Přihlásit se

Skoky
Skoky Královice
Oficiální závody (CSN) / 180923B2
23.09.2018 - 23.09.2018
B / Královice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0438 - Jezdecký spolek - Královický dvůr
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
E1174
Jakub Smrčka
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0401
Renata Michálková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0586
Jaroslav Chvapil
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E1402
Milena Černá
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0438
Roman Hladík
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně „ZM“
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
23.09.2018 9:00

15
Skoky
02_ Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 100 cm se žolíkem
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
23.09.2018 10:00

31
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.09.2018 15:59:14
#JezdecKůňSubjekt
1Würzová Eva (B3828)<9>DANILLA (KJ0KYD, K)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
2Baumgartner Daniel (B2367)<34>SOFT PILOW (KJ0JI6, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
3Dvořáková Pavla (A1464)<13>FABIO ERAT (KJ0FM5, V)Stáj Preláta (MA0014)
4Tenkrátová Radka (B2391)<2>TUNIS 1 (KJ0HIU, V)JK Equuleus Praha (MA0114)
5Lehmanová Markéta (E1250)<24>QUEEN STEP (KJ0JTT, K)JK QUELLA, z.s. (ME0216)
6Tarabini Natalia (B3284)<11>SAHGAR (KJ0H8B, V)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
7Štrancová Lada (E1846)<5>CARTHAGO 2 (KJ0FPA, V)Stáj HONVER Levonice, z.s (ME0218)
8Lockard Alex (J0XMP)<12>CENTALIA (KJ0NI0, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
9Duláková Veronika (A2050)<1>KOKETKA (KJ0UCW, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
10Hochmanová Darina (B1535)<23>I 84 (KJ0W0B, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
11Vernerová Veronika (E0131)<6>FARLAP (KJ0VA4, V)Stáj HONVER Levonice, z.s (ME0218)
12Ciarkowska Eliška (A2234)<30>QATRO SUZI (KJ0JNJ, K)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
13Liborová Sofie (A3040)<37>TARACA (KJ0DDB, K)Kateřina Zigová (MV0141)
14Duláková Kristina (A2051)<19>ULIČNÍK 2 (KJ0I5O, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
15Kellnerová Isabella (A3010)<18>PUERTORICO 1 (KJ0UL6, V)OLTEX, s.r.o. (MB0505)
16Vedralová Pavlína (J0WEA)<36>DARK JULLI (KJ0VRH, K)Kateřina Zigová (MV0141)
17Kalašová Eliška (A3041)<52>QUICK BOY (KJ0FVI, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
18Dlouhá Inka (C0912)<28>MANON 3 (KJ0B0G, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
19Koldinská Markéta (B3818)<31>LARA-K (KJ0H8F, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
20Krausová Michaela (A1587)<32>BOHÉMA 1 (KJ0EIK, K)JK Paganini (MA0208)
21Hochman Jiří (B0463)<22>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
22Palesová Sarah (J0VT3)<38>ELIŠKA II (KJ0T8B, K)Kateřina Zigová (MV0141)
23Terschová Natálie (A2126)<35>FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
24Houdová Karolína (B3416)<16>QUINTA 8 (KJ0K7G, K)Jezdecká stáj TAPY Krupá (MB0393)
25Abtová Anna (A2258)<27>CERVANTES 1 (KJ0TRW, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
26Prušáková Karolína (B3766)<20>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
27Würzová Eva (B3828)<29>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
28Baumgartner Daniel (B2367)<26>POLYGRAF 1 (KJ0H7E, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
29Patková Alžběta (B2578)<25>CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
30Šípová Lenka (A2154)<14>CONNOR 1 (KJ0LG3, H)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
31Zbořilová Tereza (D1606)<21>FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně „Z“
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.09.2018 11:00

38
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.09.2018 15:59:14
#JezdecKůňSubjekt
1Baumgartner Daniel (B2367)<34>SOFT PILOW (KJ0JI6, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
2Würzová Eva (B3828)<29>ARGENTO DE GRANDE (KJ0L2J, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
3Hochman Jiří (B0463)<22>LYRIK 8 (KJ0VPO, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
4Hochmanová Darina (B1535)<23>I 84 (KJ0W0B, V)JS Velvary, z.s. (MB0159)
5Abtová Anna (A2258)<27>CERVANTES 1 (KJ0TRW, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Prušáková Karolína (B3766)<20>GRAND 17 (KJ0DG0, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
7Šíma Jaroslav (D1419)<49>MESS (KJ0WBR, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
8Ciarkowska Eliška (A2234)<30>QATRO SUZI (KJ0JNJ, K)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
9Zbořilová Tereza (D1606)<21>FERRARI 1 (KJ0S3C, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
10Růžičková Sára (V0818)<56>GARTINO (KJ0V3P, V)Kateřina Zigová (MV0141)
11Palesová Sarah (J0VT3)<38>ELIŠKA II (KJ0T8B, K)Kateřina Zigová (MV0141)
12Koldinská Markéta (B3818)<31>LARA-K (KJ0H8F, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
13Marcoňová Kamila (B3058)<4>RICO PALADÍNO (KJ0LIC, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
14Pátková Tereza (D0840)<47>MON QUINTO A (KJ0JOO, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
15Mestenhauserová Kateřina (B1832)<45>BÉĎA 1 (KJ0V80, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
16Tarabini Natalia (B3284)<43>OLYMPIA 2 (KJ0CNW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
17Kaasová Jennie (K0102)<51>LA CONTÉ (KJ0K0U, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
18Krausová Michaela (A1587)<32>BOHÉMA 1 (KJ0EIK, K)JK Paganini (MA0208)
19Kalašová Eliška (A3041)<52>QUICK BOY (KJ0FVI, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
20Kybalová Kateřina (D0979)<55>ARTON (KJ0J06, V)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005)
21Terschová Natálie (A2126)<35>FRANCESCO BLUE (KJ00UV, V)JS Bost B. (MA0144)
22Pětioká Jana (B2314)<44>SIR MARPLE (KJ0SNU, V)JS Fiala, z.s. (MB0012)
23Duláková Kristina (A2051)<19>ULIČNÍK 2 (KJ0I5O, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
24Lehmanová Markéta (E1250)<24>QUEEN STEP (KJ0JTT, K)JK QUELLA, z.s. (ME0216)
25Vedralová Pavlína (J0WEA)<36>DARK JULLI (KJ0VRH, K)Kateřina Zigová (MV0141)
26Stöhrová Alice (J0WBW)<41>SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)o.s.Stáj Godolphin Podsedice (ME0048)
27Liborová Sofie (A3040)<37>TARACA (KJ0DDB, K)Kateřina Zigová (MV0141)
28Dlouhá Inka (C0912)<28>MANON 3 (KJ0B0G, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
29Šlechtová Lenka (A0936)<46>AYNUR-ŠK (KJ0K7R, K)JK Paganini (MA0208)
30Patková Alžběta (B2578)<25>CORMINT B (KJ0UNQ, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
31Baumgartner Daniel (B2367)<26>POLYGRAF 1 (KJ0H7E, V)Jezdecká stáj Bílichov (MA0255)
32Würzová Eva (B3828)<42>CLASSIC V (KJ0KLC, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
33Zahradnikova Ivana (F1783)<54>QINA (KJ0K02, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
34Hochman Jiří (B0463)<40>GRACE 14 (KJ0TDD, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
35Abtová Anna (A2258)<39>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
36Prušáková Karolína (B3766)<53>PEM (KJ05AM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
37Šíma Jaroslav (D1419)<50>VERSAILLES 1 (KJ0LOT, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
38Lockard Alex (J0XMP)<12>CENTALIA (KJ0NI0, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně „ZL“
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.09.2018 12:30

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.09.2018 15:59:14
#JezdecKůňSubjekt
1Šíma Jaroslav (D1419)<49>MESS (KJ0WBR, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
2Vochozková Romana (A0952)<57>VIVIEN 5 (KJ0DQA, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
3Abtová Anna (A2258)<39>DANIA 1 (KJ06NZ, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
4Růžičková Sára (V0818)<56>GARTINO (KJ0V3P, V)Kateřina Zigová (MV0141)
5Gaudník Milan (A0099)<59>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
6Hüttnerová Tereza (K0128)<79>CARACAS (KJ0FGO, V)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
7Krakowczýková Nela (H3328)<73>MERLIN CH (KJ0I7M, V)PJK Gabrielka (MA0008)
8Hlusičková Nela (B3812)<70>FIOLKA (KJ0HYZ, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
9Mestenhauserová Kateřina (B1832)<45>BÉĎA 1 (KJ0V80, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
10Kopecký Robert (B3524)<61>SACRIFER (KJ0KGK, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11Pošívalová Andrea (A1843)<74>CZACZA 1 (KJ0LTG, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
12Hochman Jiří (B0463)<40>GRACE 14 (KJ0TDD, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
13Stöhrová Alice (J0WBW)<41>SELLA RONDA 2 (KJ00XE, K)o.s.Stáj Godolphin Podsedice (ME0048)
14Remková Nicola (B3782)<78>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
15Švábová Karolína (B3587)<62>LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
16Šíma Jaroslav (D1419)<75>STAKKATOFF Z (KJ0WBS, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
17Malinovská Barbora (A1234)<72>CARRIE (KJ0IS4, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
18Miková Markéta (B3289)<64>PERSONA GRATA (KJ0IB2, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
19Pětioká Jana (B2314)<44>SIR MARPLE (KJ0SNU, V)JS Fiala, z.s. (MB0012)
20Pátková Tereza (D0840)<47>MON QUINTO A (KJ0JOO, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
21Würzová Eva (B3828)<42>CLASSIC V (KJ0KLC, V)Bubák Group s.r.o. (MB0466)
22Zbořilová Tereza (D1606)<65>LANTANA 1 (KJ0I3L, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
23Zahradnikova Ivana (F1783)<54>QINA (KJ0K02, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
24Tarabini Natalia (B3284)<43>OLYMPIA 2 (KJ0CNW, K)Jezdecký klub Koloděje (MB0346)
25Kaasová Jennie (K0102)<51>LA CONTÉ (KJ0K0U, H)Pegas Děpoltovice (MK0001)
26Šlechtová Lenka (A0936)<46>AYNUR-ŠK (KJ0K7R, K)JK Paganini (MA0208)
27Heřmanová Lenka (B3072)<58>STORM 1 (KJ0JTB, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
28Prušáková Karolína (B3766)<53>PEM (KJ05AM, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
29Abtová Anna (A2258)<77>PAY DAY (KJ06ZQ, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
30Gödeová Michaela (B2762)<90>QUANTE (KJ0FUH, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
31Šíma Jaroslav (D1419)<76>CORTEZA 1 (KJ0WBQ, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
32Vochozková Romana (A0952)<67>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně „L*“
Běžná L* (115) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
23.09.2018 14:00

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 23.09.2018 15:59:14
#JezdecKůňSubjekt
1Šíma Jaroslav (D1419)<75>STAKKATOFF Z (KJ0WBS, V)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
2Heřmanová Lenka (B3072)<58>STORM 1 (KJ0JTB, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3Potluka Ondřej (B0149)<84>CALADA (KJ0TTY, K)Ondřej Potluka (MB0476)
4Vochozková Romana (A0952)<57>VIVIEN 5 (KJ0DQA, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
5Miková Markéta (B3289)<64>PERSONA GRATA (KJ0IB2, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6Gaudník Milan (A0099)<59>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
7Remková Nicola (B3782)<78>MONTEK 6 (KJ0SW0, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
8Studnička Václav (A0888)<82>WINIE THE POOH (KJ0SX6, V)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
9Zbořilová Tereza (D1606)<65>LANTANA 1 (KJ0I3L, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
10Kopecký Robert (B3524)<61>SACRIFER (KJ0KGK, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
11Hlusičková Nela (B3812)<70>FIOLKA (KJ0HYZ, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
12Šíma Jaroslav (D1419)<76>CORTEZA 1 (KJ0WBQ, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
13Malinovská Barbora (A1234)<72>CARRIE (KJ0IS4, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
14Hüttnerová Tereza (K0128)<79>CARACAS (KJ0FGO, V)Cesta ke koním o.s. Nejdek (MK0060)
15Švábová Karolína (B3587)<62>LA CAROU (KJ0IQ0, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
16Krakowczýková Nela (H3328)<73>MERLIN CH (KJ0I7M, V)PJK Gabrielka (MA0008)
17Vaculíková Zdenka (G0754)<83>GENTLEMAN 2 (KJ0EKS, V)Jezdecká společnost Tarpan (MA0185)
18Pošívalová Andrea (A1843)<74>CZACZA 1 (KJ0LTG, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
19Heřmanová Lenka (B3072)<80>COROLIMBO (KJ0H2D, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
20Potluka Ondřej (B0149)<85>LAND MASTER (KJ0CKG, V)Ondřej Potluka (MB0476)
21Gödeová Michaela (B2762)<90>QUANTE (KJ0FUH, K)Jezdecké Centrum Zájezd (MA0099)
22Šíma Jaroslav (D1419)<50>VERSAILLES 1 (KJ0LOT, K)SK Spálené Poříčí, o.s. (MD0211)
23Vochozková Romana (A0952)<67>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)