Pořadatelé:
MH0290 - JK Dvůr Nové Zámky, z. s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0362
Simona Heidenreichová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0070
Marta Nováková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F1159
Andrea Hübnerová Laštůvková
CZE
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ Parkur st. „Z“ - KMK pro 4leté klisny
KMK
Z (100)
298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.04.2017 09:19:53
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Hruška Jiří (H0173) | <12>PRETTY WOMAN M (KJ0SXQ, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
2 | Strnadlová Lucie (H2395) | <3>PARIS D'OR (KJ0T5Z, K) | Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244) |
3 | Kubrická Kateřina (H2783) | <1>LOVELY 37 (KJ0SOG, K) | Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060) |
4 | Kubrický Jan (H0341) | <2>CHRISTEEN (KJ0SOF, K) | Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060) |
5 | Čapková Marcela (C0556) | <5>CARAMELA 3 (KJ0SPN, K) | JK Čapková (MC0156) |
6 | Sípos René (H0692) | <6>FALANGA 1 (KJ0S9T, K) | GESOMONT s.r.o. (MH0149) |
7 | Hruška Jiří (H0173) | <13>CHRISTA 2 (KJ0SXP, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
8 | Přibyl Ivo (H1101) | <7>CORNELIA N (KJ0RYT, K) | TJ Moravan Brno (MG0010) |
9 | Julínková Hana (G2127) | <8>PANDORA 233 (KJ0SXJ, K) | Jezdecký klub - Staré Ždánice (MF0293) |
10 | Kopecká Hana (H2066) | <9>CARMEN 29 (KJ0S9V, K) | Stáj Kincl z.s. (MH0031) |
11 | Bosáková Jiřina (H1203) | <10>JLB MELODY (KJ0TGO, K) | Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181) |
12 | Kleandr Tereza (B2721) | <11>LEANDRA (KJ0T4H, K) | Stáj Karsit (MF0242) |
13 | Strnadlová Lucie (H2395) | <4>AMANOSA (KJ0SSX, K) | Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244) |
14 | Hruška Jiří (H0173) | <14>REIKY (KJ0S88, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
02_ Parkur st. „Z“ - KMK pro 4leté hřebce a valachy
KMK
Z (100)
298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.04.2017 09:19:53
03_ Parkur st. „ZL“ - KMK pro 5leté klisny
KMK
ZL (110)
298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.04.2017 09:19:53
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Strnadlová Lucie (H2395) | <23>CARDELA (KJ0M94, K) | Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244) |
2 | Kopecká Hana (H2066) | <22>GIUNETE "B" (KJ0LMG, K) | Stáj Kincl z.s. (MH0031) |
3 | Skřivan Jiří (F0031) | <25>HEDDA 1 (KJ0SEV, K) | Stáj Manon - Jiří Skřivan (MF0016) |
4 | Bosáková Jiřina (H1203) | <28>JLB FENELLA (KJ0LSY, K) | Stáj JLB Komorní Lhotka (MH0181) |
5 | Kleandr Tereza (B2721) | <29>METTE VAN DE MOLENHOEK KARSIT (KJ0T4M, K) | Stáj Karsit (MF0242) |
6 | Holešovský Pavel (G1479) | <30>VINÍ (KJ0LKS, K) | STÁJ PHARLAP (MH0351) |
7 | Hruška Jiří (H0173) | <31>EMMA LEE Z (KJ00WH, K) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
8 | Strnadlová Lucie (H2395) | <24>CARPALA-PELI (KJ0LM1, K) | Stáj SKL Trojanovice, z.s. (MH0244) |
9 | Vančura Petr (B0680) | <27>CONCERTINA (KJ0LNG, K) | JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316) |
10 | Žilinský Michal (H2980) | <48>EIGARA (KJ0M6J, K) | Jezdecký klub MUSTANG (MH0218) |
04_ Parkur st. „L*“ - KMK pro 5leté hřebce a valachy
KMK
L* (115)
298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.04.2017 09:19:53
07_ Parkur st. „L**“ - KMK pro 6 leté klisny, hřebce, valachy
KMK
L** (120)
298.1.3 - Kvalifikace KMK / A
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.04.2017 09:19:53
# | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | Žilinský Slavomír (H0768) | <46>LARGO 18 (KJ0KYN, V) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
2 | Masárová Petra (H0865) | <45>DORIAN GRAY 1 (KJ0KW9, V) | Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147) |
3 | Masár Ladislav (H0663) | <44>DROSSEL TOPAS (KJ0KWA, V) | Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147) |
4 | Hruška Jiří (H0173) | <40>GIGGS (KJ0MEM, H) | Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042) |
5 | Doležal Rudolf (F0382) | <42>ARISTA 4 (KJ0L49, K) | JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150) |
6 | Vančura Petr (B0680) | <43>REVANGE YOU (KJ0KX0, K) | JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316) |
7 | Žilinský Slavomír (H0768) | <47>LACAROS (KJ0KYK, V) | STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135) |
8 | Masárová Petra (H0865) | <41>EVELYN (KJ0KX6, K) | Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147) |