Přihlásit se

Skoky
Pony skokové závody - NP ČJF a Stylový pohár
Oficiální závody (CSN) / 180728H4
28.07.2018 - 29.07.2018
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1973
Vendula Svíbová
CZE
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1920
Ladislav Vachutka
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0067
Miroslav Nákelný
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01B Pony ZP handicap
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
28.07.2018

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2018 15:30:56
#JezdecKůňSubjekt
1Kodytková Lucie (J0RB5)<1>CIPÍSEK 5 (KJ0ILB, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
2Zerzoňová Viktorie (J0RFD)<40>LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
3Ondřejová Lenka (H4529)<30>AMIK 1 (KJ0T08, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
4Horníková Karolína (J0Q55)<22>VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
5Mačátová Viktorie (J0USE)<25>VENDELÍN 3 (KJ0ULX, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6Drastich Jakub (J0KZG)<31>BEAUTY 9 (KJ0V4Q, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
7Pichrtová Rozálie (H4569)<94>MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
8Červenková Noemi Anna (J0S9V)<19>FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
9Poledňáková Klára (H4262)<17>VANESA 11 (KJ0T3Q, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
10Held Magdalena (A2183)<10>SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Tůmová Veronika (J0PYQ)<29>KYKY (KJ0GBF, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
12Kaclerová Anna (J0RCQ)<16>TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
13Rypková Nikol (J0UY6)<41>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
14Barvířová Tina (J0QCM)<21>VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
15Rejnek Ronald Tycho (G3553)<4>DOMANI D'ORO (KJ0ILN, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16Průšová Karolína (J0USY)<9>SMOKE (KJ0KYY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17Šmatláková Kristýna (A2185)<11>ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
18Pichrtová Rozálie (H4569)<95>MAON ŠARGOUN (KJ0LMI, H)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
Skoky
01_ Pony ZP handicap
Pony ZP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
28.07.2018 14:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2018 15:30:56
#JezdecKůňSubjekt
1Bočková Vanda (J0KKE)<39>MIA 6 (KJ0TKW, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
2Krejčířová Barbora (V0790)<33>DIABLO 1 (KJ0SXN, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
3Kaclerová Anna (J0RCQ)<15>PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
4Rothová Eva (J0XKP)<35>DE EVERTSHOEVE'S ARJETTE (KJ0T0E, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5Kykalová Emma (J0XKB)<7>TWICKY (KJ0M68, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6Sokolová Adéla (A3051)<12>ZEKLAN (KJ0IM8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7Younis Naila (J0XKD)<14>WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<18>ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
9Bočková Vanda (J0KKE)<38>ALKA 2 (KJ0UK0, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
10Krejčířová Barbora (V0790)<34>TABU (KJ0MS1, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
11Drastich Jakub (J0KZG)<32>TEDDY 1 (KJ0AGW, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
12Rypková Nikol (J0UY6)<42>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
13Rejnek Ronald Tycho (G3553)<3>DEL GRACE (KJ0KPS, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
14Průšová Karolína (J0USY)<8>ESPRIT 82 (KJ0UZF, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15Šmatláková Kristýna (A2185)<98>NEROS (KJ0W6R, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Veverková Kristýna (F4410)<2>SANKAO ALEGRES (KJ0L0U, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
17Tůmová Veronika (J0PYQ)<28>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
18Barvířová Tina (J0QCM)<20>ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
19Mlčochová Karolína (J0VQF)<5>HORNMOOR'S CASPER (KJ0MTP, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
Skoky
02B Pony ZLP handicap
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
28.07.2018

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2018 15:30:56
#JezdecKůňSubjekt
1Ondřejová Lenka (H4529)<30>AMIK 1 (KJ0T08, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
2Zerzoňová Viktorie (J0RFD)<40>LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
3Hučková Tereza (J0VUS)<54>NANDO 1 (KJ0MPE, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
4Korábová Barbora (J0UZV)<52>ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
5Kodytková Lucie (J0RB5)<1>CIPÍSEK 5 (KJ0ILB, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6Tůmová Veronika (J0PYQ)<28>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
7Průšová Karolína (J0USY)<8>ESPRIT 82 (KJ0UZF, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8Kykalová Anna (A3052)<6>SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9Drastich Jakub (J0KZG)<31>BEAUTY 9 (KJ0V4Q, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
10Rypková Nikol (J0UY6)<42>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
11Rejnek Ronald Tycho (G3553)<3>DEL GRACE (KJ0KPS, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
12Bahledová Vanessa (J0S6E)<59>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13Bahledová Nikol (J0S6D)<60>BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14Poledňáková Klára (H4262)<43>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
15Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<58>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
16Liďáková Karolína (H3963)<65>WANESA 2 (KJ0GN3, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
17Veberová Natalie (E1793)<49>MINO (KJ0L98, V)Parkur klub Děčín (ME0114)
18Hložková Karolína (H4411)<64>GAZELA 1 (KJ0SOE, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
Skoky
02C Pony ZLP handicap
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
28.07.2018

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2018 15:30:56
#JezdecKůňSubjekt
1Březovjáková Kristýna (J0MCD)<67>ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
2Táboříková Jana (C1038)<48>GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
3Šmatláková Kristýna (A2185)<11>ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4Tlašková Kateřina (J0RF5)<46>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
5Jakubská Simona (J0QPB)<55>GINA 10 (KJ0AB9, K)JK Prostějov (MG0051)
6Hučková Nikola (J0VUR)<53>VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
7Humeni Vanesa (A2203)<47>VANESA 8 (KJ0ESB, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
8Held Magdalena (A2183)<10>SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9Kubias Josef (F4170)<57>BRAX (KJ0KVG, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
10Průšová Karolína (J0USY)<9>SMOKE (KJ0KYY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Rejnek Ronald Tycho (G3553)<4>DOMANI D'ORO (KJ0ILN, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
12Rypková Nikol (J0UY6)<41>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
13Tůmová Veronika (J0PYQ)<29>KYKY (KJ0GBF, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
14Poledňáková Klára (H4262)<17>VANESA 11 (KJ0T3Q, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
15Kaclerová Anna (J0RCQ)<16>TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
16Mlčochová Karolína (J0VQF)<45>RŮŽENKA (KJ05Z0, K)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
17Bečková Natalie (H4356)<69>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
18Barvířová Tina (J0QCM)<21>VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
19Kopřivová Gabriela (H4305)<62>ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
20Bahledová Nikol (J0S6D)<97>CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
Skoky
02_ Pony ZLP handicap
Pony ZLP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
28.07.2018 15:40

20
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2018 15:30:56
#JezdecKůňSubjekt
1Krejčířová Barbora (V0790)<34>TABU (KJ0MS1, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
2Bočková Vanda (J0KKE)<39>MIA 6 (KJ0TKW, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
3Kaclerová Anna (J0RCQ)<15>PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
4Sokolová Adéla (A3051)<12>ZEKLAN (KJ0IM8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
5Valčíková Sofie (J0RF7)<66>LIPO 1 (KJ0EMA, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
6Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<18>ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
7Rothová Eva (J0XKP)<35>DE EVERTSHOEVE'S ARJETTE (KJ0T0E, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8Kykalová Emma (J0XKB)<7>TWICKY (KJ0M68, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9Krejčířová Barbora (V0790)<33>DIABLO 1 (KJ0SXN, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
10Bočková Vanda (J0KKE)<38>ALKA 2 (KJ0UK0, K)SK FALCO Opava z.s. (MH0392)
11Šmatláková Kristýna (A2185)<98>NEROS (KJ0W6R, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
12Drastich Jakub (J0KZG)<32>TEDDY 1 (KJ0AGW, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
13Mlčochová Karolína (J0VQF)<5>HORNMOOR'S CASPER (KJ0MTP, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
14Bečková Natalie (H4356)<68>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
15Barvířová Tina (J0QCM)<20>ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
16Kopřivová Gabriela (H4305)<63>HARRY 5 (KJ0G5F, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
17Veverková Kristýna (F4410)<2>SANKAO ALEGRES (KJ0L0U, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
18Špůrková Natálie (H4381)<44>SATURN 3 (KJ0B92, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
19Mačátová Viktorie (J0USE)<25>VENDELÍN 3 (KJ0ULX, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
20Horníková Karolína (J0Q55)<22>VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
Skoky
03B Pony LP handicap
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
28.07.2018

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2018 15:30:56
#JezdecKůňSubjekt
1Veberová Natalie (E1793)<49>MINO (KJ0L98, V)Parkur klub Děčín (ME0114)
2Tlašková Kateřina (J0RF5)<46>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
3Jakubská Simona (J0QPB)<55>GINA 10 (KJ0AB9, K)JK Prostějov (MG0051)
4Mlčochová Karolína (J0VQF)<45>RŮŽENKA (KJ05Z0, K)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
5Liďáková Karolína (H3963)<65>WANESA 2 (KJ0GN3, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
6Semrádová Eliška (J0R2B)<80>SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7Táboříková Jana (C1038)<48>GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
8Poledňáková Klára (H4262)<78>VANESA 13 (KJ0UWE, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
9Kubias Josef (F4170)<57>BRAX (KJ0KVG, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
10Hučková Nikola (J0VUR)<53>VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
11Bahledová Nikol (J0S6D)<97>CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
12Horníková Kristýna (H4372)<75>HVĚZDA - H (KJ0J18, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
13Hložková Karolína (H4411)<64>GAZELA 1 (KJ0SOE, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
14Filip Štěpán (H4241)<77>BAM 2 (KJ0L5P, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
15Humeni Vanesa (A2203)<74>DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
16Bečková Natalie (H4356)<83>CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
17Poledňáková Klára (H4262)<82>SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
Skoky
03_ Pony LP handicap
Pony LP 298.1.1 - Soutěž o nejlepší styl jezdce /
28.07.2018 18:15

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2018 15:30:56
#JezdecKůňSubjekt
1Fraňková Sofie (A3050)<13>SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2Valčíková Sofie (J0RF7)<66>LIPO 1 (KJ0EMA, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
3Bečková Natalie (H4356)<68>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
4Kopřivová Gabriela (H4305)<63>HARRY 5 (KJ0G5F, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
5Špůrková Natálie (H4381)<44>SATURN 3 (KJ0B92, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
6Held Magdalena (A2183)<71>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
7Kykalová Anna (A3052)<6>SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8Korábová Barbora (J0UZV)<52>ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
9Bahledová Vanessa (J0S6E)<59>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
10Fraňková Sofie (A3050)<73>ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Hučková Tereza (J0VUS)<54>NANDO 1 (KJ0MPE, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
12Bahledová Nikol (J0S6D)<60>BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
13Poledňáková Klára (H4262)<43>SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
14Filip Štěpán (H4241)<76>GARP 2 (KJ0GUR, H)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
15Kopřivová Gabriela (H4305)<62>ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16Humeni Vanesa (A2203)<47>VANESA 8 (KJ0ESB, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
17Špůrková Natálie (H4381)<70>SONY 2 (KJ0HUR, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
18Březovjáková Kristýna (J0MCD)<67>ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
19Bečková Natalie (H4356)<69>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
Skoky
04_ Pony SP handicap
Pony SP 238.2.1 - Soutěž na čas /
28.07.2018 19:15

11
Skoky
05_ Pony ZLP handicap NOVICE
Pony ZLP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
29.07.2018 8:30

10
Skoky
06_ Pony ZLP handicap
Pony ZLP 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.07.2018 9:15

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2018 15:30:56
#JezdecKůňSubjekt
1Krejčířová Barbora (V0790)<34>TABU (KJ0MS1, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
2Sokolová Adéla (A3051)<12>ZEKLAN (KJ0IM8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3Fraňková Sofie (A3050)<13>SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<18>ANGELO CHRISJE (KJ0VQK, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
5Barvířová Tina (J0QCM)<20>ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
6Tůmová Veronika (J0PYQ)<28>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
7Šmatláková Kristýna (A2185)<98>NEROS (KJ0W6R, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8Rypková Nikol (J0UY6)<42>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
9Mlčochová Karolína (J0VQF)<5>HORNMOOR'S CASPER (KJ0MTP, V)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
10Kykalová Anna (A3052)<6>SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Navrátil David (H4555)<87>DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
12Horníková Karolína (J0Q55)<22>VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
13Hučková Tereza (J0VUS)<54>NANDO 1 (KJ0MPE, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
14Ondřejová Lenka (H4529)<30>AMIK 1 (KJ0T08, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
15Held Magdalena (A2183)<10>SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Lovětínská Natálie (J0VAH)<85>FALCO 23 (KJ0T5V, H)CARWERO, o.s. (MV0099)
17Bečková Natalie (H4356)<69>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
18Slušná Marie (F4399)<86>ETUDA 2 (KJ0U45, K)Stáj Slušný (MF0365)
19Hrstková Barbora (J0VHN)<50>ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
20Březovjáková Kristýna (J0MCD)<67>ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
21Hejduková Nikola (J0S6N)<51>GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
22Kaclerová Anna (J0RCQ)<16>TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
23Poledňáková Klára (H4262)<17>VANESA 11 (KJ0T3Q, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
24Tlašková Kateřina (J0RF5)<46>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
25Hučková Nikola (J0VUR)<53>VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
26Průšová Karolína (J0USY)<9>SMOKE (KJ0KYY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
27Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<58>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
28Barvířová Tina (J0QCM)<21>VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
29Tůmová Veronika (J0PYQ)<29>KYKY (KJ0GBF, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
30Šmatláková Kristýna (A2185)<11>ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
31Rypková Nikol (J0UY6)<41>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
32Mlčochová Karolína (J0VQF)<45>RŮŽENKA (KJ05Z0, K)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
Skoky
07_ Pony LP handicap INTERMEDIATE
Pony LP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
29.07.2018 10:30

18
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2018 15:30:56
#JezdecKůňSubjekt
1Fraňková Sofie (A3050)<13>SIRIUS 11 (KJ0D46, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
2Sokolová Adéla (A3051)<12>ZEKLAN (KJ0IM8, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
3Rypková Nikol (J0UY6)<42>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
4Barvířová Tina (J0QCM)<20>ORCÁN SILVER (KJ0TBR, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
6Tůmová Veronika (J0PYQ)<28>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
7Horníková Karolína (J0Q55)<22>VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
8Kykalová Anna (A3052)<6>SUNNY BOY 1 (KJ0M90, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9Tlašková Kateřina (J0RF5)<46>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
10Bečková Natalie (H4356)<69>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
11Poledňáková Klára (H4262)<17>VANESA 11 (KJ0T3Q, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
12Kaclerová Anna (J0RCQ)<16>TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
13Hučková Nikola (J0VUR)<53>VIVANO (KJ0VED, V)Jezdecký spolek - Královický dvůr (MB0438)
14Průšová Karolína (J0USY)<9>SMOKE (KJ0KYY, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15Mlčochová Karolína (J0VQF)<45>RŮŽENKA (KJ05Z0, K)Jezdecká společnost Vysoká, z.s. (ME0131)
16Březovjáková Kristýna (J0MCD)<67>ZITNAS POKER STAR (KJ0JVO, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
17Rypková Nikol (J0UY6)<41>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
18Barvířová Tina (J0QCM)<21>VOGEN (KJ0HX4, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
19Šmatláková Kristýna (A2185)<11>ANNE B (KJ0UZG, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
Skoky
08_ Pony LP handicap
Pony LP 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.07.2018 11:45

27
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.07.2018 15:30:56
#JezdecKůňSubjekt
1Valčíková Sofie (J0RF7)<66>LIPO 1 (KJ0EMA, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
2Petrusová Eliška (F4271)<90>TAYLOR 2 (KJ0VGL, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
3Kopřivová Gabriela (H4305)<63>HARRY 5 (KJ0G5F, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
4Zerzoňová Viktorie (J0RFD)<40>LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
5Fraňková Sofie (A3050)<73>ALDER COURT'S TOFEE (KJ0UZE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6Navrátil David (H4555)<87>DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
7Špůrková Natálie (H4381)<44>SATURN 3 (KJ0B92, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
8Bečková Natalie (H4356)<68>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
9Drastich Jakub (J0KZG)<31>BEAUTY 9 (KJ0V4Q, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
10Held Magdalena (A2183)<71>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
11Korábová Barbora (J0UZV)<52>ELI 1 (KJ0L4D, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
12Liďáková Karolína (H3963)<88>WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
13Poledňáková Klára (H4262)<92>ENDY KVIT (KJ0L4E, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
14Hrstková Barbora (J0VHN)<50>ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
15Složilová Eliška (L0405)<93>KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0050)
16Lovětínská Natálie (J0VAH)<85>FALCO 23 (KJ0T5V, H)CARWERO, o.s. (MV0099)
17Táboříková Jana (C1038)<48>GINGER 6 (KJ0VV5, K)JK Falea (MC0185)
18Hejduková Nikola (J0S6N)<51>GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
19Dorociaková Kateřina (J0OMM)<89>OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
20Humeni Vanesa (A2203)<74>DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Jezdecký klub Sedla (MA0197)
21Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<58>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
22Hložková Karolína (H4411)<64>GAZELA 1 (KJ0SOE, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
23Slušná Marie (F4399)<86>ETUDA 2 (KJ0U45, K)Stáj Slušný (MF0365)
24Petrusová Eliška (F4271)<91>KAČENKA 1 (KJ0E3I, K)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
25Kopřivová Gabriela (H4305)<62>ORCHID'S ROMARIO II NOVA EQUI (KJ0TS9, H)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
26Liďáková Karolína (H3963)<65>WANESA 2 (KJ0GN3, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
27Poledňáková Klára (H4262)<82>SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
Skoky
09_ Pony SP handicap ADVANCE
Pony SP 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
29.07.2018 13:00

14
Skoky
10_ Pony SP handicap
Pony SP 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.07.2018 14:30

11
Skoky
11_ Pony STPB MASTER
Pony STPB (110) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
29.07.2018 15:20

8