Přihlásit se

Skoky
Skokové + Hobby závody Stáj 3K Přední Lhota
Oficiální závody (CSN) / 190713B1
13.07.2019 - 13.07.2019
B / Poděbrady - Přední Lhota
Výsledky
Skoky
02_ ZM
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Janusová Kateřina (E1016)HAUWARD (KJ0UE8, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
2 Jindrová Tereza (F3888)ARWEN 6 (KJ0UTS, K)JK Sobotka z.s. (MF0072)
3 Smejkalová Tereza (J0YZ3)LEON 9 (KJ09TL, V)JS Hubert Přítoky (MB0141)
4 Vondrášková Barbora (E2104)TYTIOS (KJ0OZO, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
5 Bradáčová Magdalena (B2592)O´RAY (KJ0TWH, K)Jezdecká stáj Studečky, z. s. (MB0513)
6 Kopecká Ilona (B0309)KRISTIÁN 2 (KJ0UWT, H)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
7 Svobodová Petra (B3364)CISSING COMTESSE (KJ0LYV, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
8 Macurová Monika (J0T6R)OTHELLO 1 (KJ0TZN, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
9 Vavřičková Anna (J0W2A)RACEK 1 (KJ0FT9, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
10 Lomský František (C0023)LOKAJ 2 (KJ0SSI, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
11 Fabišová Laura (J0W2D)BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
12 Prchal Petr (J0Z6G)CALAENO (KJ0W4D, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
13 Vavřinová Eliška (J0PIP)ROZÁRKA 10 (KJ0J3B, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
14 Tomanová Zuzana (V0019)RECORDA (KJ0IXZ, K)JS Klofáč (MV0053)
15 Tomandlová Lucie (B2088)PRINCE OF PARADISE (KJ0VDP, V)JS Equus Slatiňany (MF0004)
16 Malčevová Kateřina (J0XUH)BALOUBET 1 (KJ0JHU, V)JK Marko, z.s. (MB0285)
17 Veberová Miroslava (B0593)CORNETA 2 (KJ0VDA, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
18 Niščák Pavel (F1377)PERZEUS 1 (KJ0WMV, H)APOLENKA z.s. (MF0183)
19 Kopřivová Sabina (J0WPN)DATASYS ELOR (KJ0H7X, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
20 Palyzová Eva Amalie (J0WPJ)CARMEN 14 (KJ0FYE, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
21 Janstová Zdenka (B1498)JAPAN 2 (KJ0S31, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
22 Weiszová Kateřina (J0PAX)CHICO 3 (KJ0FX1, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
23 Knická Sarah (J0S82)ARROW 1 (KJ0XA2, K)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
Skoky
03_ Z - pro děti, juniory a jezdce na koních startujících 1. a 2. rokem
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

10
Skoky
04_ Z - otevřená
Běžná Z (100) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Janusová Kateřina (E1016)HAUWARD (KJ0UE8, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
2 Jindrová Tereza (F3888)DRAKONA (KJ02XI, K)JK Sobotka z.s. (MF0072)
3 Vondrášková Barbora (E2104)TYTIOS (KJ0OZO, V)Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. (ME0251)
4 Bradáčová Magdalena (B2592)O´RAY (KJ0TWH, K)Jezdecká stáj Studečky, z. s. (MB0513)
5 Maturová Radka (F1853)CARAVAGGIO M (KJ0T69, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
6 Nováková Tereza (J0TBN)ALTA 3 (KJ0S73, K)JS Běloves z.s. (MF0391)
7 Čapková Iva (B2653)ROSANA 2 (KJ0DNV, K)Stáj Housa (MB0156)
8 Prokůpek Marek (B3254)LINDTSTAR (KJ0IZM, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
9 Schwaninger Kateřina (B2635)CLEVELAND-P (KJ0SVV, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
10 Tomanová Zuzana (V0019)RECORDA (KJ0IXZ, K)JS Klofáč (MV0053)
11 Kolářová Dominika (B3826)SAFIR 1 (KJ0DO9, V)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
12 Červeňáková Aneta (B3708)KEVIN THE KNIGHT(GER) (KJ0W1E, V)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
13 Kupcová Petra (F2193)TIME (KJ0IWG, V)Stáj Vladimír Kupec (MF0261)
14 Michalová Radka (B1147)SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
15 Brodská Kristýna (J0L5T)CORVONA 1 (KJ0GNA, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
16 Brodská Miroslava (B2414)CORIDA 5 (KJ0IWY, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
17 Zapadlová Aneta (B3633)A'BASIOR (KJ0KZS, V)Jezdecký klub Seletice (MB0384)
18 Kánská Alice (J0W1C)LICARNO (KJ0IYE, V)JK Kněžičky (MF0433)
19 Knická Sarah (J0S82)CORLEON (KJ0A66, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
20 Chmelíková Michaela (B3792)CHARLESTON 1 (KJ0EF5, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
Skoky
05_ ZL - otevřená
Běžná ZL (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hozdeková Michaela (E0823)GRANDE GASPARI (KJ0IZ9, V)TJ Slovan Varnsdorf (ME0085)
2 Hayerová Vanda (J0WRJ)SILKANNA (KJ0GFQ, K)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
3 Moudrá Dominika (B2503)GAMBRINUS 4 (KJ0CUZ, V)Stáj Moudrý (MB0115)
4 Kopecká Ilona (B0309)MARIT (KJ0SOK, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
5 Jindrová Kateřina (F3905)LITTLE SHAITAN (KJ0KGU, H)Jezdecký klub Podhorní Újezd z.s. (MF0079)
6 Nováková Tereza (J0TBN)ALTA 3 (KJ0S73, K)JS Běloves z.s. (MF0391)
7 Prokůpek Marek (B3254)LINDTSTAR (KJ0IZM, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
8 Schwaninger Kateřina (B2635)CLEVELAND-P (KJ0SVV, V)JK HARMONY, z.s. (MB0304)
9 Hudcová Barbora (B2054)LARGO 11 (KJ0F6A, V)Jezd.společnost Miskovice,o.s. (MB0034)
10 Dittrichová Diana (B3095)VALERIE 5 (KJ0I2L, K)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
11 Michalová Radka (B1147)SÁRA 38 (KJ0L23, K)Jezdecká stáj Michal Přítoky, z. s. (MB0275)
12 Poláčková Petra (F1095)ARLETTE 1 (KJ0SL4, K)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
13 Brodská Miroslava (B2414)CORIDA 5 (KJ0IWY, K)JS Hubert Přítoky (MB0141)
14 Kánská Alice (J0W1C)LICARNO (KJ0IYE, V)JK Kněžičky (MF0433)
15 Knická Sarah (J0S82)CORLEON (KJ0A66, V)Hřebčín Ostrov - Lutha (MF0449)
16 Chmelíková Michaela (B3792)CHARLESTON 1 (KJ0EF5, H)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
17 Kurková Tereza (B3300)CALIFORNIE 2 (KJ0K4D, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
18 Kurková Tereza (B3300)INDOCTRO B (KJ0MXN, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
19 Mácha Michael (B2621)ELAN 1 (KJ0KWT, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
20 Mácha Michael (B2621)ELANO (KJ0MDS, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
Skoky
06_ L** - otevřená
Běžná L** (120) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

11
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
Skokové + Hobby závody Stáj 3K Přední Lhota
Výsledky
13. 7. – 13. 7.
B / Poděbrady - Přední Lhota
Stáj 3K

Pro větší detail klikněte!