Přihlásit se

Skoky
Pohár žen 2018
Oficiální závody (CSN) / 180317H2
17.03.2018 - 17.03.2018
H / Frenštát p/R
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0051 - TJ Slovan Frenštát p.R., z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0007
Olga Havrlantová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3537
Denisa Hanáková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1335
David Hrnčíř
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0749
Jana Holá
CZE
Skoky
03_ Skok stupně ZM na limitovaný čas - Cena Jezdeckých potřeb EQUIVET
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
17.03.2018 11:00

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.03.2018 21:00:21
#JezdecKůňSubjekt
1Masárová Michaela (H4410)<25>THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
2Hanáčková Alexandra (L0108)<22>TALISCA ROBINSON (KJ0V2J, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
3Žačková Lenka (H4134)<30>KILNABOY LUX (KJ00YX, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4Matúšová Klára (H3536)<31>CLER 1 (KJ0GXA, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5Babincová Tereza (H4133)<14>PORTHOS 1 (KJ0CR1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
6Poledňáková Klára (H4262)<82>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
7Tomíková Dominika (L0370)<34>MATRIX 2 (KJ0DLB, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
8Kostková Taťána (J0TB1)<18>SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT, K)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
9Holušová Barbora (H2881)<19>KAJRA-H (KJ0V3N, K)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
10Lušňáková Kateřina (J0NST)<35>GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
11Malíková Marie Jennifer (H4312)<13>BARMAN 1 (KJ0U2F, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12Březinová Anežka (H3945)<17>AMAZING 1 (KJ0UBU, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
13Kopečná Jana (H2373)<20>HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
14Polnická Marie (A3053)<29>MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
15Molková Markéta (L0052)<36>VINNY VICTORI (KJ0IWL, K)SK ALLMETAL Martinice o.s. (ML0018)
16Demeterová Veronika (Z99AM)<80>OLYMPIA (KZ04CK, X)Slovensko (MZ0040)
17Škutová Adéla (H3869)<37>CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
18Fabiánová Zuzana (H4385)<12>CON-RASCA-PAVLIN (KJ0V24, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
19Götzingerová Eva (G4066)<39>CANABIS (KJ0J3V, K)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
20Grebeňová Natálie (J0RCU)<26>RICARDA 1 (KJ0T3O, K)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
21Raidová Nicol (H2509)<28>FEDER FERNANDO (KJ0T7U, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
22Klus Marek (H1948)<40>CALOX (KJ0SNX, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23Bittnerová Sabina (H2848)<16>SHADOW RIVER (KJ0TYS, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
24Hilscherová Adéla (H4536)<32>SILVER 12 (KJ0JNB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
25Blažková Natálie (H3532)<33>QUAISSIN (KJ0TER, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
26Poledňáková Klára (H4262)<38>RVP CIMI Z (KJ0M6W, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
27Hanáčková Alexandra (L0108)<23>LA CASSILIA (KJ0V2I, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
Skoky
04_ Skok stupně Z s návazným rozeskakováním - Cena Jezdeckých potřeb PEGAS
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
17.03.2018 12:15

40
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.03.2018 21:00:21
#JezdecKůňSubjekt
1Švihorová Nikol (H3214)<42>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
2Šeligová Barbora (H4387)<47>FRENCISS (KJ0GRE, K)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
3Škanderová Miroslava (H2834)<65>DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
4Klus Marek (H1948)<40>CALOX (KJ0SNX, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5Škanderová Denisa (H2404)<66>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
6Červenková Žaneta (H3956)<78>MARY ROSE 1 (KJ0T3Z, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
7Brusová Patricie (H3231)<69>SIIMFY (KJ0LQS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
8Švihorová Zuzana (H1249)<41>CORIEL (KJ0EFP, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
9Matúšová Klára (H3536)<31>CLER 1 (KJ0GXA, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
10Hilscherová Adéla (H4536)<32>SILVER 12 (KJ0JNB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11Blažková Natálie (H3532)<33>QUAISSIN (KJ0TER, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12Tomíková Dominika (L0370)<34>MATRIX 2 (KJ0DLB, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
13Lušňáková Kateřina (J0NST)<35>GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
14Macourková Daniela (L0126)<49>CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
15Machalová Eliška (H4341)<50>CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16Mičulková Irena (H4516)<51>ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
17Molková Markéta (L0052)<36>VINNY VICTORI (KJ0IWL, K)SK ALLMETAL Martinice o.s. (ML0018)
18Demeterová Veronika (Z99AM)<80>OLYMPIA (KZ04CK, X)Slovensko (MZ0040)
19Škutová Adéla (H3869)<37>CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
20Švihorová Nikol (H3214)<43>PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
21Poledňáková Klára (H4262)<38>RVP CIMI Z (KJ0M6W, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
22Dulavová Simona (H3190)<11>BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
23Matzkeová Jennifer (H3864)<54>DONNA LAURA (KJ0J6V, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24Žačková Lenka (H4134)<30>KILNABOY LUX (KJ00YX, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
25Svačinová Hana (H2605)<21>LOTTY 1 (KJ0T8L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
26Götzingerová Eva (G4066)<39>CANABIS (KJ0J3V, K)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
27Horáková Martina (H4489)<57>BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
28Marušíková Kateřina (H3939)<58>KASKÁDA-V (KJ0K59, K)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
29Materová Denisa (H3340)<59>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30Tioková Klára (H4143)<60>BORNFEE 1 (KJ0UXO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
31Tioková Tereza (H3872)<61>ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
32Srovnalová Lada (H4142)<62>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
33Červenková Žaneta (H3956)<79>KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
34Raidová Nicol (H2509)<63>SANTINUS (KJ0LFH, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
35Balhárková Lucie (H2542)<70>CANCUN 3 (KJ0UOM, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
36Šeligová Barbora (H4387)<48>GEPETTO (KJ0GQ3, V)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
37Škanderová Miroslava (H2834)<64>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
38Škanderová Denisa (H2404)<67>EIGARA (KJ0M6J, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
39Švihorová Nikol (H3214)<44>CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
40Brusová Patricie (H3231)<68>QUANDOR (KJ0LQO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
05_ Skok stupně ZL - EUROBIT POHÁR ŽEN 2018
Běžná ZL (110) 238.2.3 - Dvě rozeskakování /
17.03.2018 14:15

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.03.2018 21:00:21
#JezdecKůňSubjekt
1Švihorová Nikol (H3214)<42>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
2Martynková Anežka (H2695)<75>RACHELL (KJ0JT2, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
3Škanderová Miroslava (H2834)<65>DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
4Škanderová Denisa (H2404)<66>ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5Červenková Žaneta (H3956)<79>KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
6Brusová Patricie (H3231)<69>SIIMFY (KJ0LQS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
7Šeligová Barbora (H4387)<48>GEPETTO (KJ0GQ3, V)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
8Dulavová Simona (H3190)<11>BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
9Marušíková Kateřina (H3939)<58>KASKÁDA-V (KJ0K59, K)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
10Srovnalová Lada (H4142)<62>CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
11Raidová Nicol (H2509)<63>SANTINUS (KJ0LFH, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
12Matzkeová Jennifer (H3864)<54>DONNA LAURA (KJ0J6V, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13Horáková Martina (H4489)<57>BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
14Fabiánová Zuzana (H4385)<73>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
15Materová Denisa (H3340)<59>LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16Švihorová Nikol (H3214)<43>PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
17Krhutová Kateřina (H2499)<74>HASKY Fitmin (KJ0DL1, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
18Macourková Daniela (L0126)<49>CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
19Tioková Tereza (H3872)<61>ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
20Mičulková Irena (H4516)<51>ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
21Švihorová Zuzana (H1249)<41>CORIEL (KJ0EFP, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
22Machalová Eliška (H4341)<50>CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
23Krampotová Lucie (H4331)<72>VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
24Tioková Klára (H4143)<60>BORNFEE 1 (KJ0UXO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
25Martynková Anežka (H2695)<76>LUISSA (KJ0EHS, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
26Škanderová Miroslava (H2834)<64>DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27Škanderová Denisa (H2404)<67>EIGARA (KJ0M6J, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28Červenková Žaneta (H3956)<78>MARY ROSE 1 (KJ0T3Z, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
29Brusová Patricie (H3231)<68>QUANDOR (KJ0LQO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30Švihorová Nikol (H3214)<44>CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)