (KJ0J7P, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26 Vrbová Petra (H4475)GORDON-H (KJ0DF5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
27 Maturová Lucie (F4049)DANIEL ZORRO (KJ0VOU, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
28 Vokounová Viktorie (J0VKJ)EROS 1 (KJ0909, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
29 Bryksová Simona (J0NSQ)CHARLOTA 4 (KJ0F6H, K)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
Skoky
08_ CENA SPOLEČNOSTI ABSORBINE, JEZDECKÉ ŠPERKY POUKAR A AŠ MIKULKA
Hobby do 90 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Drabálková Veronika (J0R2H)CORRIDOR-S (KJ0ESK, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
2 Saňáková Pavlína (H1799)TOZAN (KJ0VFM, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
3 Vencová Nikol (L0502)YELLOW BOY (KJ0KPI, V)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
4 Pozlerová Kristýna (J0OXO)JON (KJ0P09, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5 Varmužová Tereza (J0XDX)GUNIA (KJ0VIX, K)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
6 Medříková Pavlína (J0VGW)PARABELLA (KJ0TC6, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
7 Dočkálek Petr (J0SPL)BRITNEY KINSKÁ (KJ0HO9, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
8 Vachutková Lenka (H2481)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9 Vachutková Lenka (H2481)VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Ryčovský Ivan (H4195)NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11 Krobot Richard (H2455)KENJI-H (KJ0IMF, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
12 Krobotová Kateřina (H2900)DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
13 Bruštíková Natali (H3354)CARMEN 10 (KJ0DW6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Končická Adéla (H4498)CALIOPE Z (KJ0TH7, K)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
15 Všetíčková Monika (J0VJ5)MERLIN-H (KJ0KSL, V)JK Bludoveček (MH0360)
16 Horníčková Bára Žofie (J0QF7)DONALD 3 (KJ0GTE, V)JK Bludoveček (MH0360)
17 Kobalčíková Alice (H4472)ELIFA (KJ0FFP, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
18 Ryčovská Barbora (H3266)ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
19 Hrušková Lucie (G4058)KANTUS (KJ0BRP, H)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
20 Sojáková Michaela (H3177)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21 Kotrášová Beata (H4540)CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22 Kotrášová Beata (H4540)BORA 1 (KJ0DYF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
23 Holátková Růžena (H1548)ARES 8 (KJ0FBM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
24 Holátková Růžena (H1548)CARLING (KJ0EHO, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
25 Mlčúchová Kateřina (H4040)ONDRÁŠ G (KJ0J14, V)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
26 Froldová Valentina (J0IMM)OLYMPIA 4 (KJ0HEU, K)JC Nová Ves (MV0144)
27 Vrbová Petra (H4475)GORDON-H (KJ0DF5, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
28 Navaříková Martina (H4499)FAIRY GHOST (KJ0ONJ, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
29 Jedelská Jitka (H4471)NEFERTITI 1 (KJ0DZG, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
09_ CENA SPOLEČNOSTI BUKEFALOS, NORTHERN HORSES A JK MONERIKO
Hobby do 110 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

18
Skoky
Hobby
Drezura
Hobby
CHN-H
O pohár hejtmana Olomouckého kraje VIII.
Dokončený
21. 7. – 22. 7.
L / Areál Horses Háj Úsov
JK Moneriko

Pro větší detail klikněte!