Přihlásit se

Skoky
Přátelské závody Nové Zámky
Oficiální závody (CSN) / 170408H2
08.04.2017 - 09.04.2017
H / Nové Zámky
Výsledky
Skoky
02_ pony handicap ZP - kvalifikace seriálu STYL ŠAMPIONÁT ČR pony 2017
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

36
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Horníková Karolína (J0Q55)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
2 Špůrková Natálie (H4381)WANESA 2 (KJ0GN3, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
3 Svěráková Tereza (G3953)SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
4 Tomíková Dominika (L0370)KAČA 1 (KJ0HRN, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
5 Dorociaková Kateřina (J0OMM)WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
6 Theimerová Terezie (L0390)WILLIAM SHAKESPEARE 1 (KJ0M88, V)JK Amír, z.s, (MH0385)
7 Pavlíček Filip (H4526)SAFIRA 4 (KJ0L4C, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
8 Pavlíček Filip (H4526)SONETA 6 (KJ0LZG, K)Jezdecký klub FINIEST, z.s. (MG0342)
9 Langrová Vanessa (J0T8U)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
10 Veverková Kristýna (F4410)MOORKIEKER GOBLIN (KJ0DSZ, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
11 Veverková Kristýna (F4410)INDIÁN 1 (KJ0G7C, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
12 Hrubá Elen (H4456)ČERT 3 (KJ0JH5, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
13 Pichrtová Rozálie (H4569)DORINKA (KJ0GH4, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
14 Pichrtová Rozálie (H4569)PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
15 Kudelová Viktorie (L0296)ASTARTA BORDERI (KJ0M8P, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
16 Tůmová Veronika (J0PYQ)JURÁŠEK 26 (KJ0T09, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
17 Březovjáková Kristýna (J0MCD)AMIK 1 (KJ0T08, V)
18 Vysoudilová Valerie (H4515)SNĚHURKA/GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
19 Látalová Tereza (H4528)BĚTKA 2 (KJ0GQM, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
20 Dubová Anna (F4417)BLESK 22 (KJ0CAT, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
21 Mazurová Eliška (F4305)BERT 3 (KJ0G1X, V)
22 Škeříková Adéla (F4325)BRED 2 (KJ0BTI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
23 Létalová Natalie (H4441)LUCKY 19 (KJ0G40, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
24 Kadlecová Kamila (V0802)MIDNIGHT SUN 1 (KJ0KEM, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
25 Krejčířová Barbora (V0790)DIABLO 1 (KJ0SXN, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
26 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
27 Zerzoňová Viktorie (J0RFD)SHARIF (KJ00TG, V)
28 Valčíková Sofie (J0RF7)LIPO 1 (KJ0EMA, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
29 Hložková Karolína (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE, K)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
30 Kaclerová Anna (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
31 Svobodová Adéla (J0RCS)VANESA 11 (KJ0T3Q, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
32 Březovjáková Kristýna (J0MCD)SHEILA 8 (KJ0T07, K)
33 Kaclerová Anna (J0RCQ)PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
34 Tlašková Kateřina (J0RF5)ŠERON 3 (KJ0SKB, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
35 Bečková Natalie (H4356)BOY 1 (KJ0TKZ, V)
36 Rojčíková Eliška (J0PMI)ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)JK EQLO Banasová (MH0440)
Skoky
02A Stylová soutěž pony ZP - děti 8-10let, pony kat. S, A
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
02B Stylová soutěž pony ZP - děti 11-13let pony kat. S, A
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
02C Stylová soutěž pony ZP - děti 8-13let, pony kat. B
Pony ZPB (70) 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
02D Stylová soutěž pony ZP
Pony ZP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
03_ pony handicap ZLP - kvalifikace seriálu STYL ŠAMPIONÁT ČR pony 2017
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

37
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Horníková Karolína (J0Q55)VERDI 2 Zámek Zábřeh Ostrava (KJ0BPQ, H)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
2 Špůrková Natálie (H4381)SATURN 3 (KJ0B92, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
3 Ryška Jonáš (H4373)RYN 1 (KJ07UZ, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
4 Horníková Kristýna (H4372)SAMBA AZ PNEU (KJ0LPH, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
5 Svěráková Tereza (G3953)SARGAS 1 (KJ00R0, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6 Svěráková Tereza (G3953)SANGARO 1 (KJ0SQ5, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
7 Filip Štěpán (H4241)DEL CARMEN (KJ0GH2, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
8 Tomíková Dominika (L0370)KAČA 1 (KJ0HRN, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
9 Dorociaková Kateřina (J0OMM)WILDE WEIN (KJ0EH8, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
10 Boháčová Lucie (H4285)DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
11 Langrová Vanessa (J0T8U)MARS ATÉNA (KJ0EBW, K)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
12 Veverková Kristýna (F4410)MOORKIEKER GOBLIN (KJ0DSZ, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
13 Veverková Kristýna (F4410)INDIÁN 1 (KJ0G7C, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
14 Hrubá Elen (H4456)ČERT 3 (KJ0JH5, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
15 Pichrtová Rozálie (H4569)DORINKA (KJ0GH4, K)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
16 Pichrtová Rozálie (H4569)PEDRO 11 (KJ0MTI, V)HORSELAND s.r.o. (MH0389)
17 Poledňáková Klára (H4262)ELI 1 (KJ0L4D, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
18 Kudelová Viktorie (L0296)ASTARTA BORDERI (KJ0M8P, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
19 Vysoudilová Valerie (H4515)SNĚHURKA/GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)Sportovní stáj Fryčovice (MH0032)
20 Látalová Tereza (H4528)BĚTKA 2 (KJ0GQM, K)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
21 Dubová Anna (F4417)BLESK 22 (KJ0CAT, V)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
22 Mazurová Eliška (F4305)BERT 3 (KJ0G1X, V)
23 Škeříková Adéla (F4325)BRED 2 (KJ0BTI, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24 Kadlecová Kamila (V0802)MIDNIGHT SUN 1 (KJ0KEM, K)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
25 Krejčířová Barbora (V0790)DIABLO 1 (KJ0SXN, V)Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158)
26 Čechákova Klára (L0432)MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)
27 Bečková Natalie (H4356)TIM-TAM (KJ0BZ4, V)
28 Tlašková Kateřina (J0RF5)MEXI (KJ0IRL, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
29 Zerzoňová Viktorie (J0RFD)SHARIF (KJ00TG, V)
30 Valčíková Sofie (J0RF7)LIPO 1 (KJ0EMA, V)Jezdecký klub Zubří,z.s. (MH0192)
31 Kopřivová Gabriela (H4305)GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
32 Hložková Karolína (H4411)GAZELA 1 (KJ0SOE, K)PVC OKNA s.r.o. (MH0418)
33 Kaclerová Anna (J0RCQ)TASO 1 (KJ0T3R, V)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
34 Svobodová Adéla (J0RCS)VANESA 11 (KJ0T3Q, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
35 Kaclerová Anna (J0RCQ)PRINCEZNA 15 (KJ0T3M, K)Jezdecký spolek ALKA (ML0138)
36 Bečková Natalie (H4356)BOY 1 (KJ0TKZ, V)
37 Rojčíková Eliška (J0PMI)ELIŠKA 6 (KJ0IN1, K)JK EQLO Banasová (MH0440)
Skoky
03A Stylová soutěž pony ZLP - děti 8-10let, pony kat. S, A
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
03B Stylová soutěž pony ZLP - děti 11 - 13let, pony kat. S, A
Pony ZLP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
03C Stylová soutěž pony ZLP - děti 8-13let, pony kat. B
Pony ZLPB (80) 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
03D Stylová soutěž pony ZLPB - děti 14-16let
Pony ZLPB (80) 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
04_ pony handicap LP - kvalifikace seriálu STYL ŠAMPIONÁT ČR pony 2017
Pony LP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

24
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Špůrková Natálie (H4381)SATURN 3 (KJ0B92, V)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
2 Špůrková Natálie (H4381)WANESA 2 (KJ0GN3, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
3 Ryška Jonáš (H4373)RYN 1 (KJ07UZ, V)Hřebčín HF Životice u NJ, z.s. (MH0291)
4 Horníková Kristýna (H4372)SAMBA AZ PNEU (KJ0LPH, K)Sportovní stáj Nový Jičín-Hermelín klub, z.s. (MH0086)
5 Svěráková Tereza (G3953)SARGAS 1 (KJ00R0, V)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
6 Filip Štěpán (H4241)DEL CARMEN (KJ0GH2, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
7 Filip Štěpán (H4241)BAM 2 (KJ0L5P, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
8 Kubias Josef (F4170)BRAX (KJ0KVG, V)Lázně 1897, s.r.o. (MF0453)
9 Poledňáková Klára (H4262)ELI 1 (KJ0L4D, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
10 Poledňáková Klára (H4262)SHALOM II-5 / ESTER (KJ0MW9, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
11 Petrusová Eliška (F4271)JURÁŠEK 12 (KJ0BY4, V)JK Sloupnice z.s. (MF0034)
12 Boháčová Lucie (H4285)DOLORES EWITA (KJ0S9X, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
13 Boháčová Lucie (H4285)POSEJDON 1 (KJ0MY4, V)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
14 Čermáková Daniela (G3668)IRV DESIRE (KJ0HL8, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
15 Očenášková Natálie (L0307)FARGO 1 (KJ0CBP, V)JK M+M zfp s.r.o (MG0343)
16 Škutová Adéla (H3869)SONY 2 (KJ0HUR, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
17 Liďáková Karolína (H3963)STASIEK (KJ0JQP, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
18 Liďáková Karolína (H3963)SUN SHAIN (KJ0EGY, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
19 Michlíčková Mariana (G3847)NICHELSON (KJ00TX, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
20 Michlíčková Mariana (G3847)MISTER MERLIN 5 (KJ0MJT, V)Srpek s.r.o. (MG0321)
21 Čechákova Klára (L0432)MANA ŠARGOUN (KJ0KU6, K)
22 Bečková Natalie (H4356)SALLY IZABEY (KJ0E75, K)
23 Bečková Natalie (H4356)TIM-TAM (KJ0BZ4, V)
24 Kopřivová Gabriela (H4305)GOLIÁŠ 6 (KJ0GHL, V)JK Trojanovice z.s. (MH0133)
Skoky
04A Stylová soutěž pony - LPB děti 14-16let
Pony LP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
04B Stylová soutěž pony LP
Pony LP 298.1.1.1 - Styl - Dle podle počtu bodů / A

0
# Jezdec Kůň Subjekt
Skoky
05_ pony handicap SP - na čas
Pony SP 238.2.1 - Soutěž na čas / A

12
Skoky
07_ hobby skoková soutěž - parkur 80 cm - na čas
Hobby ZZ (80) 238.2.1 - Soutěž na čas / A

20
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Filip Štěpán (H4241)BUTTERFLY-B (KJ0GSJ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
2 Theimerová Viktorie (H3297)LÉTHÉ (KJ0SE3, K)JK Amír, z.s, (MH0385)
3 Otrubová Kristina (H3298)VERITAS 1 (KJ0ML1, V)
4 Hrbáček Tomáš (H4094)MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
5 Kotrášová Beata (H4540)BORA 1 (KJ0DYF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
6 Fetaj Rea (J0VKM)CENT 3 (KJ0KE7, V)JS BOŠKŮVKY (MG0345)
7 Brychnáčová Sofie (J0VL5)CATANY 1 (KJ0CEJ, V)JS Ruf, z.s. (MG0303)
8 Matochová Michelle (J0VHO)WALERYN (KJ0PK9, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
9 Masárová Michaela (H4410)THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0432)
10 Semrádová Eliška (J0R2B)LERY 2 (KJ0BZG, K)JK DiANNA Sobotovice, z.s. (MG0050)
11 Šigutová Anežka (H4535)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
12 Daňková Lenka (J0RD8)RED CLIFF (KJ0ICS, V)Karlov - En Vogue (MH0348)
13 Kafarová Kristýna (G1264)SINFONY QUEEN (KJ0JTV, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
14 Kajnarová Andrea (F1291)STORM OF GRACIE (KJ0OIE, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
15 Krobotová Kateřina (H2900)DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
16 Pavlíček Jan (H2371)ILMEE (KJ0SOA, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
17 Tomášková Šárka (H3431)SHIMODA (KJ0P41, K)
18 Petković Sandra (G1599)ADELANTE (KJ0SQ4, V)JS BOŠKŮVKY (MG0345)
19 Zatloukal Adam (J0R2Y)SISI 7 (KJ0AYM, K)Horse Club Hlubočky, spolek (MH0376)
20 Švubová Barbora (H3919)SILKY 1 (KJ0TJ2, K)Pony klub Olešnice, z.s. (MH0182)
Skoky
08_ hobby skoková soutěž - parkur 90 cm - na limitovaný čas
Hobby ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

30
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Filip Štěpán (H4241)BUTTERFLY-B (KJ0GSJ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
2 Tomíková Kateřina (H0794)LOVE JACKIE (KJ0DS9, K)Stáj Derby, spolek (MH0382)
3 Viková Hana (H4361)WICOMT (KJ0I45, V)EQUICENTRUM, spol. s r. o. (MH0099)
4 Otrubová Kristina (H3298)VERITAS 1 (KJ0ML1, V)
5 Čermáková Daniela (G3668)UNA SAPHIRA (KJ0BVP, K)Jezdecký klub Panská lícha z.s. (MG0061)
6 Vrbíková Leona (H3459)GLAMOUR 1 (KJ0MXV, H)JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
7 Hrbáček Tomáš (H4094)MAY 1 (KJ0LON, V)JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
8 Kotrášová Beata (H4540)BORA 1 (KJ0DYF, K)HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
9 Matochová Michelle (J0VHO)WALERYN (KJ0PK9, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
10 Masárová Michaela (H4410)THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0432)
11 Šimečková Lenka (H1831)TESTA (KJ0IXX, K)Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
12 Šigutová Anežka (H4535)OSKAR 4 (KJ0LB6, V)Jezdecký oddíl Ostravice (MH0364)
13 Kafarová Kristýna (G1264)SINFONY QUEEN (KJ0JTV, K)JK Skrip Dobročkovice (MG0203)
14 Körnerová Bohdana (H0450)CALLIOPE-K (KJ0MIQ, K)SK Liboš (MH0286)
15 Heidenreich ml. Radko (H0361)BABOU (KJ0K9F, K)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
16 Kajnarová Andrea (F1291)STORM OF GRACIE (KJ0OIE, V)Sportovní stáj Vrtkovi z.s. (MH0336)
17 Krobot Richard (H2455)DON JEREZ (KJ0P11, V)Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
18 Pavlíček Jan (H2371)IZALOMA PAULOWNA (KJ0SOB, V)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
19 Pavlíček Jan (H2371)I'M A BOSCH (KJ0SO9, H)Hanácký jezdecký klub Litovel z.s (ML0087)
20 Tomášková Šárka (H3431)SHIMODA (KJ0P41, K)
21 Petković Sandra (G1599)ADELANTE (KJ0SQ4, V)JS BOŠKŮVKY (MG0345)
22 Kopečná Jana (H2373)GARANT 2 (KJ0JVG, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
23 Indrák Jiří (L0475)LUKRECIE 1 (KJ0EUS, K)Hanácký dvůr, z.s. (MH0396)
24 Němečková Barbora (H0973)RUBÍN 9 (KJ0J6C, V)JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. (MH0337)
25 Horáková Tereza (H4457)EMPIRIO DE TAR (KJ0GQI, V)stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
26 Zuštinová Monika (H0449)CLINFORD-K (KJ0MMR, V)SK Liboš (MH0286)
27 Starostová Zuzana (L0192)ILLINOIS (KJ0HOI, K)JO Helios Mostkovice (ML0032)
28 Saparová Inka (H3335)JESTER (KJ0NM4, V)Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
29 Greplová Miroslava (G1413)PERRY 2 (KJ0GRJ, V)JK Ideas (MG0167)
30 Benýšková Anna (L0254)DELI 5 (KJ0KTW, K)
Skoky
09_ hobby skoková soutěž - stupňovaná obtížnost do 100 cm bez žolíka
Hobby do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

18
Skoky
Hobby
Pony
CSN
Přátelské závody Nové Zámky
Výsledky
8. 4. – 9. 4.
H / Nové Zámky
JK Dvůr Nové Zámky

Pro větší detail klikněte!