Přihlásit se

Skoky
1. kolo Panská lícha Cup
Oficiální závody (CSN) / 220403G1
03.04.2022 - 03.04.2022
G / Panská lícha, Brno
Výsledky
Skoky
01_ Hobby soutěž stupně ZZ
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kobedová Linda (J0QO8)PRZEDSWIT VIII MT-2/VIVALDI G (KJ0Z0S, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
2 Škrabalová Barbora (J0O0B)ARIZONA (KJ10GJ, K)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
3 Darmovzalová Anna (J0SP0)PRETTY TONY JACS (KJ0F9Q, V)J. K. Pro radost z. s. (MG0233)
4 Kristová Adéla (J0SOY)KUKU (KJ0TFP, K)J. K. Pro radost z. s. (MG0233)
5 Hojovcová Marie (G4015)RIESLING (KJ11HI, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
6 Sigmundová Elisabeth (J0ZJ6)DARJA 5 (KJ0FQ9, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
7 Pumprlová Tina (J10XV)HYCORY (KJ0YZA, K)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
8 Chovancová Klára (J103S)BELLINDA 2 (KJ10TZ, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
9 Lengálová Hana (J0W70)THORIN (KJ0YA7, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
10 Lundová Nikola (J0VF0)GLENN MIKE (KJ0X4Q, V)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
11 Lundová Nikola (J0VF0)MALY NINE (KJ11CQ, V)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
12 Košťálová Milena (J0WIN)KENJI-H (KJ0IMF, V)JK Poštorná (MG0238)
13 Šulová Barbora (J1051)DARMON 1 (KJ0IYU, V)JS Veveří (MG0055)
14 Másilkova Jana (J1376)BASBARITON(FR) (KJ10Y8, V)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
15 Doležalová Natálie (J0X4T)ZERANO (KJ10OV, V)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
16 Jarošová Nikola (J0I5F)BAJADÉRA 2 (KJ0NYU, K)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
17 Komarovová Lucie (J0R5A)BONDY (KJ0SZF, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
18 Srnová Sára (J0ZLD)MITRIL (KJ0EUZ, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
19 Bráchová Veronika (J12MQ)DON GUIDAM SOHN (KJ0YY1, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
20 Teplá Simona (J11JU)LINTON 1 (KJ0P6O, V)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
21 Hlávková Tereza (V0530)MEDGHAR (KJ0WS5, V)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
22 Kališ Jiří (J0PFE)CATRIN 2 (KJ0S3F, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
23 Brychnáčová Sofie (J0VL5)DESICA (KJ10DT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
24 Jaroš Martin (V0704)EASTERN GIRL (KJ0X1F, K)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
25 Mejzlíková Veronika (G3444)HEURÉKA DK (KJ0Y1D, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
26 Němcová Darina (J127Y)MABELINE'S DELANO (KJ0WT5, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
27 Riar Elizabeth Jasmine (J1280)QUICKNESS (KJ0MOY, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
28 Zavřelová Kateřina (J0Z8B)CARISMO SON-W (KJ0G79, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
29 Kročáková Tereza (J0QC4)STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
Skoky
02_ Hobby soutěž stupně ZM
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

45
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Drabálková Karolína (J0V7O)SOLO REGIA XXI - 19 (KJ0SHJ, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
2 Hutařová Jana (V0642)VENY (KJ0HME, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
3 Ulčová Natálie (G3849)CALLI-Ř (KJ0ZUS, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
4 Kobedová Linda (J0QO8)PRZEDSWIT VIII MT-2/VIVALDI G (KJ0Z0S, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
5 Škrabalová Barbora (J0O0B)ARIZONA (KJ10GJ, K)Jezdecký klub Roketnice, z. s. (MG0318)
6 Darmovzalová Anna (J0SP0)PRETTY TONY JACS (KJ0F9Q, V)J. K. Pro radost z. s. (MG0233)
7 Kristová Adéla (J0SOY)KUKU (KJ0TFP, K)J. K. Pro radost z. s. (MG0233)
8 Hojovcová Marie (G4015)RIESLING (KJ11HI, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
9 Hojovcová Marie (G4015)CARAMELLA 3 (KJ0YMV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
10 Cvrkalová Julie (J0Y7D)CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
11 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)AL-KHAM-SA CHAPMAN (KJ0TP5, V)JK Sever Brno (MG0156)
12 Sigmundová Jana (G1787)LORD WARRIOR - S (KJ0Y4O, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
13 Zborovská Anna (J0S6G)APOLO 4 (KJ0SAR, V)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
14 Krejčí Barbora (J0YC8)INDEPENDENT 1 (KJ0TM6, H)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
15 Kořenková Pavla (V0736)DEREK 1 (KJ0S0L, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
16 Chovancová Klára (J103S)BELLINDA 2 (KJ10TZ, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
17 Benediktová Kateřina (L0330)KOSMA-H (KJ0YUB, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
18 Zíková Lucie (G3862)GILERY (KJ0Z38, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
19 Létalová Natalie (H4441)DREAMER (KJ0WXU, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
20 Košťálová Milena (J0WIN)KENJI-H (KJ0IMF, V)JK Poštorná (MG0238)
21 Šulová Barbora (J1051)DARMON 1 (KJ0IYU, V)JS Veveří (MG0055)
22 Másilkova Jana (J1376)BASBARITON(FR) (KJ10Y8, V)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
23 Doležalová Natálie (J0X4T)ZERANO (KJ10OV, V)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
24 Jarošová Nikola (J0I5F)BAJADÉRA 2 (KJ0NYU, K)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
25 Komarovová Lucie (J0R5A)BONDY (KJ0SZF, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
26 Srnová Sára (J0ZLD)MITRIL (KJ0EUZ, K)JK Hrubšice z.s. (MG0305)
27 Klímová Veronika (G1717)CAMILA RUF (KJ10SM, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
28 Klímová Veronika (G1717)RUBY RUF (KJ10S9, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
29 Dostál Šimon (J10FP)ANDY 11 (KJ0SZS, K)Jezdecký spolek Roba H & P (MG0142)
30 Bráchová Veronika (J12MQ)DON GUIDAM SOHN (KJ0YY1, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
31 Hudec Jan (G4010)LORETA Z (KJ0VCT, K)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
32 Makovičková Kateřina (V0623)HOLLY 4 (KJ0JPI, K)TJ Equisport Třebíč (MV0049)
33 Teplá Simona (J11JU)LINTON 1 (KJ0P6O, V)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
34 Kališ Jiří (J0PFE)CATRIN 2 (KJ0S3F, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
35 Bílková Sandra Karen (J0YGD)CEVIN 1 (KJ0ZCM, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
36 Brychnáčová Sofie (J0VL5)DESICA (KJ10DT, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
37 Palečková Lucie (J0WRL)ZAGI RUFA (KJ11FL, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
38 Jaroš Martin (V0704)EASTERN GIRL (KJ0X1F, K)Jezdecký klub Hrbov, z.s. (MV0182)
39 Parisi Milada (J0RAP)HAPPY DAY 2 (KJ0LVH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
40 Parisi Milada (J0RAP)DELGÁDO DE LA MORTTE (KJ0Y4R, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
41 Badinková Natália (G4031)ROMEO 22 (KJ0YE8, H)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
42 Kopecká Eliška (J0V6U)MABELINE'S DELANO (KJ0WT5, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
43 Zavřelová Kateřina (J0Z8B)CARISMO SON-W (KJ0G79, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
44 Říha Aleš (J0UP8)C-AMIGO (KJ0GBC, V)JK Ideas (MG0167)
45 Kročáková Tereza (J0QC4)STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Knotová Lucie (E0672)CLEO 7 (KJ0TCW, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
2 Drabálková Karolína (J0V7O)SOLO REGIA XXI - 19 (KJ0SHJ, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
3 Hutařová Jana (V0642)VENY (KJ0HME, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
4 Ulčová Natálie (G3849)CALLI-Ř (KJ0ZUS, K)Jezdecké stáje FRESTA Brno (MG0300)
5 Veselá Karolína (G2163)LORD 898 (KJ0RYX, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
6 Rosová Nikol (G3922)MYSTERY OF DREAM (KJ0SAH, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
7 Benediktová Kateřina (L0330)PARÁDA - M (KJ0YEW, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
8 Hojovcová Marie (G4015)CARAMELLA 3 (KJ0YMV, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
9 Cvrkalová Julie (J0Y7D)CASSABLANCA (KJ0KYS, K)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
10 Jelínková Veronika (G2210)ITASKO DH Z (KJ0ZHZ, V)JK Sever Brno (MG0156)
11 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)AL-KHAM-SA CHAPMAN (KJ0TP5, V)JK Sever Brno (MG0156)
12 Doláková Nela (G3299)GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
13 Sigmundová Jana (G1787)LORD WARRIOR - S (KJ0Y4O, H)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
14 Zborovská Anna (J0S6G)APOLO 4 (KJ0SAR, V)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
15 Krejčí Barbora (J0YC8)INDEPENDENT 1 (KJ0TM6, H)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
16 Kořenková Pavla (V0736)DEREK 1 (KJ0S0L, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
17 Měřínská Tereza (G3872)AMÉLIE 2 (KJ0JY7, K)Stillus EQUESTER CZECH TEAM (MG0091)
18 Slavíková Ludmila (G2013)GRAND GENESIS (KJ0VRS, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
19 Benediktová Kateřina (L0330)LULU 2 (KJ1047, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
20 Benediktová Kateřina (L0330)KOSMA-H (KJ0YUB, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
21 Ivičičová Adriana (J0UZR)CARLUCCIO EQUISTORE (KJ0VCL, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
22 Zíková Lucie (G3862)GILERY (KJ0Z38, K)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
23 Létalová Natalie (H4441)DREAMER (KJ0WXU, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
24 Badinková Natália (G4031)ROMEO 22 (KJ0YE8, H)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
25 Lundová Zuzana (G3201)MARION 9 (KJ0U9S, K)JK Sentice (MG0123)
26 Hudec Jan (G4010)LORETA Z (KJ0VCT, K)Jezdecký klub Eskalon Moravské Knínice (MG0056)
27 Makovičková Kateřina (V0623)HOLLY 4 (KJ0JPI, K)TJ Equisport Třebíč (MV0049)
28 Hlaváč Jan (G1691)ELIZABET 5 (KJ0SIH, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
29 Kramáriková Radka (G1524)RODRIGO 6 (KJ0V62, V)JS Němčičky (MG0017)
30 Bílková Sandra Karen (J0YGD)PUNČ 1 (KJ0HWG, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
31 Bílková Sandra Karen (J0YGD)CEVIN 1 (KJ0ZCM, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
32 Nečas Václav (J12JQ)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
33 Měřínská Alena (J0T5Y)JEFER (KJ0UNN, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
34 Parisi Milada (J0RAP)DELGÁDO DE LA MORTTE (KJ0Y4R, V)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
35 Klouda Lukáš (G0737)BUSTER (KJ0GOG, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
36 Kosmáková Veronika (J0WCP)LUCKY MICHAL (KJ0YC0, V)Jezdecké centrum Petrovice (MV0100)
37 Říha Aleš (J0UP8)C-AMIGO (KJ0GBC, V)JK Ideas (MG0167)
38 Zemanová Beata (J0S6F)CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně "ZL"
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Knotová Lucie (E0672)CLEO 7 (KJ0TCW, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
2 Knotová Lucie (E0672)DIEGO BEAUTIFUL LIFE (KJ0X8N, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
3 Veselá Karolína (G2163)LORD 898 (KJ0RYX, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
4 Lechnerová Soňa (H2412)CATOKI FOR ME (KJ0JYI, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
5 Dostál Jiří (H0520)STAKETO-S (KJ0JA7, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
6 Dostálová Klára (G3865)PILATUS GIRL (KJ100M, K)JK Sever Brno (MG0156)
7 Dostálová Klára (G3865)GUINESS (KJ0V2P, K)JK Sever Brno (MG0156)
8 Hurtík Jakub (G3983)ANTILOPA (KJ0JC3, K)JK Sever Brno (MG0156)
9 Rosová Nikol (G3922)MYSTERY OF DREAM (KJ0SAH, K)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
10 Benediktová Kateřina (L0330)PARÁDA - M (KJ0YEW, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
11 Jelínková Veronika (G2210)IUNIQUE DEL MASET (KJ11DO, K)JK Sever Brno (MG0156)
12 Jelínková Veronika (G2210)DRAHOMÍRA NOVOJICKÁ HF (KJ0Z2N, K)JK Sever Brno (MG0156)
13 Jelínková Veronika (G2210)ITASKO DH Z (KJ0ZHZ, V)JK Sever Brno (MG0156)
14 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)FEEGASUS (KJ0WCI, K)JK Sever Brno (MG0156)
15 Jakubcová Natálie (J10ES)CESANO V (KJ0J7N, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
16 Doláková Nela (G3299)GEORGINA 3 (KJ0XVC, K)JK Phar Lap Pravlov, z.s. (MG0019)
17 Mráčková Miroslava (G1951)LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
18 Staněk Václav (V0481)CARDINAL 36 (KJ0WL8, H)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
19 Měřínská Tereza (G3872)AMÉLIE 2 (KJ0JY7, K)Stillus EQUESTER CZECH TEAM (MG0091)
20 Slavíková Ludmila (G2013)GRAND GENESIS (KJ0VRS, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
21 Ramachová Michaela (J0QFO)COOL BOY (KJ0XUZ, V)Sportovní stáj Tretera (MG0066)
22 Benediktová Kateřina (L0330)LULU 2 (KJ1047, K)JK Sport Pravčice (ML0007)
23 Benediktová Kateřina (L0330)COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
24 Palečková Lucie (J0WRL)JALAR (KJ0IPG, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
25 Ivičičová Adriana (J0UZR)CARLUCCIO EQUISTORE (KJ0VCL, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
26 Maxerová Hana (G2564)CYMES (KJ0LEU, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
27 Maxerová Hana (G2564)NAPASTNIK (KJ0WJG, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
28 Lundová Zuzana (G3201)MARION 9 (KJ0U9S, K)JK Sentice (MG0123)
29 Staněk Václav (V0481)DÁRIUS 1 (KJ0YBG, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
30 Hlaváč Jan (G1691)ELIZABET 5 (KJ0SIH, K)Jezdecká stáj Granus z.s. (MV0098)
31 Nečasová Sabina (J0PO4)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
32 Nečas Václav (J12JQ)CHAIRO (KJ0HQX, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
33 Měřínská Alena (J0T5Y)JEFER (KJ0UNN, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
34 Palečková Lucie (J0WRL)ZARRY (KJ0GPT, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
35 Strouhalová Markéta (G3984)VIKI RUFA (KJ0ZH4, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
36 Klouda Lukáš (G0737)BUSTER (KJ0GOG, V)TJJ LUCKY Drásov, z.s. (MG0108)
37 Kosmáková Veronika (J0WCP)LUCKY MICHAL (KJ0YC0, V)Jezdecké centrum Petrovice (MV0100)
38 Zemanová Beata (J0S6F)CAILI (KJ0ULQ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně "L*/L**"
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Knotová Lucie (E0672)DIEGO BEAUTIFUL LIFE (KJ0X8N, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
2 Dostál Jiří (H0520)STAKETO-S (KJ0JA7, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
3 Lechnerová Soňa (H2412)CATOKI FOR ME (KJ0JYI, V)Stáj Bacchus o.s (ML0075)
4 Janoušková Leona (J0WBO)BACARDI 9 (KJ0KBW, V)JPJ NETOPIL, a.s. (ML0168)
5 Dostálová Klára (G3865)GUINESS (KJ0V2P, K)JK Sever Brno (MG0156)
6 Hojovcová Marie (G4015)ARIEL 4 (KJ0MK1, K)JK Stáj Jelínek (MG0063)
7 Hojovcová Marie (G4015)QUENTIN 15 (KJ0V8H, V)JK Stáj Jelínek (MG0063)
8 Jelínková Veronika (G2210)IUNIQUE DEL MASET (KJ11DO, K)JK Sever Brno (MG0156)
9 Jelínková Veronika (G2210)MC GARRETT (KJ11DP, V)JK Sever Brno (MG0156)
10 Jelínková Veronika (G2210)DRAHOMÍRA NOVOJICKÁ HF (KJ0Z2N, K)JK Sever Brno (MG0156)
11 Pecina Vanessa Ingrid (J0YZC)FEEGASUS (KJ0WCI, K)JK Sever Brno (MG0156)
12 Mráčková Miroslava (G1951)LENTILKA 5 (KJ0RZ1, K)Stáj Time Out (MG0153)
13 Staněk Václav (V0481)CARDINAL 36 (KJ0WL8, H)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
14 Staněk Václav (V0481)BUCEFALOS-T (KJ0IYR, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
15 Koutná Kristýna (H2964)SECRET SONIA (KJ0L3E, V)JK Dvůr Kanovsko,z.s (ML0131)
16 Benediktová Kateřina (L0330)COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
17 Ivičičová Adriana (J0UZR)ZIEZO VDV Z (KJ0YFL, V)Jezdecká stáj Týnec (MG0084)
18 Maxerová Hana (G2564)CYMES (KJ0LEU, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
19 Maxerová Hana (G2564)NAPASTNIK (KJ0WJG, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
20 Staněk Václav (V0481)DÁRIUS 1 (KJ0YBG, V)Jezdecký klub Jakubov, z. s. (MV0119)
21 Pakostová Karolína (J0SZC)REINE DU BAL (KJ0J6D, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
22 Nečasová Sabina (J0PO4)JERSEY RUF (KJ0L02, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
23 Růžičková Kamila (G1799)GALACIA 1 (KJ0UBJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
24 Měřínská Alena (J0T5Y)POLAR 2 (KJ0HWI, H)JS Ruf, z.s. (MG0303)
25 Palečková Lucie (J0WRL)ZARRY (KJ0GPT, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
26 Strouhalová Markéta (G3984)VIKI RUFA (KJ0ZH4, K)JK Rufa Velké Němčice, z.s. (MG0037)
27 Machovec Jiří (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Sportovní stáj Valkýra (MG0261)
Skoky
06_ Skoková soutěž stupně "S*/S**"
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

12
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
1. kolo Panská lícha Cup
Výsledky
3. 4. – 3. 4.
G / Panská lícha, Brno
JK Panská lícha

Pro větší detail klikněte!