Přihlásit se

Skoky
6. kvalifikační kolo & ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Oficiální závody (CSN) / 190928H3
28.09.2019 - 29.09.2019
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
01_ Skoková soutěž "ZP" - Handicap - otevřená + 6. kvalifikace MSŠ
Pony ZP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lampártová Tereza (J0K0V)MERCY (KJ0SOI, K)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
2 Kudličková Anna (J0VWR)PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3 Kudličková Anna (J0VWR)POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Bahledová Vanessa (J0S6E)BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Urbanová Sophie (J0X0S)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
6 Mokrejšová Lenka (J0ZIX)DIABLO 1 (KJ0SXN, V)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
7 Závodná Rozálie (J0TG6)DANTE 2747 (KJ0SCW, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
8 Peloušková Julie (J0YV1)ÁJA 4 (KJ0XME, K)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
9 Holušová Valentýna (J0VSA)DANNY BOY 1 (KJ0U9B, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
10 Ciompová Zuzana (J0VS9)DAFNE 3 (KJ0UMU, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
11 Dohnalová Valentýna (J0OLB)ŠIPKA 2 (KJ0K6F, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
12 Hlavinková Terezie (J0RUV)POLANA 1 (KJ0TP9, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
13 Pospíšilová Viktorie (J0RGS)BELLO (KJ0V11, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
14 Miloňová Vendula (J0T7Q)VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
15 Havlíčková Karolína (J0TGY)TONY 2 (KJ0BDS, V)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
16 Masárová Natalie (J0RCF)KALINERO (KJ0MJN, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
17 Masárová Natalie (J0RCF)SIR LANCELOT (KJ0T0I, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
18 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)DEL AIFR (KJ0EBY, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
19 Štěpánová Anna (J0ZEP)WANESA 2 (KJ0GN3, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
20 Humplík Václav (J0W6J)MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
21 Humplíková Anna (J0W6I)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
22 Humplíková Anna (J0W6I)ČESTÍK (KJ0UGR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
23 Kretová Adéla (J0Y5V)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
24 Tůmová Veronika (J0PYQ)SURRI 1 (KJ0WCT, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
25 Složil Jiří (J0H97)KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0162)
26 Kobedová Linda (J0QO8)VANDA 15 (KJ0TPB, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
27 Mošťková Klára (J0WCY)LIPO 1 (KJ0EMA, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
28 Mošťková Klára (J0WCY)ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
29 Březovjáková Adéla (J0Z1O)SHARIF (KJ00TG, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
30 Valštýnová Tereza (J0T9G)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
31 Drastich Jakub (J0KZG)ROZÁRKA 11 (KJ0L24, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
32 Špůrková Adéla (J0YWA)SATURN 3 (KJ0B92, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
33 Špůrková Adéla (J0YWA)VANESA 8 (KJ0ESB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
Skoky
02_ Skoková soutěž "ZLP" - Handicap - otevřená + 6. kvalifikace MSŠ
Pony ZLP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

56
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lampártová Tereza (J0K0V)MERCY (KJ0SOI, K)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
2 Kudličková Anna (J0VWR)PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3 Kudličková Anna (J0VWR)POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Bahledová Nikol (J0S6D)BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6 Bahledová Nikol (J0S6D)CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7 Bahledová Vanessa (J0S6E)FIONA 12 (KJ0WED, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
8 Semrádová Eliška (J0R2B)SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9 Theimerová Terezie (L0390)JACKIE JENNY (KJ0J1V, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
10 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
11 Pospíšilová Viktorie (J0RGS)BOHEMIA WILD BOY (KJ0D6G, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
12 Urbanová Sophie (J0X0S)ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
13 Horníková Karolína (J0Q55)HARRY 5 (KJ0G5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
14 Mokrejšová Lenka (J0ZIX)DIABLO 1 (KJ0SXN, V)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
15 Závodná Rozálie (J0TG6)DANTE 2747 (KJ0SCW, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
16 Bradáčová Žaneta (J0RMI)LANDOS 1 (KJ0DQ2, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
17 Peloušková Julie (J0YV1)ÁJA 4 (KJ0XME, K)Jezdecký klub Rubi, z.s. (MG0301)
18 Holušová Valentýna (J0VSA)DANNY BOY 1 (KJ0U9B, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
19 Ciompová Zuzana (J0VS9)DAFNE 3 (KJ0UMU, K)Stáj Mešnice z.s. (MH0428)
20 Dohnalová Valentýna (J0OLB)ŠIPKA 2 (KJ0K6F, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
21 Tlašková Kateřina (J0RF5)METEOR 3 (KJ0VNM, H)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
22 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
23 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
24 Vysoudilová Valerie (H4515)IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
25 Masárová Natalie (J0RCF)KALINERO (KJ0MJN, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
26 Masárová Natalie (J0RCF)SIR LANCELOT (KJ0T0I, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
27 Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)DEL AIFR (KJ0EBY, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
28 Štěpánová Anna (J0ZEP)WANESA 2 (KJ0GN3, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
29 Humplík Václav (J0W6J)ANGELIS DESMOND (KJ0LDB, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
30 Humplík Václav (J0W6J)MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
31 Humplíková Anna (J0W6I)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
32 Humplíková Anna (J0W6I)ČESTÍK (KJ0UGR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
33 Hložková Karolína (H4411)IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
34 Hložková Karolína (H4411)SMOOTLY (KJ0J69, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
35 Valčíková Sofie (J0RF7)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
36 Pichrtová Rozálie (H4569)PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
37 Pichrtová Rozálie (H4569)MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
38 Kretová Adéla (J0Y5V)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
39 Tůmová Veronika (J0PYQ)SURRI 1 (KJ0WCT, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
40 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
41 Složil Jiří (J0H97)SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
42 Složil Jiří (J0H97)KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0162)
43 Složilová Eliška (L0405)NELA 11 (KJ0XBU, K)JASO Oldřichov (ML0162)
44 Kobedová Linda (J0QO8)VANDA 15 (KJ0TPB, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
45 Hejduková Nikola (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
46 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
47 Mošťková Klára (J0WCY)LIPO 1 (KJ0EMA, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
48 Mošťková Klára (J0WCY)ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
49 Březovjáková Adéla (J0Z1O)SHARIF (KJ00TG, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
50 Bečková Natalie (H4356)ARAMIS 2688 (KJ0X8I, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
51 Pšenicová Kristýna (J0ULS)AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
52 Valštýnová Tereza (J0T9G)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
53 Drastich Jakub (J0KZG)TWO-STEP (KJ0XED, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
54 Drastich Jakub (J0KZG)ROZÁRKA 11 (KJ0L24, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
55 Špůrková Adéla (J0YWA)VANESA 8 (KJ0ESB, K)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
56 Špůrková Adéla (J0YWA)SATURN 3 (KJ0B92, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
Skoky
03_ Skoková soutěž "LP**" - Handicap - otevřená + 6. kvalifikace MSŠ
Pony LP** 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

41
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Bahledová Vanessa (J0S6E)MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2 Bahledová Nikol (J0S6D)CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3 Bahledová Vanessa (J0S6E)FIONA 12 (KJ0WED, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Semrádová Eliška (J0R2B)SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Theimerová Terezie (L0390)JACKIE JENNY (KJ0J1V, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
6 Langrová Vanessa (J0T8U)PUKIEL (KJ0KOY, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
7 Langrová Vanessa (J0T8U)AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
8 Horníková Karolína (J0Q55)HARRY 5 (KJ0G5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
9 Horníková Kristýna (H4372)HVĚZDA - H (KJ0J18, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
10 Hurtík Jakub (G3983)MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)JK Sever Brno (MG0156)
11 Bradáčová Žaneta (J0RMI)LANDOS 1 (KJ0DQ2, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
12 Tlašková Kateřina (J0RF5)METEOR 3 (KJ0VNM, H)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
13 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
14 Niemynarzova Kamila (J0SYZ)OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
15 Dorociaková Kateřina (J0OMM)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
16 Vysoudilová Valerie (H4515)IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
17 Miloňová Vendula (J0T7Q)VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
18 Rypková Nikol (J0UY6)ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
19 Rypková Nikol (J0UY6)SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
20 Žákovská Adéla (L0394)AL-KHAM-SA CHAMPAGNO (KJ0LO4, H)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
21 Navrátil David (H4555)DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
22 Humplík Václav (J0W6J)ANGELIS DESMOND (KJ0LDB, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
23 Hložková Karolína (H4411)IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
24 Hložková Karolína (H4411)SMOOTLY (KJ0J69, V)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
25 Valčíková Sofie (J0RF7)NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
26 Červenková Noemi Anna (J0S9V)FATIMA 252 (KJ0UZB, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
27 Pichrtová Rozálie (H4569)PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
28 Pichrtová Rozálie (H4569)MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
29 Tůmová Veronika (J0PYQ)SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
30 Složil Jiří (J0H97)SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
31 Složilová Eliška (L0405)NELA 11 (KJ0XBU, K)JASO Oldřichov (ML0162)
32 Složilová Eliška (L0405)VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0162)
33 Kopřivová Gabriela (H4305)PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
34 Kopřivová Gabriela (H4305)LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
35 Kopřivová Gabriela (H4305)GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
36 Hejduková Nikola (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
37 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
38 Bečková Natalie (H4356)BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
39 Bečková Natalie (H4356)CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
40 Pšenicová Kristýna (J0ULS)AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
41 Drastich Jakub (J0KZG)TWO-STEP (KJ0XED, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
Skoky
04_ Skoková soutěž "SP**" - Handicap - otevřená + 6. kvalifikace MSŠ
Pony SP** 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

17
Skoky
05_ Skoková soutěž "Z " - otevřená + 6. kvalifikace MSŠ
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

33
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kozubková Kristýna (J0QW8)MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2 Mencnerová Karolína (H4553)WALI II (KJ0L83, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
3 Svobodová Eliška (J0YDC)SANTA CLARA "B" (KJ0HT0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Svobodová Eliška (J0YDC)EMILLI ROSE (KJ0XMW, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Svěráková Tereza (G3953)COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6 Bartoňová Tereza (J0VKQ)CATANY 1 (KJ0CEJ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7 Špůrková Natálie (H4381)OLÍRIO (KJ0WZ7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
8 Drábiková Viktorie (J0XBH)JLB CLAIRE JJ (KJ0KSW, K)J.O.Stáj Václav (MH0027)
9 Horníková Kristýna (H4372)KANASTA-H (KJ0WZJ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
10 Zatloukal Adam (J0R2Y)GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
11 Lušňáková Kateřina (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
12 Kubík Radomír (G0385)CINNAMON 1 (KJ0XFV, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
13 Starostová Zuzana (L0192)ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
14 Hurtík Jan (G3856)LET IS HOPE (KJ0XGP, K)JK Sever Brno (MG0156)
15 Látalová Tereza (H4528)PEDRO 9 (KJ0I77, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
16 Zemanová Kristýna (H4261)CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
17 Kuřitková Dana (G0323)DARK SECRET LANDOS (KJ0WJQ, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
18 Havlová Karolína (L0326)CONDIR (KJ0VAX, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
19 Hrubá Elen (H4456)ARMIN 2 (KJ0X0H, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
20 Grebeňová Natálie (J0RCU)FEDER CARTOUCHE (KJ0I6V, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
21 Körnerová Bohdana (H0450)CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
22 Zuštinová Monika (H0449)CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
23 Dutková Denisa (H3761)AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
24 Hallová Tereza (H3255)FAVORY GRAND (KJ0TSA, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
25 Bystroňová Adéla (H4479)ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
26 Pavelková Markéta (J0WD6)JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
27 Ludvík Magdalena (H3507)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
28 Škutová Adéla (H3869)CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
29 Sklenářová Renáta (H3563)VIGO 2 (KJ0DU5, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
30 Kopřivová Gabriela (H4305)KIARA 4 (KJ0KZL, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
31 Ratajová Viola (J0XTQ)ESCAPE (KJ0LHH, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
32 Machalová Eliška (H4341)ALCADO (KJ0LGZ, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
33 Ratajová Vendula (J0TER)EMIL 119 (KJ0T41, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
Skoky
06_ Skoková soutěž "ZL " - otevřená + 6. kvalifikace MSŠ
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

29
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kozubková Kristýna (J0QW8)MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
2 Mencnerová Karolína (H4553)WALI II (KJ0L83, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
3 Svobodová Eliška (J0YDC)SANTA CLARA "B" (KJ0HT0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Svobodová Eliška (J0YDC)EMILLI ROSE (KJ0XMW, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
5 Svěráková Tereza (G3953)COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6 Bartoňová Tereza (J0VKQ)CATANY 1 (KJ0CEJ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7 Špůrková Natálie (H4381)OLÍRIO (KJ0WZ7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
8 Lušňáková Kateřina (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
9 Šímová Darja (J0R3W)MAGIC WING (KJ0GWX, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
10 Kubík Radomír (G0385)CINNAMON 1 (KJ0XFV, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
11 Starostová Zuzana (L0192)ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
12 Zemanová Kristýna (H4261)CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
13 Kuřitková Dana (G0323)DARK SECRET LANDOS (KJ0WJQ, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
14 Havlová Karolína (L0326)CONDIR (KJ0VAX, V)Stáj Montana, z. s. (ML0035)
15 Grebeňová Natálie (J0RCU)FEDER CARTOUCHE (KJ0I6V, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
16 Dutková Denisa (H3761)AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
17 Hallová Tereza (H3255)FAVORY GRAND (KJ0TSA, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
18 Pavelková Markéta (J0WD6)JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
19 Pleva Matěj (J0P8E)RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Baník Ostrava (MH0035)
20 Ludvík Magdalena (H3507)CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
21 Škutová Adéla (H3869)CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
22 Kopřivová Gabriela (H4305)KIARA 4 (KJ0KZL, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
23 Ratajová Viola (J0XTQ)ESCAPE (KJ0LHH, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
24 Machalová Eliška (H4341)ALCADO (KJ0LGZ, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
25 Machalová Eliška (H4341)CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26 Tioková Klára (H4143)BORNFEE 1 (KJ0UXO, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
27 Poledňáková Klára (H4262)LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
28 Zelinková Silvie (H3115)LUCAS 7 (KJ0GZS, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
29 Matýska Zdeněk (G0406)NUMERA RUF (KJ0VMJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
Skoky
07_ Skoková soutěž "LP**" - Handicap – MSŠ Rozlučková soutěž útěchy
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas / A

8
Skoky
08_ Skoková soutěž "ZP" - Handicap - ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Pony ZP 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
09_ Skoková soutěž "ZLP" - Handicap - ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Pony ZLP 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
10_ Skoková soutěž "LP**" - Handicap - ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Pony LP** 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
11_ Skoková soutěž "SP**" - Handicap - ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Pony SP** 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
12_ Skoková soutěž "Z " - ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Běžná Z (100) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
13_ Skoková soutěž "ZL " - ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Běžná ZL (110) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
Běžná
Pony
CSN
6. kvalifikační kolo & ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Výsledky
28. 9. – 29. 9.
H / ESC Olomouc
ESC Olomouc

Pro větší detail klikněte!