Přihlásit se

Všestrannost
42.ročník ZLATÉ PODKOVY LOŠTICE
Oblastní mistrovství (CCN-OM) / 190615H1
15.06.2019 - 16.06.2019
H / Loštice, Zámecký park Žádlovice
Výsledky
Všestrannost
01_ ZLATÁ PODKOVA - Cena města Loštice
Běžná S (CCx2*S)

8
Všestrannost
02_ STŘÍBRNÁ PODKOVA, OM/Y a OM/S - Cena firmy Jaromír Vissek, Šampionát ml.koní 6-ti a 7-mi letí
Běžná L (CCx1*)

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Höcková Jana (F1270)LOWEN (KJ0L1Q, V)JO Albert Stolany (MF0138)
2 Malečková Simona (V0651)ANIFE Z KINSKÁ (KJ0S8V, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
3 Palánová Dominika (V0751)KORSE (KJ0P0G, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
4 Skácelová Michaela (F4388)DEREG (KJ0OZP, V)Sportovní jezdecký klub při Školním statku Chrudim (MF0052)
5 Vrtek Stanislav (H0444)TEXAS ROCK (KJ0JE9, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
6 Iványi Pavel (G3111)DANCER 2 (KJ0KC3, V)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
7 Vrtek Antonín (H2967)DIRÁNO 1 (KJ0E10, V)TJ Jezdecký spolek při SŠ Gastronomie a Farmářství (MH0070)
8 Maxera Jiří (G0161)C´EST LE BEAU (KJ0USL, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
9 Richtrová Betty (D1965)PIGMENT KINSKÝ (KJ0TGP, H)Svatava Richtrová z.s. (MD0122)
10 Březina Pavel (B1095)TURÍN (KJ0V1M, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
11 Vítková Eliška (B3052)QUELLO MALTA (KJ0M0F, V)Jezdecký oddíl Puchlovice (MF0441)
12 Kornalík Jiří (B1214)FRIDRICH (KJ0MDY, V)Jezdecký klub Karlštejn (MB0007)
13 Chválová Martina (F1940)ARCHIENTE OF LARAMIE (KJ0J09, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
14 Holec Jan (F0070)TASZNIK (KJ0OZ8, V)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
15 Krobotová Kateřina (H2900)DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
16 Krobotová Kateřina (H2900)KENJI-H (KJ0IMF, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
17 Vaněk Jaroslav (C0695)THESEUS (KJ0IKY, V)JK SZeŠ Tábor (MC0023)
18 Čtrnáctá Lucie (F1744)BLANCHETTE (KJ0H7R, K)Jezdecký klub při Rodinné farmě u Čtrnáctých, z. s. (MF0427)
19 Benediktová Kateřina (L0330)PŘEMEK (KJ0DDN, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
20 Heidenreich ml. Radko (H0361)BATTALION (KJ0I6L, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
Všestrannost
03_ BRONZOVÁ PODKOVA, OM/DaJ, NPČJF - Cena firmy KAR group,a.s.
Běžná ZL

12
Všestrannost
04_ SOUTĚŽ NADĚJÍ - Cena Veterinární kliniky Heřmanův Městec
Běžná Z

12
Všestrannost
05_ PONY LP, NPČJF, OM děti (13-16let) - Cena firmy DIBAQ,a.s.
Pony LP

5
Všestrannost
06_ PONY ZLP, NPVP, OM děti (10-12let) - Cena firmy MIKROP Čebín
Pony ZLP

12
Všestrannost
07_ ZL soutěž všestrannosti - Cena firmy Kentaur, Šampionát ml. koní 5-tiletí
Běžná ZL

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Dudková Hana (H4328)SENDY 11 (KJ0T2U, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
2 Strejcovská Dominika (A1061)DIORADA (KJ0M7S, K)Statek Větrov z.s. (MB0482)
3 Podojil Libor (G3177)MEWERIK (KJ0HTS, V)Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. (MV0123)
4 Molík Petr (C0498)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
5 Orctová Eliška (F2827)DAF 1 (KJ0LKD, V)JC Rusek (MF0258)
6 Navrátilová Lenka (H0655)ŠERON-KA (KJ0LQY, K)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
7 Zvěřinová Veronika (G3466)MOZART-H (KJ0EKR, V)TJ Equiklub Třebíč (MG0193)
8 Sluková Tereza (B3216)DYLANIA (KJ0UT7, K)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
9 Zemánek René (H1851)LACOSTE 2 (KJ0HXZ, V)JEZDECKÝ KLUB RANČE NA KONCI SVĚTA, z.s. (MH0320)
10 Hovjacká Markéta (H1633)DERYLYN (KJ0USH, K)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
11 Březina Pavel (B1095)COOL BOY 1 (KJ0VSW, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
12 Pecháčková Jana (F1592)NIDDAXA (KJ0U53, K)SC. SPERANZA - Pecháček (MF0342)
13 Pecháčková Jana (F1592)NIDDAX (KJ0SPG, V)SC. SPERANZA - Pecháček (MF0342)
14 Chválová Martina (F1940)LEO 650 (KJ0SE2, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
15 Horáčková Adéla (F1745)RAMZES AHA (KJ0I58, V)Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. (MF0402)
16 Kučerová Aneta (F2974)FERDINAND 1 (KJ0DQR, V)JK při OPS Šťastný domov Líšnice (MF0357)
17 Benediktová Kateřina (L0330)COLATO-S (KJ0T0B, V)JK Sport Pravčice (ML0007)
18 Krejčířová Simona (H2699)FANNY 4 (KJ0L09, K)Stáj Krejčířovi, z.s. (ML0135)
Všestrannost
08_ Z soutěž všestrannosti - Cena firmy Bukefalos
Běžná Z

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Burešová Tereza (F4418)CASSIOPPEA (KJ0TBE, K)JS Slavíkov (MF0017)
2 Vaňková Veronika (J0RKY)ETIEN 2 (KJ0HJ3, V)JS Slavíkov (MF0017)
3 Linhartová Sára (J0VEM)NOWITKA (KJ0VF0, K)JS Slavíkov (MF0017)
4 Čudková Andrea (J0X7M)VIGOSS (KJ0FI8, V)JS Slavíkov (MF0017)
5 Stříbrná Michaela (G2948)LANTER (KJ0HSU, V)JK Ranč Barevný sen, z.s. (MG0168)
6 Rupcová Adéla (H3692)SKY DANCER (KJ0P0Z, V)JEZDECKÝ ODDÍL MERKO (MH0314)
7 Chovancová Laura (H4476)INFINITY 1 (KJ0LLT, K)JEZDECKÝ ODDÍL MERKO (MH0314)
8 Skácelová Michaela (F4388)NESQUIK 2 (KJ0V9B, V)Sportovní jezdecký klub při Školním statku Chrudim (MF0052)
9 Kajnarová Andrea (F1291)STORM OF GRACIE (KJ0OIE, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
10 Kramáriková Radka (G1524)TRADEMARK (IRE) (KJ0SOQ, V)JS Němčičky (MG0017)
11 Riedlová Jana (H3167)LYKRA (KJ0CBG, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
12 Regnardová Aneta (F2823)CLAUDIE 7 (KJ0U6R, K)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
13 Visingrová Nikola (G3198)SWINFÍR (KJ0JW5, V)JK Ranch u cesty, z.s. (MG0296)
14 Vrzáčková Kružíková Jana (V0784)KOLIN 1 (KJ0P97, V)Jana Vrzáčková (MV0154)
15 Pokora Ing. Jiří (H0073)FIOLA (KJ0EWH, K)TJ Karina Loučka (ML0130)
16 Heraltová Miroslava (H1688)BANDIDO (KJ0TH0, V)TJ Karina Loučka (ML0130)
17 Třísková Michaela (J0QIZ)KASSIOPE (KJ0EI5, K)Spolek přátel koní Zaloňov (MF0405)
18 Hovjacká Markéta (H1633)ŠIRÍN (KJ0U4R, K)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
19 Němečková Barbora (H0973)RUBÍN 9 (KJ0J6C, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
20 Skácelová Klára (H4482)CONTADOR 3 (KJ0UNX, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
21 Lachnitová Lenka (H3666)JON (KJ0P09, V)JEZDECKÝ KLUB NAWARO ZVOLE z.s. (MH0353)
22 Presová Radmila (J0THX)BEST SAND (KJ0OIA, K)Jezdecký spolek pod Hostýnem (ML0025)
23 Krobotová Kateřina (H2900)QUENTIN 12 (KJ0TH8, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
24 Otavová Klára (H4178)FOXY LADY (KJ0JYM, K)Jezdecký spolek MORAVIAN HORSES STABLES z.s. (MG0331)
Všestrannost
09_ ZK soutěž všestrannosti - Cena firmy Kentaur, Šampionát mladých koní 4-letí
Běžná ZK

19
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Strejcovská Barbora (A1181)ESCORT´BOY VALLEY (KJ0U17, V)Statek Větrov z.s. (MB0482)
2 Příhodová Lucie (F2096)EXPERTKA (KJ0WRZ, K)JK PAM z.s. (MF0148)
3 Macháňová Věra (H3981)LIBERTY 698 (KJ0SXS, K)JK LOŠOVSKÁ FARMA, s.r.o. (MH0388)
4 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
5 Malíková Martina Amálie (G4028)BON PASTEUR (KJ0UZX, V)JS Němčičky (MG0017)
6 Kaluža Pavel (H0299)TOUHA (KJ0X4C, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
7 Kaluža Pavel (H0299)PIPPY (KJ0WOD, K)JK Danty Polanka nad Odrou, z. s. (MH0347)
8 Bajková Zdeňka (G3473)FREDERIK 2 (KJ0RYG, V)Equiteam, z.s. (MG0221)
9 Kaszperová Jana (H3662)LASCALLO (KJ0ICP, H)Stáj Ever Dream, z.s. (MH0343)
10 Slavík Václav (G1644)TAZZ (KJ0VIQ, V)JK MENDELU Žabčice (MG0056)
11 Heinová Veronika (G2791)SIR DE 1 (KJ0V03, V)JS Němčičky (MG0017)
12 Adamcová Gabriela (F0913)CARBON 2 (KJ0WLW, V)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
13 Slepicová Pavla (J0MDN)CHICCO 328 (KJ0TQ1, V)JK Moneriko, z.s. (ML0120)
14 Buchtelová Gabriela (J0Q9D)DYNAMIC'S LADY-SL (KJ0FWL, K)JK LOŠOVSKÁ FARMA, s.r.o. (MH0388)
15 Trávníčková Anna (H4363)CHERRY LADY 1 (KJ0TQF, K)Pony klub Olešnice, z.s. (MH0182)
16 Pecková Hana (G2309)ROLÁK (KJ0FT3, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
17 Kupčáková Maja (K0147)BEST BOY JANE VALLEY (KJ0T85, V)Jezdecký sportovní klub Isabela (MF0234)
18 Diringer Karel (G0456)ROMANS (KJ0UF5, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
19 Nosálová Dana (F1502)AMBRA 11 (KJ0VIA, K)JK Orlické Záhoří stáje Ekolife z.s. (MF0136)
Všestrannost
10_ BP - Cross na styl
Běžná ZL

6
Všestrannost
12_ ZLP - Cross na styl
Pony ZLP

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
13_ Oblastní mistrovství seniorů
Běžná L (CCx1*)

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
14_ Oblastní mistrovství dětí a juniorů
Běžná ZL

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
15_ Oblastní mistrovství pony
Pony LP

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
16_ Národní pohár ČJF všestrannosti pony ZLP
Pony ZLP

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
17_ Národní pohár všestrannosti pro děti a juniory BP
Běžná ZL

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
18_ Národní pohár ČJF všestrannosti pro děti a juniory LP
Pony LP

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Všestrannost
Běžná
Pony
CCN-OM
42.ročník ZLATÉ PODKOVY LOŠTICE
Výsledky
15. 6. – 16. 6.
H / Loštice, Zámecký park Žádlovice
JK Loštice

Pro větší detail klikněte!