„Finále 2017 “ Drezurní pohár mládeže ČJF pro pony, děti a juniory, paradrezurní pohár a paradrezurní pohár – Novice
Oficiální závody (CDN) / 170915F2
15.09.2017 - 17.09.2017
F / Hradištko
Pořadatelé:
MA0292 - TJ Equus Kinsky
Funkcionáři:
Drezura
Rozhodčí
HR
D0055
Vít Čmolík
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
A1066
Renata Habásková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
F1010
Katarina Hlavová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
D0778
Eliška Čmolíková
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
G0412
Iva Schützová
CZE
Drezura
Rozhodčí
RZ
G0072
Ilona Kružíková
CZE
POZOR:
Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
01_ č.1. Drezurní úloha DÚ-A/2016 - CENA ELIOTT
Pony
DU-A/2016 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
02_ č. 2. Drezurní úloha Z – Z4/2016 – CENA HKM
Pony
Z4/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 14:45 | Havlenová Ema (J0K4X) | <8>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K) | Pegasův dvůr, z.s. (MB0350) |
2 | 14:52 | Procházková Anna (F4333) | <9>GRENADIER (KJ0BG9, V) | Pony Park (MA0234) |
3 | 14:59 | Kadlecová Kamila (V0802) | <10>MIDNIGHT SUN 1 (KJ0KEM, K) | Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158) |
4 | 15:06 | Poláková Karolína (K0277) | <11>JASPER 3 (KJ0G5W, V) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
5 | 15:20 | Procházková Lucie (A2279) | <13>LIPTON SAMBA (KJ0KB2, K) | Wrbna Racing a.s. (MA0054) |
6 | 15:27 | Pásková Julie (A1934) | <14>NARAVINO (KJ0MRS, V) | Bohuslav Novohradský (MK0065) |
7 | 15:34 | Lumbachová Marie (E2050) | <15>TRINKA (KJ0CIC, K) | Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075) |
03_ č. 3. Drezurní úloha L – DD/2017 – CENA PROFIBEND
Pony
DD/2017 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
04A č. 4A. Drezurní úloha Z – DÚ-B/2016 – CENA HAVENS
Běžná
DU-B/2016 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
04B č. 4B. Drezurní úloha Z – DÚ-B/2016 – CENA HAVENS
Běžná
DU-B/2016 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 13:45 | Milotová Jitka (B2798) | <29>JAMBO (KJ0DN0, V) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
2 | 13:50 | Habásková Michaela (A1067) | <30>DEKAMERON 2 (KJ0UMA, V) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
3 | 13:55 | Pokorná Veronika (J0M5G) | <31>LUKANA 1 (KJ0F3I, K) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
4 | 14:00 | Havlenová Ema (J0K4X) | <8>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K) | Pegasův dvůr, z.s. (MB0350) |
5 | 14:05 | Humplíková Anna (A2163) | <32>WELDENVARDEN (KJ0KCF, V) | Filip Minařík (MA0271) |
6 | 14:10 | Hofbauerová Victoria Ella (J0R4U) | <35>WALDA (KJ0JP5, K) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
7 | 14:20 | Bašková Andrea (A1002) | <37>RIKI BOY (KJ0G26, V) | TH Equiclub (MA0220) |
8 | 14:25 | Prokešová Daniela (V0739) | <2>BORIS 6 (KJ0H2G, V) | JK Mansberk (ML0153) |
9 | 14:30 | Krejčířová Barbora (V0790) | <33>BALTHASAR VAN NIEUWEN KLOOSTER (KJ0U9R, V) | Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158) |
10 | 14:35 | Klabanová Markéta (F4114) | <34>CORTINA 8 (KJ0FE4, K) | TJ Equus Kinsky (MA0292) |
05A č. 5A. Drezurní úloha S – JU/2016 – CENA ELIOTT
Běžná
JU/2016 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
05B č. 5B. Drezurní úloha S – JU/2016 – CENA ELIOTT
Běžná
JU/2016 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
07_ č. 7. Drezurní úloha Z – DÚ-A/2016 – CENA ELIOTT
Pony
DU-A/2016 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
08A č. 8A. Drezurní úloha Z – DÚ-B/2016 – CENA HKM
Pony
DU-B/2016 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 11:00 | Lumbachová Marie (E2050) | <15>TRINKA (KJ0CIC, K) | Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075) |
2 | 11:05 | Pásková Julie (A1934) | <14>NARAVINO (KJ0MRS, V) | Bohuslav Novohradský (MK0065) |
3 | 11:10 | Procházková Lucie (A2279) | <13>LIPTON SAMBA (KJ0KB2, K) | Wrbna Racing a.s. (MA0054) |
4 | 11:15 | Poláková Karolína (K0277) | <11>JASPER 3 (KJ0G5W, V) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
5 | 11:20 | Kadlecová Kamila (V0802) | <10>MIDNIGHT SUN 1 (KJ0KEM, K) | Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158) |
6 | 11:25 | Procházková Anna (F4333) | <9>GRENADIER (KJ0BG9, V) | Pony Park (MA0234) |
7 | 11:30 | Havlenová Ema (J0K4X) | <8>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K) | Pegasův dvůr, z.s. (MB0350) |
08B č. 8B. Drezurní úloha Z – DÚ-B/2016 – CENA HKM
Běžná
DU-B/2016 - FEI-Z
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 09:00 | Krejčířová Barbora (V0790) | <33>BALTHASAR VAN NIEUWEN KLOOSTER (KJ0U9R, V) | Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158) |
2 | 09:05 | Pokorná Veronika (J0M5G) | <31>LUKANA 1 (KJ0F3I, K) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
3 | 09:10 | Samková Štěpánka (F4413) | <58>QUILET (KJ0KV4, V) | TJ Equus Kinsky (MA0292) |
4 | 09:15 | Suneghová Klára (A2266) | <29>JAMBO (KJ0DN0, V) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
5 | 09:20 | Habásková Michaela (A1067) | <30>DEKAMERON 2 (KJ0UMA, V) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
6 | 09:25 | Humplíková Anna (A2163) | <32>WELDENVARDEN (KJ0KCF, V) | Filip Minařík (MA0271) |
7 | 09:30 | Klabanová Markéta (F4114) | <34>CORTINA 8 (KJ0FE4, K) | TJ Equus Kinsky (MA0292) |
8 | 09:35 | Hofbauerová Victoria Ella (J0R4U) | <35>WALDA (KJ0JP5, K) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
9 | 09:40 | Poláková Karolína (K0277) | <4>ŠAMAN 11 (KJ0TI5, V) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
10 | 09:45 | Prokešová Daniela (V0739) | <2>BORIS 6 (KJ0H2G, V) | JK Mansberk (ML0153) |
11 | 09:50 | Buttová Klára (A1105) | <59>DESIREE 2 (KJ0MJF, K) | Jezdci.cz,z.s. (MB0516) |
12 | 09:55 | Bašková Andrea (A1002) | <37>RIKI BOY (KJ0G26, V) | TH Equiclub (MA0220) |
13 | 10:00 | Parašínová Petra (A1160) | <60>HIGH HOPE (KJ0U3H, H) | TH Equiclub (MA0220) |
14 | 10:05 | Němcová Natálie (F4042) | <38>NOBLESA 4 (KJ0LPZ, K) | TJ Equus Kinsky (MA0292) |
15 | 10:10 | Balšánková Lucie (F4415) | <66>NOEMI (KJ0CM0, K) | TJ Equus Kinsky (MA0292) |
09_ č. 9. Drezurní úloha L – FEI PU/2016 – CENA PROFIBEND
Pony
PU/2016 - FEI-L PONY
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
10A č. 10A. Drezurní úloha L – DD/2017 – CENA HAVENS
Běžná
DD/2017 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
10B č. 10B. Drezurní úloha L – DD/2017 – CENA HAVENS
Běžná
DD/2017 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 15:05 | Milotová Jitka (B2798) | <29>JAMBO (KJ0DN0, V) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
2 | 15:11 | Havlenová Ema (J0K4X) | <8>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K) | Pegasův dvůr, z.s. (MB0350) |
3 | 15:17 | Podrápská Jana (G1971) | <53>EYMI (KJ0HET, K) | Stáj PIAFA z.s. (ML0139) |
4 | 15:23 | Hofbauerová Victoria Ella (J0R4U) | <35>WALDA (KJ0JP5, K) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
5 | 15:29 | Bártová Kateřina (B1405) | <62>FËANOR (KJ0KCG, K) | Filip Minařík (MA0271) |
6 | 15:35 | Štěpánová Hana (A0755) | <52>SACRAMOSO ABABA XLIII-44 (KJ0E67, V) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
7 | 15:41 | Bašková Andrea (A1002) | <37>RIKI BOY (KJ0G26, V) | TH Equiclub (MA0220) |
8 | 15:47 | Sedláčková Renata (G1506) | <71>CODAM (KJ0I4D, V) | JK Stáj Jelínek (MG0063) |
9 | 15:53 | Tesařová Eliška (L0446) | <26>AISHA 2 (KJ0MOI, K) | Stáj PIAFA z.s. (ML0139) |
11A č. 11A. Drezurní úloha S – JD/2016 – CENA ELIOTT
Běžná
JD/2016 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
11B č. 11B. Drezurní úloha S – JD/2016 – CENA ELIOTT
Běžná
JD/2016 - FEI-S
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
13A č. 13A. Drezurní úloha Z – Z4/2016 – CENA ELIOTT
Pony
Z4/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
13B č. 13B. Drezurní úloha Z – Z4/2016 – CENA ELIOTT
Běžná
Z4/2016 - ČJF
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 09:00 | Hrubešová Tereza (A1473) | <39>FLOWERGIRL (KJ0MPW, K) | Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179) |
2 | 09:07 | Klabanová Markéta (F4114) | <34>CORTINA 8 (KJ0FE4, K) | TJ Equus Kinsky (MA0292) |
3 | 09:14 | Chloupková Barbora (A1744) | <78>EAGLE HUNTER (KJ0MSA, V) | TJ Equus Kinsky (MA0292) |
4 | 09:21 | Pokorná Veronika (J0M5G) | <31>LUKANA 1 (KJ0F3I, K) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
5 | 09:28 | Balšánková Lucie (F4415) | <66>NOEMI (KJ0CM0, K) | TJ Equus Kinsky (MA0292) |
6 | 09:35 | Habásková Michaela (A1067) | <30>DEKAMERON 2 (KJ0UMA, V) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
7 | 09:42 | Krejčířová Barbora (V0790) | <33>BALTHASAR VAN NIEUWEN KLOOSTER (KJ0U9R, V) | Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158) |
8 | 09:49 | Suneghová Klára (A2266) | <29>JAMBO (KJ0DN0, V) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
9 | 09:56 | Bardonová Dominika (J0NOD) | <65>BEERBY L (KJ0DEI, V) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
10 | 10:03 | Havlenová Ema (J0K4X) | <8>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K) | Pegasův dvůr, z.s. (MB0350) |
11 | 10:10 | Fejklová Julia (B3387) | <68>PRINC 21 (KJ082Y, V) | JK Tanvald, z.s. (ME0133) |
12 | 10:17 | Kemrová Veronika (K0345) | <4>ŠAMAN 11 (KJ0TI5, V) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
13 | 10:24 | Hrubešová Tereza (A1473) | <79>REA 2 (KJ0HO3, K) | Jezdecké středisko DDM Praha (MA0179) |
14 | 10:31 | Hartová Jana (F0864) | <67>CATHERINE-R (KJ0L42, K) | Pony Park (MA0234) |
14A č. 14A. Drezurní úloha L – DD/2017 – CENA HKM
Pony
DD/2017 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 11:00 | Kadlecová Kamila (V0802) | <10>MIDNIGHT SUN 1 (KJ0KEM, K) | Zámecká stáj Plandry, z. s. (MV0158) |
2 | 11:06 | Havlenová Ema (J0K4X) | <8>AL-KHAM-SA CHIARA (KJ0KZO, K) | Pegasův dvůr, z.s. (MB0350) |
3 | 11:12 | Poláková Karolína (K0277) | <11>JASPER 3 (KJ0G5W, V) | Pegas Děpoltovice (MK0001) |
4 | 11:18 | Lumbachová Marie (E2050) | <15>TRINKA (KJ0CIC, K) | Jezdecká stáj U ryzáčka, z.s. (ME0075) |
5 | 11:24 | Procházková Anna (F4333) | <9>GRENADIER (KJ0BG9, V) | Pony Park (MA0234) |
6 | 11:30 | Pásková Julie (A1934) | <14>NARAVINO (KJ0MRS, V) | Bohuslav Novohradský (MK0065) |
7 | 11:36 | Procházková Lucie (A2279) | <13>LIPTON SAMBA (KJ0KB2, K) | Wrbna Racing a.s. (MA0054) |
14B č. 14B. Drezurní úloha L – DD/2017 – CENA HKM
Běžná
DD/2017 - FEI-L
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
# | Čas | Jezdec | Kůň | Subjekt |
---|
1 | 10:55 | Humplíková Anna (A2163) | <32>WELDENVARDEN (KJ0KCF, V) | Filip Minařík (MA0271) |
2 | 11:01 | Hofbauerová Victoria Ella (J0R4U) | <35>WALDA (KJ0JP5, K) | ArtDressage Stable, z.s. (MR0067) |
3 | 11:07 | Bártová Kateřina (B1405) | <62>FËANOR (KJ0KCG, K) | Filip Minařík (MA0271) |
4 | 11:13 | Fejklová Julia (B3387) | <68>PRINC 21 (KJ082Y, V) | JK Tanvald, z.s. (ME0133) |
5 | 11:19 | Štěpánová Hana (A0755) | <52>SACRAMOSO ABABA XLIII-44 (KJ0E67, V) | Jezdecký klub Ronex z.s. (MA0117) |
6 | 11:25 | Podrápská Jana (G1971) | <53>EYMI (KJ0HET, K) | Stáj PIAFA z.s. (ML0139) |
7 | 11:31 | Bašková Andrea (A1002) | <37>RIKI BOY (KJ0G26, V) | TH Equiclub (MA0220) |
8 | 11:37 | Procházková Lenka (B2750) | <69>MON AER (KJ0FV7, V) | Stáj Rozárka, z.s. (MB0323) |
15A č. 15A. Drezurní úloha L – vL/2017 – CENA PROFIBEND
Pony
vL/2017 - ČJF volná sestava L
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
15B č. 15B. Drezurní úloha L – vL/2017 – CENA HAVENS
Běžná
vL/2017 - ČJF volná sestava L
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
16A č. 16A. Drezurní úloha S – vJ/2016 - CENA ELIOTT
Běžná
vJ/2016 - FEI - volná sestava S
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00
16B č. 16B. Drezurní úloha S – vJ/2016 - CENA ELIOTT
Běžná
vJ/2016 - FEI - volná sestava S
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.09.2017 22:21:00