Přihlásit se

Všestrannost
Letní všestrannost, OM Východočeské oblasti
Oblastní mistrovství (CCN-OM) / 180727F1
27.07.2018 - 29.07.2018
F / Pardubice
Výsledky
Všestrannost
01_ CNC* - bez omezení
Běžná S, CNC1*, CIC1*

8
Všestrannost
02_ L - bez omezení
Běžná L

14
Všestrannost
03_ Zl - bez omezení
Běžná ZL

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jirčáková Vendula (F1972)CROSS ICE (KJ0TK0, V)Stáj Aliance Jičín (MF0054)
2 Jonová Tereza (F4348)QUICK MILL (KJ0P86, V)JK Hořec (MF0246)
3 Zvěřinová Veronika (G3466)ONYX (KJ0TAJ, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
4 Strnadová Veronika (V0054)ROCK'S LITTLE HONEY (KJ0DF7, K)JK Ždírec, o.s. (MV0097)
5 Raichová Anežka (F3825)SET 1 (KJ0P0P, V)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
6 Skácelová Michaela (F4388)DEREG (KJ0OZP, V)Sportovní jezdecký klub při Školním statku Chrudim (MF0052)
7 Podojil Libor (G3177)MEWERIK (KJ0HTS, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
8 Svobodová Adéla (B1681)UNKAS BOY (KJ0TGD, V)Eventing Team (MA0227)
9 Húsková Lucie (G2928)SAINT MAURITIUS (KJ0LM2, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
10 Kosta Rudolf (E0225)VIK 3 (KJ0LHF, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
11 Moudrá Klára (E1747)NIRVANA 1 (KJ0INA, K)Sportovní klub Pod Studencem, z.s. (ME0278)
12 Kurelová Denisa (A2283)SIR WILLIAM (KJ0L0J, V)JS Nesměň o.s. (MB0229)
13 Novotná Kristýna (F4286)HAWANA (KJ0MQT, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
14 Knotová Lucie (E0672)CLEO 7 (KJ0TCW, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
15 Knotová Lucie (E0672)SARAGON (KJ0I0F, V)PEDAG Equi Team, z.s. (MG0302)
16 Kučerová Aneta (F2974)FERDINAND 1 (KJ0DQR, V)JK při OPS Šťastný domov Líšnice (MF0357)
17 Höcková Jana (F1270)LOWEN (KJ0L1Q, V)JO Albert Stolany (MF0138)
18 Hatla Jaroslav (F0488)DAF 1 (KJ0LKD, V)JC Rusek (MF0258)
19 Čtrnáctá Lucie (F1744)LUCKY FOURTEENTH (KJ0TFQ, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
20 Fialová Miroslava (B2641)GOLDFINGER 1 (KJ0L52, V)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
21 Sůrová Pavlína (F0565)BELWET (KJ0FHA, H)Stáj Vasury (MF0135)
22 Hovjacká Markéta (H1633)DERYLYN (KJ0USH, K)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
23 Lelková Silvie (F2651)CATALIN I MT-5/KRYŠTOF G (KJ0INP, V)JK Náchod (MF0154)
24 Linková Tereza (F4160)RAINING DAY (KJ0JSZ, V)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
25 Moudrá Dominika (B2503)BOREALIS (KJ0ES0, V)Stáj Moudrý (MB0115)
26 Slavíková Gabriela (C0337)EXPECTATION CHRISTIE (KJ0TMQ, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
27 Příhoda Miloslav (F1976)KOOK DE PEŇAFLOR (KJ0MOG, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
28 Hlavatá Lucie (F1124)KAIPPER (KJ0JUZ, V)JS Slavíkov (MF0017)
29 Burešová Tereza (F4418)CASSIOPPEA (KJ0TBE, K)JS Slavíkov (MF0017)
30 Létal Lukáš (G1066)QUIDO 9 (KJ0T12, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
31 Holec Jan (F0070)ERSTE 1 (KJ00R7, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
32 Horáčková Adéla (F1745)ANGELIKA 14 (KJ0ST1, K)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
33 Vaňková Jitka (F0965)ETIEN 2 (KJ0HJ3, V)JS Slavíkov (MF0017)
Všestrannost
04_ Z - bez omezení
Běžná Z

23
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Třísková Michaela (J0QIZ)KASSIOPE (KJ0EI5, K)Spolek přátel koní Zaloňov (MF0405)
2 Bezděková Zuzana (B2393)TOP TORA QUALITY-SL (KJ0RXY, K)Wrbna Racing a.s. (MA0054)
3 Šedá Marcela (G1280)SIR CARTIER (KJ0KUU, V)JK Ideas (MG0167)
4 Koliášová Michala (F2366)BRITANY (KJ0GMI, K)TJ Tesla Pardubice (MF0358)
5 Krobotová Kateřina (H2900)KENJI-H (KJ0IMF, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
6 Krobot Richard (H2455)QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
7 Schmolzová Veronika (L0452)TRAVIATA JIM (KJ0UXY, V)Ranč u Tuffa z.s. (ML0080)
8 Posledníková Eliška (J0I7N)CARAGAN (KJ0TDZ, K)TJ Tesla Pardubice (MF0358)
9 Benešová Barbora (B3185)JUSAIN BOLT (KJ0V4H, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
10 Příhoda Miloslav (F1976)ALANTINO (KJ0VRG, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
11 Špalek Michal (E0002)SAGARA 20 (KJ0U7W, K)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
12 Weihrichová Nela (F2898)CASIO 5 (KJ0KY2, V)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
13 Votavová Šárka (F2846)ARAM 2 (KJ0LC2, V)Stáj J+J Votava (MF0325)
14 Regnard Viktor (J0OAV)ESO (KJ0SBV, V)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
15 Filípek Ludvík (A0024)FALCO 10 (KJ0BJA, V)Jezdecké středisko Řitka (MB0188)
16 Strakošová Sára (F4259)KONIE 1 (KJ0IXJ, K)Jezdecký klub Norma , z.s. (MB0446)
17 Jaroš Martin (V0704)JOHNNY WHISTLE (KJ0VKN, V)JK Korzár Mladé Bříště, z.s. (MV0010)
18 Daranský Miroslav (F1173)FEDOR 1 (KJ0GHH, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
19 Létal Lukáš (G1066)MANOR (KJ0UZP, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
20 Lesáková Andrea (E0416)OLLY (KJ0SPO, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
21 Faladová Marianna (A1501)CABERNET SAUVIGNON (KJ0INK, V)JS Concordia (MA0025)
22 Borůvková Petra (F4324)USHUAIA D' ALLIER (KJ0UFJ, K)JK Tůně (MF0125)
23 Krejsa Petr (F1245)MODENA-K (KJ0VD5, K)JK Farma pod Lípou (MF0143)
Všestrannost
05_ ZK bez omezení
Běžná ZK

18
Všestrannost
06_ Hobby Z - bez omezení
Hobby Z

1
Všestrannost
07_ Hobby ZK bez omezení
Hobby ZK

7
Všestrannost
08_ ZL PONY
Pony ZLP

11
Všestrannost
09_ L PONY
Pony LP

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
10_ OM senioři VčO
Běžná S, CNC1*, CIC1*

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
Běžná
Hobby
Pony
CCN-OM
Letní všestrannost, OM Východočeské oblasti
Výsledky
27. 7. – 29. 7.
F / Pardubice
DS a.s.

Pro větší detail klikněte!