Přihlásit se

Skoky
PARAGAN JUMP TOUR - Opřetice
Paragan Jump Tour Official (CSN-PJTO) / 200605A1
06.06.2020 - 07.06.2020
B / Opřetice
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MA0301 - Belmo s.r.o.
MB0232 - JK Opřetice, z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
B0549
Pavla Loudová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0455
Josef Pešek
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
A0146
Magdalena Formandlová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
C1046
Lenka Jůzová
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
B0220
Jiří Holík
CZE
Skoky
Stavitel
chief
D0129
Jan Šíma
CZE
POZOR: Všechny startovní listiny publikované v JIS jsou pouze "Předběžné startovní listiny" a pořadatel má právo pořadí jezdců dle potřeby upravit.
Oficiální startovní listiny se uzavírají dle PJS hodinu před začátkem soutěže.
Skoky
01_ 1. Skoková soutěž ZM na limitovaný čas
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
06.06.2020 9:00

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.06.2020 08:54:17
#JezdecKůňSubjekt
1Dětková Adéla (J0S30)<0SIO>ŠEJNA 3 (KJ0SIO, K)EQUI TEAM PTICE z.s. (MB0518)
2Merklová Ludmila (B1609)<0V59>CAMIRA 1 (KJ0V59, K)JK Statek Nečín (MA0230)
3Cemperová Adéla (B3640)<0P7Q>TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
4Dvořáková Petra (E0009)<0LJJ>WOLKE 1 (KJ0LJJ, K)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
5Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
6Kazdová Veronika (J0X8A)<0L5Y>CHARLOTTA 3 (KJ0L5Y, K)Stáj Tesárek (MA0071)
7Holíková Iva (B1557)<0XVH>ULA 1 (KJ0XVH, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
8Švecová Renata (J0YH0)<0WZP>MAJOR CAPTAIN (KJ0WZP, V)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
9Urbánková Tereza (A1540)<0L29>CONUS (KJ0L29, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
10Westfálová Klára (B3458)<0EWR>BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
11Straková Simona (J0T4M)<0K4V>VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
12Krupičková Veronika (J0QPY)<0T6L>DROGA (KJ0T6L, K)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
13Želízková Barbora (A2148)<0VPC>VINNETOU (KJ0VPC, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
14Šilhavecká Lucie (C1177)<0HRU>ASHLEY 3 (KJ0HRU, K)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
15Přibylová Monika (C1260)<0K4A>ATHOS 18 (KJ0K4A, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
16Padevětová Barbora (B0231)<0YR5>KING H.B (KJ0YR5, V)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
17Rezáková Kateřina (A2162)<0W8J>PICOLLO 2 (KJ0W8J, V)Stáj Tesárek (MA0071)
18Koutná Kristýna (J0Z7S)<0ODI>ASHARON (KJ0ODI, H)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
19Grünthalová Nicola (B2769)<0T4W>MORGANA 2 (KJ0T4W, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
20Hesová Kamila (J0QQD)<0WGF>GINGER-IN (KJ0WGF, K)JS Arwa, z. s. (MB0497)
21Slavíková Barbora (B0979)<0IBS>DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
22Vávrová Zdeňka (B2490)<0XIU>ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
23Kupková Lucie (C1489)<0SLI>BRUSINKA 1 (KJ0SLI, K)JK Slapy (MC0247)
24Švástová Lýdie (B3305)<0GX2>DAMIAN (KJ0GX2, H)Eventing Team (MA0227)
25Pavlásková Anna (B2688)<0J7K>MARRY 1 (KJ0J7K, K)JK Statek Nečín (MA0230)
26Drejčková Adéla (V0299)<0WQ9>LATIEN (KJ0WQ9, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
27Bossová Anna Marie (J0WF8)<0VWA>JOHANKA 12 (KJ0VWA, K)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
28Dvořáková Radka (C0345)<0YF6>LENORKA ST (KJ0YF6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
29Žídková Anna (B3749)<0III>MISS MUSIC (KJ0III, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
30Rýdlová Kristýna (B3538)<0EWO>PIKARD (KJ0EWO, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
31Čechová Magdalena (J0W3X)<0DR1>RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
32Dětková Adéla (J0S30)<0UKT>QUEENLY 1 (KJ0UKT, V)EQUI TEAM PTICE z.s. (MB0518)
33Merklová Ludmila (B1609)<0LFS>LADY DIANA (KJ0LFS, K)JK Statek Nečín (MA0230)
34Cemperová Adéla (B3640)<0X8F>ESPRIT 83 (KJ0X8F, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
35Dvořáková Petra (E0009)<0T49>DAYLIGHT 96 (KJ0T49, K)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
36Kelíšková Veronika (D1686)<0J2W>SPARKY (KJ0J2W, K)Luděk Matuška (MB0417)
Skoky
02_ 2. Skoková soutěž Z, 1 návazné rozeskakování
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
06.06.2020

36
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.06.2020 08:54:17
#JezdecKůňSubjekt
1Dvořáková Petra (E0009)<0T49>DAYLIGHT 96 (KJ0T49, K)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
2Dvořáková Radka (C0345)<0YF6>LENORKA ST (KJ0YF6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
3Cemperová Adéla (B3640)<0P7Q>TRNÁVKA (KJ0P7Q, K)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
4Rýdlová Kristýna (B3538)<0EWO>PIKARD (KJ0EWO, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
5Žídková Anna (B3749)<0III>MISS MUSIC (KJ0III, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
6Čechová Magdalena (J0W3X)<0DR1>RONNY 1 (KJ0DR1, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
7Švecová Renata (J0YH0)<0WZP>MAJOR CAPTAIN (KJ0WZP, V)SSCHK Jindřichův Hradec (MV0011)
8Holíková Iva (B1557)<0XVH>ULA 1 (KJ0XVH, K)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
9Kupková Lucie (C1489)<0SLI>BRUSINKA 1 (KJ0SLI, K)JK Slapy (MC0247)
10Moravová Pavlína (V0326)<0KBR>ANITTA VIKTORI (KJ0KBR, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
11Koutná Kristýna (J0Z7S)<0ODI>ASHARON (KJ0ODI, H)JK Bašata Studnice z.s. (MC0245)
12Vávrová Zdeňka (B2490)<0XIU>ORION SPRING (KJ0XIU, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
13Kelíšková Veronika (D1686)<0J2W>SPARKY (KJ0J2W, K)Luděk Matuška (MB0417)
14Přibylová Monika (C1260)<0K4A>ATHOS 18 (KJ0K4A, H)SS Zdeněk Hruška (MC0183)
15Kazdová Veronika (J0X8A)<0L5Y>CHARLOTTA 3 (KJ0L5Y, K)Stáj Tesárek (MA0071)
16Urbánková Tereza (A1540)<0L29>CONUS (KJ0L29, V)Prague Premium Stables z.s. (MA0272)
17Šilhavecká Lucie (C1177)<0HRU>ASHLEY 3 (KJ0HRU, K)Jezdecká stáj Viktorie z.s. (MC0152)
18Štorkán Martin (D1267)<0YPE>DOHA DH Z (KJ0YPE, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
19Hodoušová Andrea (J0MF8)<0G1E>ALL MY HOPE (KJ0G1E, V)Sportovní stáj Lány-Vašírov, z.s. (MB0322)
20Vavříková Nikola (B3608)<0L35>BACARDI 4 (KJ0L35, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
21Straková Simona (J0T4M)<0K4V>VIKI 5 (KJ0K4V, K)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
22Suková Michaela (J0WZC)<0I43>ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
23Westfálová Klára (B3458)<0EWR>BERENICA (KJ0EWR, K)JK Záhořany (MB0344)
24Rezáková Kateřina (A2162)<0W8J>PICOLLO 2 (KJ0W8J, V)Stáj Tesárek (MA0071)
25Dětková Adéla (J0S30)<0UKT>QUEENLY 1 (KJ0UKT, V)EQUI TEAM PTICE z.s. (MB0518)
26Slavíková Barbora (B0979)<0IBS>DUCATI (KJ0IBS, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
27Vávra Miroslav (B0379)<0XGJ>GILBERT 1 (KJ0XGJ, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
28Drejčková Adéla (V0299)<0WQ9>LATIEN (KJ0WQ9, V)Jezdecký klub Drejčkovi (MV0095)
29Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
30Dvořáková Petra (E0009)<0LJJ>WOLKE 1 (KJ0LJJ, K)Jezdecký oddíl Čapí hnízdo, z.s. (MB0442)
31Dvořáková Radka (C0345)<0WVX>BASTIEN 4 (KJ0WVX, V)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
32Cemperová Adéla (B3640)<0X8F>ESPRIT 83 (KJ0X8F, V)Jezdecký klub Obora Poděbrady (MB0411)
33Kvízová Tereza (B3113)<0UUL>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
34Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
35Grünthalová Nicola (B2769)<0T4W>MORGANA 2 (KJ0T4W, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
36Štorkán Martin (D1267)<0VPC>VINNETOU (KJ0VPC, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
Skoky
03_ 3. Skoková soutěž ZL, 1 návazné rozeskakování
Běžná ZL (110) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
06.06.2020

30
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.06.2020 08:54:17
#JezdecKůňSubjekt
1Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
2Szádovská Hana (C1269)<0KZE>MIKE 1 (KJ0KZE, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
3Dvořáková Radka (C0345)<0WVX>BASTIEN 4 (KJ0WVX, V)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
4Švecová Irena (B3041)<0M5Y>WELL DONE 4 (KJ0M5Y, V)JK Záhořany (MB0344)
5Šohajová Marcela (B1675)<0DK5>CORTEZ 4 (KJ0DK5, V)Jezdecká stáj Šohajová (MA0159)
6Pochman Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
7Vávra Miroslav (B0379)<0XGJ>GILBERT 1 (KJ0XGJ, V)Jezdecký klub Beta Chrášťany, z.s. (MB0035)
8Moravová Pavlína (V0326)<0KBR>ANITTA VIKTORI (KJ0KBR, K)JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec, o.s (MV0089)
9Rokůsková Tereza (J0XX2)<0LWE>CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10Kopecká Hana (H2066)<0WIZ>PORTA "R" (KJ0WIZ, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
11Suková Michaela (J0WZC)<0I43>ALLTERA RVP (KJ0I43, K)Stáj Dalbett, z.s. (MB0301)
12Zúdorová Marika (B3444)<0LZK>ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
13Pecková Hana (G2309)<0P88>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
14Vavříková Nikola (B3608)<0L35>BACARDI 4 (KJ0L35, V)Stáj Dani, z.s. (MB0008)
15Kvízová Tereza (B3113)<0UUL>COCO HONEY (KJ0UUL, K)SK Stáj 3K Přední Lhota , z.s. (MB0098)
16Daňková Nikola (J0PIM)<0D48>NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
17Smrčková Michaela (A2114)<0KE4>F-COLATO-CH (KJ0KE4, V)Selská jízda Čakovičky, z.s. (MB0154)
18Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
19Nechybová Veronika (A1449)<0F2C>VERDEN D (KJ0F2C, H)Stáj Tesárek (MA0071)
20Hrnková Alžběta (J0NW2)<0TS1>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
21Matějková Žaneta (V0209)<0UJ6>SUNNY DAY 6 (KJ0UJ6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
22Březina Pavel (B1095)<0V1M>TURÍN (KJ0V1M, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
23Babák Marek (A2160)<0FMX>LANCELOT 24 (KJ0FMX, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
24Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
25Minaříková Hana (B0779)<0MKP>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
26Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
27Szádovská Hana (C1269)<0EIW>MALINA 2 (KJ0EIW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
28Dvořáková Radka (C0345)<0V98>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
29Švecová Irena (B3041)<06EZ>ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
30Štorkán Martin (D1267)<0YPE>DOHA DH Z (KJ0YPE, V)Jezdecký klub Tachov (MD0015)
Skoky
04_ 4. Skoková soutěž L*/L** - handicap, bez rozeskakování na čas
Běžná L* (115) 238.2.1 - Soutěž na čas /
06.06.2020

26
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.06.2020 08:54:17
#JezdecKůňSubjekt
1Tvrdíková Petra (E0230)<0LSE>CASIOPEA 10 (KJ0LSE, K)Equestrians Club (MA0086)
2Skálová Kristýna (B3641)<0JY3>MARCUS 3 (KJ0JY3, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
3Švecová Irena (B3041)<06EZ>ARIADNA 1 (KJ06EZ, K)JK Záhořany (MB0344)
4Vochozková Romana (A0952)<0DQA>VIVIEN 5 (KJ0DQA, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
5Hrnková Alžběta (J0NW2)<0TS1>OLLY SNICKER (KJ0TS1, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
6Minaříková Hana (B0779)<0MKP>CARRICAIR (KJ0MKP, V)JK Ferdinand Benešov , z.s. (MB0020)
7Vašák Martin (B3272)<0YT0>ADRIAN 11 (KJ0YT0, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
8Březina Pavel (B1095)<0V1M>TURÍN (KJ0V1M, V)VOŠ a SZeŠ Benešov (MB0351)
9Rokůsková Tereza (J0XX2)<0LWE>CALIDOS P (KJ0LWE, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
10Pochman Martin (E1505)<0LDD>DAIGRA II (KJ0LDD, K)Stáj Droužkovice o.s. (ME0234)
11Daňková Nikola (J0PIM)<0D48>NERO 18 (KJ0D48, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
12Babák Marek (A2160)<0FMX>LANCELOT 24 (KJ0FMX, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
13Ohnheiser Gabriela (B2565)<0H5M>CASSAL Oil Team (KJ0H5M, H)JK Stáj SUPREME z.s. (MH0198)
14Matějková Žaneta (V0209)<0UJ6>SUNNY DAY 6 (KJ0UJ6, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
15Dvořáková Radka (C0345)<0V98>COLA SUGAR ST (KJ0V98, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
16Zúdorová Marika (B3444)<0LZK>ALONSO 2 (KJ0LZK, V)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
17Tvrdíková Petra (E0230)<0KFS>DRACARA (KJ0KFS, K)Equestrians Club (MA0086)
18Skálová Kristýna (B3641)<0UPS>GAVIAL 1 (KJ0UPS, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
19Kopecká Hana (H2066)<00YP>EDITH PIAF HF Alkapet (KJ00YP, K)Stáj Kincl z.s. (MH0031)
20Pecková Hana (G2309)<0P88>CATALIN XIII-5/SAFIR (KJ0P88, V)Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr, (MV0143)
21Škardová Barbora (J0WBN)<0WR0>NARDENTO VD WATERTOREN (KJ0WR0, V)Jezdecká společnost Kolová z.s. (MK0048)
22Gaudník Milan (A0099)<0LLW>EL BUNDY (KJ0LLW, V)Stáj Urban z.s. (MA0046)
23Nechybová Veronika (A1449)<0IC3>CANTI (KJ0IC3, V)Stáj Tesárek (MA0071)
24Práchenská Šárka (E0997)<0L7P>WEODOSIA (KJ0L7P, K)Jezdecký klub zooparku Chomutov, spolek (ME0015)
25Grünthalová Nicola (B2769)<0VKT>SAMY SANG-FROID (KJ0VKT, K)JK Opřetice, z.s. (MB0232)
26Vochozková Romana (A0952)<0MNO>GALEXY (KJ0MNO, K)Sportovní stáj Černuc (MA0203)
Skoky
05_ 5. Skoková soutěž S*/S** - handicap, 1 rozeskakování na čas
Běžná S* (125) 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
06.06.2020

8
Skoky
06_ 6. Skoková soutěž PONY ZP - handicap, na limitovaný čas
Pony ZP 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas /
07.06.2020 8:30

23
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.06.2020 08:54:17
#JezdecKůňSubjekt
1Nejedlá Eliška (J0YCB)<0MNM>MOORLAND'S NINA (KJ0MNM, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
2Sikora Martin (J0UPD)<0JJJ>GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
3Náprstková Natálie (J0YZ6)<0VTD>WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
4Dimitrová Barbora (J0UYN)<0U6N>LEONARDO 651 (KJ0U6N, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
5Musilová Adéla (J0NY1)<0WS6>GASTON 20 (KJ0WS6, V)Veronika Náměstková (MA0265)
6Kuklíková Natálie (J0R68)<0YQD>ALADÁR (KJ0YQD, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
7Rothová Eva (J0XKP)<0WTB>ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8Kullack Emily (J0XKO)<0YUE>MISSES SILVANO (KJ0YUE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
9Slavík Radim (J0UO5)<0FXX>ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
10Karásková Kateřina (J0YE0)<00WP>SAFIETJE (KJ00WP, K)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
11Nejedlá Eliška (J0YCB)<08DE>CHIKO (KJ08DE, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
12Rothová Eva (J0XKP)<0T0D>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
13Beránková Matylda (J10RD)<0XRU>CONSUL 2 (KJ0XRU, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14Zichová Tereza (J0VFI)<0IGK>ANABEL 2 (KJ0IGK, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
15Karešová Anna (J0ZDP)<0YOI>CINDERELLA 234 (KJ0YOI, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
16Písková Dominika (J0REM)<0UZ5>SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
17Sziekliková Markéta (J0W4C)<0TPX>MAJANS JESSY (KJ0TPX, K)JK Team Noskov (MB0111)
18Dymáčková Eva (J0YZG)<0K2K>SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
19Slavíková Kateřina (J0ML1)<0STF>PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
20Drastich Jakub (J0KZG)<0L24>ROZÁRKA 11 (KJ0L24, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
21Chvátalová Amélie (J0UXE)<07ZU>TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
22Maláková Anna (J0YA6)<04WW>SANDY 1 (KJ04WW, K)JK Všetice (MB0216)
23Sikora Martin (J0UPD)<0C3O>LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
Skoky
07_ 7. Skoková soutěž PONY ZLP - handicap, 1 návazné rozeskakování
Pony ZLP 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
07.06.2020

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 17.06.2020 08:54:17
#JezdecKůňSubjekt
1Sikora Martin (J0UPD)<0JJJ>GLEN SNOW (KJ0JJJ, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
2Musilová Adéla (J0NY1)<0WS6>GASTON 20 (KJ0WS6, V)Veronika Náměstková (MA0265)
3Kuklíková Natálie (J0R68)<0YQD>ALADÁR (KJ0YQD, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
4Dimitrová Barbora (J0UYN)<0U6N>LEONARDO 651 (KJ0U6N, V)Jezdecký klub KUKU, z.s. (MA0302)
5Náprstková Natálie (J0YZ6)<0VTD>WINDHOEK'S GOMPIE (KJ0VTD, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
6Rajchmanová Andrea (J0WA6)<0X2V>LIN 47 (KJ0X2V, V)Jezdecký klub Šlovice z.s. (MD0003)
7Rothová Eva (J0XKP)<0WTB>ROXANNE 1 (KJ0WTB, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
8Nejedlá Eliška (J0YCB)<08DE>CHIKO (KJ08DE, V)JK Mariánovice, z.s. (MB0058)
9Drastich Jakub (J0KZG)<0XED>TWO-STEP (KJ0XED, V)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
10Sziekliková Markéta (J0W4C)<0M9V>SWEET HEART (KJ0M9V, V)JK Team Noskov (MB0111)
11Slavík Radim (J0UO5)<0FXX>ZARGA (KJ0FXX, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
12Šafratová Sofie (J0W4A)<0BFK>ŠIBAL (KJ0BFK, V)JK Team Noskov (MB0111)
13Kullack Emily (J0XKO)<0YUE>MISSES SILVANO (KJ0YUE, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
14Rothová Eva (J0XKP)<0T0D>LIGHT FEET (KJ0T0D, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
15Hájková Kristýna (J0V4U)<0WJF>THISTLEDOWN ATLANTIS (KJ0WJF, V)Stáj U Sepíka, z.s. (MB0507)
16Karešová Anna (J0ZDP)<0YOI>CINDERELLA 234 (KJ0YOI, K)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
17Sommer Vítek (J0XDM)<0YNK>KOKOSKA LUŽICKÁ (KJ0YNK, K)Stáje Vodochody, z.s. (ME0169)
18Maláková Anna (J0YA6)<04WW>SANDY 1 (KJ04WW, K)JK Všetice (MB0216)
19Zichová Tereza (J0VFI)<0IGK>ANABEL 2 (KJ0IGK, K)JS MAZVA Čakov, z.s. (MB0307)
20Stříšková Nicole Jessica (J0W32)<0TVF>VITEA (KJ0TVF, K)Libuše Kaprasová - pony farma (MF0410)
21Beránková Matylda (J10RD)<0XRU>CONSUL 2 (KJ0XRU, V)Dvůr Hoffmeister z.s. (MA0282)
22Slavíková Kateřina (J0ML1)<0STF>PRINCESS SHEYLA (KJ0STF, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
23Chvátalová Amélie (J0UXE)<07ZU>TOMÁŠEK (KJ07ZU, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
24Vítková Kristýna (J0VLA)<0B9W>KATY 1 (KJ0B9W, K)Jezdecký klub Atrej (MB0271)
25Dymáčková Eva (J0YZG)<0K2K>SAFIRA 5 (KJ0K2K, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
26Písková Dominika (J0REM)<0UZ5>SD HONEYBEE (KJ0UZ5, K)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
27Sikora Martin (J0UPD)<0C3O>LEON 16 (KJ0C3O, V)JK Čtyřkolák, z.s. (MB0489)
28Drastich Jakub (J0KZG)<0L24>ROZÁRKA 11 (KJ0L24, K)Stáj Drastich Třešť (MV0046)
29Sziekliková Markéta (J0W4C)<0TPX>MAJANS JESSY (KJ0TPX, K)JK Team Noskov (MB0111)
Skoky
08_ 8. Skoková soutěž PONY LP** - handicap, bez rozeskakování na čas
Pony LP** 238.2.1 - Soutěž na čas /
07.06.2020

15
Skoky
09_ 9. Skoková soutěž PONY SP** - handicap, 1 rozeskakování na čas
Pony SP** 238.2.2 - Klasické rozeskakování /
07.06.2020

7