Přihlásit se

Skoky
Svatomartinský pohár 2018
Oficiální závody (CSN) / 181027H1
27.10.2018 - 27.10.2018
H / Frenštát p/R
Výsledky
Skoky
02_ HOBBY - Parkur do 80 cm
Hobby ZZ (80) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

28
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Faldynová Daniela (J0XLD)KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Hrubá Elen (H4456)ČERT 3 (KJ0JH5, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Malíková Marie Jennifer (H4312)BARMAN 1 (KJ0U2F, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Benáčková Marta (H1497)CODEX-GIGA (KJ0KZ6, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Zlamal Nicole (J0X90)ENDY KVIT (KJ0L4E, V)SK Pental Břidličná (MH0160)
6 Holá Karolina (H2925)ARINGTON (KJ0VY8, H)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
7 Tomíčková Veronika (H4490)JENY (KJ04T5, K)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
8 Hrochová Kateřina (J004H)ARON 13 (KJ0I8T, V)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
9 Langrová Kateřina (H4322)PAGENT (KJ0VD8, H)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
10 Stefanidu Nella (J0PCU)ULIKA (KJ0FTW, K)
11 Štěpánová Kateřina (J0T9X)LADY 40 (KJ0HAX, K)Jezdecký klub Na Rozvodí, z.s. (MH0287)
12 Rolínková Dagmar (L0476)DANKEN 2 (KJ0FHF, V)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
13 Zastoupilová Pavla (E1246)LAURA 22 (KJ0KA5, K)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
14 Dorociaková Kateřina (J0OMM)LALETTY (KJ0S8G, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
15 Dorociaková Kateřina (J0OMM)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
16 Luczykova Beata (J0VBE)MAGICK (KJ0T7S, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
17 široká Jana (J0XW2)FILIP 16 (KJ0W37, H)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
18 Ošťádalová Anežka (J0VY8)JEREMY 3 (KJ0J2Q, V)Jezdecký spolek Silesia (MH0397)
19 Frömlová Monika (H4074)MISS MISTR (KJ0P0Y, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
20 Kortová Vendula (J0SQK)CASCARELLO (KJ0M9A, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
21 Svačinová Hana (H2605)LOTTY 1 (KJ0T8L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
22 Szottová Barbora (J0VBF)CAMPELLA FROM OSTRAVA (KJ0W1I, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
23 Vaňková Markéta (H4284)ESKADOR (KJ0MU9, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
24 Tvardková Kristína (J0HWS)SCANIA RVP (KJ0KA4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
25 Rojáková Tereza (H1937)PRINCESS OF JUNGLE (KJ0H4Q, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
26 Hejduková Nikola (J0S6N)NIKE (KJ0CK1, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
27 Masárová Michaela (H4410)THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
28 Ličková Natalie (J0RF9)PORTHOS 1 (KJ0CR1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
Skoky
03_ HOBBY - Parkur do 90 cm
Hobby ZM (90) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

37
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Polnická Marie (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
2 Faldynová Daniela (J0XLD)KAJRA-H (KJ0V3N, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Bittnerová Sabina (H2848)SHADOW RIVER (KJ0TYS, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Malíková Marie Jennifer (H4312)BARMAN 1 (KJ0U2F, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Benáčková Marta (H1497)CODEX-GIGA (KJ0KZ6, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
6 Fabiánová Zuzana (H4385)ARDENA 1 (KJ0VC5, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
7 Kopečná Jana (H2373)HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
8 Zelinková Silvie (H3115)BONY 11 (KJ0MKU, K)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
9 Holá Karolina (H2925)ARINGTON (KJ0VY8, H)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
10 Tomíčková Veronika (H4490)JENY (KJ04T5, K)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
11 Hrochová Kateřina (J004H)ARON 13 (KJ0I8T, V)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
12 Langrová Kateřina (H4322)PAGENT (KJ0VD8, H)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
13 Matúšová Klára (H3536)CLER 1 (KJ0GXA, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
14 Stefanidu Nella (J0PCU)ULIKA (KJ0FTW, K)
15 Gajcová Adéla (J0NVT)SURGEON (KJ0HG9, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
16 Štěpánová Kateřina (J0T9X)LADY 40 (KJ0HAX, K)Jezdecký klub Na Rozvodí, z.s. (MH0287)
17 Zastoupilová Pavla (E1246)LAURA 22 (KJ0KA5, K)JK AZAVERO z.s. (ML0055)
18 Dorociaková Kateřina (J0OMM)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
19 Luczykova Beata (J0VBE)MAGICK (KJ0T7S, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
20 Hilscherová Adéla (H4536)SILVER 12 (KJ0JNB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
21 Ošťádalová Anežka (J0VY8)JEREMY 3 (KJ0J2Q, V)Jezdecký spolek Silesia (MH0397)
22 Besedová Tereza (J0O38)RANSI (KJ0JSG, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
23 Frömlová Monika (H4074)MISS MISTR (KJ0P0Y, V)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
24 Svačinová Hana (H2605)LOTTY 1 (KJ0T8L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
25 Škutová Adéla (H3869)LEGARTO (KJ0O97, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
26 Vaňková Markéta (H4284)ESKADOR (KJ0MU9, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
27 Tvardková Kristína (J0HWS)SCANIA RVP (KJ0KA4, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
28 Rojáková Tereza (H1937)PRINCESS OF JUNGLE (KJ0H4Q, K)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
29 Fajkusová Petra (H2329)DIAMOND 95 (KJ0W1V, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
30 Strnadlová Lucie (H2395)LENY 1 (KJ0W3E, K)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
31 Masárová Michaela (H4410)THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
32 Dulavová Irena (H0731)BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
33 Liďáková Karolína (H3963)STASIEK (KJ0JQP, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
34 Potyszová Daniela (H2879)QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
35 Rašková Kristýna (H4036)JENNY MOON (KJ0LNW, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
36 Ličková Natalie (J0RF9)PORTHOS 1 (KJ0CR1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
37 Janigová Nikol (J0TGS)OKIDOKI (KJ0I4K, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
Skoky
04_ Skoková soutěž st. "Z"
Běžná Z (100) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Polnická Marie (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
2 Bittnerová Sabina (H2848)SHADOW RIVER (KJ0TYS, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Chasáková Nikol (H4277)MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
4 Fabiánová Zuzana (H4385)ARDENA 1 (KJ0VC5, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
5 Zelinková Silvie (H3115)BONY 11 (KJ0MKU, K)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
6 Žačková Lenka (H4134)KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7 Sovjáková Kateřina (H1247)BRISPORT (KJ0G1I, H)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
8 Sláma Vladimír Jakub (H0157)BARNABÁŠ (KJ0GYA, V)SK Pental Břidličná (MH0160)
9 Holá Karolina (H2925)VIKTORIA Z (KJ0J0C, K)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
10 Nevřelová Martina (H4399)SEMPRE SALITO (KJ0FSS, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
11 Matúšová Klára (H3536)CLER 1 (KJ0GXA, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12 Gajcová Adéla (J0NVT)SURGEON (KJ0HG9, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
13 Hilscherová Adéla (H4536)SILVER 12 (KJ0JNB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
14 Besedová Tereza (J0O38)RANSI (KJ0JSG, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
15 Kortová Vendula (J0SQK)CASCARELLO (KJ0M9A, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
16 Škutová Adéla (H3869)LEGARTO (KJ0O97, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
17 Holešová Kateřina (H4155)FLAMING HEART (KJ0OYN, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
18 Fajkusová Petra (H2329)DIAMOND 95 (KJ0W1V, H)Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244)
19 Dulavová Irena (H0731)BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
20 Liďáková Karolína (H3963)STASIEK (KJ0JQP, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
21 Liďáková Karolína (H3963)SUN SHAIN (KJ0EGY, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
22 Potyszová Daniela (H2879)QUADAM CURA (KJ0VLP, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. "ZL"
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

22
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mičulková Irena (H4516)ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Krhutová Kateřina (H2499)HASKY Fitmin (KJ0DL1, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Mžiková Michaela (H3268)QUADER (KJ0TF1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Mžiková Michaela (H3268)QUANDOR (KJ0LQO, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Chasáková Nikol (H4277)ISOSTAR (KJ0MI1, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
6 Chasáková Nikol (H4277)MAGNET 1 (KJ0P4Q, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
7 Pobořilová Barbora (A2104)CABALERO (KJ0EWC, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
8 Žačková Lenka (H4134)KILNABOY LUX (KJ00YX, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9 Sovjáková Kateřina (H1247)BRISPORT (KJ0G1I, H)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
10 Sláma Vladimír Jakub (H0157)BARNABÁŠ (KJ0GYA, V)SK Pental Břidličná (MH0160)
11 Holá Karolina (H2925)VIKTORIA Z (KJ0J0C, K)JS CASIN Svinov, z.s. (MH0069)
12 Nevřelová Martina (H4399)SEMPRE SALITO (KJ0FSS, V)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
13 Říhová Anastázie (H2708)AQUILA 3 (KJ0IJH, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
14 Křivka Vladimír (H0551)OK BLANCHÉ (KJ0EH6, K)JK Cento Bruzovice (MH0017)
15 Venclíková Lucie (H4291)PERRA (KJ0MXC, K)Samostatný dětský oddíl Brontosauři (MH0095)
16 Matoušová Tereza (L0448)QUASTINA (KJ0J5S, K)
17 Šalková Tina (H2910)RAVELINO EN (KJ0I2J, V)SK Oxer, z.s. (MH0129)
18 Voráčková Adéla (H2941)CONAGAN (KJ0J2E, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
19 Marušíková Kateřina (H3939)KASKÁDA-V (KJ0K59, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
20 Samcová Eva (H3404)FRIESINGER (KJ0MZ0, K)Dalibor Matěj (MH0406)
21 Holešová Kateřina (H4155)FLAMING HEART (KJ0OYN, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
22 Matzkeová Jennifer (H3864)ESPRIT LUCKY BOY (KJ0SNH, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
06_ Skoková soutěž st. "L*"
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

17
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
Svatomartinský pohár 2018
Výsledky
27. 10. – 27. 10.
H / Frenštát p/R
TJ Slovan Frenštát

Pro větší detail klikněte!