Přihlásit se

Skoky
1. kolo Panská lícha Cup
Oficiální závody (CSN) / 220403G1
03.04.2022 - 03.04.2022
G / Panská lícha, Brno
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MG0061 - Jezdecký klub Panská lícha z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
G0323
Dana Kuřitková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
G0535
Alena Vetišková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
V0139
Eva Sobotková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2979
Jan Kadlec
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Hobby soutěž stupně ZZ
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
03.04.2022 9:30

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 02.04.2022 19:41:44
#JezdecKůňSubjekt
1Mejzlíková Veronika (G3444)<0Y1D>HEURÉKA DK (KJ0Y1D, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
2Lundová Nikola (J0VF0)<0X4Q>GLENN MIKE (KJ0X4Q, V)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
3Brychnáčová Sofie (J0VL5)<10DT>DESICA (KJ10DT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
4Bráchová Veronika (J12MQ)<0YY1>DON GUIDAM SOHN (KJ0YY1, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
5Kristová Adéla (J0SOY)<0TFP>KUKU (KJ0TFP, K)J. K. Pro radost z. s. (MG0233)
6Lengálová Hana (J0W70)<0YA7>THORIN (KJ0YA7, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
7Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)<0FQ9>DARJA 5 (KJ0FQ9, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
8Kobedová Linda (J0QO8)<0Z0S>PRZEDSWIT VIII MT-2/VIVALDI G (KJ0Z0S, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
9Jaroš Martin (V0704)<0X1F>EASTERN GIRL (KJ0X1F, K)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
10Srnová Sára (J0ZLD)<0EUZ>MITRIL (KJ0EUZ, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
11Jarošová Nikola (J0I5F)<0NYU>BAJADÉRA 2 (KJ0NYU, K)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
12Hlávková Tereza (V0530)<0WS5>MEDGHAR (KJ0WS5, V)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
13Darmovzalová Anna (J0SP0)<0F9Q>PRETTY TONY JACS (KJ0F9Q, V)J. K. Pro radost z. s. (MG0233)
14Doležalová Natálie (J0X4T)<10OV>ZERANO (KJ10OV, V)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
15Chovancová Klára (J103S)<10TZ>BELLINDA 2 (KJ10TZ, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
16Teplá Simona (J11JU)<0P6O>LINTON 1 (KJ0P6O, V)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
17Kališ Jiří (J0PFE)<0S3F>CATRIN 2 (KJ0S3F, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
18Komarovová Lucie (J0R5A)<0SZF>BONDY (KJ0SZF, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
19Hojovcová Marie (G4015)<11HI>RIESLING (KJ11HI, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
20Másilkova Jana (J1376)<10Y8>BASBARITON(FR) (KJ10Y8, V)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
21Košťálová Milena (J0WIN)<0IMF>KENJI-H (KJ0IMF, V)JK Poštorná (MG0238)
22Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
23Zavřelová Kateřina (J0Z8B)<0G79>CARISMO SON-W (KJ0G79, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
24Šulová Barbora (J1051)<0IYU>DARMON 1 (KJ0IYU, V)JS Veveří (MG0055)
25Riar Elizabeth Jasmine (J1280)<0MOY>QUICKNESS (KJ0MOY, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
26Škrabalová Barbora (J0O0B)<10GJ>ARIZONA (KJ10GJ, K)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
27Němcová Darina (J127Y)<0WT5>MABELINE'S DELANO (KJ0WT5, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
28Lundová Nikola (J0VF0)<11CQ>MALY NINE (KJ11CQ, V)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
29Pumprlová Tina (J10XV)<0YZA>HYCORY (KJ0YZA, K)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
Skoky
02_ Hobby soutěž stupně ZM
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
03.04.2022 11:00

44
Poslední aktualizace startovní listiny: 02.04.2022 19:42:06
#JezdecKůňSubjekt
1Krejčí Barbora (J0YC8)<0TM6>INDEPENDENT 1 (KJ0TM6, H)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
2Klímová Veronika (G1717)<10SM>CAMILA RUF (KJ10SM, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
3Parisi Milada (J0RAP)<0Y4R>DELGÁDO DE LA MORTTE (KJ0Y4R, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
4Srnová Sára (J0ZLD)<0EUZ>MITRIL (KJ0EUZ, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
5Komarovová Lucie (J0R5A)<0SZF>BONDY (KJ0SZF, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
6Hojovcová Marie (G4015)<11HI>RIESLING (KJ11HI, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
7Darmovzalová Anna (J0SP0)<0F9Q>PRETTY TONY JACS (KJ0F9Q, V)J. K. Pro radost z. s. (MG0233)
8Hudec Jan (G4010)<0VCT>LORETA Z (KJ0VCT, K)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
9Sigmundová Jana (G1787)<0Y4O>LORD WARRIOR - S (KJ0Y4O, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
10Kořenková Pavla (V0736)<0S0L>DEREK 1 (KJ0S0L, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)<0TP5>AL-KHAM-SA CHAPMAN (KJ0TP5, V)JK Sever Brno (MG0156)
12Doležalová Natálie (J0X4T)<10OV>ZERANO (KJ10OV, V)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
13Drabálková Karolína (J0V7O)<0SHJ>SOLO REGIA XXI - 19 (KJ0SHJ, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
14Zavřelová Kateřina (J0Z8B)<0G79>CARISMO SON-W (KJ0G79, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
15Benediktová Kateřina (L0330)<0YUB>KOSMA-H (KJ0YUB, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
16Chovancová Klára (J103S)<10TZ>BELLINDA 2 (KJ10TZ, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
17Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
18Badinková Natália (G4031)<0YE8>ROMEO 22 (KJ0YE8, H)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
19Kopecká Eliška (J0V6U)<0WT5>MABELINE'S DELANO (KJ0WT5, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
20Kristová Adéla (J0SOY)<0TFP>KUKU (KJ0TFP, K)J. K. Pro radost z. s. (MG0233)
21Teplá Simona (J11JU)<0P6O>LINTON 1 (KJ0P6O, V)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
22Šulová Barbora (J1051)<0IYU>DARMON 1 (KJ0IYU, V)JS Veveří (MG0055)
23Zborovská Anna (J0S6G)<0SAR>APOLO 4 (KJ0SAR, V)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
24Jarošová Nikola (J0I5F)<0NYU>BAJADÉRA 2 (KJ0NYU, K)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
25Dostál Šimon (J10FP)<0SZS>ANDY 11 (KJ0SZS, K)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
26Létalová Natalie (H4441)<0WXU>DREAMER (KJ0WXU, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
27Brychnáčová Sofie (J0VL5)<10DT>DESICA (KJ10DT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
28Hutařová Jana (V0642)<0HME>VENY (KJ0HME, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
29Bílková Sandra Karen (J0YGD)<0ZCM>CEVIN 1 (KJ0ZCM, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
30Másilkova Jana (J1376)<10Y8>BASBARITON(FR) (KJ10Y8, V)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
31Kobedová Linda (J0QO8)<0Z0S>PRZEDSWIT VIII MT-2/VIVALDI G (KJ0Z0S, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
32Škrabalová Barbora (J0O0B)<10GJ>ARIZONA (KJ10GJ, K)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
33Makovičková Kateřina (V0623)<0JPI>HOLLY 4 (KJ0JPI, K)TJ Equisport Třebíč (MV0049)
34Cvrkalová Julie (J0Y7D)<0KYS>CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
35Říha Aleš (J0UP8)<0GBC>C-AMIGO (KJ0GBC, V)JK Ideas (MG0167)
36Jaroš Martin (V0704)<0X1F>EASTERN GIRL (KJ0X1F, K)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
37Košťálová Milena (J0WIN)<0IMF>KENJI-H (KJ0IMF, V)JK Poštorná (MG0238)
38Bráchová Veronika (J12MQ)<0YY1>DON GUIDAM SOHN (KJ0YY1, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
39Ulčová Natálie (G3849)<0ZUS>CALLI-Ř (KJ0ZUS, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
40Zíková Lucie (G3862)<0Z38>GILERY (KJ0Z38, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
41Kališ Jiří (J0PFE)<0S3F>CATRIN 2 (KJ0S3F, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
42Klímová Veronika (G1717)<10S9>RUBY RUF (KJ10S9, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
43Parisi Milada (J0RAP)<0LVH>HAPPY DAY 2 (KJ0LVH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
44Hojovcová Marie (G4015)<0YMV>CARAMELLA 3 (KJ0YMV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
Skoky
03J JJL Amatéři
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A
03.04.2022

8
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
03.04.2022 12:55

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.04.2022 19:26:44
#JezdecKůňSubjekt
1Kramáriková Radka (G1524)<0V62>RODRIGO 6 (KJ0V62, V)JS Němčičky (MG0017)
2Krejčí Barbora (J0YC8)<0TM6>INDEPENDENT 1 (KJ0TM6, H)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
3Benediktová Kateřina (L0330)<1047>LULU 2 (KJ1047, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
4Hudec Jan (G4010)<0VCT>LORETA Z (KJ0VCT, K)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
5Drabálková Karolína (J0V7O)<0SHJ>SOLO REGIA XXI - 19 (KJ0SHJ, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
6Sigmundová Jana (G1787)<0Y4O>LORD WARRIOR - S (KJ0Y4O, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
7Kosmáková Veronika (J0WCP)<0YC0>LUCKY MICHAL (KJ0YC0, V)Jezdecké centrum Petrovice (MV0100)
8Makovičková Kateřina (V0623)<0JPI>HOLLY 4 (KJ0JPI, K)TJ Equisport Třebíč (MV0049)
9Ulčová Natálie (G3849)<0ZUS>CALLI-Ř (KJ0ZUS, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
10Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)<0TP5>AL-KHAM-SA CHAPMAN (KJ0TP5, V)JK Sever Brno (MG0156)
11Kořenková Pavla (V0736)<0S0L>DEREK 1 (KJ0S0L, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12Klouda Lukáš (G0737)<0GOG>BUSTER (KJ0GOG, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
13Nečas Václav (J12JQ)<0HQX>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Létalová Natalie (H4441)<0WXU>DREAMER (KJ0WXU, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
15Benediktová Kateřina (L0330)<0YUB>KOSMA-H (KJ0YUB, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
16Hlaváč Jan (G1691)<0SIH>ELIZABET 5 (KJ0SIH, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
17Jelínková Veronika (G2210)<0ZHZ>ITASKO DH Z (KJ0ZHZ, V)JK Sever Brno (MG0156)
18Knotová Lucie (E0672)<0TCW>CLEO 7 (KJ0TCW, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
19Parisi Milada (J0RAP)<0Y4R>DELGÁDO DE LA MORTTE (KJ0Y4R, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
20Zborovská Anna (J0S6G)<0SAR>APOLO 4 (KJ0SAR, V)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
21Rosová Nikol (G3922)<0SAH>MYSTERY OF DREAM (KJ0SAH, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
22Cvrkalová Julie (J0Y7D)<0KYS>CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
23Říha Aleš (J0UP8)<0GBC>C-AMIGO (KJ0GBC, V)JK Ideas (MG0167)
24Badinková Natália (G4031)<0YE8>ROMEO 22 (KJ0YE8, H)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
25Hutařová Jana (V0642)<0HME>VENY (KJ0HME, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
26Veselá Karolína (G2163)<0RYX>LORD 898 (KJ0RYX, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
27Měřínská Tereza (G3872)<0JY7>AMÉLIE 2 (KJ0JY7, K)Stillus EQUESTER CZECH TEAM (MG0091)
28Doláková Nela (G3299)<0XVC>GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
29Benediktová Kateřina (L0330)<0YEW>PARÁDA - M (KJ0YEW, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
30Palečková Lucie (J0WRL)<0IPG>JALAR (KJ0IPG, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
Skoky
04J JJL Junioři
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
03.04.2022

2
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.04.2022 19:26:44
#JezdecKůňSubjekt
1Nečas Václav (J12JQ)<0HQX>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
3Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)<0WCI>FEEGASUS (KJ0WCI, K)JK Sever Brno (MG0156)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně "ZL"
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
03.04.2022 14:30

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 02.04.2022 19:42:29
#JezdecKůňSubjekt
1Benediktová Kateřina (L0330)<0T0B>COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
2Jakubcová Natálie (J10ES)<0J7N>CESANO V (KJ0J7N, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
3Jelínková Veronika (G2210)<0Z2N>DRAHOMÍRA NOVOJICKÁ HF (KJ0Z2N, K)JK Sever Brno (MG0156)
4Dostálová Klára (G3865)<100M>PILATUS GIRL (KJ100M, K)JK Sever Brno (MG0156)
5Knotová Lucie (E0672)<0TCW>CLEO 7 (KJ0TCW, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
6Maxerová Hana (G2564)<0LEU>CYMES (KJ0LEU, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
7Ivičičová Adriana (J0UZR)<0YFL>ZIEZO VDV Z (KJ0YFL, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
8Palečková Lucie (J0WRL)<0IPG>JALAR (KJ0IPG, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
9Dostál Jiří (H0520)<0JA7>STAKETO-S (KJ0JA7, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
10Hlaváč Jan (G1691)<0SIH>ELIZABET 5 (KJ0SIH, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
11Měřínská Alena (J0T5Y)<0UNN>JEFER (KJ0UNN, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
12Doláková Nela (G3299)<0XVC>GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
13Lundová Zuzana (G3201)<0U9S>MARION 9 (KJ0U9S, K)JK Sentice (MG0123)
14Hurtík Jakub (G3983)<0JC3>ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
15Nečas Václav (J12JQ)<0HQX>CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
16Kosmáková Veronika (J0WCP)<0YC0>LUCKY MICHAL (KJ0YC0, V)Jezdecké centrum Petrovice (MV0100)
17Veselá Karolína (G2163)<0RYX>LORD 898 (KJ0RYX, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
18Benediktová Kateřina (L0330)<1047>LULU 2 (KJ1047, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
19Jelínková Veronika (G2210)<11DO>IUNIQUE DEL MASET (KJ11DO, K)JK Sever Brno (MG0156)
20Nečasová Sabina (J0PO4)<0L02>JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
21Lechnerová Soňa (H2412)<0JYI>CATOKI FOR ME (KJ0JYI, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
22Klouda Lukáš (G0737)<0GOG>BUSTER (KJ0GOG, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
23Rosová Nikol (G3922)<0SAH>MYSTERY OF DREAM (KJ0SAH, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
24Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)<0WCI>FEEGASUS (KJ0WCI, K)JK Sever Brno (MG0156)
25Slavíková Ludmila (G2013)<0VRS>GRAND GENESIS (KJ0VRS, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
26Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
27Ramachová Michaela (J0QFO)<0XUZ>COOL BOY (KJ0XUZ, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
28Zemanová Beata (J0S6F)<0ULQ>CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
29Měřínská Tereza (G3872)<0JY7>AMÉLIE 2 (KJ0JY7, K)Stillus EQUESTER CZECH TEAM (MG0091)
30Staněk Václav (V0481)<0WL8>CARDINAL 36 (KJ0WL8, H)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
31Dostálová Klára (G3865)<0V2P>GUINESS (KJ0V2P, K)JK Sever Brno (MG0156)
32Staněk Václav (V0481)<0YBG>DÁRIUS 1 (KJ0YBG, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
33Knotová Lucie (E0672)<0X8N>DIEGO BEAUTIFUL LIFE (KJ0X8N, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
34Maxerová Hana (G2564)<0WJG>NAPASTNIK (KJ0WJG, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
35Ivičičová Adriana (J0UZR)<0VCL>CARLUCCIO EQUISTORE (KJ0VCL, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
36Benediktová Kateřina (L0330)<0YEW>PARÁDA - M (KJ0YEW, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
37Palečková Lucie (J0WRL)<0GPT>ZARRY (KJ0GPT, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
38Jelínková Veronika (G2210)<0ZHZ>ITASKO DH Z (KJ0ZHZ, V)JK Sever Brno (MG0156)
Skoky
05A L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
03.04.2022 16:00

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.04.2022 19:26:44
#JezdecKůňSubjekt
1Knotová Lucie (E0672)<0X8N>DIEGO BEAUTIFUL LIFE (KJ0X8N, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
2Lechnerová Soňa (H2412)<0JYI>CATOKI FOR ME (KJ0JYI, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
3Dostál Jiří (H0520)<0JA7>STAKETO-S (KJ0JA7, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
4Jelínková Veronika (G2210)<11DO>IUNIQUE DEL MASET (KJ11DO, K)JK Sever Brno (MG0156)
5Jelínková Veronika (G2210)<0Z2N>DRAHOMÍRA NOVOJICKÁ HF (KJ0Z2N, K)JK Sever Brno (MG0156)
6Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)<0WCI>FEEGASUS (KJ0WCI, K)JK Sever Brno (MG0156)
7Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
8Staněk Václav (V0481)<0WL8>CARDINAL 36 (KJ0WL8, H)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
9Benediktová Kateřina (L0330)<0T0B>COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
10Staněk Václav (V0481)<0YBG>DÁRIUS 1 (KJ0YBG, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
11Palečková Lucie (J0WRL)<0GPT>ZARRY (KJ0GPT, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
12Janoušková Leona (J0WBO)<0KBW>BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
13Hojovcová Marie (G4015)<0MK1>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
14Hojovcová Marie (G4015)<0V8H>QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
15Jelínková Veronika (G2210)<11DP>MC GARRETT (KJ11DP, V)JK Sever Brno (MG0156)
16Staněk Václav (V0481)<0IYR>BUCEFALOS-T (KJ0IYR, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
17Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
18Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
Skoky
05B L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
03.04.2022 16:00

22
Skoky
05S JJL Senioři
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
03.04.2022

6
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně "L*/L**"
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
03.04.2022 16:00

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 03.04.2022 19:26:44
#JezdecKůňSubjekt
1Staněk Václav (V0481)<0WL8>CARDINAL 36 (KJ0WL8, H)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
2Jelínková Veronika (G2210)<0Z2N>DRAHOMÍRA NOVOJICKÁ HF (KJ0Z2N, K)JK Sever Brno (MG0156)
3Hojovcová Marie (G4015)<0V8H>QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
4Knotová Lucie (E0672)<0X8N>DIEGO BEAUTIFUL LIFE (KJ0X8N, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
5Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)<0WCI>FEEGASUS (KJ0WCI, K)JK Sever Brno (MG0156)
6Mráčková Miroslava (G1951)<0RZ1>LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
7Lechnerová Soňa (H2412)<0JYI>CATOKI FOR ME (KJ0JYI, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
8Jelínková Veronika (G2210)<11DO>IUNIQUE DEL MASET (KJ11DO, K)JK Sever Brno (MG0156)
9Staněk Václav (V0481)<0YBG>DÁRIUS 1 (KJ0YBG, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
10Růžičková Kamila (G1799)<0UBJ>GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
11Benediktová Kateřina (L0330)<0T0B>COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
12Palečková Lucie (J0WRL)<0GPT>ZARRY (KJ0GPT, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
13Pakostová Karolína (J0SZC)<0J6D>REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
14Dostál Jiří (H0520)<0JA7>STAKETO-S (KJ0JA7, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
15Janoušková Leona (J0WBO)<0KBW>BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
16Hojovcová Marie (G4015)<0MK1>ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
17Jelínková Veronika (G2210)<11DP>MC GARRETT (KJ11DP, V)JK Sever Brno (MG0156)
18Staněk Václav (V0481)<0IYR>BUCEFALOS-T (KJ0IYR, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
19Machovec Jiří (G2161)<0LT3>CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
20Koutná Kristýna (H2964)<0L3E>SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
21Dostálová Klára (G3865)<0V2P>GUINESS (KJ0V2P, K)JK Sever Brno (MG0156)
22Čermáková Daniela (G3668)<1050>IREZZO VAN'T KATHOF (KJ1050, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
Skoky
06A S*
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
03.04.2022 17:10

11
Skoky
06B S**
Běžná S** (130) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A
03.04.2022 17:10

11
Skoky
06_ Skoková soutěž stupně "S*/S**"
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
03.04.2022 17:10

12