Přihlásit se

Skoky
Skoky Královice
Oficiální závody (CSN) / 180923B2
23.09.2018 - 23.09.2018
B / Královice
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně „ZM“
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

18
Skoky
02_ Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 100 cm se žolíkem
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Duláková Veronika (A2050)KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
2 Tenkrátová Radka (B2391)TUNIS 1 (KJ0HIU, V)Stáj Sportpinto Želkovice z.s. (MB0495)
3 Duláková Kristina (A2051)ULIČNÍK 2 (KJ0I5O, V)
4 Prušáková Karolína (B3766)GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
5 Zbořilová Tereza (D1606)FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
6 Hochman Jiří (B0463)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
7 Hochmanová Darina (B1535)I 84 (KJ0W0B, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
8 Lehmanová Markéta (E1250)QUEEN STEP (KJ0JTT, K)
9 Štrancová Lada (E1846)CARTHAGO 2 (KJ0FPA, V)Stáj HONVER Levonice, z.s (ME0218)
10 Vernerová Veronika (E0131)FARLAP (KJ0VA4, V)Stáj HONVER Levonice, z.s (ME0218)
11 Ciarkowska Eliška (A2234)QATRO SUZI (KJ0JNJ, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
12 Patková Alžběta (B2578)CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
13 Baumgartner Daniel (B2367)SOFT PILOW (KJ0JI6, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
14 Baumgartner Daniel (B2367)POLYGRAF 1 (KJ0H7E, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
15 Abtová Anna (A2258)CERVANTES 1 (KJ0TRW, V)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
16 Dlouhá Inka (C0912)MANON 3 (KJ0B0G, K)
17 Würzová Eva (B3828)ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
18 Würzová Eva (B3828)DANILLA (KJ0KYD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
19 Fryčová Michaela (A1692)RENEGAT (KJ0SB7, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
20 Tarabini Natalia (B3284)SAHGAR (KJ0H8B, V)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
21 Koldinská Markéta (B3818)LARA-K (KJ0H8F, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
22 Lockard Alex (J0XMP)CENTALIA (KJ0NI0, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
23 Krausová Michaela (A1587)BOHÉMA 1 (KJ0EIK, K)JK Paganini (MA0208)
24 Dvořáková Pavla (A1464)FABIO ERAT (KJ0FM5, V)Stáj Preláta (MA0014)
25 Jurtela Mirko (A1422)CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
26 Šípová Lenka (A2154)CONNOR 1 (KJ0LG3, H)
27 Houdová Karolína (B3416)QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
28 Terschová Natálie (A2126)FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
29 Kellnerová Isabella (A3010)PUERTORICO 1 (KJ0UL6, V)
30 Vedralová Pavlína (J0WEA)DARK JULLI (KJ0VRH, K)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
31 Liborová Sofie (A3040)TARACA (KJ0DDB, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
32 Palesová Sarah (J0VT3)ELIŠKA II (KJ0T8B, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně „Z“
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Duláková Kristina (A2051)ULIČNÍK 2 (KJ0I5O, V)
2 Prušáková Karolína (B3766)GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
3 Prušáková Karolína (B3766)PEM (KJ05AM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4 Abtová Anna (A2258)DANIA 1 (KJ06NZ, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
5 Zbořilová Tereza (D1606)FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
6 Hochman Jiří (B0463)LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
7 Hochman Jiří (B0463)GRACE 14 (KJ0TDD, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
8 Hochmanová Darina (B1535)I 84 (KJ0W0B, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
9 Marcoňová Kamila (B3058)RICO PALADÍNO (KJ0LIC, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
10 Lehmanová Markéta (E1250)QUEEN STEP (KJ0JTT, K)
11 Ciarkowska Eliška (A2234)QATRO SUZI (KJ0JNJ, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
12 Stöhrová Alice (J0WBW)SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
13 Patková Alžběta (B2578)CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
14 Baumgartner Daniel (B2367)SOFT PILOW (KJ0JI6, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
15 Baumgartner Daniel (B2367)POLYGRAF 1 (KJ0H7E, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
16 Abtová Anna (A2258)CERVANTES 1 (KJ0TRW, V)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
17 Dlouhá Inka (C0912)MANON 3 (KJ0B0G, K)
18 Würzová Eva (B3828)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
19 Würzová Eva (B3828)ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
20 Tarabini Natalia (B3284)OLYMPIA 2 (KJ0CNW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
21 Koldinská Markéta (B3818)LARA-K (KJ0H8F, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
22 Pětioká Jana (B2314)SIR MARPLE (KJ0SNU, V)
23 Studnička Václav (A0888)BÉĎA 1 (KJ0V80, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
24 Krausová Michaela (A1587)BOHÉMA 1 (KJ0EIK, K)JK Paganini (MA0208)
25 Šlechtová Lenka (A0936)AYNUR-ŠK (KJ0K7R, K)JK Paganini (MA0208)
26 Pátková Tereza (D0840)MON QUINTO A (KJ0JOO, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
27 Jurtela Mirko (A1422)CORLEA (KJ0EP6, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
28 Jurtela Mirko (A1422)HUASO (KJ0K5S, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
29 Šíma Jaroslav (D1419)MESS (KJ0WBR, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
30 Šíma Jaroslav (D1419)VERSAILLES 1 (KJ0LOT, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
31 Kaasová Jennie (K0102)LA CONTÉ (KJ0K0U, H)Jezdecký klub Jenišov, z.s. (MK0088)
32 Kalašová Eliška (A3041)QUICK BOY (KJ0FVI, V)
33 Blechová Barbora (B2331)CODY 4 (KJ0L6K, V)PJK Gabrielka (MA0008)
34 Zahradnikova Ivana (F1783)QINA (KJ0K02, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
35 Terschová Natálie (A2126)FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
36 Vedralová Pavlína (J0WEA)DARK JULLI (KJ0VRH, K)Jezdecká společnost EQUITANA (MD0188)
37 Liborová Sofie (A3040)TARACA (KJ0DDB, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
38 Palesová Sarah (J0VT3)ELIŠKA II (KJ0T8B, K)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
39 Kybalová Kateřina (D0979)ARTON (KJ0J06, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
40 Růžičková Sára (V0818)GARTINO (KJ0V3P, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně „ZL“
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

40
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vochozková Romana (A0952)VIVIEN 5 (KJ0DQA, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
2 Heřmanová Lenka (B3072)STORM 1 (KJ0JTB, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3 Gaudník Milan (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
4 Kopecká Ilona (B0309)CONTINUE (KJ0MWQ, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
5 Kopecký Robert (B3524)SACRIFER (KJ0KGK, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
6 Švábová Karolína (B3587)LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
7 Miková Markéta (B3289)LINDA 38 (KJ0JZ3, K)
8 Miková Markéta (B3289)PERSONA GRATA (KJ0IB2, K)
9 Prušáková Karolína (B3766)PEM (KJ05AM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10 Abtová Anna (A2258)DANIA 1 (KJ06NZ, K)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
11 Zbořilová Tereza (D1606)LANTANA 1 (KJ0I3L, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
12 Hochman Jiří (B0463)GRACE 14 (KJ0TDD, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
13 Babišová Vivien (B3696)GARFIELD 5 (KJ0HM8, V)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
14 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
15 Stöhrová Alice (J0WBW)SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
16 Würzová Eva (B3828)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
17 Tarabini Natalia (B3284)OLYMPIA 2 (KJ0CNW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
18 Pětioká Jana (B2314)SIR MARPLE (KJ0SNU, V)
19 Studnička Václav (A0888)BÉĎA 1 (KJ0V80, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
20 Španko Emma Sophia (J0W1L)DONELY (KJ0FX7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
21 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
22 Hlusičková Nela (B3812)FIOLKA (KJ0HYZ, K)
23 Šlechtová Lenka (A0936)AYNUR-ŠK (KJ0K7R, K)JK Paganini (MA0208)
24 Šusterová Viktorie (E1964)CATCH ME IF YOU CAN (KJ0FAY, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
25 Malinovská Barbora (A1234)CARRIE (KJ0IS4, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
26 Pátková Tereza (D0840)MON QUINTO A (KJ0JOO, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
27 Krakowczýková Nela (H3328)MERLIN CH (KJ0I7M, V)PJK Gabrielka (MA0008)
28 Jurtela Mirko (A1422)HUASO (KJ0K5S, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
29 Pošívalová Andrea (A1843)CZACZA 1 (KJ0LTG, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
30 Šíma Jaroslav (D1419)STAKKATOFF Z (KJ0WBS, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
31 Šíma Jaroslav (D1419)MESS (KJ0WBR, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
32 Šíma Jaroslav (D1419)CORTEZA 1 (KJ0WBQ, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
33 Kaasová Jennie (K0102)LA CONTÉ (KJ0K0U, H)Jezdecký klub Jenišov, z.s. (MK0088)
34 Kalašová Eliška (A3041)QUICK BOY (KJ0FVI, V)
35 Abtová Anna (A2258)PAY DAY (KJ06ZQ, V)Jezdecký klub Tátův sad, z. s. (MA0305)
36 Zahradnikova Ivana (F1783)QINA (KJ0K02, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
37 Remková Nicola (B3782)MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
38 Hüttnerová Tereza (K0128)CARACAS (KJ0FGO, V)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
39 Kybalová Kateřina (D0979)ARTON (KJ0J06, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
40 Růžičková Sára (V0818)GARTINO (KJ0V3P, V)Jezdecká Stáj Arcos (MA0170)
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně „L*“
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vochozková Romana (A0952)VIVIEN 5 (KJ0DQA, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
2 Heřmanová Lenka (B3072)STORM 1 (KJ0JTB, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3 Heřmanová Lenka (B3072)COROLIMBO (KJ0H2D, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
4 Gaudník Milan (A0099)EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
5 Kopecká Ilona (B0309)CONTINUE (KJ0MWQ, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
6 Kopecká Ilona (B0309)JOHAN 2 (KJ0LMV, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
7 Kopecký Robert (B3524)SACRIFER (KJ0KGK, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
8 Švábová Karolína (B3587)LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
9 Miková Markéta (B3289)LINDA 38 (KJ0JZ3, K)
10 Miková Markéta (B3289)PERSONA GRATA (KJ0IB2, K)
11 Zbořilová Tereza (D1606)LANTANA 1 (KJ0I3L, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
12 Vochozková Romana (A0952)GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
13 Studnička Václav (A0888)WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
14 Španko Emma Sophia (J0W1L)DONELY (KJ0FX7, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
15 Španko Emma Sophia (J0W1L)ELIS 4 (KJ0H81, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
16 Hlusičková Nela (B3812)FIOLKA (KJ0HYZ, K)
17 Šusterová Viktorie (E1964)CATCH ME IF YOU CAN (KJ0FAY, V)Jezdecká stáj Bukov,z.s. (ME0255)
18 Malinovská Barbora (A1234)CARRIE (KJ0IS4, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
19 Krakowczýková Nela (H3328)MERLIN CH (KJ0I7M, V)PJK Gabrielka (MA0008)
20 Pošívalová Andrea (A1843)CZACZA 1 (KJ0LTG, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
21 Šíma Jaroslav (D1419)STAKKATOFF Z (KJ0WBS, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
22 Šíma Jaroslav (D1419)CORTEZA 1 (KJ0WBQ, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
23 Šíma Jaroslav (D1419)VERSAILLES 1 (KJ0LOT, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
24 Vaculíková Zdenka (G0754)GENTLEMAN 2 (KJ0EKS, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
25 Potluka Ondřej (B0149)CALADA (KJ0TTY, K)Ondřej Potluka (MB0476)
26 Potluka Ondřej (B0149)LAND MASTER (KJ0CKG, V)Ondřej Potluka (MB0476)
27 Remková Nicola (B3782)MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
28 Hüttnerová Tereza (K0128)CARACAS (KJ0FGO, V)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
Skoky
CSN
Skoky Královice
Výsledky
23. 9. – 23. 9.
B / Královice
JS Královický Dvůr

Pro větší detail klikněte!