Přihlásit se

Skoky
Pohár žen 2018
Oficiální závody (CSN) / 180317H2
17.03.2018 - 17.03.2018
H / Frenštát p/R
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0051 - TJ Slovan Frenštát p.R., z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0128
Richard Bauer
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0007
Olga Havrlantová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H3537
Denisa Hanáková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1335
David Hrnčíř
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0749
Jana Holá
CZE
Skoky
03_ Skok stupně ZM na limitovaný čas - Cena Jezdeckých potřeb EQUIVET
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
17.03.2018
27
#JezdecKůňSubjekt
1Michaela Masárová (H4410)<25>THILL (KJ0P07)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
2Alexandra Hanáčková (L0108)<22>TALISCA ROBINSON (KJ0V2J)JK Ramir, z.s. (ML0022)
3Lenka Žačková (H4134)<30>KILNABOY LUX (KJ00YX)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4Klára Matúšová (H3536)<31>CLER 1 (KJ0GXA)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5Tereza Babincová (H4133)<14>PORTHOS 1 (KJ0CR1)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
6Klára Poledňáková (H4262)<82>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
7Dominika Tomíková (L0370)<34>MATRIX 2 (KJ0DLB)Stáj Derby, spolek (MH0382)
8Taťána Kostková (J0TB1)<18>SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
9Barbora Holušová (H2881)<19>KAJRA-H (KJ0V3N)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
10Kateřina Lušňáková (J0NST)<35>GALETTA 1 (KJ0GMJ)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
11Marie Jennifer Malíková (H4312)<13>BARMAN 1 (KJ0U2F)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12Anežka Březinová (H3945)<17>AMAZING 1 (KJ0UBU)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
13Jana Kopečná (H2373)<20>HD CADAR (KJ0TZ3)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
14Marie Polnická (A3053)<29>MAZÁNEK (KJ0SEK)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
15Markéta Molková (L0052)<36>VINNY VICTORI (KJ0IWL)SK ALLMETAL Martinice o.s. (ML0018)
16Veronika Demeterová (Z99AM)<80>OLYMPIA (KZ04CK)
17Adéla Škutová (H3869)<37>CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
18Zuzana Fabiánová (H4385)<12>CON-RASCA-PAVLIN (KJ0V24)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
19Eva Götzingerová (G4066)<39>CANABIS (KJ0J3V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
20Natálie Grebeňová (J0RCU)<26>RICARDA 1 (KJ0T3O)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
21Nicol Raidová (H2509)<28>FEDER FERNANDO (KJ0T7U)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
22Marek Klus (H1948)<40>CALOX (KJ0SNX)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
23Sabina Bittnerová (H2848)<16>SHADOW RIVER (KJ0TYS)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
24Adéla Hilscherová (H4536)<32>SILVER 12 (KJ0JNB)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
25Natálie Blažková (H3532)<33>QUAISSIN (KJ0TER)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
26Klára Poledňáková (H4262)<38>RVP CIMI Z (KJ0M6W)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
27Alexandra Hanáčková (L0108)<23>LA CASSILIA (KJ0V2I)JK Ramir, z.s. (ML0022)
Skoky
04_ Skok stupně Z s návazným rozeskakováním - Cena Jezdeckých potřeb PEGAS
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
17.03.2018
40
#JezdecKůňSubjekt
1Nikol Švihorová (H3214)<42>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
2Barbora Šeligová (H4387)<47>FRENCISS (KJ0GRE)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
3Miroslava Škanderová (H2834)<65>DISCO BOY (KJ0LQV)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
4Marek Klus (H1948)<40>CALOX (KJ0SNX)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5Denisa Škanderová (H2404)<66>ACELERA (KJ0LEN)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
6Žaneta Červenková (H3956)<78>MARY ROSE 1 (KJ0T3Z)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
7Patricie Brusová (H3231)<69>SIIMFY (KJ0LQS)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
8Zuzana Švihorová (H1249)<41>CORIEL (KJ0EFP)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
9Klára Matúšová (H3536)<31>CLER 1 (KJ0GXA)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
10Adéla Hilscherová (H4536)<32>SILVER 12 (KJ0JNB)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11Natálie Blažková (H3532)<33>QUAISSIN (KJ0TER)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
12Dominika Tomíková (L0370)<34>MATRIX 2 (KJ0DLB)Stáj Derby, spolek (MH0382)
13Kateřina Lušňáková (J0NST)<35>GALETTA 1 (KJ0GMJ)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
14Daniela Macourková (L0126)<49>CICERO 2 (KJ0G77)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
15Eliška Machalová (H4341)<50>CILON (KJ0K5Y)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16Irena Mičulková (H4516)<51>ARCAL-PELI (KJ0KUY)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
17Markéta Molková (L0052)<36>VINNY VICTORI (KJ0IWL)SK ALLMETAL Martinice o.s. (ML0018)
18Veronika Demeterová (Z99AM)<80>OLYMPIA (KZ04CK)
19Adéla Škutová (H3869)<37>CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
20Nikol Švihorová (H3214)<43>PARIS HILTON-M (KJ0L9C)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
21Klára Poledňáková (H4262)<38>RVP CIMI Z (KJ0M6W)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
22Simona Dulavová (H3190)<11>BAMBINO (KJ0N78)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
23Jennifer Matzkeová (H3864)<54>DONNA LAURA (KJ0J6V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24Lenka Žačková (H4134)<30>KILNABOY LUX (KJ00YX)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
25Hana Konečná (H2605)<21>LOTTY 1 (KJ0T8L)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
26Eva Götzingerová (G4066)<39>CANABIS (KJ0J3V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
27Martina Horáková (H4489)<57>BOTTICELLI (KJ0S2B)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
28Kateřina Marušíková (H3939)<58>KASKÁDA-V (KJ0K59)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
29Denisa Materová (H3340)<59>LANAKEN (KJ0DDS)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30Klára Tioková (H4143)<60>BORNFEE 1 (KJ0UXO)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
31Tereza Tioková (H3872)<61>ARWEN 1 (KJ0FR2)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
32Lada Srovnalová (H4142)<62>CAMPARI 6 (KJ0HTU)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
33Žaneta Červenková (H3956)<79>KAIRA (KJ0JX5)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
34Nicol Raidová (H2509)<63>SANTINUS (KJ0LFH)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
35Lucie Balhárková (H2542)<70>CANCUN 3 (KJ0UOM)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
36Barbora Šeligová (H4387)<48>GEPETTO (KJ0GQ3)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
37Miroslava Škanderová (H2834)<64>DELISA 3 (KJ0KFM)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
38Denisa Škanderová (H2404)<67>EIGARA (KJ0M6J)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
39Nikol Švihorová (H3214)<44>CARAMEL 1 (KJ0J8U)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
40Patricie Brusová (H3231)<68>QUANDOR (KJ0LQO)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
Skoky
05_ Skok stupně ZL - EUROBIT POHÁR ŽEN 2018
Běžná ZL (110) 238.2.3 - Dvě rozeskakování /
17.03.2018
30
#JezdecKůňSubjekt
1Nikol Švihorová (H3214)<42>JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
2Anežka Martynková (H2695)<75>RACHELL (KJ0JT2)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
3Miroslava Škanderová (H2834)<65>DISCO BOY (KJ0LQV)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
4Denisa Škanderová (H2404)<66>ACELERA (KJ0LEN)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
5Žaneta Červenková (H3956)<79>KAIRA (KJ0JX5)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
6Patricie Brusová (H3231)<69>SIIMFY (KJ0LQS)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
7Barbora Šeligová (H4387)<48>GEPETTO (KJ0GQ3)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
8Simona Dulavová (H3190)<11>BAMBINO (KJ0N78)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
9Kateřina Marušíková (H3939)<58>KASKÁDA-V (KJ0K59)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
10Lada Srovnalová (H4142)<62>CAMPARI 6 (KJ0HTU)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
11Nicol Raidová (H2509)<63>SANTINUS (KJ0LFH)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
12Jennifer Matzkeová (H3864)<54>DONNA LAURA (KJ0J6V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
13Martina Horáková (H4489)<57>BOTTICELLI (KJ0S2B)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
14Zuzana Fabiánová (H4385)<73>ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
15Denisa Materová (H3340)<59>LANAKEN (KJ0DDS)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
16Nikol Švihorová (H3214)<43>PARIS HILTON-M (KJ0L9C)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
17Kateřina Krhutová (H2499)<74>HASKY Fitmin (KJ0DL1)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
18Daniela Macourková (L0126)<49>CICERO 2 (KJ0G77)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
19Tereza Tioková (H3872)<61>ARWEN 1 (KJ0FR2)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
20Irena Mičulková (H4516)<51>ARCAL-PELI (KJ0KUY)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
21Zuzana Švihorová (H1249)<41>CORIEL (KJ0EFP)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
22Eliška Machalová (H4341)<50>CILON (KJ0K5Y)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
23Lucie Krampotová (H4331)<72>VALENTINO C (KJ0IPR)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
24Klára Tioková (H4143)<60>BORNFEE 1 (KJ0UXO)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
25Anežka Martynková (H2695)<76>LUISSA (KJ0EHS)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
26Miroslava Škanderová (H2834)<64>DELISA 3 (KJ0KFM)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27Denisa Škanderová (H2404)<67>EIGARA (KJ0M6J)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28Žaneta Červenková (H3956)<78>MARY ROSE 1 (KJ0T3Z)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
29Patricie Brusová (H3231)<68>QUANDOR (KJ0LQO)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
30Nikol Švihorová (H3214)<44>CARAMEL 1 (KJ0J8U)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)