Jarní drezůrní závody v Dubenci
Oficiální závody (CDN) / 180421C1
21.04.2018 - 21.04.2018
C / Dubenec
Pořadatelé:
MC0163 - JK Tandem
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
RZ
C0030
Irena Kotilová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
B0606
Eva Špuláková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
C0436
Helena Neklová
CZE
Drezura
Rozhodčí
HR
A0119
Milena Minářová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0113
Marcel Kamínek
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ 01_ Drezurní soutěž stupně „Z“ – úloha „DU-A/2018“ - Cena společnosti Jezdecké potřeby B & B
Běžná
DU-A/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.04.2018 18:23:18
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 07:00 | Čejková Daniela (J0RXH) | <1>SAM 17 (KJ0ENS, V) | JK Šárka Protivín (MC0260) |
2 | 07:06 | Kačírková Kristýna (C1471) | <8>DIADÉM 2 (KJ0T7M, V) | TJ Sokol Semice (MC0246) |
3 | 07:12 | Dziuba Dziyana (C1546) | <2>AVELANGE (KJ0VHY, K) | JK Argos z.s. (MC0102) |
4 | 07:18 | Mrzenová Kristýna (C1372) | <3>WUNJA (KJ0K25, K) | JK Tandem (MC0163) |
6 | 07:30 | Trakalová Nikola (J0I0H) | <6>SILVER 13 (KJ0SF5, V) | JK Falea (MC0185) |
7 | 07:36 | Kačírková Petra (C1470) | <7>GRAPA - 26 (KJ0UTF, K) | TJ Sokol Semice (MC0246) |
8 | 07:42 | Krejčí Štěpánka (J0V3U) | <10>LAKI 3 (KJ0SV7, K) | JK Konopiště z.s. (MC0255) |
9 | 07:48 | Hofbauerová Martina (G0177) | <11>DUŇCZYK (KJ0NJT, V) | JK NIKA (MV0107) |
10 | 07:54 | Koldová Jana (C1624) | <12>CHEVROLET 1 (KJ0TFM, V) | Stáj Cejsice z.s. (MC0292) |
11 | 08:00 | Horká Gabriela (J0O6Y) | <13>CHARLOTTE 7 (KJ0IMA, K) | JK Tandem (MC0163) |
12 | 08:06 | Marečková Kateřina (A1969) | <14>SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V) | JK Tandem (MC0163) |
13 | 08:12 | Civišová Petra Miki (C0687) | <5>SOPHIA 1 (KJ0SP0, K) | JK Falea (MC0185) |
14 | 08:18 | Kačírková Kristýna (C1471) | <9>ZAVAL V.H.ENKERSHOF (KJ0UT3, H) | TJ Sokol Semice (MC0246) |
15 | 08:24 | Krakovičová Nikol (C1610) | <50>VALKÝRA 3 (KJ0VO2, K) | JK Šárka Protivín (MC0260) |
16 | 08:30 | Stuchelová Zuzana (C1669) | <52>AMALFI (KJ0EDP, V) | JK Tandem (MC0163) |
17 | 08:36 | Dvořáková Karolína (C1609) | <15>PRETTY GINGER (KJ0K7N, K) | JK Dolli Zálší z.s. (MC0101) |
18 | 08:42 | Podešvová Michaela (J0UTJ) | <22>FURIA 1 (KJ0M6G, V) | JK Falea (MC0185) |
02A 02A Drezurní soutěž stupně „Z“ – úloha „DU-B/2018“ - ODD. A: jezdci do 18 let
Běžná
DU-B/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.04.2018 18:23:18
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 09:15 | Böhmová Nikola (C1672) | <16>SUNNY 4 (KJ0F3A, V) | JK Šárka Protivín (MC0260) |
2 | 09:21 | Kačírková Kristýna (C1471) | <9>ZAVAL V.H.ENKERSHOF (KJ0UT3, H) | TJ Sokol Semice (MC0246) |
3 | 09:27 | Čejková Daniela (J0RXH) | <1>SAM 17 (KJ0ENS, V) | JK Šárka Protivín (MC0260) |
4 | 09:33 | Krakovičová Nikol (C1610) | <17>ELIF 1 (KJ0T9T, V) | JK Šárka Protivín (MC0260) |
5 | 09:39 | Mrzenová Kristýna (C1372) | <3>WUNJA (KJ0K25, K) | JK Tandem (MC0163) |
6 | 09:45 | Kotisová Sára (C1615) | <18>NISPUCK (KJ0HUO, V) | JK Falea (MC0185) |
7 | 09:51 | Trakalová Nikola (J0I0H) | <6>SILVER 13 (KJ0SF5, V) | JK Falea (MC0185) |
8 | 09:57 | Baloušková Zuzana (C1304) | <19>ZAFIRA 3 (KJ0LVS, K) | JK Falea (MC0185) |
9 | 10:03 | Krejčí Štěpánka (J0V3U) | <10>LAKI 3 (KJ0SV7, K) | JK Konopiště z.s. (MC0255) |
10 | 10:09 | Dvořáková Karolína (C1609) | <15>PRETTY GINGER (KJ0K7N, K) | JK Dolli Zálší z.s. (MC0101) |
11 | 10:15 | Krakovičová Nikol (C1610) | <50>VALKÝRA 3 (KJ0VO2, K) | JK Šárka Protivín (MC0260) |
12 | 10:21 | Kačírková Kristýna (C1471) | <8>DIADÉM 2 (KJ0T7M, V) | TJ Sokol Semice (MC0246) |
13 | 10:27 | Podešvová Michaela (J0UTJ) | <22>FURIA 1 (KJ0M6G, V) | JK Falea (MC0185) |
02B 02B Drezurní soutěž stupně „Z“ – úloha „DU-B/2018“ - ODD. B: ostatní
Běžná
DU-B/2018 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.04.2018 18:23:18
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 11:00 | Dziuba Dziyana (C1546) | <2>AVELANGE (KJ0VHY, K) | JK Argos z.s. (MC0102) |
2 | 11:07 | Civišová Petra Miki (C0687) | <5>SOPHIA 1 (KJ0SP0, K) | JK Falea (MC0185) |
3 | 11:14 | Mikolášová Anna (C0887) | <20>SOLO CANTINELA XXII - 11 (KJ0HA4, V) | JK Falea (MC0185) |
4 | 11:21 | Konvalinková Veronika (C1288) | <21>ODETA 3 (KJ0FP6, K) | JK Zámek Skalice (MC0274) |
5 | 11:28 | Kačírková Petra (C1470) | <7>GRAPA - 26 (KJ0UTF, K) | TJ Sokol Semice (MC0246) |
6 | 11:35 | Koldová Jana (C1624) | <12>CHEVROLET 1 (KJ0TFM, V) | Stáj Cejsice z.s. (MC0292) |
7 | 11:42 | Nováková Blanka (C1668) | <29>VIDONA (KJ0VMD, K) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
8 | 11:49 | Tothová Sára (C1490) | <27>SUNSHINE 3 (KJ0MZK, K) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
9 | 11:56 | Hakenová Markéta (A1563) | <23>ELEMENT 1 (KJ0JUG, V) | JK Modletice, z.s. (MB0022) |
03A 03A Drezurní soutěž stupně „L“ – úloha „DD/2018“ -ODD. A: jezdci do 18 let
Běžná
DD/2018 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.04.2018 18:23:18
03B 03B Drezurní soutěž stupně „L“ – úloha „DD/2018“ - ODD. B: OSTATNÍ
Běžná
DD/2018 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.04.2018 18:23:18
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 13:25 | Šimoušková Jitka (C1119) | <26>NEAPOLITANO TÜCSÖK (KJ0JAA, V) | Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131) |
2 | 13:32 | Drahošová Šárka (C1436) | <17>ELIF 1 (KJ0T9T, V) | JK Šárka Protivín (MC0260) |
3 | 13:39 | Tothová Sára (C1490) | <27>SUNSHINE 3 (KJ0MZK, K) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
4 | 13:46 | Civišová Petra Miki (C0687) | <28>AUGUSTUS 1 (KJ00YH, V) | JK Falea (MC0185) |
5 | 13:53 | Mikolášová Anna (C0887) | <20>SOLO CANTINELA XXII - 11 (KJ0HA4, V) | JK Falea (MC0185) |
6 | 14:00 | Konvalinková Veronika (C1288) | <21>ODETA 3 (KJ0FP6, K) | JK Zámek Skalice (MC0274) |
7 | 14:07 | Nováková Blanka (C1668) | <29>VIDONA (KJ0VMD, K) | Stáj Umlauf, z.s. (MC0303) |
8 | 14:14 | Kovářová Lenka (L0209) | <30>LOM 1 P+L (KJ0B79, V) | JK AZAVERO z.s. (ML0055) |
9 | 14:21 | Hofbauerová Martina (G0177) | <11>DUŇCZYK (KJ0NJT, V) | JK NIKA (MV0107) |
10 | 14:28 | Hakenová Markéta (A1563) | <23>ELEMENT 1 (KJ0JUG, V) | JK Modletice, z.s. (MB0022) |
04_ 04_ Drezurní soutěž stupně “S”- úloha “JU/2018” - Cena RE/MAX AB Normal - makléř Petr Migl
Běžná
JU/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.04.2018 18:23:18
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 15:00 | Civišová Petra Miki (C0687) | <35>LAMBRUSCO 1 (KJ0GPM, V) | JK Falea (MC0185) |
2 | 15:07 | Micková Anna (B3789) | <42>HAG 2 (KJ0AX9, V) | Stáj Moudrý (MB0115) |
3 | 15:14 | Kovářová Lenka (L0209) | <30>LOM 1 P+L (KJ0B79, V) | JK AZAVERO z.s. (ML0055) |
4 | 15:21 | Šimoušková Jitka (C1119) | <26>NEAPOLITANO TÜCSÖK (KJ0JAA, V) | Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131) |
5 | 15:28 | Horová Lucie (C1435) | <36>CAROSE (KJ0JBW, K) | JK Argos z.s. (MC0102) |
6 | 15:35 | Drnková Michaela (C1659) | <34>SOLO PALADIA XVII-44 (KJ0F50, V) | JK Argos z.s. (MC0102) |
7 | 15:42 | Civišová Petra Miki (C0687) | <28>AUGUSTUS 1 (KJ00YH, V) | JK Falea (MC0185) |
8 | 15:49 | Gajdolínová Veronika (C1571) | <32>BOHÉM (KJ092J, V) | JK Whisky, z.s. (MC0296) |
9 | 15:56 | Kozlová Eliška (C1613) | <25>KINSKY SANTIAGO (KJ0JGR, V) | JK Argos z.s. (MC0102) |
10 | 16:03 | Vodičková Klára (C1550) | <31>BOHEMIE (KJ0K8G, K) | JK Argos z.s. (MC0102) |
11 | 16:10 | Houšková Zuzana (C1419) | <33>WINNI (KJ0L1B, K) | Stáj Havel Strýčice (MC0111) |
12 | 16:17 | Korejsová Lucie (B3291) | <41>GRANÁT 3 (KJ0HJP, V) | Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s. (MB0376) |
13 | 16:24 | Chudá Jana (C1188) | <37>BLECK (KJ0749, V) | Jezdecký klub Chvalovice (MC0295) |
14 | 16:31 | Civišová Petra Miki (C0687) | <40>DONNA FREDERICA (KJ0M0B, K) | JK Falea (MC0185) |
15 | 16:38 | Mikešová Eliška (C0876) | <38>LIN 4 (KJ0FN2, V) | Stáj Havel Strýčice (MC0111) |
05_ 05_ Drezurní soutěž stupně “S”- úloha “JD/2018”
Běžná
JD/2018 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.04.2018 18:23:18
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 17:15 | Civišová Petra Miki (C0687) | <40>DONNA FREDERICA (KJ0M0B, K) | JK Falea (MC0185) |
2 | 17:22 | Chudá Jana (C1188) | <37>BLECK (KJ0749, V) | Jezdecký klub Chvalovice (MC0295) |
3 | 17:29 | Mikešová Eliška (C0876) | <38>LIN 4 (KJ0FN2, V) | Stáj Havel Strýčice (MC0111) |
4 | 17:36 | Gajdolínová Veronika (C1571) | <32>BOHÉM (KJ092J, V) | JK Whisky, z.s. (MC0296) |
5 | 17:43 | Houšková Zuzana (C1419) | <33>WINNI (KJ0L1B, K) | Stáj Havel Strýčice (MC0111) |
6 | 17:50 | Drahošová Šárka (C1436) | <35>LAMBRUSCO 1 (KJ0GPM, V) | JK Šárka Protivín (MC0260) |
7 | 17:57 | Horová Lucie (C1435) | <36>CAROSE (KJ0JBW, K) | JK Argos z.s. (MC0102) |
8 | 18:04 | Vodičková Klára (C1550) | <31>BOHEMIE (KJ0K8G, K) | JK Argos z.s. (MC0102) |
9 | 18:11 | Žáčková Michaela (C0659) | <51>CARISMA (KJ0BL9, K) | JK Tandem (MC0163) |
10 | 18:18 | Civišová Petra Miki (C0687) | <43>ADELLE (KJ0LQN, K) | JK Falea (MC0185) |
11 | 18:25 | Micková Anna (B3789) | <42>HAG 2 (KJ0AX9, V) | Stáj Moudrý (MB0115) |
12 | 18:32 | Kačírková Kristýna (C1471) | <45>DANTÉS (KJ0EQC, V) | TJ Sokol Semice (MC0246) |
06_ 06_ Drezurní soutěž stupně " ST" - úloha " SG/2018"
Běžná
SG/2018 - FEI-ST
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.04.2018 18:23:18