Přihlásit se

Skoky
Ptýrov - KMK 2019
Kritéria mladých koní (CSN-KMK) / 190605B1
05.06.2019 - 05.06.2019
B / Farma Ptýrov
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MB0452 - JK Farma Ptýrov, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0630
Pavlína Bůžková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B2840
Christina Beková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B1193
Renata Nekolová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B1204
Kateřina Mezerová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
F0025
Daniel Voksa
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně Z - KMK pro 4 leté klisny
KMK Z (100) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
05.06.2019 10:00

17
Skoky
02_ Skoková soutěž stupně Z - KMK pro 4-leté hřebce a valachy
KMK Z (100) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
05.06.2019 11:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.06.2019 22:05:41
#JezdecKůňSubjekt
1Klus Marek (H1948)<28>TAMARACK (KJ0XDH, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
2Tměj Jiří (F2911)<38>CALIB DK (KJ0WFV, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
3Vančura Petr (B0680)<25>MAY DAY (KJ0WPO, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
4Horký Václav (C0688)<23>ORION SPRING (KJ0XIU, V)JK Tandem (MC0163)
5Veselá Kamila (D1187)<21>RANDE VU (KJ0WI5, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
6Navrátil Tomáš (A0130)<36>PRZEDSWIT RICHTER (KJ0XKO, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
7Vojtková Alžběta (A1146)<32>CUBA LIBRE Z (KJ0WGR, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
8Zušťák Jakub (C0961)<37>BANNANY (KJ0X6C, H)JK Konopiště z.s. (MC0255)
9Dohnal Petr (G0176)<33>CARTIMO-R (KJ0WXR, V)STÁJ DOHNAL, z.s. (MD0258)
10Hochmanová Darina (B1535)<20>CASUAL 1 (KJ0WZL, H)JS Velvary, z.s. (MB0159)
11Štěrba Jakub (B1107)<34>CANNON REUVEKAMP'S Z (KJ0WK0, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
12Štětina Jan (C0547)<22>TIMOTI-S (KJ0XCM, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
13Jindra Jaroslav (H0373)<30>KARELIA NORTH (KJ0XJ4, H)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
14Veselovská Kateřina (D0118)<29>CARNELIAN (KJ0WTP, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
15Bosák Libor (H1205)<35>JLB NICARDO (KJ0XEY, V)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
16Klus Marek (H1948)<27>CASH LARRY (KJ0XAP, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
17Tměj Jiří (F2911)<39>ALBERT DK (KJ0WFT, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
18Vančura Petr (B0680)<26>RACHOT (KJ0WPP, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
19Horký Václav (C0688)<24>CHRISTIAN LIBERTY (KJ0X6Q, H)JK Tandem (MC0163)
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně ZL - KMK pro 5-leté klisny
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
05.06.2019 12:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 06.06.2019 22:05:41
#JezdecKůňSubjekt
1Horký Václav (C0688)<43>GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
2Palička Zdeněk (B0066)<50>FLY-COM WH (KJ0W90, K)WinnerHorses.eu (MB0468)
3Hanušová Kateřina (A0314)<48>GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
4Dvořáková Radka (C0345)<52>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
5Mayer Jiří (A0043)<47>STEFFI 1 (KJ0WTQ, K)JS Ohrazenice (MC0213)
6Kozák Luboš (C0224)<40>CRAZY 3 (KJ0VH3, K)JK Caletto z.s. (MC0166)
7Charvátová Petra (B1562)<62>CARAMELLA 2 (KJ0UU6, K)Petra Charvátová (MB0460)
8Tměj Jiří (F2911)<60>GRAZIELLA DK (KJ0VG1, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
9Štětina Jan (C0547)<42>JIMMY JANE (KJ0VLD, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
10Metelková Andrea (B0092)<45>KARA 263 (KJ0VNE, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
11Hochmanová Darina (B1535)<41>CLARA 1 (KJ0XCR, K)JS Velvary, z.s. (MB0159)
12Civišová Hana (C0686)<56>JOLIE COEUR (KJ0XHA, K)JK Falea (MC0185)
13Hruška Zdeněk (F0304)<61>ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
14Starečková Kamila (B1294)<53>PEARL STAR (KJ0V9Y, K)Jezdecká stáj Niki,z.s. (MA0238)
15Vančura Petr (B0680)<46>HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
16Bosák Libor (H1205)<57>JLB PARADISE (KJ0W1O, K)Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181)
17Kotalík Matěj (C0863)<55>JIRETTO (KJ0X5W, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
18Horký Václav (C0688)<44>LIA JAY (KJ0VCS, K)JK Tandem (MC0163)
19Hanušová Kateřina (A0314)<49>GALANTE (KJ0XEF, K)JS Ohrazenice (MC0213)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně ZL - KMK pro 5-leté hřebce a valachy
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
05.06.2019 13:00

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 05.06.2019 16:05:47
#JezdecKůňSubjekt
1Hrnčíř Zdeněk (C0439)<82>GALEN 1 (KJ0VT1, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
2Arient Ladislav (C0857)<76>GILLIAN DK (KJ0VG0, V)JK Cavallomio.eu (MC0199)
3Vančura Petr (B0680)<67>GABOO INSPRAV (KJ0V54, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
4Tměj Jiří (F2911)<85>GATSBY (KJ0VG2, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
5Hruška Zdeněk (F0304)<86>GIACOMMO DK (KJ0VFZ, V)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
6Navrátil Tomáš (A0130)<79>GUIRO 1 (KJ0V5E, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
7Špačková Veronika (F4085)<83>CASTER 2 (KJ0VE3, H)JK Černožice (MR0005)
8Štětina Jan (C0547)<65>PRESLEY-S (KJ0VLF, H)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
9Klus Marek (H1948)<69>STATIS CONTI (KJ0VLT, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
10Procházková Tereza (A1882)<70>GARRIGUE (KJ0VK9, V)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
11Veselovská Kateřina (D0118)<71>MY DIVINE (KJ0UVE, H)BOHEMIA ENERGY Club a.s. (MB0488)
12Kotalík Matěj (C0863)<75>GUY WITH HEART (KJ0W71, H)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
13Zušťák Jakub (C0961)<84>ARMANI 7 (KJ0VLX, H)JK Konopiště z.s. (MC0255)
14Vojtková Alžběta (A1146)<74>AVENIR (KJ0VS0, V)SK Gestut Murhof Melichar o.s. (MA0188)
15Sušánková Jana (D1240)<68>CANTURANO 'B' (KJ0WDL, H)Jezdecká společnost PENKO (MD0215)
16Hudíková Kateřina (D1842)<80>VINNIE 2 (KJ0XB3, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
17Štěrba Jakub (B1107)<78>CAPIBARA (KJ0V5D, H)Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (MC0298)
18Veselá Kamila (D1187)<64>WARRANTER (KJ0WI4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
19Bardon Jan (B2022)<72>CONCORETO (KJ0VJW, H)Jezdecké centrum Bardonov, z.s. (MB0363)
20Hrnčíř Zdeněk (C0439)<81>VILLIAM (KJ0XB2, H)Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem, z. s. (MV0013)
21Arient Ladislav (C0857)<77>GIOVANY (KJ0VGU, H)JK Cavallomio.eu (MC0199)
22Vančura Petr (B0680)<66>GASPER KINSKÝ (KJ0V53, H)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně L** - KMK pro 6-leté klisny
KMK L** (120) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
05.06.2019 14:30

16
Skoky
06_ Skoková sotěž stupně L** - KMK pro 6-leté hřebce a valachy
KMK L** (120) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
05.06.2019 16:00

7