Přihlásit se

Multi-disciplína
GRAND PRIX Hradec Králové
Oficiální závody (CHN) / 160826F1
26.08.2016 - 28.08.2016
F / Hradec Králové
Skoky
Všestrannost
Pořadatelé:
MF0025 - Hradecký jezdecký klub z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
F0251
Václav ml. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0256
Václav st. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0013
Jiří Káva
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2720
Vladimír Zvěřina
CZE
Skoky
03_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm
Běžná ZL (110) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
26.08.2016

37
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.06.2017 00:50:29
#JezdecKůňSubjekt
Filip Tošovský (F2708)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JPS Vanice (MF0102)
Klára Motyčková (F1909)ANTIPA (KJ0GWN, K)JK J+M Čánka (MR0018)
Filip Tošovský (F2708)LORD LICCA (KJ0JUS, K)JPS Vanice (MF0102)
Pavlína Pejřilová (F1920)FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Miloslav Příhoda (F1976)LYRCASA (KJ0M7W, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Kateřina Málková (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Johanka Hypiusová (F3789)AMARYLLIS (KJ0FL5, V)Hypius Miloň (MF0139)
Martina Šlégrová (F1966)ART 4 (KJ0H8S, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Pavlína Nováková (F2771)ENIRO (KJ0KQZ, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
Karolína Vaňková (F4331)DANTES 3 (KJ0DCP, V)Sportovní jezdecký klub při Školním statku Chrudim (MF0052)
Barbora Otradovská (F4192)MERRYS (KJ0OAW, V)Rodinná stáj Kopista (MF0384)
Jitka Půšová (F4118)SOLIMON (KJ0ORP, V)JK Tůně (MF0125)
Petr Myška (F0873)LUCKY'S CHIKA (KJ0MD8, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
Pavlína Pejřilová (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Nikola Boháčová (F4365)RIHANNA (KJ0JSX, K)JO Albert Stolany (MF0138)
Lucie Příhodová (F2096)ALABAMA 3 (KJ0JAU, K)JK PAM z.s. (MF0148)
Miloslav Příhoda (F1976)QUIBCONA (KJ0M7X, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Petr Pazderka (F0493)SAGIRA-K (KJ0LQ9, K)JO SŠ CHKJ Kladruby n. L. (MF0100)
Vladislava Ciprová (F1012)RŮŽENKA 2 (KJ0IPV, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Jana Dušková (F2810)CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
Martina Bečková (F1580)ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
Miloslav Příhoda (F1976)CONCORD 3 (KJ0LQ6, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
David Pomezný (F4421)VILÍK 1 (KJ0KR6, V)JK Tůně (MF0125)
Miluše Černá (F2084)RAMZES 2 (KJ0GJ8, V)Soukromá stáj VIKTORIA Radim (MF0274)
Zuzana Schejbalová (F2797)COMET-K (KJ0EOD, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
Miroslav Tomáš (F1795)SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
Petr Myška (F0873)SAVOI COL DE JOLY (KJ0L1C, K)Jezdecký klub Isabel , z.s. (MF0311)
Dagmar Klouzová (F2302)ROXANA 12 (KJ0JZ9, K)Soukromá stáj VIKTORIA Radim (MF0274)
Kristýna Dostálová (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Vladislava Ciprová (F1012)REVUE (KJ0JSY, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Aneta Dohnalová (F2966)INFINITY 1 (KJ0LLT, K)JK BENFOUR (MF0328)
Anna Hypiusová (F2903)BRITNEY 2 (KJ0EXQ, K)Hypius Miloň (MF0139)
Radka Šibravová (B2959)VIKI BECCARI (KJ0OZC, K)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
Zdeněk Sláma (F2233)MONROE H (KJ0KX4, K)JS pod Kunětickou horou (MF0192)
Veronika Řezáčová (F4158)CYRIL 1 (KJ0KR0, V)JO Albert Stolany (MF0138)
Tereza Linková (F4160)RAINING DAY (KJ0JSZ, V)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Naděžda Marčoková (F3817)GRANADA 12 (KJ0DLX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Skoky
04_ Soutěž se stupňovanou obtížností do 120 cm
Běžná L** (120) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
26.08.2016

18
Skoky
05_ Dvoufázové skákání 100 - 110 cm
Běžná ZL (110) 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.08.2016

13
Skoky
06_ Cena ČUS - dvoufázové skákání 110 - 120 cm
Běžná L** (120) 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.08.2016

17
Skoky
07_ Cena DUKASE - parkur stupně L**
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
26.08.2016

21
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.06.2017 00:50:29
#JezdecKůňSubjekt
Pavlína Pejřilová (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Filip Tošovský (F2708)SOKRATES 2 (KJ0I4Q, V)JPS Vanice (MF0102)
Miloslav Příhoda (F1976)LARGO 11 (KJ0F6A, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Václav Kubišta (C1430)MARY 1 (KJ0GH7, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Miloslav Příhoda (F1976)IDAHO (KJ0HOE, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Pavlína Pejřilová (F1920)FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Tomáš Hůlka (A1388)CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)TH Equiclub (MA0220)
Tereza Mücková (B2721)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Iveta Faltysová (F1923)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
Filip Tošovský (F2708)LORD LICCA (KJ0JUS, K)JPS Vanice (MF0102)
Jaroslav Hatla (F0488)BALLYMURPHY MARK (KJ0M9F, V)Czech Equestrian Team a.s. (MA0247)
Lukáš Létal (G1066)FEDOR 1 (KJ0GHH, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
Miloslav Příhoda (F1976)INKARD (KJ0LCS, V)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Hana Hlavatá (F0957)SHANKAR 1 (KJ082E, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
Klára Motyčková (F1909)ANTIPA (KJ0GWN, K)JK J+M Čánka (MR0018)
Kristýna Dostálová (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Lukáš Sojka (F1136)CASSIUS CLAY 2 (KJ0MSH, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
Sára Kalivodová (C1268)LADY JANE (KJ0EOW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Hana Szádovská (C1269)MALINA 2 (KJ0EIW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Eliška Orctová (F2827)KONIE 1 (KJ0IXJ, K)JC Rusek (MF0258)
Tomáš Hůlka (A1388)ALESIO (KJ0GEV, V)TH Equiclub (MA0220)
Skoky
08_ Cena Jezdecké potřeby Vachutka - parkur stupně S*
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
26.08.2016

11
Skoky
09_ Cena SECO - dvoufázové skákání 110 - 120 cm
Běžná L** (120) 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.08.2016

13
Skoky
10_ Cena Ford Auto In - parkur stupně L*
Běžná L* (115) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
26.08.2016

18
Skoky
11_ Cena I.CA - soutěž se stupňovanou obtížností do 130 cm
Běžná S** (130) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
26.08.2016

22
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.06.2017 00:50:29
#JezdecKůňSubjekt
Veronika Špačková (F4085)VILERIA (KJ0MC5, K)JK Černožice (MR0005)
Zuzana Plundrová (F1591)LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
Tereza Mücková (B2721)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Otto ml. Vinzens (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Tereza Mücková (B2721)PHILADELFIA Karsit (KJ0GE0, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Kateřina Málková (F2906)CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Michaela Brožková (K0174)ERATO (KJ0JXW, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Otto ml. Vinzens (F0303)NAMIR (KJ07DP, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Kateřina Málková (F2906)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Kateřina Málková (F2906)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Kateřina Savinkovová (F4137)COOCKIE (KJ0GUY, K)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015)
David Košťál (F1030)FAR STAR (KJ0CKT, K)JK Černožice (MR0005)
Anna Siatková (F3008)KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
Tomáš Hůlka (A1388)ALESIO (KJ0GEV, V)TH Equiclub (MA0220)
Vanda Tmějová (F3937)ŽILLIEN Taurus Trans (KJ0I9V, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Tereza Mücková (B2721)ACOLA Karsit (KJ0CWY, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Zuzana Plundrová (F1591)BENTHE (KJ0LFU, K)JS Plundra (MF0237)
Tomáš Hůlka (A1388)CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)TH Equiclub (MA0220)
Josef Rýdl (F0527)PATRONKA (KJ0J8T, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
Pavel Jarolím (B0046)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
Lukáš Sojka (F1136)CAMARA (KJ0IOK, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
Lukáš Sojka (F1136)CASSIUS CLAY 2 (KJ0MSH, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
Skoky
12_ GRAND PRIX Hradec Králové - parkur stupně S**
Běžná S** (130) 276.2N /
26.08.2016

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 21.06.2017 00:50:29
#JezdecKůňSubjekt
Tereza Mücková (B2721)ACOLA Karsit (KJ0CWY, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Zuzana Plundrová (F1591)LAPENTTI (KJ0DDV, V)JS Plundra (MF0237)
Kateřina Málková (F2906)CORNILS (KJ0HER, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Otto ml. Vinzens (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Tereza Mücková (B2721)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Kateřina Málková (F2906)DEDIJTJE (KJ0LKL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Pavlína Pejřilová (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Kateřina Savinkovová (F4137)COOCKIE (KJ0GUY, K)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015)
Tomáš Hůlka (A1388)ALESIO (KJ0GEV, V)TH Equiclub (MA0220)
Michaela Brožková (K0174)ERATO (KJ0JXW, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Vanda Tmějová (F3937)ŽILLIEN Taurus Trans (KJ0I9V, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
Lukáš Sojka (F1136)CAMARA (KJ0IOK, K)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
Lukáš Sojka (F1136)CASSIUS CLAY 2 (KJ0MSH, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
Pavlína Pejřilová (F1920)FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Otto ml. Vinzens (F0303)NAMIR (KJ07DP, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
Kateřina Málková (F2906)CORNELIUS (KJ0DXK, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
Tereza Mücková (B2721)PHILADELFIA Karsit (KJ0GE0, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
Tomáš Hůlka (A1388)CAPPUCCINO LIGHT (KJ0FAA, V)TH Equiclub (MA0220)
Vladimíra Pechanová (F3807)CORLANA (KJ0FY4, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)