Přihlásit se

Spřežení
OM oblasti B, kvalifikace na Zlatou podkovu, Pohár spřežení
Oficiální závody (CAN) / 200627B5
27.06.2020 - 28.06.2020
B / Čakovičky - Nová Ves
Výsledky
Spřežení
01_ 1) Soutěž dvojspřeží pony – CAN 2*
Běžná CAN 2* (ST) Dvojspřeží pony (P2)

4
Spřežení
02_ 2) Soutěž jednospřeží – CAN 2*
Běžná CAN 2* (ST) Jednospřeží (H1)

17
Spřežení
03_ 3) Soutěž dvojspřeží – CAN 2*
Běžná CAN 2* (ST) Dvojspřeží (H2)

14
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Novák Petr (F2367)CARDONA - 28 (KJ0Y3P, K)
BERTA (GSS XL) (KJ0WII, K)
MONZA - 5 (KJ0JM8, K)
Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
2 Nesvačil Jiří jun. (G1380)RUDOLFO PASTORELLA VI - 4 (KJ0WOM, V)
SACRAMOSO AVERSA XI-5 (KJ0JOC, H)
RUDOLFO ECRASITA II-34 (KJ0KLL, H)
Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
3 Moudrý Vladimír (G2712)ROMKE MAJESTY XI (KJ0XKT, H)
SACRAMOSO PALADIA X - 28 (KJ0WIK, V)
SACRAMOSO SECADA XX (KJ0W99, H)
Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
4 Neumannová Kateřina (G1469)ESEA - 22 (KJ0JPP, K)
SACRAMOSO SAMBA VI - 29 (KJ0JKU, H)
Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
5 Chylíková Michaela (V0369)GENERALISSIMUS RONCHA XLIV - 17 (KJ0XTZ, H)
RUDOLFO EREDITA V - 40 (KJ0YWR, H)
Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
6 Soukup Alexandr (B1139)ENNA - 39 (KJ0SRY, K)
ESA - 35 (KJ0SRX, K)
JK Ruda (MB0004)
7 Haitl David (H2145)SACRAMOSO XAGERA XLV - 46 (KJ08X0, V)
SACRAMOSO MAJENA II - 10 (KJ0XFT, V)
Chov koní David Haitl (MH0233)
8 Kohout Jaroslav (B2936)NIL 4 (KJ0K90, H)
DAR 5 (KJ0K8T, V)
JS Denisa Bratronice, z.s. (MB0056)
9 Bareš Ota (B3424)DESPERADO 3 (KJ0J0E, V)
KOBUS (KJ0Y40, V)
FLORIAN 27 (KJ0UUM, V)
SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
10 Komárková Ivana (F1965)CASIA 1 (KJ0EZT, K)
BIANCA 2 (KJ0YOQ, K)
PLUTO III BATOSTA - 2 (KJ0HNN, V)
JK stáj Accos (MA0091)
11 Zakršmíd Martin (J0YB0)MAESTOSO XII-21 (KJ0J3E, V)
SIGLAVY XI- 44 (KJ0T3L, V)
SK Stáj Afrodita Němčice (MB0187)
12 Nesvačil Jan (G2737)VANDA 17 (KJ0XNK, K)
ZETA 1 (KJ0IST, K)
QUIN 2628 (KJ0YXT, V)
Jezdecký klub Moravský Krumlov (MG0064)
13 Taibr Jakub (F4389)LUKAS 23 (KJ0J5A, V)
SAXO (KJ0HCC, V)
JK Farma Kotelsko, z.s. (ME0268)
14 Jirásek Zdeněk (F0230)RONY 14 (KJ0ITR, K)
CLIP 1 (KJ0GJ1, V)
ROMEO 19 (KJ0H84, V)
JK Robousy z.s. (MF0089)
Spřežení
04_ 4) Soutěž jednospřeží CAN2* - koně startující prvním a druhým rokem
Běžná CAN 2* (ST) Jednospřeží (H1)

5
Spřežení
Běžná
Hobby
CAN
OM oblasti B, kvalifikace na Zlatou podkovu, Pohár spřežení
Výsledky
27. 6. – 28. 6.
B / Čakovičky - Nová Ves
Selská jízda Čakovičky

Pro větší detail klikněte!