Přihlásit se

Skoky
KMK Zemský hřebčinec Písek s.p.o.
Kritéria mladých koní (CSN-KMK) / 190813C1
13.08.2019 - 13.08.2019
C / Písek
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MC0298 - Zemský hřebčinec Písek s.p.o.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
D0275
Zdeňka Štruncová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1739
Michael Beneš
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0128
Marcela Šímová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
E0251
Jan Chýle
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0129
Jan Šíma
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž stupně ZL–KMK pro 4 leté klisny
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
13.08.2019 10:00

12
Skoky
02_ Skoková soutěž stupně ZL – KMK pro 4leté hřebce a valachy
KMK ZL (110) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
13.08.2019 10:00

12
Skoky
03_ Skoková soutěž stupně L* – KMK pro 5leté klisny
KMK L* (115) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
13.08.2019 8:00

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 14.08.2019 09:01:03
#JezdecKůňSubjekt
1Horký Václav (C0688)<25>GIPSY LOVE (KJ0X6R, K)JK Tandem (MC0163)
2Finsterle Sára (F3983)<34>CARETTA (KJ0XEJ, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
3Císařová Adéla (B2270)<31>AMANA (KJ0V7P, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
4Jindra Jaroslav (H0373)<38>CRAZY 3 (KJ0VH3, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
5Kotalík Matěj (C0863)<80>JOLIE COEUR (KJ0XHA, K)JK Falea (MC0185)
6Hruška Zdeněk (F0304)<36>ALBERTA 1 (KJ0VG4, K)JK prof.M.Hrabánkové z.s. (MC0261)
7Vančura Petr (B0680)<37>HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
8Hanušová Kateřina (A0314)<39>GIA ACORADA (KJ0VTV, K)JS Ohrazenice (MC0213)
9Květoňová Barbora (C1590)<28>CONNIE SUN-T (KJ0WPV, K)Stáj Cejsice z.s. (MC0292)
10Dvořáková Radka (C0345)<29>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
11Štětina Jan (C0547)<35>JIMMY JANE (KJ0VLD, K)Jezdecká stáj Schneider, z.s. (MD0072)
12Horký Václav (C0688)<26>LIA JAY (KJ0VCS, K)JK Tandem (MC0163)
13Finsterle Sára (F3983)<33>CASSANDRA (KJ0X3C, K)CANAMIPHARM TEAM (MF0349)
14Císařová Adéla (B2270)<30>VINCITORE DI VERONA (KJ0V7O, K)JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání-Hamáček (MD0247)
15Jindra Jaroslav (H0373)<40>STEFFI 1 (KJ0WTQ, K)Stáj JINDRA o.s. (MD0195)
16Kupcová Kamila (G2007)<27>CALCADA (KJ0W70, K)Sportovní klub Borová, z.s (MC0215)
17Kotalík Matěj (C0863)<32>JIRETTO (KJ0X5W, K)Stáj Dita Opalice z.s. (MC0131)
Skoky
04_ Skoková soutěž stupně L* – KMK pro 5leté hřebce a valachy
KMK L* (115) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
13.08.2019 8:00

16
Skoky
05_ Skoková soutěž stupně S* - KMK pro 6leté klisny
KMK S* (125) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
13.08.2019 8:00

13
Skoky
06_ Skoková soutěž stupně S* - KMK pro 6leté hřebce a valachy
KMK S* (125) 298.1.3 - Kvalifikace KMK /
13.08.2019 8:00

7