Přihlásit se

Skoky
Pony skokové závody - NP ČJF a Stylový pohár
Oficiální závody (CSN) / 180728H4
28.07.2018 - 29.07.2018
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
01_ Pony handicap ZP
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

42
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kodytková Lucie (J0RB5)CIPÍSEK 5 (KJ0ILB, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
2 Veverková Kristýna (F4410)SANKAO ALEGRES (KJ0L0U, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
3 Rejnek Ronald Tycho (G3553)DEL GRACE (KJ0KPS, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
4 Rejnek Ronald Tycho (G3553)DOMANI D'ORO (KJ0ILN, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
5 Mlčochová Karolína (J0VQF)HORNMOOR'S CASPER (KJ0MTP, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Kykalová Anna (A3052)SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Kykalová Emma (J0XKB)TWICKY (KJ0M68, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Průšová Karolína (J0USY)ESPRIT 82 (KJ0UZF, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Průšová Karolína (J0USY)SMOKE (KJ0KYY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10 Held Magdalena (A2183)SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11 Šmatláková Kristýna (A2185)ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12 Sokolová Adéla (A3051)ZEKLAN (KJ0IM8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13 Fraňková Sofie (A3050)SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14 Younis Naila (J0XKD)WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15 Kaclerová Anna (J0RCQ)PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
16 Kaclerová Anna (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
17 Poledňáková Klára (H4262)VANESA 11 (KJ0T3Q, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
18 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
19 Červenková Noemi Anna (J0S9V)FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
20 Barvířová Tina (J0QCM)ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
21 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
22 Horníková Karolína (J0Q55)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
23 Veitová Laura (F4244)PIŠKOT 3 (KJ0MJV, V)Spolek Jezdecká stáj EquiMind Paceřice (ME0258)
24 Veverková Kristýna (F4410)MAYBE THE BEST (KJ0CZA, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
25 Mačátová Viktorie (J0USE)VENDELÍN 3 (KJ0ULX, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
26 Langrová Vanessa (J0T8U)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
27 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
28 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
29 Tůmová Veronika (J0PYQ)KYKY (KJ0GBF, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
30 Ondřejová Lenka (H4529)AMIK 1 (KJ0T08, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
31 Drastich Jakub (J0KZG)BEAUTY 9 (KJ0V4Q, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
32 Drastich Jakub (J0KZG)TEDDY 1 (KJ0AGW, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
33 Krejčířová Barbora (V0790)DIABLO 1 (KJ0SXN, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
34 Krejčířová Barbora (V0790)TABU (KJ0MS1, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
35 Rothová Eva (J0XKP)DE EVERTSHOEVE'S ARJETTE (KJ0T0E, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
36 Kykalová Anna (A3052)SAFIETJE (KJ00WP, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
37 Dohnalová Valentýna (J0OLB)ŠIPKA 2 (KJ0K6F, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
38 Bočková Vanda (J0KKE)ALKA 2 (KJ0UK0, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
39 Bočková Vanda (J0KKE)MIA 6 (KJ0TKW, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
40 Zerzoňová Viktorie (J0RFD)LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
41 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
42 Rypková Nikol (J0UY6)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
Skoky
02_ Pony handicap ZLP
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

69
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Poledňáková Klára (H4262)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
2 Špůrková Natálie (H4381)SATURN 3 (KJ0B92, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
3 Kodytková Lucie (J0RB5)CIPÍSEK 5 (KJ0ILB, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4 Veverková Kristýna (F4410)SANKAO ALEGRES (KJ0L0U, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
5 Rejnek Ronald Tycho (G3553)DEL GRACE (KJ0KPS, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
6 Rejnek Ronald Tycho (G3553)DOMANI D'ORO (KJ0ILN, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
7 Mlčochová Karolína (J0VQF)HORNMOOR'S CASPER (KJ0MTP, V)JK Mělník, z.s. (MB0024)
8 Mlčochová Karolína (J0VQF)RŮŽENKA (KJ05Z0, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
9 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
10 Kykalová Anna (A3052)SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11 Kykalová Emma (J0XKB)TWICKY (KJ0M68, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12 Průšová Karolína (J0USY)ESPRIT 82 (KJ0UZF, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13 Průšová Karolína (J0USY)SMOKE (KJ0KYY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14 Held Magdalena (A2183)SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15 Šmatláková Kristýna (A2185)ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16 Sokolová Adéla (A3051)ZEKLAN (KJ0IM8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17 Fraňková Sofie (A3050)SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18 Younis Naila (J0XKD)WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
19 Humeni Vanesa (A2203)VANESA 8 (KJ0ESB, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
20 Kaclerová Anna (J0RCQ)PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
21 Kaclerová Anna (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
22 Táboříková Jana (C1038)GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
23 Veberová Natalie (E1793)MINO (KJ0L98, V)Parkur klub Děčín (ME0114)
24 Poledňáková Klára (H4262)VANESA 11 (KJ0T3Q, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
25 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
26 Červenková Noemi Anna (J0S9V)FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
27 Barvířová Tina (J0QCM)ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
28 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
29 Horníková Karolína (J0Q55)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
30 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
31 Hejduková Nikola (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
32 Korábová Barbora (J0UZV)ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
33 Hučková Nikola (J0VUR)VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
34 Hučková Tereza (J0VUS)NANDO 1 (KJ0MPE, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
35 Jakubská Simona (J0QPB)GINA 10 (KJ0AB9, K)JK Prostějov (MG0051)
36 Veitová Laura (F4244)ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O, K)Spolek Jezdecká stáj EquiMind Paceřice (ME0258)
37 Veitová Laura (F4244)PIŠKOT 3 (KJ0MJV, V)Spolek Jezdecká stáj EquiMind Paceřice (ME0258)
38 Veverková Kristýna (F4410)MAYBE THE BEST (KJ0CZA, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
39 Mačátová Viktorie (J0USE)VENDELÍN 3 (KJ0ULX, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
40 Langrová Vanessa (J0T8U)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
41 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
42 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
43 Tůmová Veronika (J0PYQ)KYKY (KJ0GBF, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
44 Kubias Josef (F4170)BRAX (KJ0KVG, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
45 Ondřejová Lenka (H4529)AMIK 1 (KJ0T08, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
46 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
47 Drastich Jakub (J0KZG)BEAUTY 9 (KJ0V4Q, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
48 Drastich Jakub (J0KZG)TEDDY 1 (KJ0AGW, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
49 Liďáková Karolína (H3963)WANESA 2 (KJ0GN3, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
50 Krejčířová Barbora (V0790)DIABLO 1 (KJ0SXN, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
51 Krejčířová Barbora (V0790)TABU (KJ0MS1, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
52 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
53 Bahledová Nikol (J0S6D)BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
54 Bahledová Nikol (J0S6D)CULICH (KJ0FEL, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
55 Rothová Eva (J0XKP)DE EVERTSHOEVE'S ARJETTE (KJ0T0E, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
56 Kykalová Anna (A3052)SAFIETJE (KJ00WP, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
57 Dohnalová Valentýna (J0OLB)ŠIPKA 2 (KJ0K6F, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
58 Bočková Vanda (J0KKE)ALKA 2 (KJ0UK0, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
59 Bočková Vanda (J0KKE)MIA 6 (KJ0TKW, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
60 Kopřivová Gabriela (H4305)ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
61 Kopřivová Gabriela (H4305)HARRY 5 (KJ0G5F, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
62 Hložková Karolína (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE, K)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
63 Zerzoňová Viktorie (J0RFD)LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
64 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
65 Rypková Nikol (J0UY6)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
66 Valčíková Sofie (J0RF7)LIPO 1 (KJ0EMA, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
67 Březovjáková Kristýna (J0MCD)ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
68 Bečková Natalie (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
69 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
Skoky
03_ Pony handicap LP
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce / A

41
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Poledňáková Klára (H4262)VANESA 13 (KJ0UWE, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
2 Poledňáková Klára (H4262)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
3 Špůrková Natálie (H4381)SATURN 3 (KJ0B92, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
4 Špůrková Natálie (H4381)SONY 2 (KJ0HUR, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
5 Mlčochová Karolína (J0VQF)RŮŽENKA (KJ05Z0, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
6 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
7 Held Magdalena (A2183)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Šmatláková Kristýna (A2185)MAJANS JESSY (KJ0TPX, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Fraňková Sofie (A3050)ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
10 Humeni Vanesa (A2203)VANESA 8 (KJ0ESB, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
11 Humeni Vanesa (A2203)DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
12 Táboříková Jana (C1038)GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
13 Veberová Natalie (E1793)MINO (KJ0L98, V)Parkur klub Děčín (ME0114)
14 Poledňáková Klára (H4262)SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
15 Horníková Kristýna (H4372)HVĚZDA - H (KJ0J18, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
16 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
17 Hejduková Nikola (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
18 Korábová Barbora (J0UZV)ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
19 Hučková Nikola (J0VUR)VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
20 Hučková Tereza (J0VUS)NANDO 1 (KJ0MPE, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
21 Filip Štěpán (H4241)GARP 2 (KJ0GUR, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
22 Filip Štěpán (H4241)BAM 2 (KJ0L5P, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
23 Jakubská Simona (J0QPB)GINA 10 (KJ0AB9, K)JK Prostějov (MG0051)
24 Veitová Laura (F4244)ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O, K)Spolek Jezdecká stáj EquiMind Paceřice (ME0258)
25 Kubias Josef (F4170)BRAX (KJ0KVG, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
26 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
27 Liďáková Karolína (H3963)WANESA 2 (KJ0GN3, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
28 Petrusová Eliška (F4271)JURÁŠEK 12 (KJ0BY4, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
29 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
30 Bahledová Nikol (J0S6D)BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
31 Bahledová Nikol (J0S6D)CULICH (KJ0FEL, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
32 Semrádová Eliška (J0R2B)SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
33 Adámková Nikola (V0786)LOTUS-DRAGON (KJ0I97, V)Jezdecký klub Třešt, z.s. (MV0016)
34 Kopřivová Gabriela (H4305)ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
35 Kopřivová Gabriela (H4305)HARRY 5 (KJ0G5F, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
36 Hložková Karolína (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE, K)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
37 Valčíková Sofie (J0RF7)LIPO 1 (KJ0EMA, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
38 Březovjáková Kristýna (J0MCD)ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
39 Bečková Natalie (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
40 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
41 Bečková Natalie (H4356)CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
Skoky
04_ Pony handicap SP
Pony SP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

12
Skoky
05_ Pony handicap ZLP (S+A) - uzavřená soutěž pro NP kategorie NOVICE
Pony ZLP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

11
Skoky
06_ Pony handicap ZLP
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mlčochová Karolína (J0VQF)RŮŽENKA (KJ05Z0, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
3 Kykalová Anna (A3052)SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4 Průšová Karolína (J0USY)SMOKE (KJ0KYY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Held Magdalena (A2183)SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Šmatláková Kristýna (A2185)ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Sokolová Adéla (A3051)ZEKLAN (KJ0IM8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Fraňková Sofie (A3050)SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Kaclerová Anna (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
10 Poledňáková Klára (H4262)VANESA 11 (KJ0T3Q, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
11 Červenková Noemi Anna (J0S9V)FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
12 Barvířová Tina (J0QCM)ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
13 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
14 Horníková Karolína (J0Q55)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
15 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
16 Hejduková Nikola (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
17 Hučková Nikola (J0VUR)VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
18 Veverková Kristýna (F4410)MAYBE THE BEST (KJ0CZA, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
19 Veitová Laura (F4244)ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O, K)Spolek Jezdecká stáj EquiMind Paceřice (ME0258)
20 Veitová Laura (F4244)PIŠKOT 3 (KJ0MJV, V)Spolek Jezdecká stáj EquiMind Paceřice (ME0258)
21 Langrová Vanessa (J0T8U)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
22 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
23 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
24 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
25 Tůmová Veronika (J0PYQ)KYKY (KJ0GBF, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
26 Krejčířová Barbora (V0790)TABU (KJ0MS1, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
27 Lovětínská Natálie (J0VAH)FALCO 23 (KJ0T5V, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
28 Slušná Marie (F4399)ETUDA 2 (KJ0U45, K)Stáj Slušný (MF0365)
29 Navrátil David (H4555)DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
30 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
31 Rypková Nikol (J0UY6)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
32 Březovjáková Kristýna (J0MCD)ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
33 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
34 Ondřejová Lenka (H4529)AMIK 1 (KJ0T08, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
35 Kaclerová Anna (J0RCQ)PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
Skoky
07_ Pony handicap LP - uzavřená soutěž pro NP kategorie INTERMEDIATE A,B
Pony LP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Mlčochová Karolína (J0VQF)RŮŽENKA (KJ05Z0, K)JK Mělník, z.s. (MB0024)
2 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
3 Kykalová Anna (A3052)SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4 Průšová Karolína (J0USY)SMOKE (KJ0KYY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Held Magdalena (A2183)SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6 Šmatláková Kristýna (A2185)ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7 Sokolová Adéla (A3051)ZEKLAN (KJ0IM8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8 Fraňková Sofie (A3050)SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9 Kaclerová Anna (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
10 Poledňáková Klára (H4262)VANESA 11 (KJ0T3Q, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
11 Barvířová Tina (J0QCM)ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
12 Barvířová Tina (J0QCM)VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
13 Horníková Karolína (J0Q55)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
14 Hučková Nikola (J0VUR)VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
15 Hučková Tereza (J0VUS)NANDO 1 (KJ0MPE, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
16 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
17 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
18 Krejčířová Barbora (V0790)TABU (KJ0MS1, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
19 Táboříková Jana (C1038)MAYBE THE BEST (KJ0CZA, V)JK Falea (MC0185)
20 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
21 Rypková Nikol (J0UY6)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
22 Březovjáková Kristýna (J0MCD)ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
23 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
24 Kaclerová Anna (J0RCQ)PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
Skoky
08_ Pony handicap LP
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Špůrková Natálie (H4381)SATURN 3 (KJ0B92, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
2 Held Magdalena (A2183)LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3 Šmatláková Kristýna (A2185)MAJANS JESSY (KJ0TPX, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4 Fraňková Sofie (A3050)ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5 Humeni Vanesa (A2203)DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
6 Poledňáková Klára (H4262)SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
7 Poledňáková Klára (H4262)ENDY KVIT (KJ0L4E, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
8 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
9 Hejduková Nikola (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
10 Korábová Barbora (J0UZV)ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
11 Veitová Laura (F4244)ALPINHORSE TULLAMORE DEW (KJ0L3O, K)Spolek Jezdecká stáj EquiMind Paceřice (ME0258)
12 Veitová Laura (F4244)PIŠKOT 3 (KJ0MJV, V)Spolek Jezdecká stáj EquiMind Paceřice (ME0258)
13 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
14 Drastich Jakub (J0KZG)BEAUTY 9 (KJ0V4Q, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
15 Liďáková Karolína (H3963)WANESA 2 (KJ0GN3, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
16 Liďáková Karolína (H3963)WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
17 Dorociaková Kateřina (J0OMM)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
18 Petrusová Eliška (F4271)TAYLOR 2 (KJ0VGL, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
19 Petrusová Eliška (F4271)KAČENKA 1 (KJ0E3I, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
20 Lovětínská Natálie (J0VAH)FALCO 23 (KJ0T5V, H)KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. (MV0135)
21 Slušná Marie (F4399)ETUDA 2 (KJ0U45, K)Stáj Slušný (MF0365)
22 Táboříková Jana (C1038)GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
23 Navrátil David (H4555)DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
24 Kopřivová Gabriela (H4305)ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
25 Kopřivová Gabriela (H4305)HARRY 5 (KJ0G5F, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
26 Hložková Karolína (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE, K)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
27 Zerzoňová Viktorie (J0RFD)LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
28 Valčíková Sofie (J0RF7)LIPO 1 (KJ0EMA, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
29 Bečková Natalie (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
30 Složilová Eliška (L0405)KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0162)
Skoky
09_ Pony handicap SP - uzavřená soutěž pro NP kategorie ADVANCE 1,2
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

16
Skoky
10_ Pony handicap SP
Pony SP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

13
Skoky
11_ Pony STPB - uzavřená soutěž pro NP kategorie MASTER
Pony STPB (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

8
Skoky
Pony
CSN
Pony skokové závody - NP ČJF a Stylový pohár
Výsledky
28. 7. – 29. 7.
H / ESC Olomouc
ESC Olomouc

Pro větší detail klikněte!