Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Komárno
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200801A1
01.08.2020 - 01.08.2020
B / Komárno - Nymburk
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž HOBBY 60 cm – cena Happy Horses
Hobby 60 cm 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
2 Šulcová Karin (J0YL1)LOTY (OUŠA) (KJ0WQU, K)JK Liberec (ME0013)
3 Hrabalová Anna (J0V0Y)TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
4 Písková Dominika (J0REM)SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
5 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
6 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
7 Smejkalová Tereza (J0YZ3)MANHATTAN SKY (KJ0OMS, V)JS Hubert Přítoky (MB0141)
8 Tibitanzlová Klára (J0UX1)LIMONA 1 (KJ0VM5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9 Šemíková Edina (J10HE)KRISTAL (KJ0C3E, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10 Suchá Karolina (J0UUR)BROKER (KJ0KBC, V)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
11 Joklová Natália (J10TU)CORNISH PRINCE (KJ0EHR, V)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
12 Jakubcová Zuzana (B2395)ARETTE - G (KJ0WCV, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
13 Rajchmanová Andrea (J0WA6)SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
14 Svobodová Petra (B3364)CISSING COMTESSE (KJ0LYV, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
15 Spálený Pavel (J0Z6H)FELICITA 42 (KJ0XDV, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
16 Vojtová Šárka (J06SW)WARRAJINGA (KJ0Z60, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
17 Vavřinová Eliška (J0PIP)MORLYN ANTUR GLOW (KJ0TZ2, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
18 Redlichová Eliška (J0YWX)NARCIS 2 (KJ0A1V, V)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
Skoky
02_ Skoková soutěž HOBBY 70 cm – cena Vetoflex
Hobby do 70 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Řezáčová Lucie (J0NH9)COLONEL 1 (KJ0I01, V)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
2 Splavcová Ema (J101N)SÍLA (KJ0VIF, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
3 Čopová Adriana (J10GM)PATRICK LS (KJ0FV1, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
4 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
5 Bossová Anna Marie (J0WF8)JOHANKA 12 (KJ0VWA, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
6 Šulcová Karin (J0YL1)LOTY (OUŠA) (KJ0WQU, K)JK Liberec (ME0013)
7 Písková Dominika (J0REM)SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
8 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
9 Kemrová Veronika (K0345)BORA 3 (KJ0VOP, K)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10 Kemrová Viktorie (K0344)ZWALUWENBURGS CROGAN(NL) (KJ0V0L, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
11 Zubová Anastasiya (J0VAU)HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
12 Suchá Karolina (J0UUR)BROKER (KJ0KBC, V)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
13 Joklová Natália (J10TU)CORNISH PRINCE (KJ0EHR, V)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
14 Jakubcová Zuzana (B2395)ARETTE - G (KJ0WCV, K)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
15 Rajchmanová Andrea (J0WA6)SAMURAJ 2 (KJ0XEP, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
16 Moravcová Pavla (V0259)DOREMI (KJ0DL5, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
17 Ambrožová Irena (J0LN1)DON CORLEONE (KJ0MJE, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
18 Anisimova Alesja (B2597)MONOLIT (KJ0EVD, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
19 Hazdrová Tereza (J0Y7N)BATIDA DE COCO I.S (KJ0IV6, K)Jezdecký klub Údrnice z.s. (MF0442)
20 Brunclíková Veronika (J0T7U)LILLY MARLENE (KJ0XSH, K)Soukromá stáj Iris Žacléř (MR0023)
21 Chadimová Eva (A0878)WAR HORSE (KJ0WOB, V)Jezdecká Stáj Skvrňov, z.s. (MB0479)
22 Daňková Nikola (J0PIM)LUCKY 1383 (KJ0YCO, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
23 Svobodová Petra (B3364)CISSING COMTESSE (KJ0LYV, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
24 Sedláčková Andrea (J0MQT)ROZÁRKA 10 (KJ0J3B, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
25 Čechová Kateřina (J0QUF)GALÉN (KJ0FUM, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
26 Macurová Monika (J0T6R)OTHELLO 1 (KJ0TZN, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
27 Spálený Pavel (J0Z6H)FELICITA 42 (KJ0XDV, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
28 Vojtová Šárka (J06SW)WARRAJINGA (KJ0Z60, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
29 Lomský František (C0023)DJANGO 2 (KJ0WJC, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
30 Vavřinová Eliška (J0PIP)MORLYN ANTUR GLOW (KJ0TZ2, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
31 Rajdlová Kateřina (C1375)LENTINI (KJ0WGI, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
32 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
33 Kočárníková Hana (B1554)SWEET SEVENTEEN (KJ0SVD, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Skoky
03_ Skoková soutěž HOBBY 80 cm - cena ManMat
Hobby do 80 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Řezáčová Lucie (J0NH9)COLONEL 1 (KJ0I01, V)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
2 Kaplanová Aneta (J0RH0)FLORIDA 9 (KJ0XPO, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
3 Čopová Adriana (J10GM)PATRICK LS (KJ0FV1, V)Jezdci.cz,z.s. (MB0516)
4 Veselá Martina (J0W4R)BRONCO 2 (KJ0UFF, V)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
5 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
6 Mejstříková Marcela (J0NLZ)TRUST ON SCYRIS (KJ0VOC, V)Jezdecký areál Trnová, z.s. (MB0120)
7 Hájková Nikola (J0XZ7)TOKAJ S (KJ0SR8, V)JK Choťánky (MB0109)
8 Malá Lucie (J0NHA)ARY 1 (KJ0S7A, V)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
9 Zubová Anastasiya (J0VAU)HOBGOBLIN ROCKBOY (KJ0HKK, V)ArtDressage Stable, z.s. (MR0067)
10 Rajchmanová Anna (J0WA5)GALICIE (KJ0CRD, K)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
11 Moravcová Pavla (V0259)DOREMI (KJ0DL5, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
12 Kurucová Tereza (B3324)FAVORITO (KJ0GVA, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
13 Ambrožová Irena (J0LN1)DON CORLEONE (KJ0MJE, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
14 Hazdrová Tereza (J0Y7N)BATIDA DE COCO I.S (KJ0IV6, K)Jezdecký klub Údrnice z.s. (MF0442)
15 Hypšová Veronika (A1007)RITA 96 (KJ0W7D, K)Jezdecký klub Údrnice z.s. (MF0442)
16 Brunclíková Veronika (J0T7U)LILLY MARLENE (KJ0XSH, K)Soukromá stáj Iris Žacléř (MR0023)
17 Matějovská Kateřina (J0PBZ)LORIER (KJ0FC9, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
18 Sedláčková Andrea (J0MQT)ROZÁRKA 10 (KJ0J3B, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
19 Čechová Kateřina (J0QUF)GALÉN (KJ0FUM, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
20 Macurová Monika (J0T6R)OTHELLO 1 (KJ0TZN, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
21 Lomský František (C0023)DJANGO 2 (KJ0WJC, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
22 Rajdlová Kateřina (C1375)LENTINI (KJ0WGI, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
23 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, H)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
24 Matunová Lenka (B1174)ROYAL SOLEIL (KJ0MMV, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
25 Mašková Amálie (B3306)RAECHEL SPARROW (KJ0HYN, K)JK Šerm, Lochovice (MB0370)
26 Kočárníková Hana (B1554)SWEET SEVENTEEN (KJ0SVD, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
Skoky
04_ Skoková soutěž ZM (90 cm) cena Höveler
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hubáčková Lenka (E1195)VALENTÝNKA 1 (KJ0EI0, K)JK Imperia Boni, z.s. (MB0451)
2 Malá Lucie (J0NHA)ARY 1 (KJ0S7A, V)Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179)
3 Kaplanová Aneta (J0RH0)FLORIDA 9 (KJ0XPO, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
4 Málková Lucie (F2402)RHODIA (KJ0WKQ, K)JS Damiss (MF0185)
5 Hrubešová Dominika (A1527)ROMEO 16 (KJ0ERS, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
6 Dobroňová Adriana (J10QB)CARPIS-C (KJ0LPX, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
7 Molíková Kateřina (J10QE)GUILLAUME-S (KJ0G05, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
8 Horáková Tereza (J0REX)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
9 Dosoudilová Michaela (J0XXC)ESCAPE (KJ0LHH, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10 Bohuslavová Anna (V0691)WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
11 Jandurová Kateřina (A1475)TRINITY-R (KJ0U8W, K)JK Céva,z.s. (MA0083)
12 Hájková Nikola (J0XZ7)TOKAJ S (KJ0SR8, V)JK Choťánky (MB0109)
13 Korábová Tereza (J0UZU)DELPRÉE (KJ0WMF, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
14 Korábová Tereza (J0UZU)CELINA SL (KJ0MXR, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
15 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
16 Tomandlová Lucie (B2088)PRINCE OF PARADISE (KJ0VDP, V)JS Equus Slatiňany (MF0004)
17 Cemperová Adéla (B3640)TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
18 Šíbová Kateřina (B3385)GODERA (KJ0P63, K)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
19 Brewerton Jana (H2247)KIRBY 49 (KJ0TRC, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
20 Stehlíková Iva (B1970)WONDER BOY (KJ0XDN, H)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
21 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
22 Vančura Petr (B0680)ARAGON 21 (KJ0WRC, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
23 Antošová Blanka (B3392)STAILI (KJ0XC9, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
24 Hypšová Veronika (A1007)RITA 96 (KJ0W7D, K)Jezdecký klub Údrnice z.s. (MF0442)
25 Matějovská Kateřina (J0PBZ)LORIER (KJ0FC9, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
26 Prchal Bohumil (J0KYV)BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
27 Vavřičková Anna (J0W2A)MAJA 2 (KJ0JY1, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
28 Mücková Tereza (B2721)RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
29 Šohajová Marcela (B1675)GAMBIT 2 (KJ0XKV, H)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
30 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
31 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
32 Landsingerová Kateřina (J0THP)TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
33 Červeňáková Aneta (B3708)LUPO 1 (KJ0YQH, V)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
34 Matunová Lenka (B1174)QUENTON (KJ0YTC, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
35 Matunová Lenka (B1174)ROYAL SOLEIL (KJ0MMV, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
Skoky
05_ Skoková soutěž Z (100 cm) - cena Stivali Romitelli
Běžná do 100 cm 274.1.5.2 - Druhá fáze na čas / A

47
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
2 Vlášková Tereza (F2576)MASCOT (KJ0XXP, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
3 Hubáčková Lenka (E1195)VALENTÝNKA 1 (KJ0EI0, K)JK Imperia Boni, z.s. (MB0451)
4 Straková Simona (J0T4M)VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
5 Žáková Julie (A1727)LADIDA (KJ0YNM, K)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
6 Vratná Vanessa (J0Z4K)BYOUX (KJ0TW9, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
7 Vratná Vanessa (J0Z4K)FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
8 Poklembová Aneta (F4206)MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
9 Hrubešová Dominika (A1527)ROMEO 16 (KJ0ERS, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
10 Dobroňová Adriana (J10QB)CARPIS-C (KJ0LPX, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
11 Molíková Kateřina (J10QE)GUILLAUME-S (KJ0G05, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
12 Horáková Tereza (J0REX)JLB CELEBRITA (KJ0ERE, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
13 Hayerová Vanda (J0WRJ)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
14 Bohuslavová Anna (V0691)WEBERA PAVLIN (KJ0JU1, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
15 Jandurová Kateřina (A1475)TRINITY-R (KJ0U8W, K)JK Céva,z.s. (MA0083)
16 Korábová Tereza (J0UZU)DELPRÉE (KJ0WMF, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
17 Korábová Tereza (J0UZU)CELINA SL (KJ0MXR, K)JK Sever Liberec z.s. (ME0021)
18 Smrzova Jana (J0VLN)ARISING STAR (KJ0XN1, K)ŠŤASTNÝ RANČ ZLONČICE z.s. (MB0483)
19 Bozděchová Simona (E1592)FATIMA 253 (KJ0VD9, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
20 Bozděchová Simona (E1592)LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
21 Zelenková Michaela (F3962)LUCKY BOY 3 (KJ0TAW, V)Stáj Hejduk (MF0336)
22 Tomandlová Lucie (B2088)PRINCE OF PARADISE (KJ0VDP, V)JS Equus Slatiňany (MF0004)
23 Entová Anežka (J0UR9)AL PACHINO (KJ0WGZ, H)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
24 Cemperová Adéla (B3640)TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
25 Šíbová Kateřina (B3385)GODERA (KJ0P63, K)CZECHOBAL, s.r.o. (MB0358)
26 Thomas Ilona (B1979)GIN 9 (KJ0FVU, V)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
27 Brewerton Jana (H2247)KIRBY 49 (KJ0TRC, K)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
28 Stehlíková Iva (B1970)WONDER BOY (KJ0XDN, H)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
29 Hodoušová Andrea (J0MF8)ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
30 Vančura Petr (B0680)ARAGON 21 (KJ0WRC, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
31 Antošová Blanka (B3392)STAILI (KJ0XC9, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
32 Bačáková Felixová Lenka (B3365)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
33 Bačáková Felixová Lenka (B3365)BELANDRO (KJ0IC2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
34 Boháčková Simona (B2857)STIFFLER (KJ0L4W, V)Jakub Štěpán (MB0453)
35 Prchal Bohumil (J0KYV)BONITA 8 (KJ0SVG, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
36 Vavřičková Anna (J0W2A)MAJA 2 (KJ0JY1, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
37 Mücková Tereza (B2721)RUBI LORDANA (KJ0Z6I, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
38 Šohajová Marcela (B1675)CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
39 Šebková Lucie (F1849)VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)
40 Balcarová Bára (J0W8X)TINA 15 (KJ0WKE, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
41 Landsingerová Kateřina (J0THP)TAADCHY (KJ0V14, K)Enfant Terrible s.r.o. (MB0510)
42 Kozáková Vladimíra (A0116)CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
43 Červeňáková Aneta (B3708)LUPO 1 (KJ0YQH, V)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
44 Matunová Lenka (B1174)QUENTON (KJ0YTC, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
45 Matunová Lenka (B1174)IKARUS 2 (KJ0JHG, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
46 Matunová Lenka (B1174)MENORCA (KJ0Z2O, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
47 Fialová Miroslava (B2641)GOLDFINGER 1 (KJ0L52, V)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
Skoky
06_ Skoková soutěž ZL (110 cm) - cena TOPVET
Běžná ZL (110) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

35
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Smrčková Michaela (A2114)F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
2 Vlášková Tereza (F2576)MASCOT (KJ0XXP, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
3 Kaplanová Aneta (J0RH0)MAMBA 2 (KJ0GY2, K)JK Souňovský Dvůr, z.s. (MB0385)
4 Straková Simona (J0T4M)VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
5 Žáková Julie (A1727)LADIDA (KJ0YNM, K)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
6 Poloprutska Eliška (J0VR5)GRACE KELLY 1 (KJ0IB7, K)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
7 Kašíková Barbora (B2806)GUMP OBROCKÝ (KJ0IYA, V)Stáj Housa (MB0156)
8 Vratná Vanessa (J0Z4K)BYOUX (KJ0TW9, K)TJ Equus Kinsky (MA0292)
9 Vratná Vanessa (J0Z4K)FIGO 1 (KJ0M1L, V)TJ Equus Kinsky (MA0292)
10 Poklembová Aneta (F4206)MARION 10 (KJ0UD6, K)Jakub Štěpán (MB0453)
11 Mejzrová Michaela (B2305)LANNY (KJ0IG7, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
12 Hayerová Vanda (J0WRJ)FAUST VD WELLINGTON (KJ0JWV, V)Stáj Nový Dvůr (MF0144)
13 Bozděchová Simona (E1592)FATIMA 253 (KJ0VD9, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
14 Bozděchová Simona (E1592)LEXON (KJ0X26, V)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
15 Trojanová Martina (J0R1I)BACH 1 (KJ0S1U, V)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
16 Zelenková Michaela (F3962)LUCKY BOY 3 (KJ0TAW, V)Stáj Hejduk (MF0336)
17 Entová Anežka (J0UR9)AL PACHINO (KJ0WGZ, H)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
18 Thomas Ilona (B1979)GIN 9 (KJ0FVU, V)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
19 Kurucová Tereza (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
20 Ambrožová Kateřina (B3572)VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
21 Bačáková Felixová Lenka (B3365)ROCKY BALBOA-LS (KJ0H5K, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
22 Bačáková Felixová Lenka (B3365)BELANDRO (KJ0IC2, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
23 Pochman Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
24 Brixi Matyáš (J0X30)CORA 11 (KJ0HSN, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
25 Chaloupková Lucie (B1359)TULUS N (KJ0LS3, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
26 Chaloupková Lucie (B1359)CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
27 Boháčková Simona (B2857)STIFFLER (KJ0L4W, V)Jakub Štěpán (MB0453)
28 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
29 Šebková Lucie (F1849)VALENCIA VON POLAND (KJ0UXE, K)JK Polsko (MR0054)
30 Kozáková Vladimíra (A0116)CHELSEA-Š (KJ0ULY, K)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
31 Červeňáková Aneta (B3708)KEVIN THE KNIGHT(GER) (KJ0W1E, V)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
32 Matunová Lenka (B1174)IKARUS 2 (KJ0JHG, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
33 Matunová Lenka (B1174)MENORCA (KJ0Z2O, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
34 Matunová Lenka (B1174)OLIVER 10 (KJ0K7W, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
35 Fialová Miroslava (B2641)GOLDFINGER 1 (KJ0L52, V)Šk.statek Stř.kraje (MB0097)
Skoky
07_ Skoková soutěž L*/L** (115/120 cm handicap) - cena Orling
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

26
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vlášková Tereza (F2576)MOONLIGHT (KJ0KZF, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
2 Škodová Markéta (B3332)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (MB0451)
3 Poloprutska Eliška (J0VR5)GRACE KELLY 1 (KJ0IB7, K)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
4 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
5 Kašíková Barbora (B2806)GUMP OBROCKÝ (KJ0IYA, V)Stáj Housa (MB0156)
6 Bendová Petra (E1296)GILMÉ (KJ0IW5, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
7 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
8 Hrubešová Dominika (A1527)KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
9 Hrubešová Dominika (A1527)AROX-RUF (KJ0TFJ, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
10 Minaříková Hana (B0779)CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
11 Trojanová Martina (J0R1I)BACH 1 (KJ0S1U, V)JK Komárno - Nymburk, z.s. (MB0222)
12 Pospíšilová Šárka (C0051)JIM GRAND (KJ0SRU, H)JS Dražice (MB0055)
13 Thomas Ilona (B1979)GRACEFUL SCYRIS (KJ0VAU, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
14 Vančura Petr (B0680)HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
15 Vančura Petr (B0680)CONCERTINA (KJ0LNG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
16 Pochman Martin (E1505)DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
17 Brixi Matyáš (J0X30)CORA 11 (KJ0HSN, K)Jezdecké Centrum Jičín (MF0352)
18 Mücková Tereza (B2721)BACARDI DU ROUET (KJ0W51, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
19 Chaloupková Lucie (B1359)TULUS N (KJ0LS3, K)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
20 Chaloupková Lucie (B1359)CORIVAL N (KJ0LS2, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
21 Kvízová Tereza (B3113)COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
22 Mücková Tereza (B2721)IASHA (KJ0Z57, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
23 Šmatolán Václav ml. (F3952)RUSALKA 4 (KJ0I5A, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
24 Červeňáková Aneta (B3708)KEVIN THE KNIGHT(GER) (KJ0W1E, V)JeSdr. VIA Lysá nad Labem (MB0160)
25 Matunová Lenka (B1174)OLIVER 10 (KJ0K7W, V)Sport.stáj Benátky n.J. (MB0366)
26 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
Skoky
08_ Skoková soutěž S* - cena Paragan
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování / A

17
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Vlášková Tereza (F2576)MOONLIGHT (KJ0KZF, V)Hřebčín Měník, z.s. (MF0133)
2 Škodová Markéta (B3332)LE RAMON RENOKAR CNC (KJ0EJG, V)JK Imperia Boni, z.s. (MB0451)
3 Žáková Julie (A1727)GULIVER 9 (KJ0T0L, V)Jezdecký klub Nové Město pod Smrkem , z.s. (ME0252)
4 Tvrdíková Petra (E0230)DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
5 Bendová Petra (E1296)GILMÉ (KJ0IW5, V)JK Stará Boleslav, z.s. (MB0074)
6 Drdlová Nikola (F2661)HEARTBREAKER 1 (KJ0TMH, V)JO Stáj Dvořák-Čistá (MF0046)
7 Hrubešová Dominika (A1527)KLARISA 1 (KJ0LUT, K)Top Horses, z.s. (MA0298)
8 Hrubešová Dominika (A1527)AROX-RUF (KJ0TFJ, V)Top Horses, z.s. (MA0298)
9 Minaříková Hana (B0779)CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
10 Thomas Ilona (B1979)GRACEFUL SCYRIS (KJ0VAU, K)EQILON Mělnická Vrutice, z.s. (MB0264)
11 Vančura Petr (B0680)HORDA (KJ0WPS, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
12 Vančura Petr (B0680)CONCERTINA (KJ0LNG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13 Mücková Tereza (B2721)BACARDI DU ROUET (KJ0W51, V)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
14 Mücková Tereza (B2721)IASHA (KJ0Z57, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
15 Mücková Tereza (B2721)KENTUCKY AIR (KJ0Y7T, K)Sportovní stáj Hořátev - Nymburk, z.s. (MB0448)
16 Šmatolán Václav ml. (F3952)RUSALKA 4 (KJ0I5A, K)JK Šmaspol Hořice (MR0021)
17 Kozáková Vladimíra (A0116)GRAMONT (KJ0HV2, V)Stáj Vladimíra Kozáková (MB0168)
Skoky
Běžná
Hobby
CSN-PJTO
PARAGAN JUMP TOUR - Komárno
Výsledky
1. 8. – 1. 8.
B / Komárno - Nymburk
Belmo s.r.o.JK Komárno

Pro větší detail klikněte!