Přihlásit se

Skoky
Memoriál Ing. V. Nágra
Oficiální závody (CSN) / 170729K1
29.07.2017 - 30.07.2017
K / Mariánské Lázně
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MK0063 - Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0011
Eva Šimáčková
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D0375
Ludmila Štorkánová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
D1251
Libuše Kocourková
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0129
Jan Šíma
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ Skok. sout. st. " ZM " limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
29.07.2017 9:00

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.07.2017 20:36:05
#JezdecKůňSubjekt
1Šimáčková Karolína (K0008)<12>TOUHA 2 (KJ0SQK, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
2Macháčková Lenka (D0233)<4>SALOME II (KJ0TMC, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
3Žižka Václav (C0190)<8>NIRVÁNA Z HÁJŮ (KJ0SIW, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
4Šťovíčková Miroslava (D1266)<1>CASCO (KJ00UP, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
5Dečeková Lenka (D1979)<2>LEVANTA 1 (KJ0HZV, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
6Jílková Petra (D1472)<10>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
7Otradovec Oldřich (D1057)<11>SALOME 90 (KJ0SJV, K)Jezdecký klub Otradovec (MD0070)
8Šimáčková Karolína (K0008)<7>TANGO 12 (KJ0SQI, V)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
9Řeháková Veronika (K0063)<13>ELVIN 1 (KJ0IXC, V)Jezdecký spolek Kolesa o.s. (MF0153)
10Pichová Michaela (J0VQ6)<14>CORLANDIA Z (KJ0TW0, K)JK K+ K Agro chov koní Svržno (MD0043)
11Nágr Václav (K0257)<15>NARENGO VAN PRINSEVELD (KJ0SA4, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
12Stebelská Jana (E1181)<16>ATTRACTIVE BOY (KJ0SA2, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
13Řičářová Helena (E1686)<17>LIVARINO (KJ0SA1, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
14Zahoř Jan (D1638)<18>DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Pavel Zahoř (MD0144)
15Macháčková Lenka (D0233)<5>SARA CHARISMA (KJ0JWE, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
16Žižka Václav (C0190)<9>CARNA Z HÁJŮ (KJ0SIT, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
17Šimáčková Karolína (K0008)<6>PRINC BAJAJA (KJ0K86, V)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
Skoky
02_ Skok.sout.st." Z " stupňovaná obtížnost do 100 cm
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A
29.07.2017

44
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.07.2017 20:36:05
#JezdecKůňSubjekt
1Šimáčková Karolína (K0008)<6>PRINC BAJAJA (KJ0K86, V)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
2Macháčková Lenka (D0233)<5>SARA CHARISMA (KJ0JWE, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
3Žižka Václav (C0190)<9>CARNA Z HÁJŮ (KJ0SIT, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
4Zahoř Jan (D1638)<18>DROSSLAND P. (KJ0SDC, V)Pavel Zahoř (MD0144)
5Dečeková Lenka (D1979)<2>LEVANTA 1 (KJ0HZV, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
6Pejzlová Markéta (D1406)<19>LEVERDI (KJ0GYB, V)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
7Sedláčková Jana (K0315)<21>LUCRETIA (KJ0HRZ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
8Sopčáková Victoria (K0332)<22>FELISITI (KJ0JXL, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
9Sýkorová Adéla (K0159)<24>QUIST (KJ0K7D, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
10Fenclová Vladislava (D0132)<25>GUILLAUME D'AQUITANE (KJ00YE, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
11Jílková Petra (D1472)<10>BUGGYNA (KJ0S2H, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
12Lipovská Denisa (K0322)<26>ABI GAIL (KJ0GKC, K)Jezdectví Cheb, z.s. (MK0010)
13Aichingerová Tereza (J0RPK)<28>JACARO (KJ00XU, V)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
14Sýkorová Monika (K0005)<30>HEART ROCK (KJ0KHN, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
15Šudřichová Alexandra (H4244)<31>LANE (KJ0LN1, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
16Michálková Tereza (K0299)<32>CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
17Scholz Adam (K0308)<33>LIASON (KJ0JRJ, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
18Šimáčková Karolína (K0008)<12>TOUHA 2 (KJ0SQK, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
19Otradovec Oldřich (D1057)<11>SALOME 90 (KJ0SJV, K)Jezdecký klub Otradovec (MD0070)
20Štruncová Karolína (D0402)<34>NOEM 1 (KJ0GS4, V)Jezdecká stáj Zhoř, z.s. (MD0185)
21Daňková Ilona (D0279)<35>MADEIRA-V (KJ0J79, K)Jezdecká stáj Zhoř, z.s. (MD0185)
22Janča Vladimír (F0889)<14>CORLANDIA Z (KJ0TW0, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
23Daněk Stanislav (D0295)<36>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecká stáj Zhoř, z.s. (MD0185)
24Szkatulová Sára (K0248)<37>TROPICAL LIFE (KJ0N43, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
25Drbalová Izabela (B3400)<38>MELODY (KJ0IFL, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
26Anisimova Alesja (B2597)<39>MONOLIT (KJ0EVD, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
27Šperlová Kateřina (D1884)<29>CAPTAIN'S-CARTOUCHE (KJ0D6B, V)JK KOCUM Klatovy o.s. (MD0218)
28Krügerová Kristina (D1687)<27>STARFLY HG (KJ0TLB, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
29Prokůpek Marek (B3254)<40>LINDTSTAR (KJ0IZM, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
30Dostálová Markéta (B3114)<41>BAYLEYS (KJ0FWU, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
31Mertlová Caroline (D1978)<42>CON CASKADE-M (KJ0HPN, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
32Roskovcová Zuzana (D1385)<44>FLYING BEAUTY (KJ0KTL, K)Dagmar Becáničová (MD0228)
33Žižka Václav (C0190)<8>NIRVÁNA Z HÁJŮ (KJ0SIW, K)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
34Makariusová Kamila (K0293)<45>SYNEK 1 (KJ0OYQ, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
35Pecinová Dana (D1291)<102>MAUGLÍ 3 (KJ0FJZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
36Husková Anna-Marie (B3734)<47>CLINTY DICK Z (KJ0LHM, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
37Nágr Václav (K0257)<15>NARENGO VAN PRINSEVELD (KJ0SA4, H)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
38Stebelská Jana (E1181)<16>ATTRACTIVE BOY (KJ0SA2, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
39Řičářová Helena (E1686)<17>LIVARINO (KJ0SA1, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
40Cekovová Denisa (K0285)<48>QUICK 4 (KJ0KMM, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
41Macháčková Lenka (D0233)<4>SALOME II (KJ0TMC, K)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
42Zahoř Jan (D1638)<49>CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Pavel Zahoř (MD0144)
43Moulisová Barbora (D1908)<46>ARGON 3 (KJ00VF, V)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
44Šimáčková Karolína (K0008)<20>SPARTA (KJ0LTD, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
Skoky
03_ Skok.sout.st." ZL " dvoufázové skákání 105/110 cm
Běžná do 110 cm 274.5.3 - Obě fáze na čas / A
29.07.2017

47
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.07.2017 20:36:05
#JezdecKůňSubjekt
1Šimáčková Karolína (K0008)<20>SPARTA (KJ0LTD, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
2Kostová Irena (D0252)<53>LOREN KOSTA (KJ0LW2, K)Sportovní jezdecká stáj Kosta (MK0069)
3Fenclová Vladislava (D0132)<25>GUILLAUME D'AQUITANE (KJ00YE, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
4Šudřichová Alexandra (H4244)<31>LANE (KJ0LN1, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
5Michálková Tereza (K0299)<32>CALETA (KJ0T74, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
6Drbalová Izabela (B3400)<38>MELODY (KJ0IFL, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
7Zahoř Jan (D1638)<49>CRAZY SILVER ARROW (KJ0LWA, K)Pavel Zahoř (MD0144)
8Dytrychová Irena (A0526)<50>KEFALONIA (KJ0FO7, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
9Ungrová Marie (D1480)<55>ESCOBAR (KJ0LNV, V)JK Svojkovice, z.s. (MD0233)
10Pejzlová Markéta (D1406)<19>LEVERDI (KJ0GYB, V)Škola jezdeckého sportu (ME0275)
11Cekovová Denisa (K0285)<48>QUICK 4 (KJ0KMM, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
12Sopčáková Victoria (K0332)<22>FELISITI (KJ0JXL, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
13Šťovíčková Miroslava (D1266)<1>CASCO (KJ00UP, V)Jezdecká stáj Šťovíčkovi z.s. (MK0075)
14Sedláčková Jana (K0315)<21>LUCRETIA (KJ0HRZ, K)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
15Sýkorová Adéla (K0159)<24>QUIST (KJ0K7D, V)Jezdecká stáj Egrensis (MK0042)
16Jílková Petra (D1472)<57>QUE-SERA (KJ0K14, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
17Lipovská Denisa (K0322)<26>ABI GAIL (KJ0GKC, K)Jezdectví Cheb, z.s. (MK0010)
18Krügerová Kristina (D1687)<27>STARFLY HG (KJ0TLB, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
19Sýkorová Monika (K0005)<30>HEART ROCK (KJ0KHN, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
20Štruncová Karolína (D0402)<34>NOEM 1 (KJ0GS4, V)Jezdecká stáj Zhoř, z.s. (MD0185)
21Daněk Stanislav (D0295)<36>PERSE NOVAEQUI (KJ0KUF, V)Jezdecká stáj Zhoř, z.s. (MD0185)
22Těšínská Anna (D1564)<60>BOROVETS (KJ0KN0, V)Jezdecká stáj Zhoř, z.s. (MD0185)
23Szkatulová Sára (K0248)<37>TROPICAL LIFE (KJ0N43, V)Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková (MK0017)
24Šimáčková Karolína (K0008)<51>SICILIE (KJ0LTC, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
25Smaha Luděk (D0541)<61>HARVESTER-G (KJ0MXM, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
26Anisimova Alesja (B2597)<39>MONOLIT (KJ0EVD, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
27Prokůpek Marek (B3254)<40>LINDTSTAR (KJ0IZM, V)Stáj Václav Kolín (MB0061)
28Dostálová Markéta (B3114)<41>BAYLEYS (KJ0FWU, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
29Mertlová Caroline (D1978)<42>CON CASKADE-M (KJ0HPN, K)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
30Janča Vladimír (F0889)<63>QUINTESENCA (KJ00XO, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
31Holečková Štěpánka (E0815)<64>CARUSO-T (KJ0CGB, V)Stáj Cortys (MD0246)
32Roskovcová Zuzana (D1385)<44>FLYING BEAUTY (KJ0KTL, K)Dagmar Becáničová (MD0228)
33Makariusová Kamila (K0293)<45>SYNEK 1 (KJ0OYQ, V)TJ JO Cheb - Háje z.s. (MK0007)
34Moulisová Barbora (D1908)<46>ARGON 3 (KJ00VF, V)Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s. (MD0212)
35Husková Anna-Marie (B3734)<47>CLINTY DICK Z (KJ0LHM, K)Stáj Horse Mane, z.s. (MB0430)
36Peterka Jaroslav (K0278)<65>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
37Zahoř Pavel (D1009)<67>QUAID P. (KJ0N02, V)Pavel Zahoř (MD0144)
38Kybalová Kateřina (D0979)<68>ARTON (KJ0J06, V)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005)
39Kostová Irena (D0252)<54>ASSENC LA KOSTA (KJ0MTW, K)Sportovní jezdecká stáj Kosta (MK0069)
40Šudřichová Alexandra (H4244)<58>ROCCO 2 (KJ09L6, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
41Michálková Tereza (K0299)<59>ALYDAME (KJ0I0G, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
42Drbalová Izabela (B3400)<62>CARRIE 1 (KJ0L1K, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
43Zahoř Jan (D1638)<66>STRUWWELLIESE (KJ0M1Z, K)Pavel Zahoř (MD0144)
44Pecinová Dana (D1291)<102>MAUGLÍ 3 (KJ0FJZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
45Rolínek Daniel (D1755)<88>CITRUS 1 (KJ0FIK, V)Jezdecký klub Tachov - Vilémov (MD0054)
46Šimáčková Karolína (K0008)<52>MEKKA Terea (KJ0FJV, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
47Aichingerová Tereza (J0RPK)<28>JACARO (KJ00XU, V)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
Skoky
04_ Skok.sout.st." L* " na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.07.2017

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 30.07.2017 20:36:05
#JezdecKůňSubjekt
1Kůst Jaroslav (D0144)<73>PARIS (KJ0GRY, K)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
2Kostová Irena (D0252)<54>ASSENC LA KOSTA (KJ0MTW, K)Sportovní jezdecká stáj Kosta (MK0069)
3Krügerová Kristina (D1687)<70>NISSANDRA HG (KJ0MRH, K)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
4Šimáčková Karolína (K0008)<52>MEKKA Terea (KJ0FJV, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
5Dytrychová Irena (A0526)<50>KEFALONIA (KJ0FO7, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
6Jílková Petra (D1472)<57>QUE-SERA (KJ0K14, K)JK Kontur Hunčice z.s. (MD0190)
7Šudřichová Alexandra (H4244)<58>ROCCO 2 (KJ09L6, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
8Michálková Tereza (K0299)<59>ALYDAME (KJ0I0G, K)Pegas Děpoltovice (MK0001)
9Těšínská Anna (D1564)<60>BOROVETS (KJ0KN0, V)Jezdecká stáj Zhoř, z.s. (MD0185)
10Smaha Luděk (D0541)<61>HARVESTER-G (KJ0MXM, V)Sportovní stáj Smaha Dýšina (MD0109)
11Trochová Tereza (B2956)<72>JACKLIN-SVRŽNO (KJ0H60, K)Jezdecký klub Club F, z.s. (MB0207)
12Drbalová Izabela (B3400)<62>CARRIE 1 (KJ0L1K, K)Stáj Václav Kolín (MB0061)
13Janča Vladimír (F0889)<63>QUINTESENCA (KJ00XO, K)Diana Bohemia s.r.o. (MD0189)
14Holečková Štěpánka (E0815)<64>CARUSO-T (KJ0CGB, V)Stáj Cortys (MD0246)
15Peterka Jaroslav (K0278)<65>COCABANTA (KJ0LVZ, V)Jezdecký klub Mariánské Lázně z.s. (MK0063)
16Zahoř Jan (D1638)<66>STRUWWELLIESE (KJ0M1Z, K)Pavel Zahoř (MD0144)
17Zahoř Pavel (D1009)<67>QUAID P. (KJ0N02, V)Pavel Zahoř (MD0144)
18Kybalová Kateřina (D0979)<68>ARTON (KJ0J06, V)JK Karlovy Vary -Stará Role z.s. (MK0005)
19Šimáčková Karolína (K0008)<51>SICILIE (KJ0LTC, K)JO TJ Agro Cheb - Nebanice (MK0003)
20Zbořilová Tereza (D1606)<69>LANTANA 1 (KJ0I3L, K)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
21Kostová Irena (D0252)<53>LOREN KOSTA (KJ0LW2, K)Sportovní jezdecká stáj Kosta (MK0069)
22Krügerová Kristina (D1687)<71>CAMELOT HG (KJ0DID, H)Jezdecký klub Camelot, z.s. (MD0078)
23Kůst Jaroslav (D0144)<74>ESPERANO (KJ0KNQ, V)Jezdecká společnost Domažlice (MD0163)
Skoky
05_ Skok.sout.st." S * " na čas
Běžná S* (125) 238.2.1 - Soutěž na čas /
29.07.2017

7
Skoky
06_ Skok.sout.st." Z " stupňovaná obtížnost do 100 cm bez žolíka
Běžná do 100 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A
30.07.2017 9:30

12
Skoky
07_ Skok.sout.st. " ZL " s návazným rozeskakováním
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
30.07.2017

14
Skoky
08_ Skok.sout.st. " L** " na čas
Běžná L** (120) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.07.2017

12
Skoky
09_ Skok.sout.st. " S ** " na čas
Běžná S** (130) 238.2.1 - Soutěž na čas /
30.07.2017

15
Skoky
10_ Skok.sout.st." ST * " Memoriál Ing. Václava Nágra
Běžná ST* (135) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
30.07.2017

9