Přihlásit se

Skoky
XI. Grand Prix Hradce Králové
Oficiální závody (CSN) / 170825F1
25.08.2017 - 27.08.2017
F / Hradec Králové
Výsledky
Skoky
Pořadatelé:
MF0025 - Hradecký jezdecký klub z.s.
Funkcionáři:
Skoky
Rozhodčí
HR
F0251
Václav ml. Novotný
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F2720
Vladimír Zvěřina
CZE
Skoky
Rozhodčí
RZ
F0596
Danuše Balažová
CZE
Skoky
Stavitel
chief
H0374
Pavel Vachutka
CZE
Skoky
Stavitel
chief
G0074
Robert Smékal
CZE
Skoky
03_ "Soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm"
Běžná ZL (110) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
25.08.2017 15:30

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Veronika Stejskalová (F4101)<37>FLORIS (KJ0P05, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
2Petr Vančura (B0680)<52>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
3Adéla Bergerová (F4019)<41>SUVERÉN (KJ0U41, H)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
4Martina Bečková (F1580)<58>ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
5Tereza Mücková (B2721)<43>LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
6Iva Kadlecová (G0828)<31>CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
7Anna Horáčková (F4007)<49>EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
8Anna Hypiusová (F2903)<32>TOYA (KJ0IAM, K)Hypius Miloň (MF0139)
9Kateřina Ambrožová (B3572)<34>VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
10David Pomezný (F4421)<38>VILÍK 1 (KJ0KR6, V)JK Tůně (MF0125)
11Martina Šlégrová (F1966)<60>ART 4 (KJ0H8S, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
12Jiří Machovec (G2161)<39>CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
13Johanka Hypiusová (F3789)<48>AMARYLLIS (KJ0FL5, V)Hypius Miloň (MF0139)
14Josef Rýdl (F0527)<64>KORYNA 1 (KJ0LJQ, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
15Eva Černohorská (B3210)<70>COMET (KJ0JH0, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
16Veronika Špačková (F1384)<63>FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)JK Černožice (MR0005)
17Lucie Šebková (F1849)<33>LA VERA (KJ0RXF, K)JK Polsko (MR0054)
18Alexandra Manová (F1646)<67>DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)JK J+M Čánka (MR0018)
19Jan Konečný (F2690)<36>CALEDON (KJ0DJ0, H)JK K plus K (MR0027)
20Tereza Kurucová (B3324)<50>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
21Václav Mládek (F4208)<53>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
22Aneta Pfefrová (J0QW1)<45>NIK 5 (KJ0A7T, V)FJORDKLUB - Hřebčín Stará Paka (MR0048)
23Daniela Jůvová (F4225)<47>HALA 2 (KJ0K5M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
24Miriam Záveská (F1579)<55>CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
25Kristýna Serbousková (F2965)<56>LANDAVE (KJ0EL4, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
26Lenka Felixová (B3365)<51>CORTEX (KJ0F1S, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
27Jan Fiala (F1615)<65>LEMA (KJ0J4Y, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
28Michala Koliášová (F2366)<69>BRITANY (KJ0GMI, K)TJ Tesla Pardubice (MF0358)
29Michaela Třísková (J0QIZ)<66>KASSIOPE (KJ0EI5, K)Spolek přátel koní Zaloňov (MF0405)
30Miroslav Tomáš (F1795)<57>SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
31Tomáš Němec (E1318)<62>PRINCE'S BLADE (KJ0OLY, V)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
32Veronika Stejskalová (F4101)<61>LAGONERO (KJ0DEW, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
33Petr Vančura (B0680)<54>COCO JUMBO (KJ0LB2, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
34Iva Kadlecová (G0828)<46>AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
35Tereza Mücková (B2721)<44>CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
Skoky
04_ "Soutěž se stupňovanou obtížností do 120 cm"
Běžná L** (120) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
25.08.2017 17:00

29
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Pavlína Pejřilová (F1920)<75>PASTOR 1 (KJ0A7E, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
2Jana Dušková (F2810)<72>CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
3Petr Vančura (B0680)<54>COCO JUMBO (KJ0LB2, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
4Veronika Špačková (F1384)<63>FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)JK Černožice (MR0005)
5Kristýna Serbousková (F2965)<56>LANDAVE (KJ0EL4, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
6Daniela Jůvová (F4225)<47>HALA 2 (KJ0K5M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
7Anna Horáčková (F4007)<49>EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
8Eva Černohorská (B3210)<70>COMET (KJ0JH0, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
9Jiří Machovec (G2161)<71>SIR CHARLES (KJ0I5Q, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
10Lenka Felixová (B3365)<51>CORTEX (KJ0F1S, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
11Václav Mládek (F4208)<53>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
12Michaela Třísková (J0QIZ)<66>KASSIOPE (KJ0EI5, K)Spolek přátel koní Zaloňov (MF0405)
13Tomáš Němec (E1318)<62>PRINCE'S BLADE (KJ0OLY, V)Stáj Tomáš Kocián Neratov (MF0329)
14Iva Kadlecová (G0828)<46>AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
15Martina Bečková (F1580)<58>ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
16Pavlína Pejřilová (F1920)<76>FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
17Josef Rýdl (F0527)<64>KORYNA 1 (KJ0LJQ, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
18Miroslav Tomáš (F1795)<57>SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
19Kristýna Dostálová (F2831)<29>DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
20Veronika Stejskalová (F4101)<61>LAGONERO (KJ0DEW, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
21Klára Trunkátová (G2379)<74>MAXIME (KJ0MZA, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
22Jan Fiala (F1615)<65>LEMA (KJ0J4Y, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
23Martina Šlégrová (F1966)<60>ART 4 (KJ0H8S, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
24Miriam Záveská (F1579)<55>CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
25Johanka Hypiusová (F3789)<48>AMARYLLIS (KJ0FL5, V)Hypius Miloň (MF0139)
26Tereza Kurucová (B3324)<50>ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
27Jana Dušková (F2810)<73>LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
28Petr Vančura (B0680)<52>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
29Pavlína Pejřilová (F1920)<77>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Skoky
05_ "Dvoufázové skákání 100 - 110 cm"
Běžná ZL (110) 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.08.2017 10:00

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Petr Vančura (B0680)<14>COLA ONE (KJ0T3D, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2Lukáš Létal (G1066)<86>QUIDO 9 (KJ0T12, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
3Kateřina ml. Perthenová (F4356)<81>CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
4Miroslav Tomáš (F1795)<57>SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
5Lucie Miřejovská (F4104)<79>GAROCKY (KJ0H40, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
6Lucie Streubelová (F2695)<80>ANNE-MARII (KJ0GRL, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
7Pavlína Čepová (F4369)<85>ALEX MH (KJ0JAR, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
8Tereza Bártlová (F4386)<88>COX (KJ0F4C, V)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
9Josef Rýdl (F0527)<64>KORYNA 1 (KJ0LJQ, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
10Vanda Tmějová (F3937)<83>HALOMA (KJ0RZK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
11Kateřina Janatová (F2449)<90>PARIS-M (KJ0LN3, K)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
12Miroslav Hlaváček (F4294)<84>RAMONA 2 (KJ0KUC, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
13Jiří Machovec (G2161)<39>CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
14Miloslava Černá (F0402)<89>COMFI-K (KJ0FHD, V)JK Valdar Černůtky (MF0206)
15Daniela Jůvová (F4225)<47>HALA 2 (KJ0K5M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
16Martina Bečková (F1580)<58>ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
17Lukáš Létal (G1066)<87>COCO RICO (KJ0LBF, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
18Kateřina ml. Perthenová (F4356)<82>MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
19Miriam Záveská (F1579)<55>CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
Skoky
06_ "Dvoufázové skákání 110 - 120 cm"
Běžná L** (120) 274.5.2 - Druhá fáze na čas /
26.08.2017 12:00

39
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Kateřina Janatová (F2449)<90>PARIS-M (KJ0LN3, K)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
2Lukáš Létal (G1066)<87>COCO RICO (KJ0LBF, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
3Pavlína Pejřilová (F1920)<75>PASTOR 1 (KJ0A7E, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
4Kateřina ml. Perthenová (F4356)<82>MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
5Jana Dušková (F2810)<72>CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
6Miroslav Tomáš (F1795)<57>SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
7Miloslava Černá (F0402)<89>COMFI-K (KJ0FHD, V)JK Valdar Černůtky (MF0206)
8Daniela Jůvová (F4225)<47>HALA 2 (KJ0K5M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9Edita Jerie (F1899)<100>REIKI (KJ0JG0, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
10Marek Fassati (F3816)<103>MATEO 2 (KJ0KU2, H)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
11Miriam Záveská (F1579)<55>CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
12Kristýna Dostálová (F2831)<29>DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
13Lukáš Sojka (F1136)<97>GALISTO-S (KJ0J1I, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
14Aneta Lukášková (F3975)<95>FELIX 2 (KJ0HZ9, V)JK Bohuslavice nad Metují (MF0057)
15Vanda Tmějová (F3937)<83>HALOMA (KJ0RZK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
16Filip Ludvík (F1133)<106>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
17Lucie Miřejovská (F4104)<79>GAROCKY (KJ0H40, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
18Miroslav Hlaváček (F4294)<84>RAMONA 2 (KJ0KUC, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
19Monika Zemánková (F2234)<107>LA PRIMA (KJ0I54, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
20Lukáš Létal (G1066)<86>QUIDO 9 (KJ0T12, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
21Petr Vančura (B0680)<14>COLA ONE (KJ0T3D, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
22Pavlína Čepová (F4369)<85>ALEX MH (KJ0JAR, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
23Martina Šlégrová (F1966)<60>ART 4 (KJ0H8S, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
24Martina Šulcová (F3995)<94>LORELAI (KJ0DRK, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
25David Košťál (F1030)<105>CARMEN 12 (KJ0FNW, K)JK Černožice (MR0005)
26Jaroslav Abík (B1288)<108>MADOCK (KJ0JY4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
27Tereza Sedláčková (F2897)<93>SUNITA (KJ0E8T, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
28Aneta Páblová (R0012)<104>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
29Romana Jeníková (G0624)<102>ČILI (KJ0KU1, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
30Josef Rýdl (F0527)<64>KORYNA 1 (KJ0LJQ, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
31Klára Trunkátová (G2379)<74>MAXIME (KJ0MZA, V)TJ Moravan Brno (MG0010)
32Pavlína Dušková (F2414)<96>NEBRASKA 2 (KJ0DTF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
33Pavlína Pejřilová (F1920)<76>FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
34Martina Bečková (F1580)<58>ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
35Anna Siatková (F3008)<98>KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
36Kateřina ml. Perthenová (F4356)<81>CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
37Jana Dušková (F2810)<73>LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
38Petr Vančura (B0680)<52>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
39Václav Mládek (F4208)<53>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
07_ "Cena Radia Country - parkur stupně "L**"
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
26.08.2017 14:15

35
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Petr Vančura (B0680)<52>ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
2Vladimíra Pechanová (F3807)<110>RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
3Štěpánka Zavoralová (F0147)<123>KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4Gabriela Slavíková (C0337)<113>SISSI 7 (KJ0G2T, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
5Anna Siatková (F3008)<98>KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
6Kateřina Málková (F2906)<121>CHINTA (KJ0LDL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
7Jana Dušková (F2810)<73>LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
8Martina Šulcová (F3995)<94>LORELAI (KJ0DRK, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
9Michaela Špičáková (F2617)<124>HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
10Aneta Lukášková (F3975)<95>FELIX 2 (KJ0HZ9, V)JK Bohuslavice nad Metují (MF0057)
11Pavlína Dušková (F2414)<96>NEBRASKA 2 (KJ0DTF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
12Edita Jerie (F1899)<100>REIKI (KJ0JG0, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
13David Košťál (F1030)<105>CARMEN 12 (KJ0FNW, K)JK Černožice (MR0005)
14Tereza Sedláčková (F2897)<93>SUNITA (KJ0E8T, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
15Petr Vančura (B0680)<115>HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
16Aneta Páblová (R0012)<104>MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
17Václav Mládek (F4208)<53>RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
18Anna Horáčková (F4007)<49>EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)JK Vysoké Mýto z.s. (MF0281)
19Jana Kopečná (V0490)<109>VENEZIA 2 (KJ0GEO, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
20Vanda Tmějová (F3937)<112>HEKTOR 5 (KJ0K5P, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
21Anna Siatková (F3008)<118>PORTA 12 (KJ0GU2, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
22Monika Zemánková (F2234)<107>LA PRIMA (KJ0I54, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
23Martina Šlégrová (F1966)<60>ART 4 (KJ0H8S, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
24Lukáš Sojka (F1136)<97>GALISTO-S (KJ0J1I, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
25Jaroslav Abík (B1288)<108>MADOCK (KJ0JY4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
26Aneta Dohnalová (F2966)<117>INKARD (KJ0LCS, V)JK BENFOUR (MF0328)
27Filip Ludvík (F1133)<106>PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
28Vladimíra Pechanová (F3807)<111>CORLANA (KJ0FY4, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
29Štěpánka Zavoralová (F0147)<122>SIMONA 3 (KJ0HXQ, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30Gabriela Slavíková (C0337)<114>EXPECTANCY LUCY (KJ0JVH, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
31Iveta Faltysová (F1923)<119>ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
32Kateřina Málková (F2906)<120>C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
33Jana Dušková (F2810)<72>CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
34Václav Mládek (F4208)<116>CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
35Petr Vančura (B0680)<125>ASTON MARTIN (KJ0HQG, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
Skoky
08_ "Cena Jezdecké potřeby Vachutka - parkur stupně "S*"
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním /
26.08.2017 16:30

16
Skoky
11_ "Cena I.CA" - soutěž se stupňovanou obtížností do 130 cm
Běžná S** (130) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností /
27.08.2017 14:30

17
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Tereza Mücková (B2721)<148>FORTUNA 7 (KJ0JQ5, V)Stáj Karsit (MF0242)
2Veronika Špačková (F1384)<152>MARACANA (KJ0K71, K)JK Černožice (MR0005)
3Sára Staňková (A2134)<155>KOLOTKA (KJ0BIP, K)Equestrians Club (MA0086)
4Veronika Špačková (F4085)<153>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
5Sára Kalivodová (C1268)<144>LADY JANE (KJ0EOW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
6Kateřina Savinkovová (F4137)<145>COOCKIE (KJ0GUY, K)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015)
7Tereza Mücková (B2721)<147>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Stáj Karsit (MF0242)
8Jiří Machovec (G2161)<71>SIR CHARLES (KJ0I5Q, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
9Václav Kubišta (C1430)<149>MARY 1 (KJ0GH7, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
10Kristýna Dostálová (F2831)<29>DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
11Pavlína Pejřilová (F1920)<77>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
12Lukáš Sojka (F1136)<97>GALISTO-S (KJ0J1I, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
13Vladimíra Pechanová (F3807)<110>RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
14Alexandra Novotná (F1575)<154>CASSIUS CLAY 2 (KJ0MSH, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
15Tereza Mücková (B2721)<146>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
16František Veleba (V0735)<157>ARMITA (KJ0C99, K)František Veleba (MV0140)
17Petr Tvarůžek (F0872)<156>VALERO DJ (KJ0JDP, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
Skoky
12_ " GRAND PRIX Hradec Králové " - parkur stupně " S**"
Běžná S** (130) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále /
27.08.2017 15:45

19
Poslední aktualizace startovní listiny: 27.08.2017 18:07:39
#JezdecKůňSubjekt
1Tereza Mücková (B2721)<148>FORTUNA 7 (KJ0JQ5, V)Stáj Karsit (MF0242)
2Vladimíra Pechanová (F3807)<110>RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
3Sára Kalivodová (C1268)<144>LADY JANE (KJ0EOW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
4Kateřina Savinkovová (F4137)<145>COOCKIE (KJ0GUY, K)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015)
5Alexandra Novotná (F1575)<154>CASSIUS CLAY 2 (KJ0MSH, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
6Sára Staňková (A2134)<155>KOLOTKA (KJ0BIP, K)Equestrians Club (MA0086)
7Veronika Špačková (F1384)<152>MARACANA (KJ0K71, K)JK Černožice (MR0005)
8Petr Tvarůžek (F0872)<156>VALERO DJ (KJ0JDP, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
9Tereza Mücková (B2721)<147>ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Stáj Karsit (MF0242)
10Klára Trunkátová (G2379)<126>ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)TJ Moravan Brno (MG0010)
11Lukáš Sojka (F1136)<97>GALISTO-S (KJ0J1I, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
12Pavel Jarolím (B0046)<143>CLASSIC V (KJ0KLC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
13Jiří Machovec (G2161)<71>SIR CHARLES (KJ0I5Q, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
14Veronika Špačková (F4085)<153>LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
15Václav Kubišta (C1430)<149>MARY 1 (KJ0GH7, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
16Pavlína Pejřilová (F1920)<77>MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
17František Veleba (V0735)<157>ARMITA (KJ0C99, K)František Veleba (MV0140)
18Vladimíra Pechanová (F3807)<111>CORLANA (KJ0FY4, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
19Tereza Mücková (B2721)<146>LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)