Přihlásit se

Skoky
Skoky Brno-Veveří
Oficiální závody (CSN) / 180602G1
02.06.2018 - 02.06.2018
G / Brno - Veveří
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž do 70cm postupná obtížnost HOBBY SOUTĚŽ
Hobby do 70 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

17
Skoky
02_ Skoková soutěž st. ZM limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Pecková Hana (G2309)ROLÁK (KJ0FT3, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
2 Lundová Zuzana (G3201)MARION 9 (KJ0U9S, K)JK Sentice (MG0123)
3 Hudec Jan (G4010)LORETA Z (KJ0VCT, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Adámková Petra (J0RYO)SINDY 8 (KJ0KER, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
5 Tichá Hana (V0386)KELY 2 (KJ0VNF, K)JK Sentice (MG0123)
6 Peňásová Nikola (G4026)LOVE HEART (KJ0UO5, V)TJ Brno - Dvorská (MG0202)
7 Smetanová Ilona (G3897)LOMAX 1 (KJ0G2O, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
8 Pacasová Viktorie-Alexandra (G3895)LUPIČ (KJ0I8A, V)JK Lasystar Boleradice (MG0165)
9 Kelblová Eva (G3869)NERO 22 (KJ0EIZ, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
10 Černochová Gabriella (L0468)WIXIANNA (KJ0P7U, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
11 Hojovcová Marie (G4015)QUENTIN 15 (KJ0V8H, H)JK Stáj Jelínek (MG0063)
12 Kulatá Eliška (H2988)NEYTIY (KJ0I0S, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
13 Řezaninová Eva (J0X6Y)BRITNEY KINSKÁ (KJ0HO9, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
14 Němečková Klára (V0563)FR ACCES (KJ0SU8, V)Military s.r.o. (MC0271)
15 Halasová Anna (G3989)LADNÁ 1 (KJ0EY6, K)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
16 Procházková Tereza (J0V7L)BALADA 6 (KJ0TFI, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
17 Chládková Lucie (G3845)SUPRBLESK (KJ0PJH, H)Kalenda TEAM (MG0309)
18 Hrušková Lucie (G4058)KANTUS (KJ0BRP, H)TJ Moravan Brno (MG0010)
19 Gašpar Rudolf (G0317)REBEL PRIDE (KJ0SJX, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
20 Gašpar Andrej (G1766)ROZALLI (KJ0KT9, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
21 Klímová Veronika (G1717)ŠOHAJ 5 (KJ0VZE, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
22 Hadačová Eliška (G4057)TADEÁŠ 1 (KJ0UGW, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
23 Potěšilová Monika (G3441)GERALDINA (KJ0HF4, K)JS Němčičky (MG0017)
24 Sobotková Michaela (V0471)CORIVEN 1 (KJ0VU2, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
25 Nováčková Drahomíra (G0911)CAPER 1 (KJ0VQQ, H)JS Nováček, z.s. (MG0117)
26 Zelenková Leona (G2100)QUALITA DE REVEL-N (KJ0G5E, K)JS Nováček, z.s. (MG0117)
27 Dostálová Klára (G3865)SANTHEA (KJ0VKB, K)JK Sever Brno (MG0156)
28 Doležalová Marie (G3454)LONYS (KJ0FHY, V)
29 Sedláková Karolína (J0XE0)TOSCANA T (KJ0ASC, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
30 Pálková Lucie (G4007)RABÍN 1 (KJ0LS0, V)JK M+M Pastviny (MG0293)
31 Maláčová Marianna (V0820)SYMPATICO (KJ0D19, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
32 Kořenková Pavla (V0736)DÁMA 7 (KJ0TPZ, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
33 Puskeilerová Klára (J0PJI)CHŮVER (KJ0EUT, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
Skoky
03_ Skoková soutěž st. Z s návazným rozeskakováním
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lundová Zuzana (G3201)MARION 9 (KJ0U9S, K)JK Sentice (MG0123)
2 Bumbová Lucie (J0QR4)BRITNEY KINSKÁ (KJ0HO9, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
3 Smetanová Ilona (G3897)LOMAX 1 (KJ0G2O, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
4 Pacasová Viktorie-Alexandra (G3895)LUPIČ (KJ0I8A, V)JK Lasystar Boleradice (MG0165)
5 Kelblová Eva (G3869)NERO 22 (KJ0EIZ, V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
6 Komínková Eva (G1284)VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
7 Hojovcová Marie (G4015)QUENTIN 15 (KJ0V8H, H)JK Stáj Jelínek (MG0063)
8 Drastichová Adéla (V0768)EMMA (KJ0GDZ, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
9 Skotáková Erika (G3936)LORDIAMO (KJ0MP8, V)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
10 Aberl Tomáš (G1949)AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
11 Němečková Klára (V0563)FR ACCES (KJ0SU8, V)Military s.r.o. (MC0271)
12 Richterová Bára (G4004)ROSSI (KJ0BEB, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
13 Procházková Tereza (J0V7L)BALADA 6 (KJ0TFI, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
14 Klímová Veronika (G1717)ARNOLD 2 (KJ0KZM, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
15 Klímová Veronika (G1717)AROX-RUF (KJ0TFJ, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
16 Hrušková Lucie (G4058)KANTUS (KJ0BRP, H)TJ Moravan Brno (MG0010)
17 Gašpar Rudolf (G0317)REBEL PRIDE (KJ0SJX, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
18 Gašpar Andrej (G1766)ROZALLI (KJ0KT9, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
19 Klímová Veronika (G1717)ŠOHAJ 5 (KJ0VZE, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
20 Kobalčíková Alice (H4472)ELIFA (KJ0FFP, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
21 Přibyl Ivo (H1101)CORNELIA N (KJ0RYT, K)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
22 Sobotková Michaela (V0471)CORIVEN 1 (KJ0VU2, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
23 Zelenková Leona (G2100)QUALITA DE REVEL-N (KJ0G5E, K)JS Nováček, z.s. (MG0117)
24 Novotná Taťána (G1854)CASTRO (KJ0B8U, V)Jezdecká stáj Igor Novotný (MG0201)
25 Dostálová Klára (G3865)SANTHEA (KJ0VKB, K)JK Sever Brno (MG0156)
26 Sedláková Karolína (J0XE0)TOSCANA T (KJ0ASC, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
27 Jakubcová Tamara (G3980)MEIDLINGER'S CARUSO (KJ0MPG, V)JK M+M Pastviny (MG0293)
28 Maláčová Marianna (V0820)SYMPATICO (KJ0D19, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
29 Kořenková Pavla (V0736)DÁMA 7 (KJ0TPZ, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
30 Chládková Jana (G2188)ANNEALING (KJ0KCV, V)JS Veveří (MG0055)
31 Puskeilerová Klára (J0PJI)CHŮVER (KJ0EUT, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
32 Dulínek Martin (G0536)TROYA (KJ0GKM, K)TJ Moravan Brno (MG0010)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. ZL na čas
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Petković Sandra (G1599)ADELANTE (KJ0SQ4, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Karasová Hana (G0473)CHAIRO (KJ0HQX, K)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
3 Slezáková Kateřina (G2226)GÁJA 5 (KJ0FZU, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
4 Doláková Nela (G3299)NORDANCE (KJ0MDG, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
5 Komínková Eva (G1284)VICHY RUF (KJ0UEY, K)JK Presto (MG0270)
6 Drastichová Adéla (V0768)EMMA (KJ0GDZ, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
7 Skotáková Erika (G3936)LORDIAMO (KJ0MP8, V)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
8 Aberl Tomáš (G1949)AMAZING GIFT (KJ0RYV, K)JK Aberl, z.s. (MG0164)
9 Richterová Bára (G4004)ROSSI (KJ0BEB, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
10 Klímová Veronika (G1717)ARNOLD 2 (KJ0KZM, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
11 Klímová Veronika (G1717)AROX-RUF (KJ0TFJ, V)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
12 Žuffová Kristína (G3991)CARISMO SON-W (KJ0G79, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
13 Kobalčíková Alice (H4472)ELIFA (KJ0FFP, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
14 Přibyl Ivo (H1101)CORNELIA N (KJ0RYT, K)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
15 Kadeřábková Tereza (G2109)SEBASTIAN 3 (KJ0K13, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
16 Slezák Michal (G0906)OVER LOOK (KJ0OM8, V)Jezdecký oddíl MISL, z.s. (MG0223)
17 Jakubcová Tamara (G3980)MEIDLINGER'S CARUSO (KJ0MPG, V)JK M+M Pastviny (MG0293)
18 Chládková Jana (G2188)ANNEALING (KJ0KCV, V)JS Veveří (MG0055)
19 Valášková Renata (G1579)CONTERO-T (KJ0GZC, V)JK Eclipse (MG0181)
20 Valášková Renata (G1579)FRITZ (KJ0I73, V)JK Eclipse (MG0181)
21 Dulínek Martin (G0536)TROYA (KJ0GKM, K)TJ Moravan Brno (MG0010)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. L* s návazným rozeskakováním
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

11
Skoky
06_ Skoková soutěž st. S* na čas
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

6
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
Skoky Brno-Veveří
Výsledky
2. 6. – 2. 6.
G / Brno - Veveří
TJ Moravan Brno

Pro větší detail klikněte!