Přihlásit se

Spřežení
Kompletní závody spřežení - CAN 2*
Český pohár ČJF (CAN-CPCJF) / 200801L1
31.07.2020 - 02.08.2020
L / Tlumačov
Výsledky
Spřežení
01_ Soutěž jednospřeží PONY
Pony CAN 2* (ST) Jednospřeží pony (P1)

4
Spřežení
02_ Soutěž dvojspřeží PONY
Pony CAN 2* (ST) Dvojspřeží pony (P2)

3
Spřežení
03_ Soutěž jednospřeží
Běžná CAN 2* (ST) Jednospřeží (H1)

18
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Křesálková Kristýna (H3876)
Křesálková Martina (J10AZ)
Křesálek Bronislav (J0YPL)
FILOMENA 13 (KJ0WL9, K)Stáj Cáb (MH0089)
Stáj Cáb (MH0089)
Stáj Cáb (MH0089)
2 Holčák Richard (L0373)SACRAMOSO ECOBARA XLVI-116 (KJ0GAO, V)JK Zamoranč (ML0109)
3 Zámorská Yvona (G1883)XANGIA-17 (KJ0RZD, K)JK Zamoranč (ML0109)
4 Vyvialová Tereza (H4120)GUIDAM STAR (KJ0X5R, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
5 Sedlinská Markéta (G0005)CONVERSANO XIII-14 (KJ0ITB, K)Ekofarma Jalový Dvůr (MG0097)
6 Drbohlav Pavel (B0081)FÜRSTIN WILMA (KJ0XYH, K)JK PAMELA BYLANY (MB0277)
7 Štursa Vladimír (V0065)FURIOSO I MT-3/RICHARD G (KJ0INR, H)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
8 Štursa Vladimír (V0065)GASPER KINSKÝ (KJ0V53, H)Skokový klub EQUI EBONIT z. s. (MV0101)
9 Nývlt Karel (F2853)SZOGUN (KJ0M6H, V)JK Sobotka z.s. (MF0072)
10 Starečková Veronika (J0FX6)GENERALE AMAPOLA VII - 12 (KJ0WON, V)Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
11 Bareš Ota (B3424)CINCINNATI 1 (KJ00TC, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
12 Žák Michal (L0489)POLIS (KJ0Y36, H)ZH Tlumačov s.p.o. (ML0140)
13 Biernatova Pavlína (J0YAM)RUDOLFO AMISTAD II - 29 (KJ0YKM, V)Chov koní David Haitl (MH0233)
14 Minarčík Jan (H0403)LORCI (KJ0HTK, V)JK Minarčík, z. s. (MH0319)
15 Stehno Bořek (H3766)BERRID-L (KJ0FKA, V)Paint Western Riding Club, pobočný spolek (MH0122)
16 Bejr Daniel (F2492)SHELDON COOPER (KJ0MZI, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
17 Bejr Daniel (F2492)GENERALE ALBUZA VII - 13 (KJ0V9I, V)Jezdecká stáj Jítravský Dvorec, z.s. (ME0271)
18 Kurka Libor (B0297)CAVALET 1 (KJ0L5H, V)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
Spřežení
04_ Soutěž dvojspřeží
Běžná CAN 2* (ST) Dvojspřeží (H2)

16
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Hlavenka Lubomír (G2608)PLUTO X - 23 SK PEDRÓ (KJ0M2D, V)
PLUTO X - 24 HOLDFÉNY (KJ0M2E, K)
JK Mikulov (MG0170)
2 Sedlák František (J0Z32)BUBIN (KJ0E5X, V)
ARIEN 1 (KJ0T2M, V)
František Sedlák (MH0416)
3 Soukup Alexandr (B1139)ENNA - 39 (KJ0SRY, K)
ESA - 35 (KJ0SRX, K)
JK Ruda (MB0004)
4 Jirásek Zdeněk (F0230)RONY 14 (KJ0ITR, K)
CLIP 1 (KJ0GJ1, V)
JK Robousy z.s. (MF0089)
5 Chylíková Michaela (V0369)GENERALISSIMUS RONCHA XLIV - 17 (KJ0XTZ, H)
FAVORY RISA XXI - 53 (KJ0UF0, H)
RUDOLFO EREDITA V - 40 (KJ0YWR, H)
Národní hřebčín Kladruby nad Labem (MF0140)
6 Bareš Ota (B3424)DESPERADO 3 (KJ0J0E, V)
KOBUS (KJ0Y40, V)
FLORIAN 27 (KJ0UUM, V)
SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
7 Komínková Šárka (J0XMO)PRETORIA MIRAGE (CZE) (KJ0U2H, V)
PRETORIA ELLIOT (CZE) (KJ0UK6, V)
PRETORIA ELRIC (CZE) (KJ0UK5, V)
JK EKO Agrostav z.s. (MH0422)
8 Domes Milan (G3864)MÁGUS (KJ0MO4, V)
BÁRSONY (KJ0MO3, V)
JK M+M Pastviny (MG0293)
9 Haitl David (H2145)SACRAMOSO XAGERA XLV - 46 (KJ08X0, V)
SACRAMOSO MAJENA II - 10 (KJ0XFT, V)
Chov koní David Haitl (MH0233)
10 Petřek Jaroslav (H0405)AMON 46 (KJ0X5U, V)
FELA-Z (KJ0X5V, K)
Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
11 Taibr Jakub (F4389)LUKAS 23 (KJ0J5A, V)
SAXO (KJ0HCC, V)
JK Farma Kotelsko, z.s. (ME0268)
12 Juráň Jaroslav (H1604)INFINITY (KJ0GBV, V)
SEVERANKA HF (KJ0Z52, K)
FAVORY XI - 59 (KJ0WKA, K)
CAO - JS JUKO, z.s. (MH0358)
13 Vinkler Josef (H0464)PRETORIA MADETTA(CZE) (KJ0YKP, K)
PRETORIA MEGIE (CZE) (KJ0YKQ, K)
Stáj Vinkler (MH0228)
14 Moudrý Emil (G1703)ESTANA - 58 (KJ0C37, K)
SOLO ESTANA XXIII-39 (KJ0IO3, V)
ESCOBARA - 22 (KJ0Z1T, K)
JK Arion Čejkovice (MG0172)
15 Komárek Milan (A1827)SZULTAN SIGLAVY CAPRIOLA XV-2 (KJ0X1E, V)
FAVORY FARAO (KJ0X1D, V)
JK stáj Accos (MA0091)
16 Coufalík Václav (H1590)THALIE 1 (KJ0WY2, K)
LINDA 36 (KJ0IVS, K)
LANCET 1 (KJ0SCV, V)
JK COUFALÍK z.s. (MH0413)
Spřežení
05_ Soutěž čtyřspřeží
Běžná CAN 2* (ST) Čtyřspřeží (H4)

4
Spřežení
06_ Soutěž jednospřeží - HOBBY, otevřená
Hobby Dílčí (L) Jednospřeží (H1)

3
Spřežení
Běžná
Hobby
Pony
CAN-CPCJF
Kompletní závody spřežení - CAN 2*
Výsledky
31. 7. – 2. 8.
L / Tlumačov
ZH Tlumačov

Pro větší detail klikněte!