Přihlásit se

Skoky
Memoriál V. Boháče
Oficiální závody (CSN) / 180922B3
22.09.2018 - 23.09.2018
B / Kolín
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0061 - stáj Václav Kolín
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0903
Marcela Burešová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0483
Jiří Gotvald
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0101
Jana Jakubalová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C1055
Zdeněk Koten
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0249
Šárka Kitnerová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
B0469
Václav Drbal
CZE
Skoky
02_ HOBBY 2 - dvoufázové skákání
Hobby do 80 cm 274.5.3 - Obě fáze na čas /
22.09.2018

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.09.2018 20:52:02
#JezdecKůňSubjekt
1Sluková Lucie (B2900)<22>ER-KILL (KJ0GUN, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
2Tichá Petra (A1211)<18>OLYMPIE 3 (KJ0TR0, K)PJS Dolní Chabry (MA0145)
3Husáková Nicola (J0VCJ)<10>COOL CARMEN (KJ0W2Z, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
4Zelingerová Terezie (B3736)<16>DATASYS ELOR (KJ0H7X, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
5Kurucová Tereza (B3324)<12>FAVORITO (KJ0GVA, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
6Palichová Tereza (J0WU2)<7>SCARLET 1 (KJ05RM, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
7Willingerova Nikola (J0Y1J)<3>LÁSKA-SVRŽNO (KJ09Q1, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
8Janatová Victorie (J0ULO)<23>ROSALINDA (KJ0P2V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
9Hudcová Ivana (B0813)<17>CANLA (KJ0CWW, K)Dítě a kůň - Sdružení pro hipoterapii (MB0437)
10Lomský František (C0023)<19>CALAENO (KJ0W4D, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
11Daňková Nikola (J0PIM)<21>ROZÁRKA 10 (KJ0J3B, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
12Ambrožová Irena (J0LN1)<4>DON CORLEONE (KJ0MJE, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
13Kvízová Tereza (B3113)<29>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
14Kočárníková Hana (B1554)<20>GRACE MOON (KJ0SVE, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
15Motáková Anna (J0GPM)<5>MONOLIT (KJ0EVD, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
16Vojtěchova Nikola (J0Y1X)<2>KALAMA (KJ0OYF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
17Rainerová Lenka (B3768)<95>YOKODARA Karsit (KJ0IIP, K)JS Nesměň o.s. (MB0229)
18Doleželová Veronika (F1969)<9>AUGUSTINO (KJ0VPA, H)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
19Bossová Anna Marie (J0WF8)<14>JOHANKA 12 (KJ0VWA, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
20Tupá Veronika (B3325)<13>BLESK 13 (KJ0C0G, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
21Drbalová Izabela (B3400)<11>FAMOUS 1 (KJ0VW4, V)stáj Václav Kolín (MB0061)
Skoky
03A Soutěž č.3 "ZM" odd. A
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
22.09.2018

15
Skoky
03B Soutěž č.3 "ZM" odd. B
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
22.09.2018

12
Skoky
04_ Soutěž č.4 "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
22.09.2018

33
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.09.2018 18:06:16
#JezdecKůňSubjekt
1Housa Radek (F0548)<98>ZACHARIAS 1 (KJ0UKK, V)Stáj Housa (MB0156)
2Lomský Tomáš (C0251)<59>INIGO (KJ0SVF, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
3Šohajová Marcela (B1675)<34>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
4Kořínková Barbora (J0QP7)<27>ATYP (KJ0KAP, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
5Ambrožová Kateřina (B3572)<44>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
6Kaplanová Aneta (J0RH0)<46>MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
7Kelíšek Jan (D0925)<25>CONNIE 5 (KJ0W7S, K)JK Křečovický Dvůr z. s. (MB0465)
8Pokorná Veronika (J0VCI)<24>MELODY (KJ0IFL, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
9Cemperová Adéla (B3640)<49>TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
10Vaňková Pavlína (F2766)<99>ISA BELLA (KJ0TLI, K)Stáj Housa (MB0156)
11Kuková Aneta (A2232)<42>BONWAY (KJ0IZI, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
12Poklembová Aneta (F4206)<31>MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
13Skálová Kristýna (B3641)<56>RACEK 1 (KJ0FT9, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
14Illková Iveta (G0441)<26>ARINO S (KJ0V0Q, H)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
15Kuttová Tereza (J0RH1)<39>FONTÁNA 2 (KJ0ATU, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
16Šimánková Natálie (J0PIK)<58>FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
17Prchal Bohumil (J0KYV)<57>BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
18Staňková Ella (J0WHJ)<33>OLIVER 12 (KJ0TAD, H)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
19Maksa Michal (B1234)<55>MAX GROUP KLOWIE M (KJ0LRI, K)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
20Petráčková Veronika (A2124)<43>VIKTOR 11 (KJ0S1X, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
21Astrejková Anna (J0N0P)<32>GURU (KJ0UF7, V)stáj Václav Kolín (MB0061)
22Kosobud Václav (A2030)<30>RIMINI 1 (KJ0GHD, K)Jezdecká stáj Dobré Pole (MA0274)
23Machourková Jana (B1718)<47>GOLDEN SUN W (KJ0M8T, H)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
24Hlavatá Hana (F0957)<48>VINSON HILL (KJ0V6C, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
25Šmejkalová Zuzana (B3605)<61>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
26Boučková Eliška (B3686)<52>MOON ROCK (KJ0DNT, H)JK Marko, z.s. (MB0285)
27Knížková Natálie (B3680)<54>LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
28Horníčková Eliška (B3586)<53>NO DOUBT OF THE PADDOCKS Z (KJ00TH, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
29Michalová Radka (B1147)<50>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
30Veselá Hana (B1384)<35>MAXIM 7 (KJ0M23, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
31Housa Radek (F0548)<97>IT WASN'T ME (KJ0TLJ, H)Stáj Housa (MB0156)
32Lomský Tomáš (C0251)<60>JELDORADO (KJ0VXG, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
33Navrátilová Sandra (C1591)<45>LIGNIT (KJ0FC6, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Skoky
05_ Soutěž č. 5 "ZL"
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
22.09.2018

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.09.2018 18:06:16
#JezdecKůňSubjekt
1Lomský Tomáš (C0251)<59>INIGO (KJ0SVF, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
2Knížková Natálie (B3680)<54>LIGUS (KJ0I29, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
3Horníčková Eliška (B3586)<53>NO DOUBT OF THE PADDOCKS Z (KJ00TH, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
4Boučková Eliška (B3686)<52>MOON ROCK (KJ0DNT, H)JK Marko, z.s. (MB0285)
5Machourková Jana (B1718)<47>GOLDEN SUN W (KJ0M8T, H)JO Kněžmost, z.s. (MB0073)
6Šimánková Natálie (J0PIK)<58>FABIO - K (KJ0HPW, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
7Housa Radek (F0548)<97>IT WASN'T ME (KJ0TLJ, H)Stáj Housa (MB0156)
8Skálová Kristýna (B3641)<56>RACEK 1 (KJ0FT9, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
9Prchal Bohumil (J0KYV)<57>BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
10Cemperová Adéla (B3640)<49>TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
11Kaplanová Aneta (J0RH0)<46>MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
12Petráčková Veronika (A2124)<43>VIKTOR 11 (KJ0S1X, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
13Hlavatá Hana (F0957)<48>VINSON HILL (KJ0V6C, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
14Šmejkalová Zuzana (B3605)<61>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
15Kuková Aneta (A2232)<42>BONWAY (KJ0IZI, V)JK Kocanda,z.s (MA0035)
16Maksa Michal (B1234)<55>MAX GROUP KLOWIE M (KJ0LRI, K)Stáj Maksa,Nepoměřice (MB0282)
17Drbalová Izabela (B3400)<41>CARRIE 1 (KJ0L1K, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
18Peroutka Martin (B3006)<62>CASPRA (KJ0KEC, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
19Lomský Tomáš (C0251)<60>JELDORADO (KJ0VXG, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
20Michalová Radka (B1147)<50>SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
Skoky
07_ Soutěž č.7 "ZM"
Běžná ZM (90) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.09.2018

14
Skoky
08_ Soutěž č.8 "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.09.2018

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.09.2018 18:06:16
#JezdecKůňSubjekt
1Mücková Tereza (B2721)<74>CARLIDO KARSIT (KJ0TKO, H)Stáj Karsit (MF0242)
2Šohajová Marcela (B1675)<34>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
3Kořínková Barbora (J0QP7)<27>ATYP (KJ0KAP, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
4Rezáková Kateřina (A2162)<72>PICOLLO 2 (KJ0W8J, H)stáj Abík, z.s. (MB0227)
5Pavelková Barbora (B2783)<70>ENIGMA 4 (KJ0INB, K)Sportovní stáj FCC (MB0251)
6Zapletalová Michaela (J0UUK)<75>LADY CONIE (KJ0JSL, K)LUKE Václavice, spolek (ME0262)
7Létal Lukáš (G1066)<101>MANOR (KJ0UZP, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
8Moravcová Pavla (V0259)<69>DOREMI (KJ0DL5, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
9Rezlerová Renata (B3278)<71>TARRO (KJ07DV, V)JK Ivahu Vrdy (MB0137)
10Astrejková Anna (J0N0P)<32>GURU (KJ0UF7, V)stáj Václav Kolín (MB0061)
11Kelíšek Jan (D0925)<25>CONNIE 5 (KJ0W7S, K)JK Křečovický Dvůr z. s. (MB0465)
12Nosková Sabina (F4222)<78>NAJA 1 (KJ0FSJ, K)SHOWPAL EQUITEAM (MF0249)
13Ambrožová Kateřina (B3572)<44>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
14Navrátilová Sandra (C1591)<45>LIGNIT (KJ0FC6, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
15Veselá Hana (B1384)<35>MAXIM 7 (KJ0M23, V)TJ Sparta Kutná Hora , z.s. (MB0042)
16Červeňáková Aneta (B3708)<73>KEVIN THE KNIGHT(GER) (KJ0W1E, V)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
17Mücková Tereza (B2721)<89>COSMINO (KJ0IHF, V)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
09_ Soutěž č.9 "ZL"
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.09.2018

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.09.2018 18:06:16
#JezdecKůňSubjekt
1Mücková Tereza (B2721)<74>CARLIDO KARSIT (KJ0TKO, H)Stáj Karsit (MF0242)
2Abík Jaroslav (B1288)<87>MADOCK (KJ0JY4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
3Létal Lukáš (G1066)<101>MANOR (KJ0UZP, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
4Kvapilová Michaela (F2135)<82>CALIMERO 4 (KJ0ME7, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
5Božíková Veronika (B2572)<88>GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)Sportstable (MB0374)
6Fialová Miroslava (B2641)<76>GOLDEN EYE (KJ0SD2, K)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
7Zapletalová Michaela (J0UUK)<75>LADY CONIE (KJ0JSL, K)LUKE Václavice, spolek (ME0262)
8Minaříková Hana (B0779)<80>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
9Mücková Tereza (B2721)<84>LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
10Mejzrová Michaela (B2305)<93>LANNY (KJ0IG7, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
11Veselá Tereza (B3374)<91>ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
12Jandová Eliška (F3005)<90>ILUSIVE QUEEN (KJ0DI5, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
13Němeček . Petr (B1343)<79>ALLAN (KJ0LIU, V)JK Hořany, z.s. (MB0048)
14Peroutka Martin (B3006)<62>CASPRA (KJ0KEC, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
15Abík Jaroslav (B1288)<86>TIMUR 3 (KJ0S7L, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
16Vlášková Tereza (F2576)<81>MOONLIGHT (KJ0KZF, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
17Drbalová Izabela (B3400)<41>CARRIE 1 (KJ0L1K, K)stáj Václav Kolín (MB0061)
18Létal Lukáš (G1066)<103>QUIDO 9 (KJ0T12, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
19Šmejkalová Zuzana (B3605)<61>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
20Mücková Tereza (B2721)<85>CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
10_ Soutěž č.10 "L*" - Memoriál Václava Boháče
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
23.09.2018

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.09.2018 18:06:16
#JezdecKůňSubjekt
1Mücková Tereza (B2721)<85>CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
2Abík Jaroslav (B1288)<86>TIMUR 3 (KJ0S7L, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
3Létal Lukáš (G1066)<103>QUIDO 9 (KJ0T12, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
4Kvapilová Michaela (F2135)<82>CALIMERO 4 (KJ0ME7, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
5Ladrová Barbora (B3189)<92>DREAM 2 (KJ0J7F, V)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
6Bleha Pavel (B0474)<94>EMIL 1 (KJ0E9D, V)JK Dolany, z. s. (MB0261)
7Minaříková Hana (B0779)<80>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
8Jandová Eliška (F3005)<90>ILUSIVE QUEEN (KJ0DI5, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
9Mücková Tereza (B2721)<84>LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
10Abík Jaroslav (B1288)<87>MADOCK (KJ0JY4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
11Šmejkalová Zuzana (B3605)<61>GAMBLE N (KJ0MYJ, V)Jezdecká stáj Hošť,z.s. (MB0429)
12Mejzrová Michaela (B2305)<93>LANNY (KJ0IG7, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
13Veselá Tereza (B3374)<91>ALBION SOLLER (KJ0K12, V)Hřebčín Kněžičky s.r.o. (MB0419)
14Němeček . Petr (B1343)<79>ALLAN (KJ0LIU, V)JK Hořany, z.s. (MB0048)
15Vlášková Tereza (F2576)<81>MOONLIGHT (KJ0KZF, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
16Létal Lukáš (G1066)<104>COCO RICO (KJ0LBF, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
17Mücková Tereza (B2721)<89>COSMINO (KJ0IHF, V)Stáj Karsit (MF0242)
18Abík Jaroslav (B1288)<88>GARIBALDI SOHN (KJ0JXP, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)