Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR
Paragan Jump Tour Hobby (CSN-PJTH) / 200809H1
23.08.2020 - 23.08.2020
H / Třeština Háj
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0023 - HORSES HÁJ, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H4446
Veronika Michálková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3459
Leona Vrbíková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3045
Radek Smyčka
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H1920
Ladislav Vachutka
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
02_ Parkur 60 cm - cena Happy Horses
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
23.08.2020 10:00

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.08.2020 10:17:03
#JezdecKůňSubjekt
1Holubová Adéla (J0MOR)<0TVH>VIR 5 (KJ0TVH, V)JK Svébohov z. s. (MH0246)
2Unzeitigová Karolína (J0YWJ)<0909>EROS 1 (KJ0909, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3Brožovičová Jana (J1087)<0YQ8>TIA ANNA (KJ0YQ8, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
4Kouřilová Kateřina (J0ZIT)<0WUI>RITSE (KJ0WUI, V)JK Bludoveček (MH0360)
5Dudíková Eva (J0W92)<0W4L>PANDORA EL (KJ0W4L, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
6Havlíčková Karolína (J0TGY)<0YB3>DRAK 13 (KJ0YB3, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
7Ryčovská Heda (J0LXR)<0M97>ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8Krejčí Eliška (J0VSL)<0ELV>EDWARD (KJ0ELV, V)JK Bludoveček (MH0360)
9Holomková Kateřina (F3054)<0Z0Z>CAYENNE 2 (KJ0Z0Z, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
10Kočařová Tereza (J115X)<0Z8V>NERO 29 (KJ0Z8V, V)Jezdecká Stáj Hanák, z.s. (ML0158)
11Langová Veronika (J0YQ1)<0YV6>IGOR 5 (KJ0YV6, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
12Hatalová Markéta (J0XCD)<0DYF>BORA 1 (KJ0DYF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
13Veiserová Petra (H4115)<0Z7W>CAMBRIDGE 1 (KJ0Z7W, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
14Sloupská Veronika (F3840)<0D3J>GALILEA (KJ0D3J, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
15Kubečková Kateřina (H3528)<0Z6P>MP WEIN (KJ0Z6P, V)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
16Nečasová Marie (J0Z19)<0KW5>CENTURIO 2 (KJ0KW5, H)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Tilcerová Karolína (J0MGM)<0U4P>MIA 5 (KJ0U4P, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
18Štáblová Nela (J0YXN)<0EVO>VENDEL IN (KJ0EVO, V)JK Bludoveček (MH0360)
19Páleníková Michaela (J10VO)<0W6V>CRUEL MOLE JOE (KJ0W6V, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
20Novotná Pola (J10RO)<0T3M>PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21Tošenovská Martina (H2337)<0XJ9>DESTINY 6 (KJ0XJ9, K)JK Svébohov z. s. (MH0246)
22Vachutková Lenka (H2481)<0YC7>SHERY 4 (KJ0YC7, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
23Mórová Dorota (J0YAN)<0ULK>CARINUS - L (KJ0ULK, V)ZVR.Grygov, z.s. (ML0161)
24Richter Aleš (F1103)<0XZ9>CAR PENTO (KJ0XZ9, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
Skoky
03_ Dvoufázové skákání 70/80 cm - cena Pegas
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
23.08.2020 11:30

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.08.2020 10:17:41
#JezdecKůňSubjekt
1Mórová Dorota (J0YAN)<0ULK>CARINUS - L (KJ0ULK, V)ZVR.Grygov, z.s. (ML0161)
2Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
3Lechová Ivana (E1949)<0Y74>DAKIRY (KJ0Y74, K)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
4Najmanová Monika (H1583)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Dudíková Eva (J0W92)<0W4L>PANDORA EL (KJ0W4L, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
6Brožovičová Jana (J1087)<0YQ8>TIA ANNA (KJ0YQ8, K)JS Bzenec, z.s. (ML0064)
7Vachutková Lenka (H2481)<0Z0Z>CAYENNE 2 (KJ0Z0Z, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8Ryčovská Heda (J0LXR)<0M97>ESPRIT FFH (KJ0M97, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9Sloupská Veronika (F3840)<0D3J>GALILEA (KJ0D3J, K)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
10Nečasová Marie (J0Z19)<0KW5>CENTURIO 2 (KJ0KW5, H)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Veiserová Petra (H4115)<0Z7W>CAMBRIDGE 1 (KJ0Z7W, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
12Tilcerová Karolína (J0MGM)<0U4P>MIA 5 (KJ0U4P, K)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
13Zvěřinová Kristýna (H3929)<0LG6>PRZEDSWIT XXXII-1/PRINC I (KJ0LG6, V)Lebedovský mlýn (ML0160)
14Langová Veronika (J0YQ1)<0YV6>IGOR 5 (KJ0YV6, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
15Horníčková Bára Žofie (J0QF7)<0GTE>DONALD 3 (KJ0GTE, V)JK Bludoveček (MH0360)
16Hatalová Markéta (J0XCD)<0DYF>BORA 1 (KJ0DYF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Linhartová Kateřina (J0SJU)<0SFI>SEŠLOST 1 (KJ0SFI, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18Votavová Šárka (F2846)<0Z1D>SPARKY 1 (KJ0Z1D, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
19Ryčovský Ivan (H4195)<0HXD>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
20Navaříková Martina (H4499)<0ONJ>FAIRY GHOST (KJ0ONJ, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
21Langová Magdaléna (J0XR9)<0X04>GLEN SHAKIRA (KJ0X04, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
Skoky
04_ Dvoufázové skákání 80/90 cm - cena Man Mat
Hobby do 80 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
23.08.2020 13:00

24
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.08.2020 17:21:11
#JezdecKůňSubjekt
1Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
2Langová Magdaléna (J0XR9)<0X04>GLEN SHAKIRA (KJ0X04, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
3Linhartová Kateřina (J0SJU)<0SFI>SEŠLOST 1 (KJ0SFI, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
4Hallová Tereza (H3255)<0TSA>FAVORY GRAND (KJ0TSA, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
5Zvěřinová Kristýna (H3929)<0LG6>PRZEDSWIT XXXII-1/PRINC I (KJ0LG6, V)Lebedovský mlýn (ML0160)
6Lechová Ivana (E1949)<0Y74>DAKIRY (KJ0Y74, K)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
7Horníčková Bára Žofie (J0QF7)<0GTE>DONALD 3 (KJ0GTE, V)JK Bludoveček (MH0360)
8Najmanová Monika (H1583)<0WS2>ARISTELLA (KJ0WS2, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9Kročáková Tereza (J0QC4)<0W5F>STELA (KJ0W5F, K)JK Century D, z.s. (ML0106)
10Vachutková Lenka (H2481)<0V4R>ODYSSEY- H (KJ0V4R, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Sojáková Michaela (H3177)<0V5I>QUINNY-H (KJ0V5I, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
12Navaříková Martina (H4499)<0ONJ>FAIRY GHOST (KJ0ONJ, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
13Kopecká Daniela (J0WOF)<0UES>AKÁT B (KJ0UES, V)Jezdecký klub Verona, zapsaný spolek (MH0380)
14Kučerová Šárka (J0NEU)<0EGH>RITMA (KJ0EGH, K)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
15Šedová Lenka (J0DFM)<0W00>LUCANO (KJ0W00, V)Bonanza Vendolí z. ú. (MF0286)
16Spáčilová Martina (H3267)<0CVJ>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
17Ryčovský Ivan (H4195)<0HXD>NOVELA 1 (KJ0HXD, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
18Votavová Šárka (F2846)<0Z1D>SPARKY 1 (KJ0Z1D, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
19Krobotová Kateřina (H2900)<0P11>DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
20Žváčková Martina (H4473)<0J4G>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
21Gédušová Eva (H0335)<0FWL>DYNAMIC'S LADY-SL (KJ0FWL, K)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
22Soukalová Leona (J0XCL)<0DDD>VÍLA 5 LESY SOUKAL (KJ0DDD, K)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
23Soušková Vendula (J0WZJ)<0XQW>FURIOSO VIII MT-2/FANHALLY (KJ0XQW, K)Stáj Uhřičice (ML0164)
24Soušková Aneta (J0WZK)<0XQF>REGULUS MT-1/RENESMÉ (KJ0XQF, K)Stáj Uhřičice (ML0164)
Skoky
05_ Dvoufázové skákání 90/100 cm - cena Vetoflex
Hobby do 90 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas /
23.08.2020 14:30

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 22.08.2020 17:20:25
#JezdecKůňSubjekt
1Beranová Dana (G1904)<0UVS>KASSI BOY A.R. (KJ0UVS, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
2Sojáková Michaela (H3177)<0V5I>QUINNY-H (KJ0V5I, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
3Šedová Lenka (J0DFM)<0W00>LUCANO (KJ0W00, V)Bonanza Vendolí z. ú. (MF0286)
4Vachutková Lenka (H2481)<0YCM>VALENCIA-H (KJ0YCM, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
5Krobotová Kateřina (H2900)<0P11>DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
6Soukalová Leona (J0XCL)<0DDD>VÍLA 5 LESY SOUKAL (KJ0DDD, K)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
7Žváčková Martina (H4473)<0J4G>VHARAON (KJ0J4G, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
8Kučerová Šárka (J0NEU)<0EGH>RITMA (KJ0EGH, K)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
9Michálková Eliška (J0T0Q)<0DF6>MON CHERY-H (KJ0DF6, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10Dokoupilová Tereza (J0R3I)<0LNM>GERONIMO 4 (KJ0LNM, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
11Hallová Tereza (H3255)<0TSA>FAVORY GRAND (KJ0TSA, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
12Richter Aleš (F1103)<0UVT>CONTY CARIBIC (KJ0UVT, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
13Kopecká Daniela (J0WOF)<0UES>AKÁT B (KJ0UES, V)Jezdecký klub Verona, zapsaný spolek (MH0380)
14Sedlářová Veronika (B3438)<0W2H>GREENLAND (KJ0W2H, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
15Spáčilová Martina (H3267)<0CVJ>KAMELOT 1 (KJ0CVJ, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
16Beranová Dana (G1904)<0XVQ>SHUTTERFLOH (KJ0XVQ, V)AR Stáj Květná z.s. (MF0285)
17Šebková Lucie (F1849)<0UXE>VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)