Přihlásit se

Skoky
Memoriál V. Boháče
Oficiální závody (CSN) / 180922B3
22.09.2018 - 23.09.2018
B / Kolín
Výsledky
Skoky
02_ Hobby - dvoufázové skákání 80/90
Hobby do 80 cm 274.5.1 - Žádná fáze na čas / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Husáková Nicola (J0VCJ)COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
2 Drbalová Izabela (B3400)FAMOUS 1 (KJ0VW4, V)stáj Václav Kolín (MB0061)
3 Vojtěchova Nikola (J0Y1X)KALAMA (KJ0OYF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
4 Willingerova Nikola (J0Y1J)LÁSKA-SVRŽNO (KJ09Q1, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
5 Ambrožová Irena (J0LN1)DON CORLEONE (KJ0MJE, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
6 Kurucová Tereza (B3324)FAVORITO (KJ0GVA, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
7 Motáková Anna (J0GPM)MONOLIT (KJ0EVD, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
8 Tupá Veronika (B3325)BLESK 13 (KJ0C0G, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
9 Bossová Anna Marie (J0WF8)JOHANKA 12 (KJ0VWA, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
10 Chmelíková Michaela (B3792)JAPAN 2 (KJ0S31, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
11 Zelingerová Terezie (B3736)DATASYS ELOR (KJ0H7X, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
12 Hudcová Ivana (B0813)CANLA (KJ0CWW, K)Dítě a kůň - Sdružení pro hipoterapii (MB0437)
13 Palichová Tereza (J0WU2)SCARLET 1 (KJ05RM, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
14 Tichá Petra (A1211)OLYMPIE 3 (KJ0TR0, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
15 Lomský František (C0023)CALAENO (KJ0W4D, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
16 Kočárníková Hana (B1554)GRACE MOON (KJ0SVE, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
17 Daňková Nikola (J0PIM)ROZÁRKA 10 (KJ0J3B, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
18 Sluková Lucie (B2900)ER-KILL (KJ0GUN, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
19 Janatová Victorie (J0ULO)ROSALINDA (KJ0P2V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
20 Doleželová Veronika (F1969)AUGUSTINO (KJ0VPA, H)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
Skoky
03A ZM pro děti a juniory na koních bez omezení, koně startující max. druhým rokem
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

15
Skoky
03B ZM - koně a jezdci bez omezení
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

12
Skoky
04_ Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2 Astrejková Anna (J0N0P)GURU (KJ0UF7, V)stáj Václav Kolín (MB0061)
3 Pokorná Veronika (J0VCI)MELODY (KJ0IFL, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
4 Drbalová Izabela (B3400)CARRIE 1 (KJ0L1K, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
5 Kuková Aneta (A2232)BONWAY (KJ0IZI, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
6 Petráčková Veronika (A2124)VIKTOR 11 (KJ0S1X, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
7 Veselá Hana (B1384)MAXIM 7 (KJ0M23, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
8 Ambrožová Kateřina (B3572)VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
9 Navrátilová Sandra (C1591)LIGNIT (KJ0FC6, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
10 Kolářová Dominika (B3826)SAFIR 1 (KJ0DO9, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
11 Kelíšek Jan (D0925)CONNIE 5 (KJ0W7S, K)JK Křečovický Dvůr z. s. (MB0465)
12 Illková Iveta (G0441)ARINO S (KJ0V0Q, H)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
13 Kuttová Tereza (J0RH1)FONTÁNA 2 (KJ0ATU, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
14 Kaplanová Aneta (J0RH0)MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
15 Machourková Jana (B1718)GOLDEN SUN W (KJ0M8T, H)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
16 Kořínková Barbora (J0QP7)ATYP (KJ0KAP, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
17 Hlavatá Hana (F0957)VINSON HILL (KJ0V6C, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
18 Cemperová Adéla (B3640)TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
19 Kosobud Václav (A2030)RIMINI 1 (KJ0GHD, K)Jezdecká stáj Dobré Pole (MA0274)
20 Poklembová Aneta (F4206)MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
21 Michalová Radka (B1147)SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
22 Bleha Pavel (B0474)GREIZI (KJ0JB2, K)JK Dolany, z. s. (MB0261)
23 Boučková Eliška (B3686)MOON ROCK (KJ0DNT, H)JK Marko, z.s. (MB0285)
24 Horníčková Eliška (B3586)NO DOUBT OF THE PADDOCKS Z (KJ00TH, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
25 Knížková Natálie (B3680)LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
26 Maksa Michal (B1234)MAX GROUP KLOWIE M (KJ0LRI, K)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
27 Skálová Kristýna (B3641)RACEK 1 (KJ0FT9, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
28 Prchal Bohumil (J0KYV)BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
29 Šimánková Natálie (J0PIK)FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
30 Staňková Ella (J0WHJ)OLIVER 12 (KJ0TAD, H)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
31 Lomský Tomáš (C0251)INIGO (KJ0SVF, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
32 Lomský Tomáš (C0251)JELDORADO (KJ0VXG, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
33 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
Skoky
05_ ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Drbalová Izabela (B3400)CARRIE 1 (KJ0L1K, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
2 Peroutka Martin (B3006)CASPRA (KJ0KEC, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
3 Kuková Aneta (A2232)BONWAY (KJ0IZI, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
4 Petráčková Veronika (A2124)VIKTOR 11 (KJ0S1X, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
5 Kaplanová Aneta (J0RH0)MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
6 Machourková Jana (B1718)GOLDEN SUN W (KJ0M8T, H)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
7 Hlavatá Hana (F0957)VINSON HILL (KJ0V6C, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
8 Cemperová Adéla (B3640)TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
9 Bleha Pavel (B0474)GREIZI (KJ0JB2, K)JK Dolany, z. s. (MB0261)
10 Boučková Eliška (B3686)MOON ROCK (KJ0DNT, H)JK Marko, z.s. (MB0285)
11 Horníčková Eliška (B3586)NO DOUBT OF THE PADDOCKS Z (KJ00TH, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
12 Knížková Natálie (B3680)LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
13 Maksa Michal (B1234)MAX GROUP KLOWIE M (KJ0LRI, K)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
14 Skálová Kristýna (B3641)RACEK 1 (KJ0FT9, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
15 Prchal Bohumil (J0KYV)BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
16 Šimánková Natálie (J0PIK)FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
17 Lomský Tomáš (C0251)INIGO (KJ0SVF, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
18 Lomský Tomáš (C0251)JELDORADO (KJ0VXG, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
19 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
Skoky
07_ ZM
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

16
Skoky
08_ Z
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

17
Skoky
09_ ZL
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

21
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Astrejková Anna (J0N0P)GURU (KJ0UF7, V)stáj Václav Kolín (MB0061)
2 Drbalová Izabela (B3400)CARRIE 1 (KJ0L1K, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
3 Peroutka Martin (B3006)CASPRA (KJ0KEC, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
4 Němeček . Petr (B1343)ALLAN (KJ0LIU, V)JK Hořany, z.s. (MB0048)
5 Minaříková Hana (B0779)CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
6 Vlášková Tereza (F2576)MOONLIGHT (KJ0KZF, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
7 Kvapilová Michaela (F2135)CALIMERO 4 (KJ0ME7, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
8 Bendák David (F0870)CAMILLA 1 (KJ0BEZ, K)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
9 Fialová Miroslava (B2641)GOLDEN EYE (KJ0SD2, K)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
10 Mücková Tereza (B2721)LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
11 Mücková Tereza (B2721)CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
12 Abík Jaroslav (B1288)TIMUR 3 (KJ0S7L, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
13 Abík Jaroslav (B1288)MADOCK (KJ0JY4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
14 Bleha Pavel (B0474)GREIZI (KJ0JB2, K)JK Dolany, z. s. (MB0261)
15 Božíková Veronika (B2572)GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)Sportstable (MB0374)
16 Mücková Tereza (B2721)COSMINO (KJ0IHF, V)Stáj Karsit (MF0242)
17 Jandová Eliška (F3005)ILUSIVE QUEEN (KJ0DI5, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
18 Veselá Tereza (B3374)ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
19 Zapletalová Michaela (J0UUK)LADY CONIE (KJ0JSL, K)LUKE Václavice, spolek (ME0262)
20 Šmejkalová Zuzana (B3605)GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
21 Nosková Sabina (F4222)NAJA 1 (KJ0FSJ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
Skoky
10_ L*
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

18
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
Memoriál V. Boháče
Výsledky
22. 9. – 23. 9.
B / Kolín
stáj Václav Kol

Pro větší detail klikněte!