Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200808H3
24.08.2020 - 24.08.2020
H / Třeština Háj
Výsledky
Skoky
01_ Pony ZP - Handicap - cena Pegas
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

6
Skoky
02_ Pony ZLP - handicap - cena Vetoflex
Pony ZLP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

7
Skoky
03_ Pony LP* - handicap - cena TOPVET
Pony LP* 238.2.1 - Soutěž na čas / A

4
Skoky
04_ Pony SP* - handicap - cenas Man Mat
Pony SP* 238.2.1 - Soutěž na čas / A

2
Skoky
05_ Skoková soutěž st. ZM - cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

18
Skoky
06_ Skoková soutěž st. Z - cena Stivali Romitelli
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

32
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Tivodarová Nikola (F4127)RASCAL 68 (KJ0XFZ, H)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
2 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
3 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
4 Kačmařová Eva (J0Z5I)BALADEIRA 'B' (KJ0XAY, K)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
5 Sedlářová Veronika (B3438)GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Sojáková Michaela (H3177)QUINNY-H (KJ0V5I, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
7 Topitsch Lukáš (H4474)NIRVANA 48 (KJ0SZY, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8 Adámková Petra (J0RYO)SINDY 8 (KJ0KER, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
9 Starostová Zuzana (L0192)ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
10 Moravanská Ingrid (L0145)NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
11 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
12 Lecová Kristýna (H4064)NINA RICCI VZ (KJ0X1P, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
13 Lecová Kristýna (H4064)LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
14 Gajcová Adéla (J0NVT)BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
15 Vachutková Lenka (H2481)VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
17 Kročáková Tereza (J0QC4)STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
18 Burešová Lydie (G2941)DJAGGA (KJ0SV3, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
19 Michálková Eliška (J0T0Q)MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20 Žváčková Martina (H4473)VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21 Kyseláková Claudie (J0SJX)CASPER BLUE (KJ0H33, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
22 Nešpor Zdeněk (F0271)LAMBRASCO (KJ0VOJ, V)Jezdecký klub Janov z.s. (MF0007)
23 Dokoupilová Tereza (J0R3I)GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
24 Coufalíková Jana (G1351)LOVELY BEE (KJ0KCS, K)JK COUFALÍK z.s. (MH0413)
25 Šebková Lucie (F1849)VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)
26 Karasová Eliška (J0XQ7)FURIOSO XXXVI-4/USPÁVANKA (KJ0XAH, K)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
27 Martínková Marie (G1856)DANIELA 4 (KJ0UGN, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
28 Buláková Pavlína (H3605)RALLYE (KJ0I3A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
29 Pavlíček Jan (H2371)LE BLEND (KJ0YWK, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
30 Pavlíček Jan (H2371)CASIA ŠARGOUN (KJ0YJW, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
31 Řezníček Dominik (H4572)CATHERINE BOND (KJ0W8P, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
32 Vachutka Ladislav (H2762)ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
Skoky
07_ Skoková soutěž st. ZL - cena Vetoflex
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dvořáková Stanislava (F1176)MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
2 Tivodarová Nikola (F4127)RASCAL 68 (KJ0XFZ, H)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
3 Pavlíček Filip (H4526)BLUEBERRY (KJ0KU8, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
4 Pavlíček Filip (H4526)ELEANOR Z (KJ00ZH, K)Stardust - jezdecký klub z.s. (MG0314)
5 Topitsch Lukáš (H4474)NIRVANA 48 (KJ0SZY, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Adámková Petra (J0RYO)SINDY 8 (KJ0KER, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
7 Moravanská Ingrid (L0145)NAREN 1 (KJ0WEY, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
8 Soukopová Nikol (G4018)BRILLIANT (KJ0L3R, V)Jezdecký klub Kaverto (MG0306)
9 Lecová Kristýna (H4064)LASSI (KJ0EM4, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
10 Gajcová Adéla (J0NVT)BENETON 1 (KJ0J5J, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
11 Ambrožová Tereza (J0Q4U)HANY 4 (KJ0JDS, K)JK HANÁ, z.s. (ML0012)
12 Burešová Lydie (G2941)DJAGGA (KJ0SV3, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
13 Soukalová Tereza (F4438)GYLICON D (KJ0YCE, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
14 Nešpor Zdeněk (F0271)LAMBRASCO (KJ0VOJ, V)Jezdecký klub Janov z.s. (MF0007)
15 Kotrášová Beata (H4540)CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16 Šebková Lucie (F1849)VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)
17 Kočí Lenka (H3223)QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
18 Stančíková Kristýna (J0MGI)QUIRA-H (KJ0FRK, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
19 Stančíková Kristýna (J0MGI)NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
20 Buláková Pavlína (H3605)RALLYE (KJ0I3A, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
21 Buláková Pavlína (H3605)REVEREN ŠARGOUN (KJ0WQL, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
22 Pavlíček Jan (H2371)LE BLEND (KJ0YWK, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
23 Pavlíček Jan (H2371)CASIA ŠARGOUN (KJ0YJW, K)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
24 Dostál Jiří (H0520)STAKETO-S (KJ0JA7, V)JS Silvio (ML0092)
Skoky
08_ Skoková soutěž st. L*/L** - handicap - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
2 Dvořáková Stanislava (F1176)MANON 5 (KJ0GVY, K)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
3 Hlaušek Rostislav (H0280)QUALMAR (KJ0TEQ, V)Jezdecký klub Šilheřovice z.s. (MH0145)
4 Votavová Šárka (F2846)ZYLO (KJ0P5J, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
5 Chasáková Nikol (H4277)VIKTOR VAN DE KAAI Z (KJ0MI0, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
6 Švihorová Nikol (H3214)PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
7 Švihorová Nikol (H3214)JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
8 Eim Petr (G0340)BRIGITTE 1 (KJ0WAI, K)Jezdecké centrum Equality (ML0152)
9 Vachutková Lenka (H2481)VIOLA CLAIRE-H (KJ0V5G, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10 Soukalová Tereza (F4438)GYLICON D (KJ0YCE, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
11 Kotrášová Beata (H4540)CALVIN 2 (KJ0V5B, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12 Vachutka Ladislav (H2762)VIGO-H (KJ0V5H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13 Vachutka Ladislav (H2762)MIRABEL 3 (KJ0TB3, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
14 Kočí Lenka (H3223)QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký klub Minx Equestrian Team (MH0327)
15 Stančíková Kristýna (J0MGI)QUIRA-H (KJ0FRK, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
16 Stančíková Kristýna (J0MGI)NEAPOL 82 (KJ0SI8, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
17 Skřivan Jiří (F0031)HOLLAND TN (KJ0TTZ, V)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
18 Skřivan Jiří (F0031)HEDDA 1 (KJ0SEV, K)Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016)
Skoky
09_ Skoková soutěž st. S*/S** - handicap - cena Paragan
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

12
Skoky
Běžná
Pony
CSN-PJTO
PARAGAN JUMP TOUR
Výsledky
24. 8. – 24. 8.
H / Třeština Háj
HORSES HÁJ, z.s

Pro větší detail klikněte!