Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR HOBBY - Židovice - seriál PARAGAN JUMP TOUR
Paragan Jump Tour Hobby (CSN-PJTH) / 200712E2
12.07.2020 - 12.07.2020
E / Židovice u Libčevse
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
ME0147 - Stáj Židovice
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
E0714
Venuše Antoniszynová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E1319
Vladimíra Pospíšilová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0664
Petra Oršulová
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Ukázková jízda zručnosti s vodičem/bez vodiče
Hobby Křížky 40 cm 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2020 9:00

3
Skoky
02_ Ukázková jízda zručnosti s křížky s vodičem i bez vodiče
Hobby Křížky 40 cm 238.2.1 - Soutěž na čas /
12.07.2020 9:15

3
Skoky
03_ Soutěž doufázové skákání 50/50 cm - HOBBY - cena Happy Horses
Hobby Křížky 50 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
12.07.2020 9:30

15
Skoky
04_ Soutěž dvoufázové skákání 60/60 cm - HOBBY - cena Happy Horses
Hobby do 60 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
12.07.2020 10:20

26
Poslední aktualizace startovní listiny: 12.07.2020 10:53:38
#JezdecKůňSubjekt
1Splavcová Ema (J101N)<0Y3S>SENDY 20 (KJ0Y3S, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2Vávrová Tereza (J0Y0J)<0KEW>DEJAVU (KJ0KEW, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3Zemanová Ella (J105E)<0TG7>ANEŽKA 2 (KJ0TG7, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
4Kukaňová Anna (J0UL2)<0YV8>SAROYAN 2 (KJ0YV8, V)Spolek Stáje U Lucky (ME0197)
5Leová Nina (J0UTW)<0KY7>SONET 10 (KJ0KY7, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
6Ondrejková Adéla (J0YMY)<0SEA>PÍSNIČKA 1 (KJ0SEA, K)Jezdecká stáj Kamerun, z.s. (MB0362)
7Bobysudová Eva (J10U9)<0U8D>MONTANA 11 (KJ0U8D, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
8Bezdíčková Natálie (J0PT6)<0YBH>FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9Nedbalová Veronika (J0MJG)<0TBL>ARAGORN(CZE) (KJ0TBL, V)Jezdecká stáj Kamerun, z.s. (MB0362)
10Adamec Vojtěch (J0XG5)<0C3E>KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
11Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
12Kemrová Viktorie (K0344)<0V0L>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
13Duláková Kristina (A2051)<0WGE>CARISTA CRIST (KJ0WGE, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
14Vrhelová Karolína (J0UX8)<0VM5>LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
15Vrhelová Barbora (J0UX7)<0S9H>VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
16Linhartová Eliška (J0VIJ)<0BE2>VENUS 3 (KJ0BE2, V)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
17Štráchalová Viktorie (E2039)<0VO4>COMTE 3 (KJ0VO4, K)Jezdecký klub Roudníky, z.s. (ME0145)
18Mikloszyová Simona (E1708)<0YAX>FERON 3 (KJ0YAX, H)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
19Bostocková Daisy (J0VB6)<0BWM>MAJKA 1 (KJ0BWM, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
20Marková Sára Magdalena (J105D)<0YY4>FIA GO (KJ0YY4, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
21Zubová Anastasiya (J0VAU)<0HKK>HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
22Šemberová Lucie (J10UT)<0GMN>VERDI 6 (KJ0GMN, V)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
23Grešíková Zuzana (J0SU0)<0C2Q>GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
24Pospíšil Ondřej (J0SUP)<0WDR>DENISA 8 (KJ0WDR, K)Stáj Židovice (ME0147)
25Němcová Zuzana (B1045)<0Y3L>OTTO 1 (KJ0Y3L, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
26Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
Skoky
05_ Soutěž dvoufázové skákání 70/70 cm - HOBBY - cena Vetoflex
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
12.07.2020 11:40

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 11.07.2020 21:15:14
#JezdecKůňSubjekt
1Antropiusová Anita (J0VWO)<0XHN>JOHAN 13 (KJ0XHN, H)Jezdecký klub Exkalibur Veltěže (ME0180)
2Zemanová Kateřina (E0272)<0GLR>FRONESIS (KJ0GLR, K)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
3Liscová Vendula (J0WN0)<0L6V>BELLA CANTURA V (KJ0L6V, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
4Marková Sára Magdalena (J105D)<0YY4>FIA GO (KJ0YY4, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
5Chvátalová Patricie (J0UXD)<0D22>ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6Splavcová Ema (J101N)<0VIF>SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
7Bostocková Daisy (J0VB6)<0BWM>MAJKA 1 (KJ0BWM, K)Stáj Svobodová,z.s. (MA0143)
8Kemrová Veronika (K0345)<0VOP>BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
9Kemrová Viktorie (K0344)<0V0L>ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10Pelantová Natálie (B3819)<0I2E>LAGADIR (KJ0I2E, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
11Vrhelová Karolína (J0UX8)<0VM5>LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12Veselá Martina (J0W4R)<0UFF>BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
13Vraná Eliška (J10QD)<0STT>CAMINA LIBERTÉ (KJ0STT, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
14Nejeschlebová Sára (E1860)<0IZY>ALPINHORSE GREAT GINGER (KJ0IZY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
15Pospíšil Ondřej (J0SUP)<0WDR>DENISA 8 (KJ0WDR, K)Stáj Židovice (ME0147)
16Bezdíčková Natálie (J0PT6)<0YBH>FANTASTIC LADY (KJ0YBH, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
17Mikloszyová Simona (E1708)<0YAX>FERON 3 (KJ0YAX, H)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
18Burkhardtová Mia (J110G)<0STU>MR LANDO (KJ0STU, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
19Grešíková Zuzana (J0SU0)<0C2Q>GOLDBÄR (KJ0C2Q, V)Stáj Židovice (ME0147)
20Rusková Viktorie (J0NDN)<0CXO>SANDRO-T (KJ0CXO, V)Jezdecký spolek Bystřany (ME0154)
21Mejstříková Marcela (J0NLZ)<0VOC>TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
22Zubová Anastasiya (J0VAU)<0HKK>HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
23Vrhelová Barbora (J0UX7)<0S9H>VEYRON-ŠK (KJ0S9H, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
24Mašková Amálie (B3306)<0HYN>RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
25Wachtelová Keteřina (J1102)<0SK1>DASTY 6 (KJ0SK1, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
26Rajchmanová Andrea (J0WA6)<0XEP>SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
27Věšínová Michaela (J0ZXD)<0DR8>DÁLKA 1 (KJ0DR8, K)Andrea Chlapcová (ME0280)
28Hrabalová Dagmar (F1358)<0W9F>MAGIC TIROL (KJ0W9F, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
29Němcová Zuzana (B1045)<0Y3L>OTTO 1 (KJ0Y3L, V)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
Skoky
06_ Soutěž dvoufázové skákání 80/80 cm - HOBBY - cena Man Mat
Hobby do 80 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
12.07.2020 12:40

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 11.07.2020 21:15:56
#JezdecKůňSubjekt
1Věšínová Michaela (J0ZXD)<0DR8>DÁLKA 1 (KJ0DR8, K)Andrea Chlapcová (ME0280)
2Wachtelová Keteřina (J1102)<0SK1>DASTY 6 (KJ0SK1, V)TJ Bořeň Svinčice (ME0034)
3Rusková Viktorie (J0NDN)<0CXO>SANDRO-T (KJ0CXO, V)Jezdecký spolek Bystřany (ME0154)
4Červinková Zuzana (J0P75)<0LYN>WIKTOR (KJ0LYN, V)Zámecká stáj Libouchec (ME0240)
5Jíchová Eliška (J0LFJ)<0GER>LESSY (KJ0GER, K)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
6Nejeschlebová Sára (E1860)<0IZY>ALPINHORSE GREAT GINGER (KJ0IZY, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
7Mašková Amálie (B3306)<0HYN>RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
8Liscová Vendula (J0WN0)<0L6V>BELLA CANTURA V (KJ0L6V, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
9Hofmanová Lenka (J0UP3)<0F6T>GOLIÁŠ 4 (KJ0F6T, V)Jezdecký klub Libertas Ústí nad Labem, z.s. (ME0199)
10Rajchmanová Anna (J0WA5)<0CRD>GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
11Pelantová Natálie (B3819)<0I2E>LAGADIR (KJ0I2E, K)JS Fiala, z.s. (MB0012)
12Mejstříková Marcela (J0NLZ)<0VOC>TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
13Pokorná Nikola (J0WBC)<0VH0>DIN LAURO (KJ0VH0, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
14Vraná Eliška (J10QD)<0STT>CAMINA LIBERTÉ (KJ0STT, K)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
15Chvátalová Patricie (J0UXD)<0D22>ALCAS (KJ0D22, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
16Burkhardtová Mia (J110G)<0STU>MR LANDO (KJ0STU, V)Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. (ME0288)
17Veselá Martina (J0W4R)<0UFF>BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
18Slavatová Miluše (J0PHE)<0X08>ALEX 15 (KJ0X08, V)Ranč Červená skála - Baťcha (MB0514)
Skoky
07_ Soutěž dvoufázové skákání 90/100 cm - HOBBY - cena Hoveler
Hobby do 100 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
12.07.2020 13:40

2