Přihlásit se

Skoky
6. kvalifikační kolo & ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Oficiální závody (CSN) / 190928H3
28.09.2019 - 29.09.2019
H / ESC Olomouc
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MH0340 - Equine Sport Center Olomouc, o.p.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
H0012
Jaroslav Jindra
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1918
Zdeněk Daněk
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H0066
Jarmila Měrková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H2499
Kateřina Krhutová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
H1973
Vendula Svíbová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skoková soutěž "ZP" - Handicap - otevřená + 6. kvalifikace MSŠ
Pony ZP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.09.2019 8:30

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.09.2019 07:50:50
#JezdecKůňSubjekt
1Kudličková Anna (J0VWR)<2>PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2Mošťková Klára (J0WCY)<27>LIPO 1 (KJ0EMA, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
3Březovjáková Adéla (J0Z1O)<29>SHARIF (KJ00TG, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
4Lampártová Tereza (J0K0V)<1>MERCY (KJ0SOI, K)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
5Mokrejšová Lenka (J0ZIX)<6>DIABLO 1 (KJ0SXN, V)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
6Humplíková Anna (J0W6I)<21>VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Špůrková Adéla (J0YWA)<32>SATURN 3 (KJ0B92, V)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
8Bahledová Vanessa (J0S6E)<4>BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
9Ciompová Zuzana (J0VS9)<10>DAFNE 3 (KJ0UMU, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
10Kretová Adéla (J0Y5V)<23>MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
11Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<18>DEL AIFR (KJ0EBY, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
12Urbanová Sophie (J0X0S)<5>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
13Humplík Václav (J0W6J)<20>MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
14Závodná Rozálie (J0TG6)<7>DANTE 2747 (KJ0SCW, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
15Tůmová Veronika (J0PYQ)<24>SURRI 1 (KJ0WCT, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
16Holušová Valentýna (J0VSA)<9>DANNY BOY 1 (KJ0U9B, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
17Miloňová Vendula (J0T7Q)<14>VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
18Peloušková Julie (J0YV1)<8>ÁJA 4 (KJ0XME, K)JK Eclipse (MG0181)
19Valštýnová Tereza (J0T9G)<30>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
20Kudličková Anna (J0VWR)<3>POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
21Mošťková Klára (J0WCY)<28>ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
22Humplíková Anna (J0W6I)<22>ČESTÍK (KJ0UGR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
23Masárová Natalie (J0RCF)<17>SIR LANCELOT (KJ0T0I, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
24Hlavinková Terezie (J0RUV)<12>POLANA 1 (KJ0TP9, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
25Havlíčková Karolína (J0TGY)<15>TONY 2 (KJ0BDS, V)TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
26Štěpánová Anna (J0ZEP)<19>WANESA 2 (KJ0GN3, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
27Drastich Jakub (J0KZG)<31>ROZÁRKA 11 (KJ0L24, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
28Pochyla Patrik (J0VCX)<119>KALAMAJKA 1 (KJ0WZO, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
29Dohnalová Valentýna (J0OLB)<11>ŠIPKA 2 (KJ0K6F, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
30Složil Jiří (J0H97)<25>KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0162)
31Masárová Natalie (J0RCF)<16>KALINERO (KJ0MJN, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
31Špůrková Adéla (J0YWA)<33>VANESA 8 (KJ0ESB, K)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
Skoky
02_ Skoková soutěž "ZLP" - Handicap - otevřená + 6. kvalifikace MSŠ
Pony ZLP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.09.2019 10:00

56
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.09.2019 21:45:19
#JezdecKůňSubjekt
1Mošťková Klára (J0WCY)<27>LIPO 1 (KJ0EMA, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
2Kudličková Anna (J0VWR)<2>PALINERO 1 (KJ0UXH, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
3Lampártová Tereza (J0K0V)<1>MERCY (KJ0SOI, K)Pony klub Kobeřice, z.s. (MH0341)
4Mokrejšová Lenka (J0ZIX)<6>DIABLO 1 (KJ0SXN, V)MERIDIAN TEAM z.s. (MH0279)
5Březovjáková Adéla (J0Z1O)<29>SHARIF (KJ00TG, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
6Humplíková Anna (J0W6I)<22>ČESTÍK (KJ0UGR, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
7Humplík Václav (J0W6J)<20>MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
8Tůmová Veronika (J0PYQ)<53>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
9Bahledová Nikol (J0S6D)<4>BABY 1 (KJ0G50, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
10Drastich Jakub (J0KZG)<60>TWO-STEP (KJ0XED, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
11Valštýnová Tereza (J0T9G)<30>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
12Kretová Adéla (J0Y5V)<23>MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
13Vysoudilová Valerie (H4515)<46>IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
14Luczykova Beata (J0VBE)<117>ALBERT 59 (KJ0UIC, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
15Urbanová Sophie (J0X0S)<5>ANNABELLE (KJ0VEJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
16Holušová Valentýna (J0VSA)<9>DANNY BOY 1 (KJ0U9B, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
17Horníková Karolína (J0Q55)<41>HARRY 5 (KJ0G5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
18Závodná Rozálie (J0TG6)<7>DANTE 2747 (KJ0SCW, V)Stáj Drápal z.s. (MG0043)
19Pospíšilová Viktorie (J0RGS)<40>BOHEMIA WILD BOY (KJ0D6G, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
20Peloušková Julie (J0YV1)<8>ÁJA 4 (KJ0XME, K)JK Eclipse (MG0181)
21Ciompová Zuzana (J0VS9)<10>DAFNE 3 (KJ0UMU, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
22Hošáková Marie Anastázie (J0QNT)<18>DEL AIFR (KJ0EBY, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
23Složil Jiří (J0H97)<54>SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
24Mošťková Klára (J0WCY)<28>ŠANTY 1 (KJ0SBG, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
25Kudličková Anna (J0VWR)<3>POLY 6 (KJ0KTJ, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
26Humplíková Anna (J0W6I)<21>VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
27Tůmová Veronika (J0PYQ)<24>SURRI 1 (KJ0WCT, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
28Bahledová Vanessa (J0S6E)<34>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
29Špůrková Adéla (J0YWA)<32>SATURN 3 (KJ0B92, V)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
30Tlašková Kateřina (J0RF5)<43>METEOR 3 (KJ0VNM, H)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
31Masárová Natalie (J0RCF)<16>KALINERO (KJ0MJN, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
32Hložková Karolína (H4411)<48>IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
33Pichrtová Rozálie (H4569)<51>PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
34Dohnalová Valentýna (J0OLB)<11>ŠIPKA 2 (KJ0K6F, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
35Semrádová Eliška (J0R2B)<37>SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
36Pšenicová Kristýna (J0ULS)<59>AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
37Bradáčová Žaneta (J0RMI)<42>LANDOS 1 (KJ0DQ2, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
38Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<45>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
39Štěpánová Anna (J0ZEP)<19>WANESA 2 (KJ0GN3, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
40Theimerová Terezie (L0390)<38>JACKIE JENNY (KJ0J1V, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
41Valčíková Sofie (J0RF7)<50>NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
42Složilová Eliška (L0405)<55>NELA 11 (KJ0XBU, K)JASO Oldřichov (ML0162)
43Hejduková Nikola (J0S6N)<56>GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
44Hrstková Barbora (J0VHN)<57>ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
45Pochyla Patrik (J0VCX)<119>KALAMAJKA 1 (KJ0WZO, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
46Bečková Natalie (H4356)<58>ARAMIS 2688 (KJ0X8I, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
47Langrová Vanessa (J0T8U)<39>AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
48Složil Jiří (J0H97)<25>KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0162)
49Bahledová Nikol (J0S6D)<35>CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
50Bahledová Vanessa (J0S6E)<36>FIONA 12 (KJ0WED, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
51Masárová Natalie (J0RCF)<17>SIR LANCELOT (KJ0T0I, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
52Hložková Karolína (H4411)<49>SMOOTLY (KJ0J69, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
53Humplík Václav (J0W6J)<47>ANGELIS DESMOND (KJ0LDB, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
54Drastich Jakub (J0KZG)<31>ROZÁRKA 11 (KJ0L24, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
55Pichrtová Rozálie (H4569)<52>MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
56Tlašková Kateřina (J0RF5)<44>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
Skoky
03_ Skoková soutěž "LP**" - Handicap - otevřená + 6. kvalifikace MSŠ
Pony LP** 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.09.2019 12:30

42
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.09.2019 12:39:18
#JezdecKůňSubjekt
1Kopřivová Gabriela (H4305)<72>LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
2Luczykova Beata (J0VBE)<117>ALBERT 59 (KJ0UIC, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
3Bahledová Vanessa (J0S6E)<34>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4Tůmová Veronika (J0PYQ)<53>SHEILA 8 (KJ0T07, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
5Vysoudilová Valerie (H4515)<46>IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
6Miloňová Vendula (J0T7Q)<14>VERDUNKA (KJ0VP3, K)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
7Složil Jiří (J0H97)<54>SISI 23 (KJ0K8D, K)JASO Oldřichov (ML0162)
8Drastich Jakub (J0KZG)<60>TWO-STEP (KJ0XED, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
9Navrátil David (H4555)<68>DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
10Horníková Karolína (J0Q55)<41>HARRY 5 (KJ0G5F, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
11Složilová Eliška (L0405)<55>NELA 11 (KJ0XBU, K)JASO Oldřichov (ML0162)
12Langrová Vanessa (J0T8U)<39>AXISS (KJ0U9Y, K)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
13Hložková Karolína (H4411)<49>SMOOTLY (KJ0J69, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
14Pichrtová Rozálie (H4569)<52>MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
15Tlašková Kateřina (J0RF5)<44>MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
16Rypková Nikol (J0UY6)<66>SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
17Bečková Natalie (H4356)<75>CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
18Dorociaková Kateřina (J0OMM)<64>OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
19Bahledová Nikol (J0S6D)<35>CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
20Humplík Václav (J0W6J)<47>ANGELIS DESMOND (KJ0LDB, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
21Kopřivová Gabriela (H4305)<73>GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
22Červenková Noemi Anna (J0S9V)<69>FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
23Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<45>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
24Semrádová Eliška (J0R2B)<37>SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
25Hurtík Jakub (G3983)<63>MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)JK Sever Brno (MG0156)
26Hrstková Barbora (J0VHN)<57>ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
27Valčíková Sofie (J0RF7)<50>NEBO BRANDY TOT (KJ0MTK, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
28Horníková Kristýna (H4372)<62>HVĚZDA - H (KJ0J18, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
29Hejduková Nikola (J0S6N)<56>GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
30Bradáčová Žaneta (J0RMI)<42>LANDOS 1 (KJ0DQ2, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
31Theimerová Terezie (L0390)<38>JACKIE JENNY (KJ0J1V, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
32Pšenicová Kristýna (J0ULS)<59>AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
33Luczykova Beata (J0VBE)<118>MAGICK (KJ0T7S, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
34Složilová Eliška (L0405)<70>VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0162)
35Langrová Vanessa (J0T8U)<61>PUKIEL (KJ0KOY, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
36Hložková Karolína (H4411)<48>IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
37Pichrtová Rozálie (H4569)<51>PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
38Tlašková Kateřina (J0RF5)<43>METEOR 3 (KJ0VNM, H)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
39Bahledová Vanessa (J0S6E)<36>FIONA 12 (KJ0WED, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
40Rypková Nikol (J0UY6)<65>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
41Bečková Natalie (H4356)<74>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
42Kopřivová Gabriela (H4305)<71>PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
Skoky
04_ Skoková soutěž "SP**" - Handicap - otevřená + 6. kvalifikace MSŠ
Pony SP** 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.09.2019 14:30

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.09.2019 14:24:18
#JezdecKůňSubjekt
1Kopřivová Gabriela (H4305)<72>LILU (KJ0TL0, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
2Navrátil David (H4555)<68>DOLLOM SHARIVARI (KJ0F2Q, V)Jezdecký klub U Juráška, z.s. (MH0260)
3Bečková Natalie (H4356)<58>ARAMIS 2688 (KJ0X8I, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
4Rypková Nikol (J0UY6)<65>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
5Složilová Eliška (L0405)<70>VLOČKA 1 (KJ0VEE, K)JASO Oldřichov (ML0162)
6Luczykova Beata (J0VBE)<118>MAGICK (KJ0T7S, V)Sportovní Stáj EquiRex Dyžewska & Luczyk (MH0371)
7Červenková Noemi Anna (J0S9V)<69>FATIMA 252 (KJ0UZB, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
8Kopřivová Gabriela (H4305)<71>PEPSI SG (KJ0X99, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
9Langrová Vanessa (J0T8U)<61>PUKIEL (KJ0KOY, V)JK M+M zfp s.r.o (ML0114)
10Bečková Natalie (H4356)<74>BLESK 30 (KJ0VEK, V)STÁJ PHARLAP (MH0351)
11Dorociaková Kateřina (J0OMM)<64>OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
12Horníková Kristýna (H4372)<62>HVĚZDA - H (KJ0J18, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
13Hurtík Jakub (G3983)<63>MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)JK Sever Brno (MG0156)
14Špůrková Natálie (H4381)<76>SONY 2 (KJ0HUR, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
15Rypková Nikol (J0UY6)<66>SALLY KING (KJ0WDB, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
16Kopřivová Gabriela (H4305)<73>GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
17Bečková Natalie (H4356)<75>CARRY 2 (KJ0JQ3, K)STÁJ PHARLAP (MH0351)
Skoky
05_ Skoková soutěž "Z " - otevřená + 6. kvalifikace MSŠ
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.09.2019 15:30

32
Poslední aktualizace startovní listiny: 28.09.2019 15:39:53
#JezdecKůňSubjekt
1Svobodová Eliška (J0YDC)<79>SANTA CLARA "B" (KJ0HT0, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
2Látalová Tereza (H4528)<91>PEDRO 9 (KJ0I77, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
3Škutová Adéla (H3869)<104>CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
4Zatloukal Adam (J0R2Y)<86>GOGO 1 (KJ0HUV, V)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
5Hallová Tereza (H3255)<100>FAVORY GRAND (KJ0TSA, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
6Kozubková Kristýna (J0QW8)<77>MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
7Zuštinová Monika (H0449)<98>CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
8Ratajová Viola (J0XTQ)<107>ESCAPE (KJ0LHH, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
9Lušňáková Kateřina (J0NST)<87>GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
10Bystroňová Adéla (H4479)<101>ZION 1 (KJ0KWB, V)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
11Mencnerová Karolína (H4553)<78>WALI II (KJ0L83, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
12Zemanová Kristýna (H4261)<92>CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
13Bartoňová Tereza (J0VKQ)<82>CATANY 1 (KJ0CEJ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
14Svěráková Tereza (G3953)<81>COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
15Körnerová Bohdana (H0450)<97>CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
16Kopřivová Gabriela (H4305)<106>KIARA 4 (KJ0KZL, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
17Starostová Zuzana (L0192)<89>ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
17Havlová Karolína (L0326)<94>CONDIR (KJ0VAX, V)Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. (ML0044)
18Sklenářová Renáta (H3563)<105>VIGO 2 (KJ0DU5, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
19Ludvík Magdalena (H3507)<103>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
20Drábiková Viktorie (J0XBH)<84>JLB CLAIRE JJ (KJ0KSW, K)J.O.Stáj Václav (MH0027)
21Pavelková Markéta (J0WD6)<102>JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22Špůrková Natálie (H4381)<83>OLÍRIO (KJ0WZ7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
23Horníková Kristýna (H4372)<85>KANASTA-H (KJ0WZJ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
24Hrubá Elen (H4456)<95>ARMIN 2 (KJ0X0H, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
25Dutková Denisa (H3761)<99>AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
26Grebeňová Natálie (J0RCU)<96>FEDER CARTOUCHE (KJ0I6V, V)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
27Machalová Eliška (H4341)<108>ALCADO (KJ0LGZ, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
28Kubík Radomír (G0385)<88>CINNAMON 1 (KJ0XFV, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
29Ratajová Vendula (J0TER)<109>EMIL 119 (KJ0T41, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
30Kuřitková Dana (G0323)<93>DARK SECRET LANDOS (KJ0WJQ, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
32Svobodová Eliška (J0YDC)<80>EMILLI ROSE (KJ0XMW, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
Skoky
06_ Skoková soutěž "ZL " - otevřená + 6. kvalifikace MSŠ
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
28.09.2019 17:00

28
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.09.2019 21:45:19
#JezdecKůňSubjekt
1Machalová Eliška (H4341)<108>ALCADO (KJ0LGZ, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
2Starostová Zuzana (L0192)<89>ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
3Poledňáková Klára (H4262)<114>LOTA Z RUSÍNA (KJ0VKJ, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
4Dutková Denisa (H3761)<99>AMAZING MOON (KJ0KFA, H)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
5Matýska Zdeněk (G0406)<116>NUMERA RUF (KJ0VMJ, K)JS Ruf, z.s. (MG0303)
6Šímová Darja (J0R3W)<110>MAGIC WING (KJ0GWX, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
7Ludvík Magdalena (H3507)<103>CHRISTIN-L (KJ0UJR, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
8Zelinková Silvie (H3115)<115>LUCAS 7 (KJ0GZS, V)Stáj Pomněnka, z.s. (ML0074)
9Kubík Radomír (G0385)<88>CINNAMON 1 (KJ0XFV, V)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
10Pavelková Markéta (J0WD6)<102>JEJN (KJ0FQF, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
11Ratajová Viola (J0XTQ)<107>ESCAPE (KJ0LHH, V)Equine Sport Center Olomouc, o.p.s. (MH0340)
12Kozubková Kristýna (J0QW8)<77>MR PRESIDENT (KJ0V7R, V)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
13Špůrková Natálie (H4381)<83>OLÍRIO (KJ0WZ7, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
14Tioková Klára (H4143)<113>BORNFEE 1 (KJ0UXO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (ML0167)
15Lušňáková Kateřina (J0NST)<87>GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
16Chválová Martina (F1940)<120>ARCHIENTE OF LARAMIE (KJ0J09, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
17Zemanová Kristýna (H4261)<92>CAIPIRINHA 1 (KJ0J5T, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
18Hallová Tereza (H3255)<100>FAVORY GRAND (KJ0TSA, V)Jezdecký spolek Našiměřice (MG0294)
19Horníková Kristýna (H4372)<85>KANASTA-H (KJ0WZJ, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
20Kuřitková Dana (G0323)<93>DARK SECRET LANDOS (KJ0WJQ, V)JO SKP Kometa Brno z.s. (MG0131)
21Škutová Adéla (H3869)<104>CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
22Grebeňová Natálie (J0RCU)<96>FEDER CARTOUCHE (KJ0I6V, V)ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
23Mencnerová Karolína (H4553)<78>WALI II (KJ0L83, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
24Svěráková Tereza (G3953)<81>COMMANDER 2 (KJ0VKQ, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
25Pleva Matěj (J0P8E)<111>RENESANCE 2 (KJ0GZP, K)Jezdecký klub Velká Polom z.s. (MH0038)
26Kopřivová Gabriela (H4305)<106>KIARA 4 (KJ0KZL, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
27Machalová Eliška (H4341)<112>CARINJO 2 (KJ0XEI, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
28Poledňáková Klára (H4262)<121>HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
Skoky
07_ Skoková soutěž "LP**" - Handicap – MSŠ Rozlučková soutěž útěchy
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.09.2019 8:00

5
Skoky
08_ Skoková soutěž "ZP" - Handicap - ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Pony ZP 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
29.09.2019 8:45

14
Skoky
09_ Skoková soutěž "ZLP" - Handicap - ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Pony ZLP 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
29.09.2019 10:15

16
Poslední aktualizace startovní listiny: 29.09.2019 21:45:19
#JezdecKůňSubjekt
1Valštýnová Tereza (J0T9G)<30>SALLY IZABEY (KJ0E75, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
2Tůmová Veronika (J0PYQ)<24>SURRI 1 (KJ0WCT, K)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
3Bahledová Vanessa (J0S6E)<34>MYŠLENKA (KJ0EFS, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4Humplíková Anna (J0W6I)<21>VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
5Humplík Václav (J0W6J)<20>MERLIN 31 (KJ0UEF, V)Jezdecký klub Opava - Kateřinky, z.s. (MH0042)
6Složil Jiří (J0H97)<25>KLEINER PRINZ VON MURHOF (KJ08LJ, V)JASO Oldřichov (ML0162)
7Štěpánová Anna (J0ZEP)<19>WANESA 2 (KJ0GN3, K)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
8Pšenicová Kristýna (J0ULS)<59>AIFRA (KJ0KCR, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
9Rypková Nikol (J0UY6)<65>ROJA (KJ0ES5, K)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
10Hložková Karolína (H4411)<48>IVAR RIANTHE'S SIELINTJE (KJ0MKH, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
11Theimerová Terezie (L0390)<38>JACKIE JENNY (KJ0J1V, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
12Bradáčová Žaneta (J0RMI)<42>LANDOS 1 (KJ0DQ2, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
13Niemynarzova Kamila (J0SYZ)<45>OLIVER HF (KJ0KXH, V)Hřebčín HF Velké Hoštice, z.s. (MH0379)
14Pochyla Patrik (J0VCX)<119>KALAMAJKA 1 (KJ0WZO, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
15Pichrtová Rozálie (H4569)<51>PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
16Bahledová Nikol (J0S6D)<35>CASTLEHILL CASSIE (KJ0W38, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
Skoky
10_ Skoková soutěž "LP**" - Handicap - ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Pony LP** 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
29.09.2019 11:45

16
Skoky
11_ Skoková soutěž "SP**" - Handicap - ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Pony SP** 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
29.09.2019 13:15

10
Skoky
12_ Skoková soutěž "Z " - ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Běžná Z (100) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
29.09.2019 14:45

13
Skoky
13_ Skoková soutěž "ZL " - ISUZU Velké finále MSŠ 2019
Běžná ZL (110) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
29.09.2019 16:15

12