Přihlásit se

Skoky
Pohár žen 2018
Oficiální závody (CSN) / 180317H2
17.03.2018 - 17.03.2018
H / Frenštát p/R
Výsledky
Skoky
02_ HOBBY - stupňovaná obtížnost do 80 cm
Hobby do 80 cm 269 - Soutěž se stupňovanou obtížností / A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Fabiánová Zuzana (H4385)CON-RASCA-PAVLIN (KJ0V24, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Malíková Marie Jennifer (H4312)BARMAN 1 (KJ0U2F, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Babincová Tereza (H4133)PORTHOS 1 (KJ0CR1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Roszková Dorota (J0PCZ)CARISSIMA (KJ0V22, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Bittnerová Sabina (H2848)SHADOW RIVER (KJ0TYS, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
6 Březinová Anežka (H3945)AMAZING 1 (KJ0UBU, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7 Kostková Taťána (J0TB1)SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT, K)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
8 Holušová Barbora (H2881)KAJRA-H (KJ0V3N, K)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
9 Kopečná Jana (H2373)HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
10 Slezáková Adriana (J0WVQ)IDA 30 (KJ0V7U, K)Jezdecká stáj RVP Bruzovičky (MH0300)
11 Svačinová Hana (H2605)LOTTY 1 (KJ0T8L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
12 Dordová Dagmar (J0RI7)LIMETREE FRAGILE (KJ0SN0, K)Carpentalis Moravian Ranch (MH0390)
13 Hanáčková Alexandra (L0108)TALISCA ROBINSON (KJ0V2J, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
14 Hanáčková Alexandra (L0108)LA CASSILIA (KJ0V2I, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
15 Svěrkoš Josef (J0MKH)DELISA 2 (KJ0G1J, K)R klub (MH0019)
16 Čunková Veronika (J0TAY)ARCHER-K (KJ0T13, V)JK Ranč za řekou, z.s. (ML0121)
17 Hejduková Nikola (J0S6N)GORAL XVIII-43 SK /TINKA (KJ0M69, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
18 Hrstková Barbora (J0VHN)ARGO/HROBY XII-40 (KJ0TTL, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
19 Masárová Michaela (H4410)THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
20 Grebeňová Natálie (J0RCU)RICARDA 1 (KJ0T3O, K)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
21 Kaletová Veronika (J0R24)SARGONA (KJ0TB5, K)SK Vitality Slezsko, z.s. (MH0322)
22 Lochmannová Petra (G2299)CYRIUS 1 (KJ0TTT, H)JK Ramir, z.s. (ML0022)
23 Mrázková Irena (L0384)SEGAL (KJ0ODW, V)JK Prusinovice, z.s. (ML0020)
24 Poledňáková Klára (H4262)CARION (KJ0IQN, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
25 Raidová Nicol (H2509)FEDER FERNANDO (KJ0T7U, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
26 Dulavová Simona (H3190)BAMBINO (KJ0N78, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
27 Polnická Marie (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
Skoky
03_ Skok stupně "ZM"
Běžná ZM (90) 298.2.1 - Soutěž na limitovaný čas / A

27
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Fabiánová Zuzana (H4385)CON-RASCA-PAVLIN (KJ0V24, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Žačková Lenka (H4134)KILNABOY LUX (KJ00YX, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Malíková Marie Jennifer (H4312)BARMAN 1 (KJ0U2F, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Matúšová Klára (H3536)CLER 1 (KJ0GXA, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
5 Hilscherová Adéla (H4536)SILVER 12 (KJ0JNB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
6 Babincová Tereza (H4133)PORTHOS 1 (KJ0CR1, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7 Bittnerová Sabina (H2848)SHADOW RIVER (KJ0TYS, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
8 Březinová Anežka (H3945)AMAZING 1 (KJ0UBU, H)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9 Blažková Natálie (H3532)QUAISSIN (KJ0TER, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
10 Roszková Dorota (J0PCZ)CARISSIMA (KJ0V22, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
11 Tomíková Dominika (L0370)MATRIX 2 (KJ0DLB, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
12 Kostková Taťána (J0TB1)SOFIA AZ PNEU (KJ0SKT, K)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
13 Holušová Barbora (H2881)KAJRA-H (KJ0V3N, K)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
14 Lušňáková Kateřina (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
15 Kopečná Jana (H2373)HD CADAR (KJ0TZ3, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
16 Molková Markéta (L0052)VINNY VICTORI (KJ0IWL, K)SK ALLMETAL Martinice o.s. (ML0018)
17 Škutová Adéla (H3869)CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
18 Poledňáková Klára (H4262)RVP CIMI Z (KJ0M6W, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
19 Götzingerová Eva (G4066)CANABIS (KJ0J3V, K)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
20 Hanáčková Alexandra (L0108)TALISCA ROBINSON (KJ0V2J, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
21 Hanáčková Alexandra (L0108)LA CASSILIA (KJ0V2I, K)JK Ramir, z.s. (ML0022)
22 Masárová Michaela (H4410)THILL (KJ0P07, V)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
23 Grebeňová Natálie (J0RCU)RICARDA 1 (KJ0T3O, K)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
24 Poledňáková Klára (H4262)CARION (KJ0IQN, V)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
25 Raidová Nicol (H2509)FEDER FERNANDO (KJ0T7U, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
26 Klus Marek (H1948)CALOX (KJ0SNX, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
27 Polnická Marie (A3053)MAZÁNEK (KJ0SEK, V)Jezdci.cz,z.s. (MA0215)
Skoky
04_ Skok stupně "Z"
Běžná Z (100) 298.2.4 - Soutěž s návazným rozeskakováním / A

42
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Žačková Lenka (H4134)KILNABOY LUX (KJ00YX, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Švihorová Zuzana (H1249)CORIEL (KJ0EFP, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
3 Švihorová Nikol (H3214)JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
4 Švihorová Nikol (H3214)PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
5 Švihorová Nikol (H3214)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
6 Matúšová Klára (H3536)CLER 1 (KJ0GXA, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
7 Hilscherová Adéla (H4536)SILVER 12 (KJ0JNB, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
8 Blažková Natálie (H3532)QUAISSIN (KJ0TER, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9 Tomíková Dominika (L0370)MATRIX 2 (KJ0DLB, V)Stáj Derby, spolek (MH0382)
10 Mičková Vendula (H4459)ILTON DH (KJ0MIA, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
11 Macečková Natálie (H4442)FILIA (KJ0MKZ, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
12 Šeligová Barbora (H4387)FRENCISS (KJ0GRE, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
13 Šeligová Barbora (H4387)GEPETTO (KJ0GQ3, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
14 Lušňáková Kateřina (J0NST)GALETTA 1 (KJ0GMJ, K)Jezdecký klub Farma Blahutovice (MH0344)
15 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
16 Machalová Eliška (H4341)CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17 Mičulková Irena (H4516)ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
18 Birková Agáta (H2768)NORIS 2 (KJ0HSX, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
19 Molková Markéta (L0052)VINNY VICTORI (KJ0IWL, K)SK ALLMETAL Martinice o.s. (ML0018)
20 Škutová Adéla (H3869)CHUCK SAN BAR (KJ0SPZ, V)SK Starý Mlýn Opava - Kylešovice (ML0101)
21 Poledňáková Klára (H4262)RVP CIMI Z (KJ0M6W, K)JK BRANTICE z.s. (MH0330)
22 Zapletálková Tereza (H3439)BARNABÁŠ (KJ0GYA, V)SK Pental Břidličná (MH0160)
23 Matzkeová Jennifer (H3864)DONNA LAURA (KJ0J6V, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
24 Jarošová Julie (H4149)IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
25 Kubrická Kateřina (H2783)LOVELY 37 (KJ0SOG, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
26 Svačinová Hana (H2605)LOTTY 1 (KJ0T8L, K)JK Gallop Moravia, z.s. (MH0238)
27 Götzingerová Eva (G4066)CANABIS (KJ0J3V, K)JO TJ Sokol Uherčice (MG0036)
28 Horáková Martina (H4489)BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
29 Marušíková Kateřina (H3939)KASKÁDA-V (KJ0K59, K)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
30 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
31 Tioková Klára (H4143)BORNFEE 1 (KJ0UXO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
32 Tioková Tereza (H3872)ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
33 Srovnalová Lada (H4142)CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
34 Raidová Nicol (H2509)SANTINUS (KJ0LFH, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
35 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
36 Škanderová Miroslava (H2834)DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
37 Škanderová Denisa (H2404)ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
38 Škanderová Denisa (H2404)EIGARA (KJ0M6J, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
39 Brusová Patricie (H3231)QUANDOR (KJ0LQO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
40 Brusová Patricie (H3231)SIIMFY (KJ0LQS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
41 Klus Marek (H1948)CALOX (KJ0SNX, H)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
42 Balhárková Lucie (H2542)CANCUN 3 (KJ0UOM, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
Skoky
05_ Skoková soutěž st. „ZL“ Eurobit - Pohár žen 2018
Běžná ZL (110) 238.2.3 - Dvě rozeskakování / A

38
# Jezdec Kůň Subjekt
1 Krampotová Lucie (H4331)UNNA (KJ0S89, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
2 Krampotová Lucie (H4331)VALENTINO C (KJ0IPR, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
3 Fabiánová Zuzana (H4385)ELOGRAAF PAVLIN (KJ00U4, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
4 Švihorová Zuzana (H1249)CORIEL (KJ0EFP, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
5 Švihorová Nikol (H3214)JAVA DU RI D'ASSE (KJ0MWL, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
6 Švihorová Nikol (H3214)PARIS HILTON-M (KJ0L9C, K)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
7 Švihorová Nikol (H3214)CARAMEL 1 (KJ0J8U, V)Jezdecký klub Epona Jistebník, z.s. (MH0140)
8 Krhutová Kateřina (H2499)HASKY Fitmin (KJ0DL1, K)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
9 Mičková Vendula (H4459)ILTON DH (KJ0MIA, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
10 Macečková Natálie (H4442)FILIA (KJ0MKZ, K)Jezdecká stáj I.P. Huslenky (MH0301)
11 Šeligová Barbora (H4387)FRENCISS (KJ0GRE, K)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
12 Šeligová Barbora (H4387)GEPETTO (KJ0GQ3, V)Spolek Jezdecký klub Caballero (MH0147)
13 Martynková Anežka (H2695)RACHELL (KJ0JT2, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
14 Martynková Anežka (H2695)LUISSA (KJ0EHS, K)Stáj M Ropice, z.s. (MH0318)
15 Macourková Daniela (L0126)CICERO 2 (KJ0G77, V)JO při SŠZe Přerov (ML0045)
16 Machalová Eliška (H4341)CILON (KJ0K5Y, V)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
17 Mičulková Irena (H4516)ARCAL-PELI (KJ0KUY, V)TJ Slovan Frenštát p.R., z.s. (MH0051)
18 Zapletálková Tereza (H3439)BARNABÁŠ (KJ0GYA, V)SK Pental Břidličná (MH0160)
19 Matzkeová Jennifer (H3864)DONNA LAURA (KJ0J6V, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
20 Jarošová Julie (H4149)IBISCHEK (KJ0FQM, V)SK Sportino z. s. (MH0369)
21 Kubrická Kateřina (H2783)LOVELY 37 (KJ0SOG, K)Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. (MH0060)
22 Pinkavová Dana (H1270)LA CORA 1 (KJ0GNF, K)Jezdecký klub Stará Ves nad Ondřejnicí z.s. (MH0003)
23 Horáková Martina (H4489)BOTTICELLI (KJ0S2B, V)Stáj Zwinger, z.s. (MH0329)
24 Červenková Žaneta (H3956)MARY ROSE 1 (KJ0T3Z, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
25 Červenková Žaneta (H3956)KAIRA (KJ0JX5, K)STÁJ NEWPORT, z.s. (MH0135)
26 Marušíková Kateřina (H3939)KASKÁDA-V (KJ0K59, K)Stáj Marek Veřovice (MH0174)
27 Materová Denisa (H3340)LANAKEN (KJ0DDS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
28 Tioková Klára (H4143)BORNFEE 1 (KJ0UXO, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
29 Tioková Tereza (H3872)ARWEN 1 (KJ0FR2, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
30 Srovnalová Lada (H4142)CAMPARI 6 (KJ0HTU, K)Jezdecký klub Valašsko z.s. (MH0267)
31 Raidová Nicol (H2509)SANTINUS (KJ0LFH, V)Jezdecký klub Kočendovec Bohumín o.s. (MH0302)
32 Škanderová Miroslava (H2834)DELISA 3 (KJ0KFM, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
33 Škanderová Miroslava (H2834)DISCO BOY (KJ0LQV, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
34 Škanderová Denisa (H2404)ACELERA (KJ0LEN, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
35 Škanderová Denisa (H2404)EIGARA (KJ0M6J, K)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
36 Brusová Patricie (H3231)QUANDOR (KJ0LQO, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
37 Brusová Patricie (H3231)SIIMFY (KJ0LQS, V)Jezdecký klub MUSTANG (MH0218)
38 Balhárková Lucie (H2542)CANCUN 3 (KJ0UOM, V)Farma Nový Jičín - Žilina (MH0306)
Skoky
Běžná
Hobby
CSN
Pohár žen 2018
Výsledky
17. 3. – 17. 3.
H / Frenštát p/R
TJ Slovan Frenštát

Pro větší detail klikněte!