Log in

Drezura
Kvalifikační kolo Českého drezurního poháru 2024 a ČP v drezuře pony + DAJBYCH Královická jezdecká liga 2024 - drezura - 1. kolo
Český pohár ČJF (CDN-CPCJF) / 240420B2
20.04.2024 - 21.04.2024
B / Královice u Slaného
Finished
Drezura
01_ Soutěž č. 1 dr. úloha stupně „Z“ - DU-A/2023 Kvalita- pro jezdce 8-16 let na pony, kval. soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024
Pony DÚ-A/2023 KVALITA - FEI / PONY G1 - 3 rozhodčí ze 2 míst KVALITA
Online results
12
Drezura
02_ Soutěž č. 2 drezurní úloha stupně „Z” – DU-A/2022 – otevřená
Běžná DU-A/2022 / N24 - 2 rozhodčí z jednoho místa
Online results
18
# Rider Horse Subject
1 Neumannová Adéla (A0707)LOSTRIS 1 (KJ13KJ, K)Jezdecká stáj Neumann z.s. (MA0308)
2 Neumannová Adéla (A0707)NO - AR DOS PARDINHOS (KJ1379, V)Jezdecká stáj Neumann z.s. (MA0308)
3 Zamcová Markéta (B2121)REBEKAH (KJ12UL, K)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
4 Zamec Jan (B2740)QUANTASTICO (KJ12UO, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
5 Petráchová Tereza (J0ZJR)ETHIA (KJ14OO, K)JK Falea (MC0185)
6 Kukaňová Anna (J0UL2)SAROYAN 2 (KJ0YV8, V)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
7 Kukaňová Anna (J0UL2)DIAMOND'S REVITA (KJ12KG, K)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
8 Grešíková Zuzana (J0SU0)BLACK BEAUTI (KJ11ES, V)Stáj Židovice (ME0147)
9 Bodnárová Eliška (A2004)BENETTON DREAM PM (KJ14KH, V)Jezdecký klub Iluze (MA0090)
10 Holá Simona (A1114)FROUKJE FAN ZWANENBURG (KJ0UQP, K)JS Concordia (MA0025)
11 Kozlovská Natálie (J0TFK)KANE G (KZ07V0, X)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
12 Vodičková Stella Johanka (J12M1)DARK BRILIANT (KJ0IJO, V)EquiDressage CZ, s.r.o. (MA0311)
13 Kyiashko Sofiia (J15GL)KALSHUR (KJ13NP, V)Jezdecký klub Iluze (MA0090)
14 Kocíková Anna (J0K4O)NEAPOLITANO PALKÓ (KJ0T72, V)Stáj Forte, Svárov (MB0194)
15 Holá Simona (A1114)LUCKY 1389 (KJ13PF, K)JS Concordia (MA0025)
16 Skryjová Natalie (J0Z5G)CARINNA JJ (KJ0LLI, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
17 Rybková Kateřina (E1995)DENY 19 (KJ12KX, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
18 Vnuková Leontýna (J1180)JG PEREL (KJ0WSZ, K)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
Drezura
03_ Soutěž č. 3: drezurní úloha stupně „L” – DD/2023 Kvalita - pro jezdce 8-16 let na pony, kval. soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024
Pony DD/2023 KVALITA - FEI - L / PONY G1 - 3 rozhodčí ze 2 míst KVALITA
Online results
5
Drezura
06_ Soutěž č. 6: drezurní úloha stupně "L" - PD/2022 - pro jezdce 8-16 let na pony, kval. soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024
Pony PD/2022 - FEI-L PONY / PONY G1 - 2 rozhodčí ze 2 míst
Online results
5
Drezura
07_ Soutěž č. 7: drezurní úloha stupně „S“ - JU/2022 - kvalifikační kolo ČDP 2024 – “Junioři”
Běžná JU/2022 - FEI-S / N24 - 3 rozhodčí
Online results
19
# Rider Horse Subject
1 Javůrková Lucie (J0UZY)SANDY 5 (KJ0K1P, K)Jezdecký oddíl Kavka Fojtov z.s. (MK0045)
2 Fajfrlíková Vendula (J0XSC)MARY LOU 1 (KJ0GVK, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
3 Kadlecová Kamila (V0802)FLIERE FLUITER (KJ10ZD, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
4 Blažková Alžběta (J0UOX)FIDALGO 1 (KJ10ZC, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
5 Brkalová Ema (J0NOC)AMUR 2 (KJ0F3V, V)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
6 Pelnářová Michaela (J0XNG)LIANA EQUITOP (KJ13LY, K)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
7 Pokorná Eva (J0UL3)KRATOS (KJ0ZZQ, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
8 Zamec Jan (B2740)ATLANTIS 11 (KJ0ZY8, K)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
9 Petráchová Tereza (J0ZJR)MALŠE LUŽICKÁ (KJ0Z3G, K)JK Falea (MC0185)
10 Malá Tereza (J12CK)BABALU S (KJ132E, V)Jezdecký klub Iluze (MA0090)
11 Charvátová Petra (B1562)TINA DE LUXE (KJ10VZ, K)Petra Charvátová (MB0460)
12 Machalová Veronika (J0XQ2)MOONLIGHT SHADOW (KJ10UD, V)Jezdecký klub Iluze (MA0090)
13 Padyšáková Natalie (J0ZYF)DION 3 (KJ0YD8, V)JK Helios, z.s. (MB0295)
14 Bláha Vladimír (E0601)FANTASY (KJ11KE, K)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
15 Bláha Vladimír (E0601)VIHAR (KJ0YIR, V)Jezdecký klub Nico Gela,z.s. (ME0229)
16 Štojdlová Zdeňka (J0XUP)NATIVO D'TOROZO (KJ142R, V)City horse, s.r.o. (MA0300)
17 Ticová Natálie (J0V9Q)JAZZPOINT (KJ00SR, V)Sportovní klub Viktoria - Tic, o.s. (MD0281)
18 Řeháková Žaneta (J0TGF)LIMETREE BRAVE PINKIE (CZE) (KJ0TB2, V)Jezdecká stáj Remedis, z.s. (MB0561)
19 Maternová Kristýna (J0Q3B)NAMORICO (KJ14VH, V)Jezdecká stáj Neumann z.s. (MA0308)
Drezura
09_ Soutěž č. 9: drezurní úloha stupně „S” - JJ/2022
Běžná JJ/2022 - FEI-S / N24 - 3 rozhodčí
Online results
2
Drezura
13_ Soutěž č. 13: drezurní úloha stupně „Z” – Z4/2023 Kvalita - pro jezdce 8-16 let na pony,kval soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024
Pony Z4/2023 KVALITA - ČJF / PONY G1 - 3 rozhodčí ze 2 míst KVALITA
Online results
17
# Rider Horse Subject
1 Horáčková Eliška (J11O2)CALAMITY SUNNY-FLOWER (CZE) (KJ1059, K)STÁJ ATOMIK, z.s. (MD0258)
2 Nocarová Nela (J136Q)STÁZKA 1 (KJ0E97, K)Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117)
3 Perníček Jan (J116V)DOURELLO (KJ0MTR, V)Jezdecké centrum Zduchovice (MB0283)
4 Kalcovská Lenka (J0Z5N)MISTRÁL 6 (KJ0TI6, V)Equestrians Club (MA0086)
5 Kuklíková Tereza (J116E)ČIP 4 (KJ0U6E, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
6 Májová Babeta (J0YI6)CROSS KEEN (KJ0U1M, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
7 Vnuková Leontýna (J1180)MIKE 2 (KJ0T0A, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
8 Vnuková Leontýna (J1180)JG PEREL (KJ0WSZ, K)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
9 Řeháková Viktorie (J13KP)LIMETREE BRAVE PINKIE (CZE) (KJ0TB2, V)Jezdecká stáj Remedis, z.s. (MB0561)
10 Wernerová Viktorie (J10S2)ADALIM FRUIT OF LOVE(CZE) (KJ0RXM, K)Jezdecký spolek Libverda, z.s. (ME0108)
11 Švarcová Sandra (J10LN)SHIRLI (KJ0SWT, K)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
12 Vodičková Stella Johanka (J12M1)DARK BRILIANT (KJ0IJO, V)EquiDressage CZ, s.r.o. (MA0311)
13 Sixtová Anna (J0YCN)RUSTY 16 (KJ0ZRU, V)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
14 Kosová Kristýna (J164A)IRIS 10 (KJ0TEM, K)Stáj Židovice (ME0147)
15 Malecká Martina (J147H)ELA MANA MOU (KJ0CU8, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
16 Musilová Adéla (J0NY1)LIPTON SAMBA (KJ0KB2, K)Zajíček na koni Terapie a Sport, z. s. (MA0337)
17 Macek Pavel (J12SR)BONNY 714 (KJ11RP, V)Jezdecká společnost Javorník (ME0089)
Drezura
15_ Soutěž č. 15: drezurní úloha stupně „Z” – DU-A/2022 – otevřená
Běžná DU-A/2022 / N24 - 2 rozhodčí z jednoho místa
Online results
17
# Rider Horse Subject
1 Neumannová Adéla (A0707)LOSTRIS 1 (KJ13KJ, K)Jezdecká stáj Neumann z.s. (MA0308)
2 Neumannová Adéla (A0707)NO - AR DOS PARDINHOS (KJ1379, V)Jezdecká stáj Neumann z.s. (MA0308)
3 Petráchová Tereza (J0ZJR)ETHIA (KJ14OO, K)JK Falea (MC0185)
4 Kukaňová Anna (J0UL2)ARVALON GOLDEN MEREDITH (GBR) (KJ0S40, H)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
5 Řeháková Viktorie (J13KP)LIMETREE BRAVE PINKIE (CZE) (KJ0TB2, V)Jezdecká stáj Remedis, z.s. (MB0561)
6 Holá Simona (A1114)FROUKJE FAN ZWANENBURG (KJ0UQP, K)JS Concordia (MA0025)
7 Kozlovská Natálie (J0TFK)KANE G (KZ07V0, X)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
8 Vacková Leontýna (J0GMI)VALMONT 12 (KJ0SO0, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
9 Olehlová Karolína (H3634)ARCIBALDO (KJ0PKW, V)JK Amír, z.s, (MH0385)
10 Vacková Emma (J10Y6)SANTO (KJ0J0S, V)Jezdecký klub Karlštejn, z.s. (MB0576)
11 Vacková Emma (J10Y6)WALLDA (KJ12E8, V)Jezdecký klub Karlštejn, z.s. (MB0576)
12 Žižková Karolína (J0Z31)COCO CHANEL 1 (KJ00VH, K)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
13 Marjanková Štěpánka (J0RJR)GULLIVER 2 (KJ110V, V)Enjoy HORSE Podřipsko s.r.o. (ME0314)
14 Razáková Terezie (E1894)DIAMOND'S DARK (KJ0ZXV, H)Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075)
15 Šrůmová Martina (J14NU)CAPTAIN MORGAN (KJ0M8J, V)Stáj Židovice (ME0147)
16 Skryjová Natalie (J0Z5G)CHAMPAGNE DU BANCO (KJ10NY, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
17 Miltrová Karolina (J0J3L)TYGR (KJ0DH2, V)JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA, z.s. (MB0279)
Drezura
16_ Soutěž č. 16: drezurní úloha stupně „Z” – Z5/2022 – otevřená - kval. soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024
Běžná Z5/2022 - ČJF / N24 - 2 rozhodčí z jednoho místa
Online results
17
Drezura
17_ Soutěž č. 17: drezurní úloha stupně „L” – DD/2023 - pro jezdce 8-16 let na pony, kval. soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024
Pony DD/2023 KVALITA - FEI - L / PONY G1 - 3 rozhodčí ze 2 míst KVALITA
Online results
7
Drezura
20_ Soutěž č. 20: drezurní úloha stupně „L” – DJ/2022 - otevřená - kval. soutěž ČP ČJF v drezuře pony 2024
Běžná DJ/2022 / N24 - 2 rozhodčí ze 2 míst
Online results
12
Drezura
21_ Soutěž č. 21: drezurní úloha stupně „S” - JU/2022 - kvalifikační kolo ČDP 2024 v drezuře – “S”
Běžná JU/2022 - FEI-S / N24 - 3 rozhodčí
Online results
16
Drezura
23_ Zrušeno dne: 18.04.2024 20:27
Běžná SG/2022 - FEI-ST / N24 - 3 rozhodčí

0
Closed competition
# Rider Horse Subject
Drezura
Běžná
Pony
CDN-CPCJF
Kvalifikační kolo Českého drezurního poháru 2024 a ČP v drezuře pony + DAJBYCH Královická jezdecká liga 2024 - drezura - 1. kolo
Dokončený
20. 4. – 21. 4.
B / Královice u Slaného
JS Královický Dvůr

Click for bigger detail!