Přihlásit se

Skoky
Pohár žen 2018
Oficiální závody (CSN) / 180317H2
17.03.2018 - 17.03.2018
H / Frenštát p/R
Výsledky
Skoky
02_ HOBBY - stupňovaná obtížnost do 80 cm
Hobby ZZ (80) 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Zuzana Fabiánová (H4385)CON-RASCA-PAVLIN (KJ0V24)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Marie Jennifer Malíková (H4312)BARMAN 1 (KJ0U2F)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Tereza Babincová (H4133)PORTHOS 1 (KJ0CR1)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Dorota Roszková (J0PCZ)CARISSIMA (KJ0V22)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Sabina Bittnerová (H2848)SHADOW RIVER (KJ0TYS)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
6 Anežka Březinová (H3945)AMAZING 1 (KJ0UBU)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7 Taťána Kostková (J0TB1)SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
8 Barbora Holušová (H2881)KAJRA-H (KJ0V3N)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
9 Jana Kopečná (H2373)HD CADAR (KJ0TZ3)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
10 Adriana Slezáková (J0WVQ)IDA 30 (KJ0V7U)Jezdecká stáj RVP Bruzovičky (MH0300)
11 Hana Konečná (H2605)LOTTY 1 (KJ0T8L)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
12 Dagmar Dordová (J0RI7)LIMETREE FRAGILE (KJ0SN0)Carpentalis Moravian Ranch (MH0390)
13 Alexandra Hanáčková (L0108)TALISCA ROBINSON (KJ0V2J)JK Ramir, z.s. (ML0022)
14 Alexandra Hanáčková (L0108)LA CASSILIA (KJ0V2I)JK Ramir, z.s. (ML0022)
15 Josef Svěrkoš (J0MKH)DELISA 2 (KJ0G1J)R klub (MH0019)
16 Veronika Čunková (J0TAY)ARCHER-K (KJ0T13)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
17 Nikola Hejduková (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
18 Barbora Hrstková (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
19 Michaela Masárová (H4410)THILL (KJ0P07)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
20 Natálie Grebeňová (J0RCU)RICARDA 1 (KJ0T3O)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
21 Veronika Kaletová (J0R24)SARGONA (KJ0TB5)SK Vitality Slezsko, z.s. (MH0322)
22 Petra Lochmannová (G2299)CYRIUS 1 (KJ0TTT)JK Ramir, z.s. (ML0022)
23 Irena Mrázková (L0384)SEGAL (KJ0ODW)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
24 Klára Poledňáková (H4262)CARION (KJ0IQN)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
25 Nicol Raidová (H2509)FEDER FERNANDO (KJ0T7U)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
26 Simona Dulavová (H3190)BAMBINO (KJ0N78)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
27 Marie Polnická (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
Skoky
03_ Skok stupně "ZM"
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Zuzana Fabiánová (H4385)CON-RASCA-PAVLIN (KJ0V24)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Lenka Žačková (H4134)KILNABOY LUX (KJ00YX)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Marie Jennifer Malíková (H4312)BARMAN 1 (KJ0U2F)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Klára Matúšová (H3536)CLER 1 (KJ0GXA)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Adéla Hilscherová (H4536)SILVER 12 (KJ0JNB)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
6 Tereza Babincová (H4133)PORTHOS 1 (KJ0CR1)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7 Sabina Bittnerová (H2848)SHADOW RIVER (KJ0TYS)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
8 Anežka Březinová (H3945)AMAZING 1 (KJ0UBU)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9 Natálie Blažková (H3532)QUAISSIN (KJ0TER)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
10 Dorota Roszková (J0PCZ)CARISSIMA (KJ0V22)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11 Dominika Tomíková (L0370)MATRIX 2 (KJ0DLB)Stáj Derby, spolek (MH0382)
12 Taťána Kostková (J0TB1)SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
13 Barbora Holušová (H2881)KAJRA-H (KJ0V3N)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
14 Kateřina Lušňáková (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
15 Jana Kopečná (H2373)HD CADAR (KJ0TZ3)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
16 Markéta Molková (L0052)VINNY VICTORI (KJ0IWL)SK ALLMETAL Martinice o.s. (ML0018)
17 Adéla Škutová (H3869)CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
18 Klára Poledňáková (H4262)RVP CIMI Z (KJ0M6W)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
19 Eva Götzingerová (G4066)CANABIS (KJ0J3V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
20 Alexandra Hanáčková (L0108)TALISCA ROBINSON (KJ0V2J)JK Ramir, z.s. (ML0022)
21 Alexandra Hanáčková (L0108)LA CASSILIA (KJ0V2I)JK Ramir, z.s. (ML0022)
22 Michaela Masárová (H4410)THILL (KJ0P07)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
23 Natálie Grebeňová (J0RCU)RICARDA 1 (KJ0T3O)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
24 Klára Poledňáková (H4262)CARION (KJ0IQN)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
25 Nicol Raidová (H2509)FEDER FERNANDO (KJ0T7U)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
26 Marek Klus (H1948)CALOX (KJ0SNX)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27 Marie Polnická (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
Skoky
04_ Skok stupně "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

42
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lenka Žačková (H4134)KILNABOY LUX (KJ00YX)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Zuzana Švihorová (H1249)CORIEL (KJ0EFP)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
3 Nikol Švihorová (H3214)JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
4 Nikol Švihorová (H3214)PARIS HILTON-M (KJ0L9C)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
5 Nikol Švihorová (H3214)CARAMEL 1 (KJ0J8U)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
6 Klára Matúšová (H3536)CLER 1 (KJ0GXA)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7 Adéla Hilscherová (H4536)SILVER 12 (KJ0JNB)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
8 Natálie Blažková (H3532)QUAISSIN (KJ0TER)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9 Dominika Tomíková (L0370)MATRIX 2 (KJ0DLB)Stáj Derby, spolek (MH0382)
10 Vendula Mičková (H4459)ILTON DH (KJ0MIA)SK Sportino z. s. (MH0369)
11 Natálie Macečková (H4442)FILIA (KJ0MKZ)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
12 Barbora Šeligová (H4387)FRENCISS (KJ0GRE)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
13 Barbora Šeligová (H4387)GEPETTO (KJ0GQ3)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
14 Kateřina Lušňáková (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
15 Daniela Macourková (L0126)CICERO 2 (KJ0G77)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
16 Eliška Machalová (H4341)CILON (KJ0K5Y)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17 Irena Mičulková (H4516)ARCAL-PELI (KJ0KUY)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
18 Agáta Birková (H2768)NORIS 2 (KJ0HSX)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
19 Markéta Molková (L0052)VINNY VICTORI (KJ0IWL)SK ALLMETAL Martinice o.s. (ML0018)
20 Adéla Škutová (H3869)CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
21 Klára Poledňáková (H4262)RVP CIMI Z (KJ0M6W)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
22 Tereza Zapletálková (H3439)BARNABÁŠ (KJ0GYA)SK Pental Břidličná (MH0160)
23 Jennifer Matzkeová (H3864)DONNA LAURA (KJ0J6V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24 Julie Jarošová (H4149)IBISCHEK (KJ0FQM)SK Sportino z. s. (MH0369)
25 Kateřina Kubrická (H2783)LOVELY 37 (KJ0SOG)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26 Hana Konečná (H2605)LOTTY 1 (KJ0T8L)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
27 Eva Götzingerová (G4066)CANABIS (KJ0J3V)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
28 Martina Horáková (H4489)BOTTICELLI (KJ0S2B)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
29 Kateřina Marušíková (H3939)KASKÁDA-V (KJ0K59)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
30 Denisa Materová (H3340)LANAKEN (KJ0DDS)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
31 Klára Tioková (H4143)BORNFEE 1 (KJ0UXO)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
32 Tereza Tioková (H3872)ARWEN 1 (KJ0FR2)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
33 Lada Srovnalová (H4142)CAMPARI 6 (KJ0HTU)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
34 Nicol Raidová (H2509)SANTINUS (KJ0LFH)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
35 Miroslava Škanderová (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
36 Miroslava Škanderová (H2834)DISCO BOY (KJ0LQV)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
37 Denisa Škanderová (H2404)ACELERA (KJ0LEN)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
38 Denisa Škanderová (H2404)EIGARA (KJ0M6J)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
39 Patricie Brusová (H3231)QUANDOR (KJ0LQO)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
40 Patricie Brusová (H3231)SIIMFY (KJ0LQS)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
41 Marek Klus (H1948)CALOX (KJ0SNX)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
42 Lucie Balhárková (H2542)CANCUN 3 (KJ0UOM)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. „ZL“ Eurobit - Pohár žen 2018
Běžná ZL (110) 238.2.3 - Dvě rozeskakování / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Lucie Krampotová (H4331)UNNA (KJ0S89)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Lucie Krampotová (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Zuzana Fabiánová (H4385)ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Zuzana Švihorová (H1249)CORIEL (KJ0EFP)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
5 Nikol Švihorová (H3214)JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
6 Nikol Švihorová (H3214)PARIS HILTON-M (KJ0L9C)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
7 Nikol Švihorová (H3214)CARAMEL 1 (KJ0J8U)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
8 Kateřina Krhutová (H2499)HASKY Fitmin (KJ0DL1)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9 Vendula Mičková (H4459)ILTON DH (KJ0MIA)SK Sportino z. s. (MH0369)
10 Natálie Macečková (H4442)FILIA (KJ0MKZ)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
11 Barbora Šeligová (H4387)FRENCISS (KJ0GRE)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
12 Barbora Šeligová (H4387)GEPETTO (KJ0GQ3)Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. (MH0082)
13 Anežka Martynková (H2695)RACHELL (KJ0JT2)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
14 Anežka Martynková (H2695)LUISSA (KJ0EHS)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
15 Daniela Macourková (L0126)CICERO 2 (KJ0G77)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
16 Eliška Machalová (H4341)CILON (KJ0K5Y)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17 Irena Mičulková (H4516)ARCAL-PELI (KJ0KUY)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
18 Tereza Zapletálková (H3439)BARNABÁŠ (KJ0GYA)SK Pental Břidličná (MH0160)
19 Jennifer Matzkeová (H3864)DONNA LAURA (KJ0J6V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20 Julie Jarošová (H4149)IBISCHEK (KJ0FQM)SK Sportino z. s. (MH0369)
21 Kateřina Kubrická (H2783)LOVELY 37 (KJ0SOG)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22 Dana Pinkavová (H1270)LA CORA 1 (KJ0GNF)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
23 Martina Horáková (H4489)BOTTICELLI (KJ0S2B)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
24 Žaneta Červenková (H3956)MARY ROSE 1 (KJ0T3Z)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
25 Žaneta Červenková (H3956)KAIRA (KJ0JX5)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
26 Kateřina Marušíková (H3939)KASKÁDA-V (KJ0K59)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
27 Denisa Materová (H3340)LANAKEN (KJ0DDS)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28 Klára Tioková (H4143)BORNFEE 1 (KJ0UXO)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
29 Tereza Tioková (H3872)ARWEN 1 (KJ0FR2)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
30 Lada Srovnalová (H4142)CAMPARI 6 (KJ0HTU)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
31 Nicol Raidová (H2509)SANTINUS (KJ0LFH)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
32 Miroslava Škanderová (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
33 Miroslava Škanderová (H2834)DISCO BOY (KJ0LQV)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
34 Denisa Škanderová (H2404)ACELERA (KJ0LEN)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
35 Denisa Škanderová (H2404)EIGARA (KJ0M6J)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
36 Patricie Brusová (H3231)QUANDOR (KJ0LQO)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
37 Patricie Brusová (H3231)SIIMFY (KJ0LQS)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
38 Lucie Balhárková (H2542)CANCUN 3 (KJ0UOM)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
Pohár žen 2018
Výsledky
17. 3. – 17. 3.
H / Frenštát p/R
TJ Slovan Frenštát

Pro větší detail klikněte!