KMK Hradištko - drezura
Kritéria mladých koní (CDN-KMK) / 180728A4
27.07.2018 - 27.07.2018
A / Hradištko
Pořadatelé:
MA0292 - TJ Equus Kinsky
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
HR
D0055
Vít Čmolík
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
D0778
Eliška Čmolíková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A1066
Renata Habásková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A0111
Helena Žižková
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ č.1. Soutěž KMK v drezuře pro 4-leté koně
KMK
4Ú/2017 - FEI-Z - pro 4-leté koně
Poslední aktualizace startovní listiny: 31.07.2018 23:32:46
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 08:00 | Císařová Adéla (B2270) | <7>AMANA (KJ0V7P, K) | JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247) |
2 | 08:09 | Zamec Jan (B2740) | <13>JINSDALE (KJ0VOS, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
3 | 08:18 | Grosse-Freese Torsten (A3045) | <8>SERENA 2 (KJ0VUW, K) | JK Kamenický Dvůr (MA0252) |
4 | 08:27 | Šimáčková Karolína (K0008) | <2>UNIKA 6 (KJ0VNR, K) | JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003) |
5 | 08:36 | Zeusová Alena (A1159) | <36>CORRDIA AZ (KJ0W6Y, K) | JK Kamenický Dvůr (MA0252) |
6 | 08:45 | Jechová Kateřina (J0X73) | <16>JAYCEE (KJ0W5G, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
7 | 08:54 | Hernandezová Barbora (A1492) | <4>JAGGER (KJ0UXT, V) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
8 | 09:03 | EIM Iveta (Z99MY) | <35>CALIGARI (KJ0VT5, V) | Slovensko (MZ0040) |
9 | 09:12 | Charvátová Petra (B1562) | <3>CARAMELLA 2 (KJ0UU6, K) | Petra Charvátová (MB0460) |
10 | 09:26 | Kaasová Jennie (K0102) | <10>LA ETNA (KJ0VL6, K) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
11 | 09:35 | Plechatá Andrea (B3720) | <14>JULIUS B (KJ0W5M, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
12 | 09:44 | Michálková Tereza (K0299) | <9>LA CHIVAS REGAL (KJ0VL5, V) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
13 | 09:53 | Rosůlková Darina (F0882) | <12>JIVE (KJ0VJM, V) | stáj Abík, z.s. (MB0227) |
14 | 10:02 | Dohnalová Andrea (G1670) | <1>JOLYN M (KJ0VLY, K) | JK Kunčice (MF0071) |
15 | 10:11 | Brychtová Markéta (B1954) | <5>JULIE BELLE (KJ0VWK, K) | Stáj Forte, Svárov (MB0194) |
16 | 10:20 | Belaia Xenia (J0KCA) | <15>SARAH CLASSIC (KJ0W6J, K) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
17 | 10:29 | Císařová Adéla (B2270) | <6>VINCITORE DI VERONA (KJ0V7O, K) | JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247) |
02_ č.2. Soutěž KMK v drezuře pro 5-ti leté koně
KMK
5Ú/2017 - FEI-L - pro 5ti-leté koně - úvodní
Poslední aktualizace startovní listiny: 31.07.2018 23:32:46
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 10:55 | Pásková Julie (A1934) | <27>GALLILEO SWAROVSKI (KJ0USS, V) | JK Kamenický Dvůr (MA0252) |
2 | 11:04 | Šimáčková Karolína (K0008) | <17>TANGO 12 (KJ0SQI, V) | JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003) |
3 | 11:13 | Svobodová Petra (E0813) | <21>CUTE 1 (KJ0THC, V) | Sportovní stáj Svobodová, z.s. (ME0201) |
4 | 11:22 | Nevolová Dominika (L0222) | <23>CARLIDO S (KJ0UY3, V) | Ranč u Tuffa z.s. (ML0080) |
5 | 11:31 | Kaasová Jennie (K0102) | <26>LA ENIGMA (KJ0SKU, K) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
6 | 11:40 | Bělinová Vanda (B1618) | <20>PRZEDSWIT V MT-3/SILVIO G (KJ0VHX, H) | JK Bandolero Těchařovice, z.s. (MB0347) |
7 | 11:49 | Pazáková Linda (B2791) | <22>DON DESPERADOS (KJ0S2W, V) | Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099) |
8 | 11:58 | Zamec Jan (B2740) | <28>SANDRO UNIQUE (KJ0SZL, V) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
9 | 12:07 | Charvátová Petra (B1562) | <18>CHIQUITA 2 (KJ0RXA, K) | Petra Charvátová (MB0460) |
10 | 12:16 | Grosse-Freese Torsten (A3045) | <24>CORRADO JUNIOR AZ (KJ0U6B, H) | JK Kamenický Dvůr (MA0252) |
03_ č.3. Soutěž KMK v drezuře pro 6-ti leté koně
KMK
6Ú/2017 - FEI-S - pro 6ti-leté koně - úvodní
Poslední aktualizace startovní listiny: 31.07.2018 23:32:46