Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Komárno
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200801A1
01.08.2020 - 01.08.2020
B / Komárno - Nymburk
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0301 - Belmo s.r.o.
MB0222 - JK Komárno - Nymburk, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
E0295
Martina Janošíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0411
Klára Damborská
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0272
Monika Marušková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D1739
Michael Beneš
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
04_ Skoková soutěž ZM (90 cm) - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
01.08.2020

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.08.2020 20:43:54
#JezdecKůňSubjekt
1Matunová Lenka (B1174)<0MMV>ROYAL SOLEIL (KJ0MMV, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
2Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
3Šíbová Kateřina (B3385)<0P63>GODERA (KJ0P63, K)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
4Jandurová Kateřina (A1475)<0U8W>TRINITY-R (KJ0U8W, K)JK Céva,z.s. (MA0083)
5Hájková Nikola (J0XZ7)<0SR8>TOKAJ S (KJ0SR8, V)JK Choťánky (MB0109)
6Dosoudilová Michaela (J0XXC)<0LHH>ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
7Malá Lucie (J0NHA)<0S7A>ARY 1 (KJ0S7A, V)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
8Landsingerová Kateřina (J0THP)<0V14>TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
9Hypšová Veronika (A1007)<0W7D>RITA 96 (KJ0W7D, K)Jezdecký klub Údrnice z.s. (MF0442)
10Málková Lucie (F2402)<0WKQ>RHODIA (KJ0WKQ, K)JS Damiss (MF0185)
11Vančura Petr (B0680)<0WRC>ARAGON 21 (KJ0WRC, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
12Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
13Smrzova Jana (J0VLN)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
14Matějovská Kateřina (J0PBZ)<0FC9>LORIER (KJ0FC9, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
15Antošová Blanka (B3392)<0XC9>STAILI (KJ0XC9, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
16Prchal Bohumil (J0KYV)<0SVG>BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
17Vavřičková Anna (J0W2A)<0JY1>MAJA 2 (KJ0JY1, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
18Cemperová Adéla (B3640)<0P7Q>TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
19Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
20Tomandlová Lucie (B2088)<0VDP>PRINCE OF PARADISE (KJ0VDP, V)JS Equus Slatiňany (MF0004)
21Stehlíková Iva (B1970)<0XDN>WONDER BOY (KJ0XDN, H)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
22Dobroňová Adriana (J10QB)<0LPX>CARPIS-C (KJ0LPX, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
23Hrubešová Dominika (A1527)<0ERS>ROMEO 16 (KJ0ERS, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
24Matunová Lenka (B1174)<0YTC>QUENTON (KJ0YTC, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
25Mücková Tereza (B2721)<0Z6I>RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
26Hubáčková Lenka (E1195)<0EI0>VALENTÝNKA 1 (KJ0EI0, K)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
27Bohuslavová Anna (V0691)<0JU1>WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
Skoky
05_ Skoková soutěž 100/100 cm - cena Stivali Romitelli
Běžná do 100 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
01.08.2020

39
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.08.2020 20:43:54
#JezdecKůňSubjekt
1Matunová Lenka (B1174)<0YTC>QUENTON (KJ0YTC, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
2Vratná Vanessa (J0Z4K)<0TW9>BYOUX (KJ0TW9, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
3Stehlíková Iva (B1970)<0XDN>WONDER BOY (KJ0XDN, H)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
4Bozděchová Simona (E1592)<0X26>LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
5Mücková Tereza (B2721)<0Z6I>RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
6Bačáková Felixová Lenka (B3365)<0IC2>BELANDRO (KJ0IC2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
7Tomandlová Lucie (B2088)<0VDP>PRINCE OF PARADISE (KJ0VDP, V)JS Equus Slatiňany (MF0004)
8Šíbová Kateřina (B3385)<0P63>GODERA (KJ0P63, K)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
9Šebková Lucie (F1849)<0UXE>VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)
10Hrubešová Dominika (A1527)<0ERS>ROMEO 16 (KJ0ERS, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
11Dobroňová Adriana (J10QB)<0LPX>CARPIS-C (KJ0LPX, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
12Vančura Petr (B0680)<0WRC>ARAGON 21 (KJ0WRC, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13Bohuslavová Anna (V0691)<0JU1>WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
14Entová Anežka (J0UR9)<0WGZ>AL PACHINO (KJ0WGZ, H)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
15Landsingerová Kateřina (J0THP)<0V14>TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
16Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
17Hayerová Vanda (J0WRJ)<0JWV>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
18Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
19Kozáková Vladimíra (A0116)<0ULY>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
20Horáková Tereza (J0REX)<0ERE>JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
21Škodová Markéta (B3332)<0EI0>VALENTÝNKA 1 (KJ0EI0, K)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
22Matunová Lenka (B1174)<0JHG>IKARUS 2 (KJ0JHG, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
23Prchal Bohumil (J0KYV)<0SVG>BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
24Antošová Blanka (B3392)<0XC9>STAILI (KJ0XC9, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
25Jandurová Kateřina (A1475)<0U8W>TRINITY-R (KJ0U8W, K)JK Céva,z.s. (MA0083)
26Zelenková Michaela (F3962)<0TAW>LUCKY BOY 3 (KJ0TAW, V)Stáj Hejduk (MF0336)
27Boháčková Simona (B2857)<0L4W>STIFFLER (KJ0L4W, V)Jakub Štěpán (MB0453)
28Vavřičková Anna (J0W2A)<0JY1>MAJA 2 (KJ0JY1, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
29Fialová Miroslava (B2641)<0L52>GOLDFINGER 1 (KJ0L52, V)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
30Smrzova Jana (J0VLN)<0XN1>ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
31Cemperová Adéla (B3640)<0P7Q>TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
32Straková Simona (J0T4M)<0K4V>VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
33Balcarová Bára (J0W8X)<0WKE>TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
34Vratná Vanessa (J0Z4K)<0M1L>FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
35Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
36Bozděchová Simona (E1592)<0VD9>FATIMA 253 (KJ0VD9, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
37Matunová Lenka (B1174)<0Z2O>MENORCA (KJ0Z2O, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
38Bačáková Felixová Lenka (B3365)<0H5K>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
39Žáková Julie (A1727)<0YNM>LADIDA (KJ0YNM, K)Sportovní stáj Ludvíkov, z.s. (ME0252)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL (110 cm) - cena TOPVET
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas /
01.08.2020

26
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.08.2020 20:43:54
#JezdecKůňSubjekt
1Matunová Lenka (B1174)<0Z2O>MENORCA (KJ0Z2O, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
2Bačáková Felixová Lenka (B3365)<0IC2>BELANDRO (KJ0IC2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
3Bozděchová Simona (E1592)<0VD9>FATIMA 253 (KJ0VD9, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
4Šebková Lucie (F1849)<0UXE>VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)
5Hayerová Vanda (J0WRJ)<0JWV>FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
6Žáková Julie (A1727)<0YNM>LADIDA (KJ0YNM, K)Sportovní stáj Ludvíkov, z.s. (ME0252)
7Kurucová Tereza (B3324)<0I7P>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
8Kvízová Tereza (B3113)<0UUL>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
9Zelenková Michaela (F3962)<0TAW>LUCKY BOY 3 (KJ0TAW, V)Stáj Hejduk (MF0336)
10Poloprutska Eliška (J0VR5)<0IB7>GRACE KELLY 1 (KJ0IB7, K)Sportovní stáj Ludvíkov, z.s. (ME0252)
11Mejzrová Michaela (B2305)<0IG7>LANNY (KJ0IG7, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
12Matunová Lenka (B1174)<0JHG>IKARUS 2 (KJ0JHG, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
13Brixi Matyáš (J0X30)<0HSN>CORA 11 (KJ0HSN, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
14Chaloupková Lucie (B1359)<0LS2>CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
15Boháčková Simona (B2857)<0L4W>STIFFLER (KJ0L4W, V)Jakub Štěpán (MB0453)
16Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
17Kozáková Vladimíra (A0116)<0ULY>CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
18Bureš Otakar (F0937)<0WGZ>AL PACHINO (KJ0WGZ, H)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
19Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
20Ambrožová Kateřina (B3572)<0GP1>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
21Kašíková Barbora (B2806)<0IYA>GUMP OBROCKÝ (KJ0IYA, V)Stáj Housa (MB0156)
22Trojanová Martina (J0R1I)<0S1U>BACH 1 (KJ0S1U, V)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
23Bačáková Felixová Lenka (B3365)<0H5K>ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
24Bozděchová Simona (E1592)<0X26>LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
25Matunová Lenka (B1174)<0K7W>OLIVER 10 (KJ0K7W, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
26Chaloupková Lucie (B1359)<0LS3>TULUS N (KJ0LS3, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
Skoky
07A Skoková soutěž L*
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
01.08.2020

23
Skoky
07B Skoková soutěž L**
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
01.08.2020

23
Skoky
07_ Skoková soutěž L*/L** (115/120 cm handicap) - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A
01.08.2020

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 01.08.2020 20:43:54
#JezdecKůňSubjekt
1Mücková Tereza (B2721)<0Z57>IASHA (KJ0Z57, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
2Chaloupková Lucie (B1359)<0LS3>TULUS N (KJ0LS3, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
3Vančura Petr (B0680)<0WPS>HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
4Trojanová Martina (J0R1I)<0S1U>BACH 1 (KJ0S1U, V)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
5Pochmann Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
6Kvízová Tereza (B3113)<0UUL>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
7Poloprutska Eliška (J0VR5)<0IB7>GRACE KELLY 1 (KJ0IB7, K)Sportovní stáj Ludvíkov, z.s. (ME0252)
8Brixi Matyáš (J0X30)<0HSN>CORA 11 (KJ0HSN, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
9Kašíková Barbora (B2806)<0IYA>GUMP OBROCKÝ (KJ0IYA, V)Stáj Housa (MB0156)
10Matunová Lenka (B1174)<0K7W>OLIVER 10 (KJ0K7W, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
11Mücková Tereza (B2721)<0W51>BACARDI DU ROUET (KJ0W51, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
12Hrubešová Dominika (A1527)<0LUT>KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
13Thomas Ilona (B1979)<0VAU>GRACEFUL SCYRIS (KJ0VAU, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
14Drdlová Nikola (F2661)<0TMH>HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
15Vlášková Tereza (F2576)<0KZF>MOONLIGHT (KJ0KZF, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
16Bendová Petra (E1296)<0IW5>GILMÉ (KJ0IW5, V)SEIDENGLANZ parkur team, z.s. (MA0202)
17Kozáková Vladimíra (A0116)<0HV2>GRAMONT (KJ0HV2, V)Vladimíra Kozáková - Stáj Centrum přívěsů (MB0168)
18Škodová Markéta (B3332)<0EJG>LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (ME0303)
19Šmatolán Václav ml. (F3952)<0I5A>RUSALKA 4 (KJ0I5A, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
20Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
21Chaloupková Lucie (B1359)<0LS2>CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
22Vančura Petr (B0680)<0LNG>CONCERTINA (KJ0LNG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
23Pospíšilová Šárka (C0051)<0SRU>JIM GRAND (KJ0SRU, H)JS Dražice (MB0055)
Skoky
08_ Skoková soutěž S* - cena Paragan
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
01.08.2020

13