Přihlásit se

Skoky
XI. Grand Prix Hradce Králové
Oficiální závody (CSN) / 170825F1
25.08.2017 - 27.08.2017
F / Hradec Králové
Výsledky
Skoky
01_ „HOBBY “ - dvoufázové skákání 80 – 90 cm
Hobby ZZ (80) 274.5.2 - Druhá fáze na čas / A

29/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Aneta Hejtmánková (J0SXR)PEPÍČEK 1 (KJ0PCO, V)JK Tůně (MF0125)
2 Iveta Černá (F2940)DARLY-M (KJ0TJQ, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
3 Nela Weihrichová (F2898)CASIO 5 (KJ0KY2, V)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
4 Sabina Ackermannová (J0PJ5)DANNY 3 (KJ0K6O, V)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
5 Veronika Tupá (B3325)BLESK 13 (KJ0C0G, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
6 Irena Ambrožová (J0LN1)DON CORLEONE (KJ0MJE, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
7 Lenka Felixová (B3365)PARADA (KJ0H18, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
8 Veronika Pavelková (J0N8A)PLAYBEC (KJ0SH2, V)Jezdecký klub Metuje o.s. (MR0013)
9 Alena Peterková (R0013)IZÁK 3 (KJ0P04, V)Jezdecký klub Metuje o.s. (MR0013)
10 Monika Kebusová (F4187)LANDINO SID (KJ0HXA, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
11 Simona Eberlová (J0T8Y)CASCADA (KJ0KXY, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
12 Magda Fejfarová (J0T91)KALINA 1 (KJ0IAI, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
13 Adéla Rejfová (J0T8Z)CHILLI D (KJ0UJQ, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
14 Petr Vančura (B0680)COLA ONE (KJ0T3D, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
15 Kateřina Štaffová (J0NK4)KLAUDIA (KJ0GEE, K)JK K plus K (MR0027)
16 Denisa Vaňková (J0HB9)GRANDETA (KJ06T3, K)JK Hořec (MF0246)
17 Pavla Bezdíčková (J092X)COMMANDER PATTEN (KJ0UAT, V)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
18 Adam Messner (J0OT6)FERDINAND 6 (KJ0UN7, H)Stáj AM Říha (MR0020)
19 Hana Julínková (G2127)PANDORA 233 (KJ0SXJ, K)Jezdecký klub - Staré Ždánice (MF0293)
20 Andrea Kašparová (F2682)KATY BRIDE (KJ0EP3, K)Jezdecký klub - Staré Ždánice (MF0293)
21 Lukáš Létal (G1066)MELICHAR 2 (KJ0UBQ, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
22 Alena Braunová (F4103)TOFIFE (KJ0GUK, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
23 Josef Kubias (F4170)BRAX (KJ0KVG, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
24 Patricie Šedivá (J0NMG)VILERIA (KJ0MC5, K)JK Černožice (MR0005)
25 Veronika Špačková (F4085)GRANIE (KJ0KCO, K)JK Černožice (MR0005)
26 Nikola Martínková (A2100)TEQUILA J.J.CHILLI (KJ0HHU, K)Jezdecký klub Sagitta, z.s. (MA0250)
27 Tereza Mücková (B2721)IKARES KARSIT (KJ0TKP, H)Stáj Karsit (MF0242)
28 Nikola Šimerdová (J0OO8)WORSHIP (KJ0K9L, K)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
29 Lucie Kazdová (J0WAT)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Skoky
02_ „HOBBY “ - dvoufázové skákání 90 – 100 cm
Hobby ZM (90) 274.5.2 - Druhá fáze na čas / A

42/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Adolf Janko (F0101)ŠIBAL 2 (KJ0MZ3, V)Transagro, s.r.o (MF0040)
2 Jiří Machovec (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
3 Aneta Hejtmánková (J0SXR)PEPÍČEK 1 (KJ0PCO, V)JK Tůně (MF0125)
4 Iveta Černá (F2940)DARLY-M (KJ0TJQ, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
5 Iva Kadlecová (G0828)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
6 Nela Weihrichová (F2898)CASIO 5 (KJ0KY2, V)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
7 Sabina Ackermannová (J0PJ5)DANNY 3 (KJ0K6O, V)ALBA Galant s.r.o. (MF0392)
8 Anna Hypiusová (F2903)TOYA (KJ0IAM, K)Hypius Miloň (MF0139)
9 Lucie Šebková (F1849)LA VERA (KJ0RXF, K)JK Polsko (MR0054)
10 Veronika Tupá (B3325)BLESK 13 (KJ0C0G, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
11 Kateřina Ambrožová (B3572)VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
12 Irena Ambrožová (J0LN1)DON CORLEONE (KJ0MJE, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
13 Lenka Felixová (B3365)MAGIA 1 (KJ0P2K, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
14 Veronika Pavelková (J0N8A)PLAYBEC (KJ0SH2, V)Jezdecký klub Metuje o.s. (MR0013)
15 Alena Peterková (R0013)IZÁK 3 (KJ0P04, V)Jezdecký klub Metuje o.s. (MR0013)
16 Monika Kebusová (F4187)LANDINO SID (KJ0HXA, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
17 Simona Eberlová (J0T8Y)CASCADA (KJ0KXY, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
18 Magda Fejfarová (J0T91)KALINA 1 (KJ0IAI, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
19 Adéla Rejfová (J0T8Z)CHILLI D (KJ0UJQ, V)JK Železnice z.s. (MF0282)
20 Petr Vančura (B0680)COLA ONE (KJ0T3D, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
21 Kateřina Štaffová (J0NK4)KLAUDIA (KJ0GEE, K)JK K plus K (MR0027)
22 Jan Konečný (F2690)CALEDON (KJ0DJ0, H)JK K plus K (MR0027)
23 Denisa Vaňková (J0HB9)GRANDETA (KJ06T3, K)JK Hořec (MF0246)
24 Pavla Bezdíčková (J092X)COMMANDER PATTEN (KJ0UAT, V)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
25 Adam Messner (J0OT6)FERDINAND 6 (KJ0UN7, H)Stáj AM Říha (MR0020)
26 Hana Julínková (G2127)PANDORA 233 (KJ0SXJ, K)Jezdecký klub - Staré Ždánice (MF0293)
27 Andrea Kašparová (F2682)KATY BRIDE (KJ0EP3, K)Jezdecký klub - Staré Ždánice (MF0293)
28 Lukáš Létal (G1066)MELICHAR 2 (KJ0UBQ, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
29 Alena Braunová (F4103)TOFIFE (KJ0GUK, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
30 Veronika Stejskalová (F4101)FLORIS (KJ0P05, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
31 Josef Kubias (F4170)BRAX (KJ0KVG, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
32 Patricie Šedivá (J0NMG)VILERIA (KJ0MC5, K)JK Černožice (MR0005)
33 Veronika Špačková (F4085)GRANIE (KJ0KCO, K)JK Černožice (MR0005)
34 David Pomezný (F4421)VILÍK 1 (KJ0KR6, V)JK Tůně (MF0125)
35 Hana Flégrová (B1794)TAURUS K (KJ0KU5, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
36 Adéla Bergerová (F4019)SUVERÉN (KJ0U41, H)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
37 Nikola Martínková (A2100)TEQUILA J.J.CHILLI (KJ0HHU, K)Jezdecký klub Sagitta, z.s. (MA0250)
38 Michala Koliášová (F2366)D'ELISE (KJ0K7M, K)TJ Tesla Pardubice (MF0358)
39 Tereza Mücková (B2721)IKARES KARSIT (KJ0TKP, H)Stáj Karsit (MF0242)
40 Tereza Mücková (B2721)LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
41 Tereza Mücková (B2721)CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
42 Aneta Pfefrová (J0QW1)NIK 5 (KJ0A7T, V)FJORDKLUB - Hřebčín Stará Paka (MR0048)
Skoky
03_ "Soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm"
Běžná ZL (110) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

37/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jiří Machovec (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
2 Iva Kadlecová (G0828)CATS (KJ0LMN, K)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
3 Iva Kadlecová (G0828)AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
4 Daniela Jůvová (F4225)HALA 2 (KJ0K5M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
5 Johanka Hypiusová (F3789)AMARYLLIS (KJ0FL5, V)Hypius Miloň (MF0139)
6 Anna Hypiusová (F2903)TOYA (KJ0IAM, K)Hypius Miloň (MF0139)
7 Anna Horáčková (F4007)EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
8 Lucie Šebková (F1849)LA VERA (KJ0RXF, K)JK Polsko (MR0054)
9 Tereza Kurucová (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
10 Kateřina Ambrožová (B3572)VARADEUR DE LA REY (KJ0GP1, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
11 Lenka Felixová (B3365)CORTEX (KJ0F1S, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
12 Petr Vančura (B0680)ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13 Václav Mládek (F4208)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
14 Petr Vančura (B0680)COCO JUMBO (KJ0LB2, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
15 Miriam Záveská (F1579)CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
16 Kristýna Serbousková (F2965)LANDAVE (KJ0EL4, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
17 Jan Konečný (F2690)CALEDON (KJ0DJ0, H)JK K plus K (MR0027)
18 Miroslav Tomáš (F1795)SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
19 Martina Bečková (F1580)ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
20 Adéla Bergerová (F4019)FIKOT (KJ0KJV, V)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
21 Martina Šlégrová (F1966)ART 4 (KJ0H8S, V)Stáj AM Říha (MR0020)
22 Veronika Stejskalová (F4101)FLORIS (KJ0P05, K)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
23 Veronika Stejskalová (F4101)LAGONERO (KJ0DEW, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
24 Tomáš Němec (E1318)PRINCE'S BLADE (KJ0OLY, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
25 Veronika Špačková (F1384)FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)JK Černožice (MR0005)
26 David Pomezný (F4421)VILÍK 1 (KJ0KR6, V)JK Tůně (MF0125)
27 Josef Rýdl (F0527)KORYNA 1 (KJ0LJQ, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
28 Jan Fiala (F1615)LEMA (KJ0J4Y, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
29 Michaela Třísková (J0QIZ)KASSIOPE (KJ0EI5, K)Spolek přátel koní Zaloňov (MF0405)
30 Alexandra Manová (F1646)DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)JK J+M Čánka (MR0018)
31 Adéla Bergerová (F4019)SUVERÉN (KJ0U41, H)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
32 Hana Hlavatá (F0957)SHANKAR 1 (KJ082E, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
33 Michala Koliášová (F2366)BRITANY (KJ0GMI, K)TJ Tesla Pardubice (MF0358)
34 Eva Černohorská (B3210)COMET (KJ0JH0, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
35 Tereza Mücková (B2721)LEANDRA KARSIT (KJ0T4H, K)Stáj Karsit (MF0242)
36 Tereza Mücková (B2721)CENTAGRAN KARSIT (KJ0TSQ, V)Stáj Karsit (MF0242)
37 Aneta Pfefrová (J0QW1)NIK 5 (KJ0A7T, V)FJORDKLUB - Hřebčín Stará Paka (MR0048)
Skoky
04_ "Soutěž se stupňovanou obtížností do 120 cm"
Běžná L** (120) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

31/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jiří Machovec (G2161)SIR CHARLES (KJ0I5Q, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
2 Iva Kadlecová (G0828)AMIZAR (KJ0K0N, V)Jezdecká stáj MoKa Popelištná (MV0113)
3 Daniela Jůvová (F4225)HALA 2 (KJ0K5M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4 Johanka Hypiusová (F3789)AMARYLLIS (KJ0FL5, V)Hypius Miloň (MF0139)
5 Anna Horáčková (F4007)EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
6 Tereza Kurucová (B3324)ROSETTA QUITTA (KJ0I7P, K)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
7 Lenka Felixová (B3365)CORTEX (KJ0F1S, V)Jezdecký klub REDMILL, z.s. (MB0289)
8 Jana Dušková (F2810)CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
9 Jana Dušková (F2810)LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
10 Petr Vančura (B0680)ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
11 Václav Mládek (F4208)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
12 Petr Vančura (B0680)COCO JUMBO (KJ0LB2, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
13 Miriam Záveská (F1579)CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
14 Kristýna Serbousková (F2965)LANDAVE (KJ0EL4, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
15 Miroslav Tomáš (F1795)SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
16 Martina Bečková (F1580)ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
17 Adéla Bergerová (F4019)FIKOT (KJ0KJV, V)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
18 Martina Šlégrová (F1966)ART 4 (KJ0H8S, V)Stáj AM Říha (MR0020)
19 Veronika Stejskalová (F4101)LAGONERO (KJ0DEW, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
20 Tomáš Němec (E1318)PRINCE'S BLADE (KJ0OLY, V)JS Vrchovany-Obrok,z.s. (ME0018)
21 Klára Trunkátová (G2379)MAXIME (KJ0MZA, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
22 Veronika Špačková (F1384)FAIRY 1 (KJ0RXJ, K)JK Černožice (MR0005)
23 Josef Rýdl (F0527)KORYNA 1 (KJ0LJQ, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
24 Jan Fiala (F1615)LEMA (KJ0J4Y, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
25 Michaela Třísková (J0QIZ)KASSIOPE (KJ0EI5, K)Spolek přátel koní Zaloňov (MF0405)
26 Hana Hlavatá (F0957)SHANKAR 1 (KJ082E, V)TJ Sokol Kladruby nad Labem z.s. (MF0061)
27 Eva Černohorská (B3210)COMET (KJ0JH0, V)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
28 Pavlína Pejřilová (F1920)PASTOR 1 (KJ0A7E, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
29 Pavlína Pejřilová (F1920)FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
30 Pavlína Pejřilová (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
31 Kristýna Dostálová (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Skoky
05_ "Dvoufázové skákání 100 – 110 cm"
Běžná Z (100) 274.5.2 - Druhá fáze na čas / A

23/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jiří Machovec (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
2 Sabina Roztočilová (F3891)ČARODĚJKA 4 (KJ0JW6, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
3 Lucie Miřejovská (F4104)GAROCKY (KJ0H40, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
4 Lucie Streubelová (F2695)ANNE-MARII (KJ0GRL, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
5 Daniela Jůvová (F4225)HALA 2 (KJ0K5M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6 Kateřina ml. Perthenová (F4356)CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
7 Kateřina ml. Perthenová (F4356)MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
8 Vanda Tmějová (F3937)HALOMA (KJ0RZK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9 Petr Vančura (B0680)COLA ONE (KJ0T3D, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
10 Petr Vančura (B0680)CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
11 Miroslav Hlaváček (F4294)RAMONA 2 (KJ0KUC, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
12 Pavlína Čepová (F4369)ALEX MH (KJ0JAR, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
13 Miroslav Tomáš (F1795)SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
14 Martina Bečková (F1580)ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
15 Lukáš Létal (G1066)QUIDO 9 (KJ0T12, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
16 Lukáš Létal (G1066)COCO RICO (KJ0LBF, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
17 Tereza Bártlová (F4386)COX (KJ0F4C, V)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
18 Josef Rýdl (F0527)KORYNA 1 (KJ0LJQ, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
19 Miloslava Černá (F0402)COMFI-K (KJ0FHD, V)JK Valdar Černůtky (MF0206)
20 Kateřina Janatová (F2449)PARIS-M (KJ0LN3, K)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
21 Alexandra Manová (F1646)DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)JK J+M Čánka (MR0018)
22 Monika Andresová (F4138)LARGO 7 (KJ0EI6, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
23 Tereza Linková (F4160)RAINING DAY (KJ0JSZ, V)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
Skoky
06_ "Dvoufázové skákání 110 – 120 cm"
Běžná ZL (110) 274.5.2 - Druhá fáze na čas / A

42/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Sabina Roztočilová (F3891)ČARODĚJKA 4 (KJ0JW6, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
2 Lucie Miřejovská (F4104)GAROCKY (KJ0H40, K)Jezdecký spolek Mnětice (MF0407)
3 Daniela Jůvová (F4225)HALA 2 (KJ0K5M, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
4 Tereza Sedláčková (F2897)SUNITA (KJ0E8T, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
5 Martina Šulcová (F3995)LORELAI (KJ0DRK, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
6 Kateřina ml. Perthenová (F4356)CHER DK (KJ0ICO, K)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
7 Kateřina ml. Perthenová (F4356)MARIAN DK (KJ0JZY, V)Stáj Perthen z.s. (MF0413)
8 Vanda Tmějová (F3937)HALOMA (KJ0RZK, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
9 Aneta Lukášková (F3975)FELIX 2 (KJ0HZ9, V)JK Bohuslavice nad Metují (MF0057)
10 Jana Dušková (F2810)CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
11 Jana Dušková (F2810)LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
12 Pavlína Dušková (F2414)NEBRASKA 2 (KJ0DTF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
13 Petr Vančura (B0680)COLA ONE (KJ0T3D, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
14 Petr Vančura (B0680)CERTINA 1 (KJ0LJ7, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
15 Petr Vančura (B0680)ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
16 Miroslav Hlaváček (F4294)RAMONA 2 (KJ0KUC, K)JK Železnice z.s. (MF0282)
17 Kateřina Janatová (F2449)PARIS-M (KJ0LN3, K)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
18 Pavlína Čepová (F4369)ALEX MH (KJ0JAR, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
19 Lukáš Sojka (F1136)GALISTO-S (KJ0J1I, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
20 Anna Siatková (F3008)KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
21 Miroslav Tomáš (F1795)SARKON (KJ0L1Z, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
22 Martina Bečková (F1580)ASKIN (KJ0KJ2, V)JK Tyko Čepí o.s. (MF0020)
23 Martina Šlégrová (F1966)ART 4 (KJ0H8S, V)Stáj AM Říha (MR0020)
24 Lukáš Létal (G1066)QUIDO 9 (KJ0T12, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
25 Lukáš Létal (G1066)COCO RICO (KJ0LBF, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
26 Lukáš Létal (G1066)FEDOR 1 (KJ0GHH, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
27 Edita Jerie (F1899)REIKI (KJ0JG0, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
28 Vladislava Ciprová (F1012)RŮŽENKA 2 (KJ0IPV, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
29 Klára Trunkátová (G2379)MAXIME (KJ0MZA, V)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
30 Romana Jeníková (G0624)ČILI (KJ0KU1, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
31 Marek Fassati (F3816)MATEO 2 (KJ0KU2, H)EQUICENTRUM - Jaroměř (MF0289)
32 Aneta Páblová (R0012)MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
33 David Košťál (F1030)CARMEN 12 (KJ0FNW, K)JK Černožice (MR0005)
34 Josef Rýdl (F0527)KORYNA 1 (KJ0LJQ, K)JK Hustířany z.s. (MF0090)
35 Miloslava Černá (F0402)COMFI-K (KJ0FHD, V)JK Valdar Černůtky (MF0206)
36 Filip Ludvík (F1133)PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
37 Monika Zemánková (F2234)LA PRIMA (KJ0I54, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
38 Alexandra Manová (F1646)DAJÁNA 12 (KJ0ST5, K)JK J+M Čánka (MR0018)
39 Jaroslav Abík (B1288)MADOCK (KJ0JY4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
40 Pavlína Pejřilová (F1920)PASTOR 1 (KJ0A7E, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
41 Pavlína Pejřilová (F1920)FUME 1 (KJ0FLF, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
42 Kristýna Dostálová (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
Skoky
07_ "Cena rádia COUNTRY" - Parkur stupně „L**“
Běžná L** (120) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

37/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jana Kopečná (V0490)VENEZIA 2 (KJ0GEO, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
2 Vladimíra Pechanová (F3807)RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
3 Vladimíra Pechanová (F3807)CORLANA (KJ0FY4, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
4 Tereza Sedláčková (F2897)SUNITA (KJ0E8T, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
5 Martina Šulcová (F3995)LORELAI (KJ0DRK, K)JK Zálesí z.s. (MF0091)
6 Anna Horáčková (F4007)EVŽEN 1 (KJ0J1K, V)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
7 Vanda Tmějová (F3937)HEKTOR 5 (KJ0K5P, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
8 Aneta Lukášková (F3975)FELIX 2 (KJ0HZ9, V)JK Bohuslavice nad Metují (MF0057)
9 Jana Dušková (F2810)CATALEF (KJ0L7C, V)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
10 Jana Dušková (F2810)LORETA 7 (KJ0CCF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
11 Pavlína Dušková (F2414)NEBRASKA 2 (KJ0DTF, K)JK Dolní Přím z.s. (MF0168)
12 Gabriela Slavíková (C0337)SISSI 7 (KJ0G2T, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
13 Gabriela Slavíková (C0337)EXPECTANCY LUCY (KJ0JVH, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
14 Petr Vančura (B0680)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
15 Petr Vančura (B0680)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
16 Václav Mládek (F4208)CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
17 Petr Vančura (B0680)ARISTON Insprav (KJ0JWH, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
18 Aneta Dohnalová (F2966)INKARD (KJ0LCS, V)JK BENFOUR (MF0328)
19 Lukáš Sojka (F1136)GALISTO-S (KJ0J1I, V)Stáj Dvořák Barchov (MF0105)
20 Anna Siatková (F3008)KIP 1 (KJ0BAP, V)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
21 Anna Siatková (F3008)PORTA 12 (KJ0GU2, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
22 Iveta Faltysová (F1923)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
23 Martina Šlégrová (F1966)ART 4 (KJ0H8S, V)Stáj AM Říha (MR0020)
24 Lukáš Létal (G1066)FEDOR 1 (KJ0GHH, V)JK Victoria Bříšťany z.s. (MF0227)
25 Edita Jerie (F1899)REIKI (KJ0JG0, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
26 Kateřina Málková (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
27 Kateřina Málková (F2906)CHINTA (KJ0LDL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
28 Štěpánka Zavoralová (F0147)SIMONA 3 (KJ0HXQ, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
29 Štěpánka Zavoralová (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
30 Vladislava Ciprová (F1012)RŮŽENKA 2 (KJ0IPV, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
31 Michaela Špičáková (F2617)HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
32 Romana Jeníková (G0624)ČILI (KJ0KU1, K)JK Pablo Slatiňany z.s. (MF0006)
33 Aneta Páblová (R0012)MARLENKA (KJ0J3J, K)JK Černožice (MR0005)
34 David Košťál (F1030)CARMEN 12 (KJ0FNW, K)JK Černožice (MR0005)
35 Filip Ludvík (F1133)PROUD PRINCESS (KJ0HSC, K)Selská jízda Nechanice (MF0002)
36 Monika Zemánková (F2234)LA PRIMA (KJ0I54, K)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
37 Jaroslav Abík (B1288)MADOCK (KJ0JY4, V)stáj Abík, z.s. (MB0227)
Skoky
08_ „Cena Jezdecké potřeby Vachutka - Parkur stupně „S*“
Běžná S* (125) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

20/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jiří Machovec (G2161)SIR CHARLES (KJ0I5Q, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
2 Jana Kopečná (V0490)VENEZIA 2 (KJ0GEO, K)Jezdecká stáj Dolní Jelení (MF0356)
3 Vladimíra Pechanová (F3807)RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
4 Vladimíra Pechanová (F3807)CORLANA (KJ0FY4, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
5 Vanda Tmějová (F3937)HEKTOR 5 (KJ0K5P, V)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
6 Gabriela Slavíková (C0337)SISSI 7 (KJ0G2T, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
7 Gabriela Slavíková (C0337)EXPECTANCY LUCY (KJ0JVH, K)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
8 Petr Vančura (B0680)RIVIERA 6 (KJ0JT3, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
9 Petr Vančura (B0680)ASTON MARTIN (KJ0HQG, V)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
10 Petr Vančura (B0680)HORÁKYNĚ (KJ0JWG, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
11 Václav Mládek (F4208)CORA 11 (KJ0HSN, K)JŠ Valdštejnská obora z.s. (MF0316)
12 Aneta Dohnalová (F2966)INKARD (KJ0LCS, V)JK BENFOUR (MF0328)
13 Anna Siatková (F3008)PORTA 12 (KJ0GU2, K)Jezdecký klub Orličky z.s. (MF0300)
14 Iveta Faltysová (F1923)ANTONIO 3 (KJ0I7A, V)APOLENKA z.s. (MF0183)
15 Kateřina Málková (F2906)C.C. BOY (KJ0RRF, V)Sportovní stáj Málek (MF0095)
16 Kateřina Málková (F2906)CHINTA (KJ0LDL, K)Sportovní stáj Málek (MF0095)
17 Štěpánka Zavoralová (F0147)SIMONA 3 (KJ0HXQ, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
18 Štěpánka Zavoralová (F0147)KAREN 5 (KJ0GP6, K)JK Hřebčín Suchá, z.s. (MF0150)
19 Klára Trunkátová (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
20 Michaela Špičáková (F2617)HAPPY BOY (KJ0E46, V)Jezdecký klub Lanškroun Střední zem. a vet. školy, z.s (MF0075)
Skoky
09_ „HOBBY “ - dvoufázové skákání 90 – 100 cm
Hobby ZM (90) 274.5.2 - Druhá fáze na čas / A

21/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Kateřina Šíbová (B3385)GODERA (KJ0P63, K)Michal Zaruban, Záboří n.L. (MB0399)
2 Iveta Černá (F2940)DARLY-M (KJ0TJQ, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
3 Roman Kmínek (F0027)LADY PRINCES (KJ0K8F, K)Sportovní stáj Klamoš z.s. (MF0395)
4 Sára Kalivodová (C1268)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
5 Kateřina Savinkovová (F4137)DORIS 4 (KJ0RWY, K)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
6 Magda Veselá (J0LKA)MERLIN 9 (KJ0B4Y, V)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015)
7 Adéla Černá (C1628)DORIS-SVRŽNO (KJ0D7P, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
8 Kristýna Skálová (B3641)RACEK 1 (KJ0FT9, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
9 Hana Szádovská (C1269)MIKE 1 (KJ0KZE, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
10 Michaela Jirková (F3814)KISUI (KJ0SMP, K)JK Náchod (MF0154)
11 Kristýna Janatová (C1376)MAJA 2 (KJ0JY1, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
12 Šárka Šachová (F2593)CORALIA (KJ0S2G, K)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
13 Maja Kupčáková (K0147)BEST BOY JANE VALLEY (KJ0T85, V)JK Krásná (MK0030)
14 Aneta Kučerová (F2974)FERDINAND 1 (KJ0DQR, V)JK při OPS Šťastný domov Líšnice (MF0357)
15 Zdeněk Sláma (F2233)LIQUVIK MAT (KJ0TZD, V)JS pod Kunětickou horou (MF0192)
16 Michaela Třísková (J0QIZ)KASSIOPE (KJ0EI5, K)Spolek přátel koní Zaloňov (MF0405)
17 Monika Andresová (F4138)LARGO 7 (KJ0EI6, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
18 Martina Šimonová (F2267)LARRIN (KJ0OZZ, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
19 Nikola Šimerdová (J0OO8)WORSHIP (KJ0K9L, K)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
20 Lucie Kazdová (J0WAT)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
21 Michal Haltuch (F2700)KIMON (KJ0LT4, V)JO Albert Stolany (MF0138)
Skoky
10_ „HOBBY “ - dvoufázové skákání 100 – 110 cm
Hobby Z (100) 274.5.2 - Druhá fáze na čas / A

18/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jiří Machovec (G2161)CLARISSA 1 (KJ0LT3, K)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
2 Kateřina Šíbová (B3385)GODERA (KJ0P63, K)Michal Zaruban, Záboří n.L. (MB0399)
3 Sára Kalivodová (C1268)MAUGLÍ 4 (KJ0JY2, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
4 Kateřina Savinkovová (F4137)DORIS 4 (KJ0RWY, K)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
5 Magda Veselá (J0LKA)MERLIN 9 (KJ0B4Y, V)Jezdecký klub Jeřice, z.s. (MR0015)
6 Adéla Černá (C1628)DORIS-SVRŽNO (KJ0D7P, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
7 Kristýna Skálová (B3641)RACEK 1 (KJ0FT9, V)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
8 Hana Szádovská (C1269)MIKE 1 (KJ0KZE, H)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
9 Michaela Jirková (F3814)KISUI (KJ0SMP, K)JK Náchod (MF0154)
10 Kristýna Janatová (C1376)MAJA 2 (KJ0JY1, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
11 Šárka Šachová (F2593)CORALIA (KJ0S2G, K)JK Podorlicko Letohrad (MF0080)
12 Maja Kupčáková (K0147)BEST BOY JANE VALLEY (KJ0T85, V)JK Krásná (MK0030)
13 Aneta Kučerová (F2974)FERDINAND 1 (KJ0DQR, V)JK při OPS Šťastný domov Líšnice (MF0357)
14 Zdeněk Sláma (F2233)LIQUVIK MAT (KJ0TZD, V)JS pod Kunětickou horou (MF0192)
15 Michaela Třísková (J0QIZ)KASSIOPE (KJ0EI5, K)Spolek přátel koní Zaloňov (MF0405)
16 Monika Andresová (F4138)LARGO 7 (KJ0EI6, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
17 Martina Šimonová (F2267)LARRIN (KJ0OZZ, K)APOLENKA z.s. (MF0183)
18 Michal Haltuch (F2700)KIMON (KJ0LT4, V)JO Albert Stolany (MF0138)
Skoky
11_ „Cena I.CA “ - soutěž se stupňovanou obtížností do 130 cm
Běžná S** (130) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

20/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jiří Machovec (G2161)SIR CHARLES (KJ0I5Q, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
2 Pavel Jarolím (B0046)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
3 Sára Kalivodová (C1268)LADY JANE (KJ0EOW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
4 Kateřina Savinkovová (F4137)COOCKIE (KJ0GUY, K)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
5 Tereza Mücková (B2721)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
6 Tereza Mücková (B2721)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Stáj Karsit (MF0242)
7 Tereza Mücková (B2721)FORTUNA 7 (KJ0JQ5, V)Stáj Karsit (MF0242)
8 Václav Kubišta (C1430)MARY 1 (KJ0GH7, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
9 Otto ml. Vinzens (F0303)NAMIR (KJ07DP, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
10 Otto ml. Vinzens (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
11 Veronika Špačková (F1384)MARACANA (KJ0K71, K)JK Černožice (MR0005)
12 Veronika Špačková (F4085)LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
13 Alexandra Novotná (F1575)CASSIUS CLAY 2 (KJ0MSH, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
14 Sára Staňková (A2134)KOLOTKA (KJ0BIP, K)Equestrians Club (MA0086)
15 Petr Tvarůžek (F0872)VALERO DJ (KJ0JDP, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
16 František Veleba (V0735)ARMITA (KJ0C99, K)František Veleba (MV0140)
17 Pavlína Pejřilová (F1920)MERLIN 12 (KJ0DP7, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
18 Kristýna Dostálová (F2831)DACON (KJ0HI2, V)Hradecký jezdecký klub z.s. (MF0025)
19 Radka Dvořáková (C0345)GHALIA DA ORLAN (KJ0KFG, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
20 Radka Dvořáková (C0345)BENETON 1 (KJ0J5J, V)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
Skoky
12_ „GRAND PRIX Hradec Králové“ – parkur stupně „S**“
Běžná S** (130) 276.N2 - Národní jednokolová soutěž s finále / A

21/ 50
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Jiří Machovec (G2161)SIR CHARLES (KJ0I5Q, V)Jezdecká stáj Permanent (MG0311)
2 Pavel Jarolím (B0046)CLASSIC V (KJ0KLC, V)Stáj Pavel Jarolím (MB0247)
3 Sára Kalivodová (C1268)LADY JANE (KJ0EOW, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
4 Vladimíra Pechanová (F3807)RIVA RIVA (KJ0IPX, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
5 Vladimíra Pechanová (F3807)CORLANA (KJ0FY4, K)Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov (MF0027)
6 Kateřina Savinkovová (F4137)COOCKIE (KJ0GUY, K)Sportovní jezdecký klub Roudnička Hradec Králové (MF0422)
7 Tereza Mücková (B2721)LE BO JANGLES KARSIT (KJ0I0A, H)Stáj Karsit (MF0242)
8 Tereza Mücková (B2721)ELUSA W KARSIT (KJ0MBN, K)Stáj Karsit (MF0242)
9 Tereza Mücková (B2721)FORTUNA 7 (KJ0JQ5, V)Stáj Karsit (MF0242)
10 Václav Kubišta (C1430)MARY 1 (KJ0GH7, K)Jezdecké středisko ARS (MC0143)
11 Otto ml. Vinzens (F0303)NAMIR (KJ07DP, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
12 Otto ml. Vinzens (F0303)MAGIC MAN STROJMOTIV (KJ0FY7, V)Stáj Cilka, Otto Vinzens (MF0203)
13 Klára Trunkátová (G2379)ELBANDOLERO (KJ0GZ5, H)Jezdecká stáj Nutritis (MG0110)
14 Veronika Špačková (F1384)MARACANA (KJ0K71, K)JK Černožice (MR0005)
15 Veronika Špačková (F4085)LARA 15 (KJ0LZN, K)JK Černožice (MR0005)
16 Alexandra Novotná (F1575)CASSIUS CLAY 2 (KJ0MSH, V)TJ Krakonoš Trutnov (MR0012)
17 Sára Staňková (A2134)KOLOTKA (KJ0BIP, K)Equestrians Club (MA0086)
18 Petr Tvarůžek (F0872)VALERO DJ (KJ0JDP, H)Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno (MF0292)
19 František Veleba (V0735)ARMITA (KJ0C99, K)František Veleba (MV0140)
20 Radka Dvořáková (C0345)GHALIA DA ORLAN (KJ0KFG, K)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
21 Radka Dvořáková (C0345)BENETON 1 (KJ0J5J, V)JK Cavalier Rynárec, z. s. (MV0009)
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
XI. Grand Prix Hradce Králové
Výsledky
25. 8. – 27. 8.
F / Hradec Králové
Hradecký jezdecký klub

Pro větší detail klikněte!